wtorek, 21 kwietnia 2015

NADLEŚNICTWO POŁCZYN / RDLP SZCZECINEK/ ....PO-LITYCZNE UKŁADANKI PO ZWOLNIENIU NADLEŚNICZEGO ZA NADUŻYCIA WŁADZY I DYSKRYMINACJĘ LEŚNIKÓW!

21 kwietnia 2015 roku


Czy pamiętacie jak ostatnio napisałem o tym,ze księgowość nadleśnictwa Połczyn znalazła się na WIRAżu za sprawą POlitycznego nepotyzmu kandydata na pOSŁA Platformy Obywatelskiej a odwołanego za te nieprawidłowości nadleśniczego Sebastiana Witek!

W zdaniu tym było i  jest nazwisko ...które niebawem zobaczycie w księgowości Nadleśnictwa Połczyn!

Dlaczego akurat TAK a nie inaczej ?!

Mało kto wie, a organy ścigania to jest kilka prokuratur i CBA  doskonale  = BARDZO MOCNO W SPRAWĘ PEWNYCH OSÓB Z NADLEŚNICTWA POŁCZYN, ABY ZBYTNIA KRZYWDA IM SIĘ NIE STAŁA =  JEST ZAANGAŻOWANA PEWNA KOBIETA RÓWNIEŻ POLITYCZNIE ,,UZALEŻNIONA" OD PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO !!! 

Mało tego :

TA PANI ZOBOWIĄZAŁA SIĘ W PEWNYCH ROZMOWACH I USTALENIACH , pomóc jednej z NIELEGALNIE ZATRUDNIONYCH W POŁCZYNIE PRZEZ ODWOŁANEGO NADLEŚNICZEGO  SEBASTIANA WITEK - GŁÓWNYCH KSIĘGOWYCH ,W TYM TAK  ABY NIE STAŁA SIĘ JEJ KRZYWDA!

MAM NA TO DOWODY ...I NIE TYLKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna Paszkiewicz

W dniu 12 marca 2012 roku - Pan Adam Wasiak po objęciu funkcji Dyrektora Generalnego LP odwołał ze stanowiska zastępcy dyrektora  DGLP do spraw ekonomicznych Panią Anne Paszkiewicz ....KTÓRĄ ZATRUDNIŁ NA TYM STANOWISKU MARIAN PIGAN, POlityczny dyrektor Generalny Platformy Obywatelskiej!

NIE MUSZĘ PRZYPOMINAĆ, IŻ ,,KONIKIEM" PANI PASZKIEWICZ JEST KSIĘGOWOŚĆ W LASACH PAŃSTWOWYCH I JAK WIDAĆ....PERSONALNY  WPŁYW NA NIĄ ....

WARTO JEST TU WSPOMNIEĆ IŻ OD 2008 ROKU ....Stanisława Gawłowskiego , posła PO i wice ministra środowiska zaczęły ,,ATAKOWAĆ" kordelasy leśnika polskiego, których Pigan mu ZAŁATWIŁ AŻ DWIE SZTUKI !!! 

Pan dyr.Wasiak odwołując w/w Panią ze stanowiska - DOSKONALE WIDZIAŁ, O ZAANGAŻOWANIU POLITYCZNYM TEJ PANI W PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ, JEJ WSPARCIU ZE STRONY GAWŁOWSKIEGO  I ...ODESŁAŁ JĄ DO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO, GDZIE GAWŁOWSKIEGO OKREŚLAJĄ POLITYCZNYM BARONEM!(...proszę nie mylić z BARANEM!!!)

Pani Paszkiewicz to dawniej ...GŁÓWNA KSIĘGOWA Nadleśnictwa Świdwin, a dziś  z kolei ,,LOSU" i rozdania zastępca POLITYCZNEGO dyrektora RDLP w Szczecinku!!!!!

INTERES PARTII POLITYCZNEJ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I DOBRO JEJ CZŁONKÓW I CZŁONKIŃ PONAD WSZYSTKO  ????!

Nie wierzycie??!

NIE PRZYPADKOWO POPRZEZ TĄ KSIĘGOWOŚĆ RDLP SZCZECINEK  - POLITYCZNE WŁADZE MIASTA SZCZECINEK OPANOWANE PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ  OTRZYMAŁY DECYZJĄ SŁAWOMIRA CICHOŃ ....JEDEN MILION ZŁOTYCH  NA PEWNĄ INWESTYCJĘ!!!!

