wtorek, 1 września 2015

PROTEST ,,LUDZI LASU" W SZCZECINIE PRZECIWKO DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEMU TRAKTOWANIU PRZEZ OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH... 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU !!!

Szczecin, dnia 02 września 2015 roku


Poniżej specjalnie dla Was NA GORĄCO ...moje zdjęcia z tego protestu wrażliwych ludzi mających poczucie wyrządzanej im od lat krzywdy :

TYCH ZDJĘĆ NIE ZNAJDZIECIE NIGDZIE W MEDIACH...A JEŚLI KTOKOLWIEK ZECHCE JE WYKORZYSTAĆ DLA DOBRA OGÓŁU  I NASZEJ POLSKI  = MACIE MOJE ZEZWOLENIE PŁYNĄCE Z GŁĘBI SERCA I MEJ  DOBREJ WOLI !

A oto co znalazło się w oku moich zainteresowań dziś w Szczecinie :


Zaczęło się o godzinie 10.00 ...KONFERENCJA PRASOWA DLA MEDIÓW!


No a potem stało się to co przewidywałem: TYSIĄCE SZCZECINIAN BIŁO BRAVO ...KILKU TYSIĄCOM PROTESTUJĄCYCH PRZECIWKO ZŁEJ POLITYCE OBECNEGO KIEROWNICTWA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!! 


 TAK RUSZONO W STRONĘ SIEDZIBY DYREKTORA RDLP SZCZECIN ...KTÓRY PODOBNIE JAK W SZCZECINKU DYREKTOR CICHOŃ OKAZAŁ SIĘ TCHÓRZEM I NIE WYSZEDŁ DO PROTESTUJĄCYCH!!!

MNÓSTWO POLICJI SZCZECIŃSKIEJ FANTASTYCZNIE WSPANIALE  CHRONIŁO PROTESTUJĄCYCH, KTÓRZY ZACHOWALI SIĘ PODOBNIE JAK W SZCZECINKU WZOROWO I BARDZO KULTURALNIE Z KLASĄ!!!
To świadczy o powadze sytuacji a zarazem osobistej kulturze aż takiej masy ludzi lasu...BRAVO!!!!

 OGROMNA MASA LUDZI LASU W PROTEŚCIE PRZECIWKO ...WYZYSKOWI!!!
 Mieszkańcy Szczecina  zaczęli wychodzić na ulicę, wyglądać z domów, balkonów...byli w szoku i BILI BRAVO PROTESTUJĄCYM DZIŚ W SZCZECINIE!!!

 Całość protestu filmowała i fotografowała policja na każdym rogu ulicy ...

Mnóstwo barw narodowych ; BIELI I CZERWIENI...Odgłosy gwizdków...syren...pilarek mechanicznych  - powodował,że ludzie natychmiast wyglądali z mieszkań...


A OTO JAKĄ ,,NIESPODZIANKĘ" PRZYGOTOWALI PROTESTUJĄCY DYREKTOROWI RDLP SZCZECIN KOSSOWI...który stchórzył!!!!
Ten BEZDUSZNY URZĘDNIK LASÓW PAŃSTWOWYCH był dziś 02 września 2015 roku niesiony wszystkimi ulicami Szczecina na początku całego konduktu tych kilku tysięcy protestujących!!A oto jak reagowali ze zrozumieniem a zarazem w szoku mieszkańcy Szczecina...MNÓSTWO OSÓB NAGRYWAŁO SWOIMI TELEFONAMI TEN PROTEST!!!Mieszkańcy Szczecina w zadumie przyglądali się tej lawinie oburzonych ludzi lasu...

Do ochrony zatrudniono także żołnierzy Żandarmerii Wojskowej...
Każdy kto mógł ...starał się nagrać ten protest, lub zrobić pamiątkowe foto!!!!

Ludzie zatrzymywali się w zadumie ...PYTALI O CO CHODZI W TYM PROTEŚCIE!!!

To był nawet powiedziałbym RODZINNY PROTEST Ludzi Lasu....członkowie swych rodzin wspierali swych najbliższych !!!


Piszę jak jest ...A Wy moi drodzy PATRZCIE JAK JEST NA SERIO W POLSCE NIESPRAWIEDLIWEJ!!!!!

Krzysztof  Kowalczyk