wtorek, 1 września 2015

RUSZAMY TYM RAZEM NA SZCZECIN !!!! OGROMNY I KOLEJNY Z RZĘDU PROTEST PRZECIWKO AKTUALNEJ POLITYCE LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE...SZCZECIN 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU!!!

01 września 2015 roku

WSZYSCY JUŻ JESTEŚMY  ZWARCI I GOTOWI...SOLIDARNI...TEJ NOCY JUŻ W DRODZE DO SZCZECINA!!!

TO CO SIĘ STANIE JUTRO W SZCZECINIE PRZED BUDYNKIEM BIURA DYREKTORA REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINIE PRZEJDZIE DO HISTORII TEGO MIASTA!!!

TAKIEGO PROTESTU W SZCZECINIE JESZCZE NIGDY NIE BYŁO...a podobne miały miejsce ponad 30 lat temu za czasów ,,Solidarności".

GŁÓWNYMI ULICAMI MIASTA SZCZECIN PRZEZ KILKA KILOMETRÓW  RUSZY ZORGANIZOWANA ARMIA LUDZI NIEZADOWOLONYCH I OSZUKIWANYCH PRZEZ OBECNĄ WŁADZĘ W POLSCE !!!

Masa  PRACOWITYCH LUDZI LASU ...drwali - pilarzy i ich rodzin, prywatnych przedsiębiorców leśnych w proteście przeciwko WYZYSKOWI , zaprotestuje tym razem w Szczecinie!

A jak było ostatnio w Szczecinku??!
 Dyrektorowi RDLP Szczecinek ( Sławomir Cichoń ...z Platformy Obywatelskiej!) protestujący pozostawili NA PAMIĄTKĘ SPOTKANIA tę oto trumnę z pilarzem , która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Szczecinka po proteście... sic!!!! 
A JAKA NIESPODZIANKA CZEKA TYM RAZEM DYREKTORA RDLP SZCZECIN... o tym za kilkanaście godzin u mnie na zdjęciach ! 


PRZYPOMNĘ RAZ JESZCZE  :  PIERWSZY PROTEST TEGO TYPU ODBYŁ SIĘ W SZCZECINKU PRZED BUDYNKIEM TAMTEJSZE RDLP SZCZECINEK ostatniego dnia lipca 2015 roku!


Jako ciekawostka : a zarazem W JAK OGROMNYM IMIENIU, CAŁEJ RZESZY LUDZI LASU jest ten protest - niech świadczy fakt, iż Lasy Państwowe w Polsce na stanowiskach robotniczych muszą zatrudnić w pracach leśnych KILKA TYSIĘCY OSÓB (...oficjalnie!)


ZAPRASZAMY JUTRO!!!!

PRZYJDŹCIE ZOBACZYĆ JAK PROTESTUJĄ BARDZO ODWAŻNI LUDZIE OSZUKIWANI PRZEZ OBECNA WŁADZĘ OD WIELU - WIELU LAT....OSZUKIWANI PRZEZ KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH REPREZENTUJĄCYCH TĄ WŁADZĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO!

A OTO POSTULATY PROTESTUJĄCYCH JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN W SZCZECINIE:

1/ ŻĄDANIE LIKWIDACJI ,,SZAREJ STREFY" W ZATRUDNIENIU NA TERENIE LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE,KTÓRĄ BARDZO PROMUJE A WRĘCZ WSPIERA ZANIECHANIEM WIELU DZIAŁAŃ OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH!


2/ ŻĄDANIE UCZCIWOŚCI  PODCZAS KOSZTORYSOWANIA PRAC LEŚNYCH!

3/ ŻĄDANIE UCZCIWYCH STAWEK UMOŻLIWIAJĄCYCH  LEGALNE ZATRUDNIENIE LUDZI NA TERENIE LASÓW PAŃSTWOWYCH!

4/ STOP PAKIETOM SPECJALISTYCZNYM!

5/ STOP NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI W LASACH PAŃSTWOWYCH I JEJ TOLEROWANIU!!!

W pisemnej odpowiedzi do protestujących dyrektora RDLP Szczecin z dnia 31 sierpnia 2015 roku .... UWAGA!!! Pan dyrektor Koss ZAPEWNE Z WRAŻENIA PRZED JUTRZEJSZYM PROTESTEM U NIEGO ...ZAPOMNIAŁ W NINIEJSZEJ ODPOWIEDZI PODAĆ PROTESTUJĄCYM JAKIKOLWIEK ( sic!!!!) ZNAK - SYGNATURĘ TEJ SPRAWY, W KTÓREJ SKIEROWAŁ ODPOWIEDŹ ...a to jest dowód na POWAŻNE naruszenie przepisów obowiązujących w Lasach Państwowych!!!! 

Ja jestem w tej kwestii detalistą i od razu tego typu dokument dla mnie powinien wylądować w koszu jako ...BEZWARTOŚCIOWY SZMELC!!!

No bo NA JAKĄ SYGNATURĘ AKT SPRAWY mają się ewentualnie odwołać PROTESTUJĄCY W SZCZECINIE nie zgadzajacy się z taką odpowiedzią dyrektora Kossa ??!

Pomijając jednak ten ,,babol" i wpadkę dyrektora RDLP Szczecin  w sprawie protestu - mi osobiście bardzo ciekawie wyglądają te oto słowa W PIERSZYM ZDANIUTEJ ODPOWIEDZI : (cytat) ,, Przewodniczący Komitetu Protestujacego Firm Leśnych pracujących na terenie RDLP w Szczecinie skierował 21 sierpnia 2015 roku petycję  zawierającą pięć zasadniczych postulatów.

Znalazły się tam SŁUSZNE ZAPISY , z którymi pracownicy Lasów Państwowych sie zgadzają, takie jak LIKWIDACJA SZAREJ STREFY I NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI (...)"

TO JASNY DOWÓD NA TO,ŻE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE ...ZNA TEN PROBLEM OD LAT I DOTĄD NIE WIELE CZYNIŁO KOSZTEM TYCH LUDZI, KTÓRZY ZA KILKANAŚCIE GODZIN  WYJDĄ NA ULICE SZCZECINA !!!!

A JUTRO JUŻ W DZIEŃ BEZPOŚREDNIO Z PROTESTU ...PUBLIKUJE MOJE ZDJĘCIA Z JEGO PRZEBIEGU !!!

Byłem z tymi SKRZYWDZONYMI LUDŹMI w Szczecinku ...JESTEM W 100% TAKŻE W SZCZECINIE - po to, abyście ZOBACZYLI NA MOIM BLOGU JAK WYGLĄDA PRAWDA O ,,DOBROBYCIE" W KRAJU NAD WISŁA ZA SPRAWĄ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I JEJ USŁUŻNYCH WAZELINIARZY Z LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!

Zaczyna własnie padać deszcz...czyżby NIEBIOSA płakały ze smutku ,że tak akurat musi w Polsce być??! 

Piszę jak jest ...NIESPRAWIEDLIWIE W MOJEJ OJCZYŹNIE!!!

Krzysztof Kowalczyk

PS.