Tu wspomnę OT TAK SOBIE, że burmistrz Szczecinka (...oczywiście z Platformy Obywatelskiej!) ZAKUPIŁ JUŻ NA WŁASNOŚĆ PEWNĄ POSESJĘ Z ZABUDOWANIAMI Z BARDZO DUŻĄ ZNIŻKĄ (RABATEM) ...JAK MYŚLICIE SKĄD?????!

TAK JEST!!!! Z LASÓW PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK ( NADLEŚNICTWO CZARNE!)........BRAKUJE ,,TYLKO" TRZY LATA A BYŁOBY TO JUŻ 10 LAT ....NISZCZENIA POLSKI PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ!!!


INWESTYCJA W SZCZECINKU NIE JEST NA DZIŚ JESZCZE ZAKOŃCZONA WIĘC...AKTUALNIE,A MAMY KWIECIEŃ 2015 ROKU TRWA POLITYCZNA BATALIA O KOLEJNĄ KASĘ ZE STRONY  PLATFUSÓW OBYWATELSKICH , I PRÓBA PRESJI, NAKŁONIENIA ICH CZŁONKA A DYREKTORA RDLP SZCZECINEK CICHONIA - BY TEN WYDAŁ ....KOLEJNĄ OGROMNĄ KASĘ Z LASÓW PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK , NA KTÓRĄ Z OGROMNYM TRUDEM PRACUJĄ WSZYSCY LEŚNICY TEGO REGIONU POLSKI NA POLITYCZNE ZACHCIANKI TEJ BANDY OSZUSTÓW!!!


ABY TAKI ,,NUMER" MÓGŁ PRZEJŚĆ ...MUSI BYĆ ODPOWIEDNIA I KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ I STOSOWNE STANOWISKO ZASTĘPCY DYREKTORA RDLP SZCZECINEK DO SPRAW EKONOMICZNYCH ....czyż nie prawda Pani Paszkiewicz???!

 Ciekawe czy Pan Adam  Wasiak dyrektor Generalny LP - ma choćby minimum wiedzy w tej sprawie??!                            

JAK MYŚLICIE ....DLACZEGO  TO TA OSOBA  JEST TAK POLITYCZNIE ZMOTYWOWANA  JAK DOMNIEMYWAM PO KOLEJNYCH USTALENIACH DOTYCZĄCYCH NADLEŚNICTWA POŁCZYN W BIURZE POSELSKIM STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO W KOSZALINIE ??!

TO CENA ZA MILCZENIE PEWNEJ OSOBY....ALE JEST JUŻ ZA PÓŹNO !!!!


NAJLEPSZE INTERESY PLATFUSY OBYWATELSKIE REALIZUJĄ NIE TYLKO Z KASY PAŃSTWOWYCH LASÓW ....RĄCZKAMI SWYCH POLITYCZNYCH ,,PRZYDUPASÓW"!!!
GDYBY NIE CZŁONKOSTWO W PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ ....NIE BYŁOBY TAKICH NAGŁYCH AWANSÓW ZAWODOWYCH W RDLP SZCZECINEK!


Piszę jak jest ...POLITYCZNIE W LASACH RDLP SZCZECINEK!!!!


Krzysztof Kowalczyk


PS.


Dyrektorze!!!

KOŃCZYMY , CZY TEŻ ...RŻNIEMY GŁUPA DALEJ ?????!


                

A TAK W FORMIE CIEKAWOSTKI :

WCZORAJ 20 KWIETNIA 2015 ROKU POD KIEROWNICTWEM JUŻ NOWEGO NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN  - ZORGANIZOWANO I PRZEPROWADZONO DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW TEJ JEDNOSTKI LASÓW PAŃSTWOWYCH, MIĘDZY INNYMI  ....SZKOLENIE DOTYCZĄCE ,,MOBBINGU" JAKIE PROWADZIŁA FIRMA ZEWNĘTRZNA !

Jest to ,,OWOC" tego bezprawia jaki w Nadleśnictwie Połczyn SZCZEGÓLNIE ZA SPRAWĄ UKŁADÓW I NEPOTYZMU POLITYCZNEGO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  - wprowadził w życie od kilku lat BYŁY, POLITYCZNY NADLEŚNICZY Sebastian Witek!

....który teraz jest gdzieś na medytacji  ....,, W ZGODZIE Z NATURĄ"....