sobota, 26 września 2015

NIE TYLKO POLAK POTRAFI ...OTO POMYSŁOWOŚĆ IMIGRANTÓW Z NIGERII ;

26 września 2015 roku


Oto ,,DRUŻYNA PIŁKARSKA" (sic!!!!!!!!!) z Nigerii jaka przyleciała samolotem na lotnisko w Kijowie na Ukrainę z Turcji ( Stambuł).


Na pierwszy rzut okiem...OK!  Ale...

Ukraińscy pogranicznicy sprawdzili ich PLANOWANY MECZ PIŁKARSKI jakoby na Zakarpaciu no i ...LIPA!!!  Żadnego meczu z reprezentacją Nigerii tam nikt nie planuje....

Po pamiątkowej fotce - CAŁA ,,DRUŻYNA PIŁKARSKA" ZOSTAŁA WYDALONA Z UKRAINY ...ODLECIAŁA Z POWROTEM DO NIGERII!

A ja się tak zastanawiam ...ILE JUŻ TEGO TYPU DRUŻYN PIŁKARSKICH WYLĄDOWAŁO W POLSCE NA MECZE np; Z REPREZENTACJĄ POLSKICH PARLAMENTARZYSTÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I ICH WAZELINIARZY???! 
                     
,,Gówny" rozgrywający z Platformy Obywatelskiej... nie tylko POGRYWA ale i również OSTRO FAULUJE!!!


Tusk na boisku - Corocznym zwyczajem premier Donald Tusk zagrał w sylwestra w piłkę nożną z przyjaciółmi stadionie Lechii w Gdańsku. Piłkarskie spotkania od 24 lat organizują byli pracownicy Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych, gdzie swego czasu polityk pracował
Zawsze ,,Donek" mógł liczyć na rzesze swoich fanów....

               
A wcale nie aż tak dawno temu TEN SAM POGRYWAJĄCY - przez 7 lat pracował fizycznie w spółdzielni ,,Świetlik" ....MALUJĄC MIEDZY INNYMI KOMINY!!!

Nie wierzycie??! Oto i sam Donald Tusk  - obecny ,,PREZYDENT" Unii Europejskiej wazeliniarz Niemiec ,,na wysięgniku" linowym - WSPINAJĄCY SIĘ NA SZCZYTY :Aż chciałoby się zaśpiewać : ,,NAPRAWDĘ JAKI JESTEŚ - NIE WIE NIKT..." 


A na zakończenie - jakieś BARDZIEJ OBIECUJĄCE NAJBLIŻSZE ZMIANY W POLSCE ZDJĘCIE:

Pisze jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk