poniedziałek, 21 września 2015

SKANDAL!!!! DYREKTOR GENERALNY LASÓW PAŃSTWOWYCH - NIE POSIADA OFICJALNYCH INFORMACJI...GDZIE PRZEBYWAŁ PODCZAS OSTATNIEGO PROTESTU DRWALI I PILARZY = DYREKTOR RDLP W SZCZECINIE !!!
21 września 2015 roku

OD SAMEGO POCZĄTKU ...czułem,że podobnie jak i w przypadku dyrektora RDLP Szczecinek, Sławomira Cichoń,który na czas protestu ,,zaszył się” jakoby w sanatorium - TAK SAMO NIEOBECNOŚĆ DYREKTORA RDLP SZCZECIN Pana Koss podczas ostatniego protestu drwali w Szczecinie ...ŚMIERDZI TOTALNYM TCHÓRZOSTWEM TYCH LUDZI PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA SWOJE BŁĘDY I POSTĘPOWANIE WOBEC LUDZI PRACY NA PRZESTRZENI OSTATNICH 8 LAT!!!


Jestem w 100% pewien,że NAJBLIŻSZE WYBORY PARLAMENTARNE I WYBÓR POLAKÓW zmiecie z powierzchni  naszej Ojczyzny tego typu PO-lityczne DRAŃSTWO!!!!

BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak doskonale wiecie, byłem na tych obu protestach, relacjonując ich przebieg na ,,pigipedii” A ZDJĘCIA ZE SZCZECINKA I SZCZECINA OGLĄDAJĄ MOI CZYTELNICY Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA !!!!

Tu dodam,że sprawa PROTESTU DRWALI-PILARZY nie przeciwko Lasom Państwowym w Polsce ALE PRZECIWKO DYSKRYMINACYJNEJ I BARDZO NIEUCZCIWEJ POLITYCE OBECNEGO KIEROWNICTWA LASÓW PAŃSTWOWYCH TAK OGROMNIE POWIĄZANEGO Z POLITYKĄ OSZUSTÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ (...którą podczas wyborów parlamentarnych MUSIMY ZRÓWNAĆ Z ZIEMIĄ!!!) -  jest najpopularniejszym tematem  na moim blogu!!!


To draństwo już tonie...

Prym przez miesiące wodził temat KORUPCJI POLITYCZNEJ I NEPOTYZMU  na terenie Nadleśnictwa Połczyn (RDLP Szczecinek), gdzie po mojej interwencji i OFICJALNYM ZGŁOSZENIU do DGLP ...został zwolniony nadleśniczy, kandydat na posła Platfusów Obywatelskich WINNY NADUŻYĆ!!!!

ZA FANABERIE OSZOŁOMÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...PŁACIMY MY WSZYSCY !!! A ONI SIĘ KAPITALNIE BAWIĄ  ZA NIE SWOJE...NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA I TO BEZKARNIE  = CO OKAZUJĘ NA WIELU MOICH PRZYKŁADACH W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!

Tak na serio …,,W GŁĘBOKIM POWAŻANIU” mam sam fakt,że tak a nie inaczej reagują na ten skandal TAK ZWANE ,,organy ścigania” w Polsce!

MOJĄ INTENCJĄ I CELEM GŁÓWNYM JEST OD WIELU JUŻ LAT UKAZANIE WAM MOIM RODAKOM NA BLOGU   ….PRAWDY O TYM JAK POLITYKA POWIĄZAŁA RĘCE NIE TYLKO PROKURATOROM I SĘDZIOM W POLSCE!

Zresztą znam pewien skandaliczny dla ,,PALESTRY” raport na ten temat...a mówiący o KORUPCJI w czasie pracy sędziów i prokuratorów w Polsce ostatnich lat!!! HAŃBA!!!!!!

Jak wiecie także – od razu po zakończeniu tego ogromnego protestu w Szczecinie przed o dziwo ZAMKNIĘTYM NA KLUCZ W CZASIE GODZIN PRACY biurem RDLP Szczecin – zwróciłem się do Pana Adama Wasiak, Dyrektora Generalnego LP z oficjalnym pytaniem ... GDZIE PRZEBYWAŁ NIEOBECNY DYREKTOR RDLP SZCZECIN Pan Koss, którego PO-lityka usadowiła na tym fotelu w LP !!!


DZIŚ 21 września 2015 roku otrzymałem odpowiedź( a jest to pismo Dyrekcji Generalnej LP z dnia 16.09.2015 roku – znak sprawy GI.0172.15.2015 podpisane przez Głównego Inspektora LP Pana Edwarda Haładaj!!!)

UWAGA!!!

(cytat – w odpowiedzi na moje zapytanie nr 5, jakie zresztą upubliczniłem na blogu) ,, DYREKCJA GENERALNA NIE POSIADA INFORMACJI GDZIE PRZEBYWAŁ W DNIU 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU DYREKTOR RDLP SZCZECIN" 

      

Powyżej biuro RDLP Szczecin BEZ DYREKTORA a na dodatek zamknięte na klucz...osobiscie sprawdziłem!!!! 
  
       
 

KTO POLECIŁ TYM OSOBOM OKŁAMAĆ PROTESTUJĄCYCH  - CO DO MIEJSCA POBYTU DYREKTORA RDLP SZCZECIN???! Widoczny powyżej na zdjęciu (po lewej stronie!) z-ca dyr.RDLP Szczecin - OZNAJMIŁ PROTESTUJĄCYM PRZEZ MIKROFON,ŻE DYREKTOR JEST NIEOBECNY, GDYŻ ... ,,JEST W DELEGACJI"
Czyżby SAM SIEBIE ,,DELEGOWAŁ" np; do biura poselskiego Platfusów Obywatelskich Stanisława Gawłowskiego w Szczecinie....sic!!!!

