poniedziałek, 31 sierpnia 2015

RAPORT NIK O LASACH PAŃSTWOWYCH A ROLA ... ,,OZDOBNIKA" W DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH I ,,DOCISKANIA SPRAWY KOLANEM"!

01 września 2015 roku

Po ogłoszeniu złego dla Lasów Państwowych raportu Najwyższej Izby Kontroli której szefem jest Krzysztof Kwiatkowski - oto rozgorzała dyskusja kto jest temu winny...czy ów raport jest rzetelny...co powinny i w jaki sposób zrobić teraz LP, by się bronić...itd.itd. itp!

CZY TO JEST PRZYPADEK,ŻE AKURAT TERAZ KIEDY PLATFUSY OBYWATELSKIE, KTÓRE WRAZ Z TUSKIEM I KOMOROWSKIM ZAPRAGNĘLI NIEDAWNO ,,OPCHNĄĆ" EXPRESEM ŻYDOM CZĘŚĆ LASÓW PAŃSTWOWYCH - A OBECNIE ROZDMUCHANO TEMAT ,,OBRONY" PGL LP ...OPUBLIKOWANO KILKA DNI TEMU TENŻE RAPORT O LASACH??! 

Aby Was sprowadzić na ziemię  i uzmysłowić iż w Polsce ostatnich lat WSZYSTKO JEST NA ZAMÓWIENIE (...jak ośmiorniczki w Sowa & Przyjaciele!) - zacytuję oto następującą rozmowę:

Krzysztof Kwiatkowski (szef NIK) mówi do Jana Burego z PSL (niebawem obaj będą mieli OFICJALNIE zarzuty karne!) :

...po lewej Kwiatkowski ...po prawej Bury.

K.Kwiatkowski : ,, Właśnie wyszedłem z pewnej rozmowy(...) gdzie powiedziałem, że mam nadzieję , że jutro będą TRZY DOBRE DECYZJE (...) Unieważnienie konkursu na dyrektora w Rzeszowie(...)wicedyrektora i dyrektora w Warszawie (...) I ty szykuj sobie kandydata na wicedyrektora"

J.Bury : ,, A powiedz mi, tak do końca miesiąca ten Rzeszów ogłosiłbyś?! " 

K.Kwiatkowski : ,,JEDNA SUBTELNA PROŚBA I PRZYPOMNIENIE ...ŻEBY KTOŚ TAM  NIE ZAPOMNIAŁ O ZŁOŻENIU DOKUMENTÓW" 

Po czym ,,teflonowy" Bury  do wiceszefa NIK Mariana Cichosza : ,, OCZYWIŚCIE DAŁEM MU NAZWISKO Pawła, a w przyszłym tygodniu będzie ogłoszenie konkursu.
Konkurs ogłoszono A W KOMISJI BYŁ KWIATKOWSKI. Prezes NIK często zasiada w takich komisjach(...)
GŁOSY NASZE MIAŁ, WIESZ, KURWA BO JAK SE OD POCZĄTKU POZWOLISZ NA TO,ŻE BĘDZIESZ  TYLKO OZDOBNIKIEM (...) - TO BĘDZIE TRAKTOWAŁ CIĘ JAK OZDOBNIK(...)

PAMIĘTAJ, KRZYSIO KWIATKOWSKI JEST D....(...) I JAK ZOBACZY ZAWODNIKA , KTÓRY MA KRĘGOSŁUP , TO SIĘ UGNIE - A JAK NIE , NO TO BĘDZIE PO NIM JEŹDZIŁ JAK PO BUREJ KOBYLE.

ON TAK JAK MÓWISZ POTRZEBUJE TAKIEGO DOCIŚNIĘCIA KOLANEM"


Kto więc ,,DOCISKAŁ KOLANEM"Najwyższą Izbę Kontroli w Warszawie z jej Prezesem Krzysztofem Kwiatkowskim aby powstał tak zły dla LP raport NIK ...

A może w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych mamy jakiegoś ... ,,OZDOBNIKA" bez jaj i kręgosłupa , który daje sobie wpisać wszystko BO TAK SOBIE ŻYCZY WŁADZA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH, która jeszcze nie tak dawno chciała zrobić interes z Żydami na Lasach Państwowych??!

WIECIE DOSKONALE ,ŻE OD 2008 ROKU DO DZIŚ OPISUJĘ NA ,,PIGIPEDII" DETALE DRAŃSTWA TEJ WŁADZY W LASACH PAŃSTWOWYCH  - WIEDZĄC TAKIE DETALE O KTÓRYCH NA RAZIE NIE WSPOMINAM, A PRZY TYM MAM DOWODY, DOKUMENTY I ŚWIADKÓW - iż tenże raport NIK jest w mej ocenie MAŁO JESZCZE PRECYZYJNY i oparty na maleńkim procencie TERENOWEJ WIEDZY W LASACH PAŃSTWOWYCH, GDZIE OWI CWANIACY ...NIE WPUŚCILI ,,PRZYPADKOWO" INSPEKTORÓW NAJWYŻSZEJ IZBY KONTROLI !!!!!!!!!!!

BO TO ICH LUDZIE ...czyli ,,SAMI SWOI"  !!!!

Pamiętacie sprawę aresztowania dyrektora RDLP Krosno...TO JEST TO SAMO BAGNO...CI SAMI SZUBRAWCY I KOMBINATORZY !!!

A więc odpowiedzcie sobie sami na pytanie - wczytując się jeszcze raz w słowa jakie zacytowałem powyżej; CZY RAPORT NIK DOTYCZĄCY LASÓW PAŃSTWOWYCH JEST RZETELNY??!

JA UWAŻAM ŻE TOTALNIE NIE !!!

GDYŻ OMIJA KOLESI ZE STRUKTUR...TEJ BANDY POLITYCZNYCH KRĘTACZY A PRZY TYM ZŁODZIEI !!!!!


Piszę jak jest... ,,rzetelnie" w Lasach Państwowych Platfusów Obywatelskich + PSL 


Krzysztof  Kowalczyk