czwartek, 23 kwietnia 2015

NADLEŚNICTWO WARCINO / RDLP SZCZECINEK/ I ...KOLEJNE POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY PRZEZ KIEROWNICTWO W DOKUMENTACH POD LUPĄ PROKURATURY!

23 kwietnia 2015 roku


W sytuacji gdy dyrektor RDLP Szczecinek włosy rwie na głowie i ,,duma" SKĄD POSIADAM AŻ TAKIE ŹRÓDŁA INFORMACJI NIE TYLKO DOTYCZĄCYCH NADLEŚNICTWA POŁCZYN I JEGO PLANÓW, KTÓRE ZANIM WPROWADZA W REALIZACJE NAJPIERW POJAWIAJĄ SIĘ NA MOIM BLOGU (sic!!!!!!!!!)   - dziś dla ,,rozrywki" postanowiłem zainteresować moich czytelników ....KOLEJNYM BEZPRAWIEM I FAŁSZOWANIEM FAKTÓW W NADLEŚNICTWIE WARCINO!

A swoją drogą wszelakiego rodzaju nowinki techniczne jak np :

            


mają swoje fantastyczne zalety nie tylko w Lasach Państwowych!

A www.pigipedia.blogspot.com  ma informacje z różnych źródeł ....DO KTÓRYCH CZASAMI NALEŻY DOCIERAĆ SZYBKO I SKUTECZNIE !!!                                                                                                                               

Walka z WROGAMI RZECZPOSPOLITEJ I ZŁODZIEJAMI musi być zawsze  profesjonalnie zorganizowana !!!!!!!

 NIE MUSZĘ CHYBA WAM PRZYPOMINAĆ,ŻE W TYMŻE NADLEŚNICTWIE WARCINO NADLEŚNICZYM JEST PAN SŁAWOMIR PIĄTKOWSKI - oczywiście CZŁONEK ....Platformy Obywatelskiej ! 
                                                                                  
 Myślę,że tylko i wyłącznie w Nadleśnictwie Warcino - pod czujnym okiem nadleśniczego powinna zostać niebawem  zorganizowana konferencja, szkolenie na temat ; PROPORCJI POJEMNOŚCI POD DYWANEM W PEWNEJ INSTYTUCJI PAŃSTWOWEJ ZOBOWIĄZANEJ DO ŚCIGANIA PRZESTĘPSTW - A RELACJI I WPŁYWÓW POLITYCZNYCH DNIA CODZIENNEGO W PROWINCJONALNYM MIASTECZKU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO! 

Z TEGO CO OBSERWUJĘ BARDZO  UWAŻNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU ....TEMAT EXTRA NAWET NA DOKTORAT!!!

Gdyby był KTOŚ chętny służę materiałami..

A CÓŻ TAM ,,NOWEGO" KRĘTACKIEGO  WYDARZYŁO SIĘ OSTATNIO W TEJ JEDNOSTCE LASÓW PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK ??!

Prokurator Okręgowy w Słupsku - pismem z dnia 20 marca 2015 roku  znak sprawy ;I Ko 21/15 przekazał Prokuratorowi Rejonowemu w Miastku pewne wytyczne...DOTYCZĄCE KRĘTACTWA W NADLEŚNICTWIE WARCINO!

Tu przypomnę,że jest to ta sama firma która kupiła kilkaset ton gruzobetonu przeznaczonego na drogi leśne...zapłaciła za to kasę...A POTEM Z CHWILA ZOBACZENIA ZDJĘĆ NA MOIM BLOGU JAK W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDA TEN DOSŁOWNIE ,,SYF" ( ..gwoździe, smoła, papa, głazy,cegły itp!) NATYCHMIAST SPROWADZIŁA NA SWÓJ TEREN SPECJALNĄ MASZYNĘ, I W POŚPIECHU PRZED KONTROLĄ Z INSPEKCJI ....ZMIELIŁA TENŻE GRUZOBETON W WEEKEND NA TAKĄ GRANULACJĘ JAKA WIDNIAŁA W DOKUMENTACJI ZAKUPU !!!

Zdjęcia z mielenie weekendowego ...także są na moim blogu.

NOMEN OMEN ...PRAKTYCZNIE NIKT TEGO W SPOSÓB ODPOWIEDZIALNY NIE WAŻYŁ = WSZYSTKO NA OKO  BRODATEGO I ,,SZCZEBIOTKI" !!!

BEZ KRĘTACTWA ŻYCIE W TYM NADLEŚNICTWIE - NIE MA SENSU W OBECNEJ ,,SCENERII" POlitycznej !!!

A cóż za wytyczne i w jakiej sprawie dał Prokurator Okręgowy w Słupsku?! 

Oto i część nich :

sprawa dotyczy (cytat) ,,NOWEGO CZYNU nie objętego postępowaniem Ds.175/15 polegającego na PODSTĘPNYM WPROWADZENIU W BŁĄD Powiatowego Inspektora nadzoru Budowlanego w Powiecie Słupskim - POPRZEZ PRZEDSTAWIENIE ZGŁOSZENIA  ZAMIARU ROZPOCZĘCIA ROBÓT BUDOWLANYCH NA INNYM ODCINKU NIŻ PLANOWANO NAPRAWDĘ I WYŁUDZENIA W TEN SPOSÓB POŚWIADCZENIA NIEPRAWDY W POSTACI  POSTANOWIENIA  PINB.7140.33B.2013.DS  Z 5 GRUDNIA 2014 ROKU tj: czynu z art 272 kk "


Tyle cytat wytycznych Prokuratury Okręgowej w Słupsku do Prokuratora Rejonowego w Miastku ...CO DO KRĘTACKIEJ POMYSŁOWOŚCI PRACOWNIKÓW SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWA WARCINO (RDLP SZCZECINEK)


Do sprawy powrócę niebawem - ale już dziś SYGNALIZUJĘ kolejny ,,numer" w tym nadleśnictwie do którego jakoś POlityczne barany chciałyby przyzwyczajać zwykłych ludzi jako ,,normalność" !!!
Piszę jak jest....


Krzysztof  Kowalczyk

PS.
OŚLE ZRÓB PROSZĘ ,,COŚ" Z TĄ DROGĄ ....POSYP GRUZEM,ŻWIREM - BO MOŻNA WDEPNĄĆ W ....