środa, 2 września 2015

POTĘŻNY PROTEST NIEZADOWOLONYCH LUDZI - PRZECIWKO AKTUALNEJ POLITYCE WŁADZY LASÓW PAŃSTWOWYCH PRZED SIEDZIBĄ RDLP SZCZECIN

02 września 2015 roku

TEN DZIEŃ ZAPEWNE PRZEJDZIE DO HISTORII LASÓW PAŃSTWOWYCH  - KTÓRYCH STRASZNIE NEGATYWNĄ POLITYKĘ OBECNEGO KIEROWNICTWA NA ULICACH SZCZECINA ,,WYPUNKTOWALI" W PROTEŚCIE DRWALE-PILARZE I PRZEDSIĘBIORCY LEŚNI ...NA OCZACH POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA!

A OTO ZDJĘCIA ...CO SIĘ DZIAŁO TUŻ PRZED SIEDZIBĄ BIURA RDLP SZCZECIN :

Tak wyglądała dziś siedziba biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, gdzie protestujący przez kilometry ulicami Szczecina - przynieśli dyrektorowi Koss którzy stchórzył podobnie jak Cichoń w Szczecinku i się nie zjawił przed oblicze protestujacych...
 Non stop przed biuro RDLP dochodziła kolejna masa protestujących !Biuro RDLP Szczecin było ...pełne bacznie obserwujących sytaucję POLICJANTÓW!
Po wielu okrzykach : ZAPRASZAMY!!! ZAPRASZAMY!!! - do protestujacych wyszli wszyscy zastępcy dyrektora RDLP Szczecin (....ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA TEGO FACETA W GŁĘBI FILMUJĄCEGO NON STOP CAŁOŚĆ WYDARZEŃ!  TO CZŁOWIEK BIURA RDLP SZCZECIN... ,,LUZACZEK"  W KOSZULI!!! A ŁAPA W KIESZENI.... przerzucał w niej z emocji coś???!
Praca kamerzysty w głębi i zabawa rączki w kieszeni trwała w najlepsze ..gdy kierownictwo RDLP Szczecin wysłuchiwało petycji protestujących!


PO CO BYŁ TEN PROTEST POTRZEBNY LASOM PAŃSTWOWYM...NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA I WCALE JAKO LESNIK TEGO NIE UKRYWAM, ŻE ...PATRZYŁEM Z OGROMNYM WSPÓŁCZUCIEM I PEWNYM POLITOWANIEM NA TYCH LUDZI ...ICH MINY MÓWIĄ WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tak wyglądało poniżej wejście i okolice biura RDLP Szczecin w powyższej chwili...

,,OKO" tego Pana policjanta spod daszku czapki ...mówi wszystko - prawda??!  :)

A mnie bardzo zainteresował  ów człowiek w samej koszuli z ręką w kieszeni  nagrywający te sceny tam w głębi, który w pewnej chwili był tym tak podniecony,że ...ukrył część siebie w krzaczkach!!!
Cóż on tam wydziwiał????! sic!!
A PO LEWEJ STRONIE ...W KRZACZKACH NASTĘPNY NAGRYWAJĄCY (...róg budynku!!)


NA ZAKOŃCZENIE - strony konfliktu publicznie  zobowiązały się usiąść wspólnie do stołu rozmów, które....BEZSKUTECZNIE TRWAJĄ OD 2008 ROKU I DOPROWADZIŁY DO TEGO PROTESTU ,,LUDZI LASU" !!!
 Panu tchórzliwemu dyrektorowi RDLP Szczecin (Koss!) protestujacy pozostawili przed schodami ten prezent !!! A TERAZ CO DO PANA DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE...TO JEST OGROMNA PANA OSOBISTA WINA,ŻE CI LUDZIE PO OBU STRONACH KONFLIKTU ( ,,BRAĆ LEŚNA!!!!) W DNIU DZISIEJSZYM MUSIELI ZNOSIĆ TAKIE UPOKORZENIA , GDYŻ WSZYSTKO CO CZYNILI DOTĄD - ROBILI TO POD WYTYCZNE DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH !!! 

