środa, 29 kwietnia 2015

MINISTER ŚRODOWISKA ZOSTAŁ ROZSTRZELANY ...

29 kwietnia 2015 roku

TO WIADOMOŚĆ JAK DLA NAS LUDZI ,,PRZYZWYCZAJONYCH" DO SPOKOJU ...sensacyjna!!!

ALE TO 100% FAKT ,KTÓRY DO MNIE DZIŚ DOTARŁ...


Nie ukrywam,że sprawa rozstrzelania MINISTRA ŚRODOWISKA bardzo mnie zainteresowała i pobudziła do myślenia...

Tym bardziej,iż nie tak dawno opisywałem na blogu spektakularną akcję wielu osób z ,,Greenpeace” którzy nie niepokojeni przez służby ochrony, najspokojniej weszli sobie na dach budynku MINISTRA ŚRODOWISKA w Warszawie przy ulicy Wawelskiej tylko po to aby z dachu rozwiesić ogromny baner ...KARYKATURĘ OBECNEGO MINISTRA ŚRODOWISKA W POLSCE PANA GRABOWSKIEGO i kpiąc z niego publicznie, iż NIE WIDZI...NIE SŁYSZY...NIE MÓWI o sprawach bardzo poważnych i odpowiedzialnych ściśle związanych z tymże resortem !


BRAVO ,,GREENPEACE" POLSKA  !!! A oto ...ŚLEPY ...GŁUCHY ...NIEMY ... NA POLSKIE PROBLEMY ŚRODOWISKOWE Minister Środowiska Pan Grabowski !

Bardzo wielu nie tylko leśników LP jest za tymi osobami z ,,Greenpeace” - gdyż to prawda i faktem jest,że MINISTER ŚRODOWISKA jakby ,,nie nadążał „za rzeczywistością dnia codziennego w Polsce ….A WRĘCZ JAKBY BYŁ OD NIEJ MOCNO ODERWANY!

Nie myślę tu tylko o chociażby nie uregulowanej kwestii  choroby dzików na wschodzie kraju za sprawa afrykańskiego pomoru świń JAKI ,,WYEKSPORTOWANO” DO POLSKI ZZA WSCHODNIEJ GRANICY NA NASZE TERENY Z BIAŁORUSI,LITWY ...jakoby ,,przypadkiem” !!!

W ciągu ostatnich chociażby 48 godzin Komisja Europejska pozwała Polskę do Trybunału Sprawiedliwości za brak wprowadzenia w życie dyrektywy dotyczącej recyklingu zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych !

TERMIN MINĄŁ W 2014 ROKU ...Panie Ministrze Środowiska!

KTO ODPOWIE PERSONALNIE W MINISTERSTWIE ŚRODOWISKA ZA TEN ,,CYRK” I CZY MA KTOKOLWIEK ODWAGĘ OBCIĄŻYĆ OSOBY WINNE ZA KARY JAKIE ZAPEWNE NIEBAWEM ZOSTANA NAŁOŻONE NA POLSKĘ ZA TO ...LENISTWO W TYM RESORCIE??!

Jak się okazuje są jednak na świecie BARDZO SKUTECZNE METODY eliminowania problemów istniejących ...chociażby w resortach Ministerstwa Środowiska!

...W TYM 2015 ROKU ZOSTAŁO ROZSTRZELANYCH 15 WYSOKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH ,A W TYM MINISTER LEŚNICTWA W KOREI PÓŁNOCNEJ !!!

Nie wnikając w przyczyny ich śmierci, bo z regóły są one mi znane – zastanawiam się CO BY TO BYŁO GDYBY...nasi ,,fachowcy” w Ministerstwie Środowiska mieli PEWNOŚĆ  połączoną wręcz ze 100% GWARANCJĄ , że czeka ich w każdej chwili kula w łeb, lub też wieloletnie więzienia ….za lenistwo, partactwo itp. za co niezmiennie płaci Skarb Państwa Polskiego = CZYLI MY PODATNICY !!!

Myślę,że i Wy macie chwilami świadomość tego– JAK BARDZO NIE PRAKTYCZNE JEST POLSKIE PRAWO DAJĄCE BEZKARNOŚĆ NAWET NAJWIĘKSZYM BARANOM I OSŁOM W URZĘDACH PAŃSTWOWYCH, których zdecydowana większość procentowa od roku 2008 do dziś ZASŁANIA SIĘ LEGITYMACJAMI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, mając pewność iż nie staną OKO W OKO Z PLUTONEM EGZEKUCYJNYM  ...nawet za największe draństwo ze szkodą dla PAŃSTWA POLSKIEGO !!!!!!!

No i właśnie tymi przemyśleniami chciałem się niniejszym podzielić na blogu...


Piszę jak jest ....Krzysztof   Kowalczyk 

PS.

NINIEJSZYM PUBLICZNIE PROPONUJE POSTAWIĆ NA CZAS TRWANIA JESZCZE KADENCJI TEGO NIE=RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - PRZED SIEDZIBĄ MINISTRA ŚRODOWISKA W WARSZAWIE TAKI OTO POMNIK (...BARDZO ekologiczny zresztą!!!);                                

TRZY SIEDZĄCE MAŁPY ; NIEMA...ŚLEPA...GŁUCHA !!!