piątek, 3 kwietnia 2015

POBILIŚCIE PONOWNIE FANTASTYCZNIE REKORD CZYTELNICTWA www.pigipediablogspot.com ....

03 kwietnia 2015


POBILIŚCIE W MARCU 2015 ROKU  FANTASTYCZNY REKORD MIESIĘCZNEGO CZYTELNICTWA MOJEGO BLOGA OD 2008 ROKU ....AŻ O 3.393 WEJŚCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JUŻ KILKADZIESIĄT TYSIĘCY WASZYCH WEJŚĆ CO MIESIĄC NA MÓJ BLOG !!!

NIE UKRYWAM ,ŻE MAM WIELE SATYSFAKCJI OSOBISTEJ I DUMY Z TEGO POWODU ....DZIĘKUJE !!!!!!


Moi Drodzy!


OFICJALNIE ZAWIADAMIAM WAS DZIŚ ,ŻE JESTEM OSTATNIO WYJĄTKOWO AGRESYWNIE I WULGARNIE  INTENSYWNIE ATAKOWANY PRZEZ JAK DOMNIEMYWAM POSPOLITE MENDY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, SKUNDLONYCH ,,BOHATERÓW" MOICH OSTATNICH WPISÓW NA BLOGU....
                                                    

Jeśli KTOKOLWIEK z nich ma idiotyczną nadzieję,że odpuszczę = to oświadczam ; TO NIE POD TEN ADRES WYSYŁACIE MI IDIOCI I POLITYCZNE ŚCIERWA SWE WIADOMOŚCI !!!

Nie ukrywam,że gdy je czytam = TO PO ILOŚCI PRZEKLEŃSTW PISANYCH TAKŻE  POD MOIM ADRESEM nawet w Wielki Piątek (!!!!) śmiem domniemywać CHAMY,że  czujecie się tak samo jak wasi POlityczni kretyni podczas posiłku w warszawskiej restauracji SOWA i PRZYJACIELE !!!! (sic!)

A oto serwery z jakich najczęściej czytaliście www.pigipedia.blogspot.com w marcu 2015 roku :


Nr 1 POLSKA

Nr 2 USA

Nr 3 NIEMCY 

Nr 4 WIELKA BRYTANIA

Nr 5 FRANCJA 

Nr 6 KENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 7  ROSJA 

Nr 8 NORWEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 9  HISZPANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 10  UKRAINA 

To zaledwie pierwsza dziesiątka państw skąd mnie czytacie ....a w marcu intensywnie czytano mnie ze Szwajcarii, Austrii, Australii i kilkudziesięciu innych państw !

TO SUPER,ŻE INTERESUJĄ WAS SPRAWY POLSKI ...a w tym sprawy Państwowego Gospodarstwa Leśnego ,,LASY PAŃSTWOWE" W Rzeczpospolitej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A OTO JAK WYGLĄDA NA KONIEC MARCA 2015 ROKU OGÓLNIE CZYTELNICTWO ,,PIGIPEDII" OD 2008 ROKU Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA  - CZYLI TAK ZWANA ,,TOP - DZIESIĄTKA" NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH :


Nr 1 POLSKA 

Nr 2 USA

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 FRANCJA

Nr 5 WIELKA BRYTANIA

Nr 6 UKRAINA

Nr 7 ROSJA

Nr 8 MALEZJA !!!!!!

Nr 9 HOLANDIA

Nr 10 WENEZUELA 


CO MIESIĄC CZYTACIE MÓJ BLOG Z SERWERÓW  OKOŁO 40-50 PAŃSTW ŚWIATA!!!!!


A teraz CIEKAWOSTKA jaką od miesięcy zauważyłem  JAKO SWEGO RODZAJU CYKLICZNOŚĆ !!!!

Otóż gdy upubliczniam informację NA TEMAT OBRONNOŚCI I NOWINEK ZBROJENIOWYCH .......NATYCHMIAST INTENSYWNIE WŁĄCZAJĄ SIĘ SERWERY Z NASTĘPUJĄCYCH MIEJSC ŚWIATA ;  ROSJA....NIEMCY...IZRAEL...USA....FRANCJA...CHINY ...CIEKAWE PRAWDA ??!


NATOMIAST GDY PISZĘ O NADUŻYCIACH W LASACH PAŃSTWOWYCH ....NAJINTENSYWNIEJ I MNÓSTWO RAZY DZIENNIE  CZYTAJĄ MNIE SERWERY W RDLP SZCZECINEK ....DGLP WARSZAWA...RDLP GDAŃSK....,,PEWNE SŁUŻBY" ....A NAWET BIURA POSELSKIE !!!!

Skwituję to tak ; 

TO SYMPATYCZNE,ŻE W KILKU MIEJSCACH W LASACH PAŃSTWOWYCH CZAS PRACY ZACZYNA SIĘ OD WYDRUKÓW TEKSTÓW Z MOJEGO BLOGA I ....PRZEDKŁADANIE ICH NA BIURKO DLA PRZYKŁADU DYREKTORÓW REGIONALNYCH W SZCZECINKU, GDAŃSKU itd.itp!

NIEBAWEM SIĘ ZAGOTUJECIE po kolejnych informacjach na www.pigipedia.blogspot.com ....a wiem co mówię !!!!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk
PS.

...INFORMACJA DLA MOICH  ,,WYBRAŃCÓW"!!!!