OSÓB BEZPOŚREDNIO ODPOWIEDZIALNYCH ZA TEN CYRK NIE MA NA MOICH ZDJĘCIACH ...panie Koss a ja jestem nieskromnie dumny,że byłem wcześniej w Szczecinku a  dziś w Szczecinie i solidaryzowałem się z osobami pokrzywdzonymi przez OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
Od startu do mety przeszedłem wspólnie i tym razem z protestującymi by dać wyraz mojemu osobistemu niezadowoleniu przeciwko co jeszcze raz podkreślam ...ZŁEJ POLITYCE LASÓW PAŃSTWOWYCH OBECNEGO KIEROWNICTWA, KTÓRE W LATACH 2008-2015 POTRAFIŁO DOSTRZEC POTRZEBY RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, BY FINANSOWO PŁACIĆ OGROMNY HARACZ DO ZŁODZIEJSKIEGO BUDŻETU PAŃSTWA OKRADANEGO I OSZUKIWANEGO PRZEZ PSEUDO POLITYKÓW...A ZAPOMNIANO O TYCH BARDZO PRACOWITYCH LUDZIACH LASU, KTÓRZY DZIŚ WYSZLI NA ULICE SZCZECINA, OBURZENI IŻ TAK ŹLE SĄ TRAKTOWANI !!!

WIZERUNEK LASÓW PAŃSTWOWYCH DZIŚ W SZCZECINIE ZSZEDŁ NA PSY...ZA SPRAWĄ KILKU TOTALNIE NIEODPOWOEDZIALNYCH LUDZI, JACY NIGDY NEI POWINNI PIASTOWAĆ SWYCH FUNKCJI W LASACH PAŃSTWOWYCH...KTÓRE DAŁ IM UKŁAD I PARTIA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z jednej strony ...OGROMNIE SMUTNO BYŁO MI DZIŚ PATRZEĆ NA LEŚNIKÓW, GDYŻ TO JEST MÓJ ZAWÓD ALE PO POWROCIE ZE SZCZECINA ZASTANAWIAĆ SIĘ BĘDĘ DŁUGO ...JAK DŁUGO JESZCZE TEN CYRK W LASACH PAŃSTWOWYCH GDZIE PARU TĘPAKÓW NIE POTRAFI PRZEWIDZIEĆ SKUTKÓW SWYCH POSTĘPOWAŃ, POWODUJĄCYCH AŻ TAK OGROMNE WZBURZENIE W TYM WYPADKU BOHATERSKICH I ODWAŻNYCH DRWALI-PILARZY I PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH!

Organizatorzy protestu serdecznie podziękowali POLICJI za pomoc w ochronie i zabezpieczeniu tego dnia zdarzeń w Szczecinie...

A na zakończenie coś KU PAMIĘCI ! 

POLSKIE POMORZE a w tym Szczecin - to miasto historyczne, gdzie społeczne bunty w 100% ROZLEWAŁY SIĘ NA CAŁY KRAJ !!!!

A TERAZ KOLEJ NA ...KANCELARIĘ PREMIER KOPACZ W WARSZAWIE I TO JUŻ NIEBAWEM,A TAM BĘDZIE MASA LUDZI - GDYŻ DRWALE I PILARZE RUSZĄ NA STOLICĘ WSPÓLNIE Z OGROMNĄ RZESZĄ DRZEWIARZY, Z KTÓRYMI SIĘ OSTATNIO W TEJ KWESTII POROZUMIELI !!!

OTO I MACIE MOJE OBRAZY = JAK CUDOWNIE I WSPANIALE JEST W BASTIONIE PLATFUSÓW OBYWATELSKICH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO JAKIM JEST DLA NICH MIASTO SZCZECIN ...sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DZISIEJSZY DZIEŃ 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU ...NIGDY NIE POWINIEN MIEĆ MIEJSCA W HISTORII LASÓW PAŃSTWOWYCH I NIECH BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA KAŻDEGO, KTO W RAMACH ,,GRY POZORÓW"  UPRAWIA SWĄ TOTALNIE KRETYŃSKĄ POLITYKĘ ... TCHÓRZLIWY panie Kossssssssssssssssssssssssssssssssss!


ZOSTAWIŁ PAN SWOICH PRZEŁOŻONYCH (...oby nie PODDANYCH!) na totalną pastwę losu o nazwie PROTEST OBURZONYCH, ODWAŻNYCH LUDZI LASU NA OCZACH POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA!!!!

WSTYD I HAŃBA ...zapewne dostanie facet jakiś order za odwagę z PO!


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

W tej chwili zdjęcia z protestu oglądają moi internauci ( POZDRAWIAM!) z :Finlandii...Kanady...Francji...USA...Niemiec...Portugalii...Holandii...Norwegii..Grecji...Wysp Brytyjskich...Rosji...Chorwacji...Kataru...RPA....Kenii...Brazylii...Wenezueli...Turcji...PATRZCIE KOCHANI JAK WYGLĄDA KRAJ DOSTATKU DONALDA TUSKA I JEGO BANDY!