To już jest granda i skandal...gdyby pierwszy lepszy LEŚNICZY opuścił swe stanowisko pracy A NADLEŚNICZY NIE WIEDZIAŁBY, GDZIE ON JEST, CO ROBI ...następnego dnia wyrzucono by go z pracy!!! 

Natomiast na moje zapytanie DLACZEGO było zamknięte w dniu protestu NA KLUCZ biuro RDLP Szczecin, gdzie pracuje dziesiątki urzędników - otrzymałem niniejszym odpowiedź :

(cytat) ,, DYREKCJA GENERALNA LASÓW PAŃSTWOWYCH nie posiada dokumentu, w którym spisane byłyby zamierzenia Dyrektora Generalnego lasów Państwowych DOTYCZĄCE PRAWA SWOBODNEGO WEJŚCIA DO URZĘDÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH”

ZA KOMUNY URZĘDY BYŁY OTWARTE NA KLUCZ NAWET GDY CZERWONE ŚCIERWA RZĄDZIŁY W POLSCE ...

Czyżby więc niebawem miał nas Polaków nie dziwić w ogóle widok STOJĄCEGO UZBROJONEGO CZOŁGU przed biurami poszczególnych Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych , DODATKOWO ZAMKNIĘTYM NA KLUCZ , gdyż ,,Panowie WŁADZA” tak tego sobie życzą , bojąc się o swoje stołeczki – a mając za nic i okłamując protestujących jak chociażby w Szczecinie informacją, iż dyrektor RDLP Szczecin Koss ( cyt) ,,jest w delegacji”??!

Aby rozwiać i to bzdurne KŁAMSTWO  jakie padło w Szczecinie z ust z-cy dyrektora RDLP Szczecin w wypowiedzi do strajkujących – dodam konkretną odpowiedź jaką udzieliła mi w /w/ piśmie DGLP z dnia 16 września 2015 roku :

(cytat) ,,DYREKTOR GENERALNY NIE DELEGUJE DYREKTORÓW REGIONALNYCH DYREKCJI LP " ( podpisał : Pan Edward Haładaj – główny Inspektor LP w DGLP !!!)

Piszę jak jest ...NIESTETY CUCHNIE TCHÓRZAMI  W LASACH PAŃSTWOWYCH, których PO-lityka wsadziła na stołeczki a Państwo Polskie bezkarnie płaci za taka TANDETĘ, oszukującą pracowitych ludzi lasu (drwali-pilarzy) DYSKRYMINOWANYCH I NIERÓWNO TRAKTOWANYCH W POLSCE SKROBIE!!!


JESTEM PEWIEN W 100% - IŻ NIEBAWEM TEN PROBLEM DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA ROZPATRZY TRYBUNAŁ W  STRASBOURGU !!!

Jak myślicie: CZY BĘDĄ WÓWCZAS OSOBY PERSONALNIE WINNE ???    sic!!!!!

A OTO PONIŻEJ NA MAPIE MIASTA WARSZAWY WYZNACZONA I ZATWIERDZONA TRASA PRZEMARSZU KOLEJNEGO PROTESTU DRWALI I PILARZY ULICAMI STOLICY POLSKI W DNIU 02 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU!

Ruszamy sprzed Ministerstwa Środowiska (nieopodal!!!) z ulicy Wawelskiej  - trasą pod kancelarię Premier Kopacz!!!TEN PROTEST JEST DOWODEM NIEODPOWIEDZIALNOŚCI WIELU OSÓB W OBECNYM KIEROWNICTWIE LASÓW PAŃSTWOWYCH PRZEZ OSTATNIE 8 LAT  ZA LOS LUDZI CIĘŻKO PRACUJĄCYCH W LESIE ...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

Gdybyście znali obowiązujące wytyczne ,,STRATEGII PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA LEŚNEGO LASY PAŃSTWOWE NA LATA 2014-2030 " jaką wprowadził Pan Dyrektor Generalny LP Adam Wasiak Zarządzeniem nr 89 z dnia 23 grudnia 2013 roku  - TO PORÓWNUJĄC FAKTY JAKIE MAJA MIEJSCE NA TERENIE RDLP SZCZECIN I SZCZECINEK GDZIE ODBYŁY SIĘ JAK NA RAZIE TE PROTESTY , ŁATWO JEST DOJŚC DO PEWNOŚCI IŻ OWA ,,STRATEGIA" ...SOBIE = A PANOWIE PO-LITYCZNI  DYREKTORZY RDLP SOBIE !!!!

Nic tu nie pasuje i niczym w powiedzeniu : ,,KAŻDY SOBIE RZEPKĘ" albo wręcz dosłownie ,,KAŻDY ..... NA SWÓJ STRÓJ"  (sic!!!!!!!!!!!!!!!) 


Są tacy Polacy, którzy NIE BOJĄ SIĘ TYCH PO-LITYCZNYCH CWANIAKÓW ....i robią odważnie swoje dla dobra społeczeństwa :

Oto jeden z dowodów:DO WYBORÓW ZOSTAŁ MIESIĄC CZASU...DAMY RADĘ POLACY  !!!!!

Wczoraj na jednej ze stacji benzynowych w Warszawie na Woli - zjawił się mężczyzna w wieku 47 lat i pytał JAK DOJECHAĆ DO SEJMU ?!!!
OBLAŁ SIĘ BENZYNA I PODPALIŁ....jest mocno poparzony w szpitalu!