niedziela, 13 września 2015

KONSEKWENCJA I DETERMINACJA PROTESTUJĄCYCH ZAKŁADÓW USŁUG LEŚNYCH ...DOTARŁA PO SZCZECINKU I SZCZECINIE DO WARSZAWY! KOLEJNY OGROMNY PROTEST JUŻ NIEBAWEM W DNIU 02 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU!

13 września 2015 roku


Oto poniżej Panowie Mariusz Rakowski (po lewej) z terenu RDLP Szczecinek gdzie niedawno odbył się pierwszy w Polsce protest Zakładów Usług Leśnych przeciwko nierównemu traktowaniu, dyskryminacji i wyzyskowi  firm leśnych ze strony obecnej administracji Lasów Państwowych - oraz Pan  Robert Gruszka z terenu RDLP Szczecin, gdzie zorganizowano ostatnio potężny protest ulicami Szczecina  ... ale tym razem już przed urzędem miasta stołecznego Warszawa.
                      

PROTEST NA DZIEŃ 02 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU - TYM RAZEM ULICAMI STOLICY POLSKI ZOSTAŁ WŁASNIE OFICJALNIE ZGŁOSZONY!

Dzień 11 września b.r. (....dwa dni temu!!!!!) był bardzo pracowity organizacyjnie dla przedstawicieli firm leśnych, których delegacja spotkała się na rozmowach w ...Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.


Oto pamiątkowe ujęcie foto - tuż przed biurem Dyrektora Generalnego LP Pana Wasiak, który podobnie jak dyrektor RDLP w Szczecinku Cichoń  W DNIU PROTESTU, a także dyrektor RDLP Szczecin Koss ....NIE ZNALAZŁ CHWILI SWEGO CZASU ABY MIEĆ PO PROSTU ODWAGĘ CYWILNĄ I POROZMAWIAĆ Z OSZUKIWANYMI W LASACH PAŃSTWOWYCH TYSIĄCAMI LUDZI, KTÓRYCH DELEGACJA ZJAWIŁA SIĘ JADĄC SETKI KILOMETRÓW DO STOLICY!!!

A swoją drogą ...TAK WYGLĄDA ,,TCHÓRZ ZWYCZAJNY" !!!
W Lasach Państwowych z tego co widać po ostatnich protestach  występuje także GATUNEK PO-LITYCZNYCH TCHÓRZY NADZWYCZAJNYCH !!!!!!!  (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!) 
Skąd ja i moi koledzy to znamy Panie dyr.Wasiak ......sic!!!!!! TCHÓRZOSTWO OBECNEJ WŁADZY W POLSCE NIE ZNA JUŻ GRANIC...A TAK NA MARGINESIE ; JESZCZE NIGDY W POLSCE OD CZASU  ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ  NIE BYŁO TAKICH PROTESTÓW NIEZADOIWOLENIA W LASACH PAŃSTWOWYCH JAK ZA CZASÓW...DYREKTORA GENERALNEGO PANA ADAMA WASIAK Z RADOMIA!!!!

A dla przypomnienia (moje zdjęcia) - oto jak wyglądał protest w Szczecinie pod wodzą  Pana Roberta Gruszki:


Na spotkanie dyr.Wasiak ,,delegował" .... swego zastępcę  Pana Krzysztofa Janeczko  (... a ja od razu wiedziałem,że W TYM WYDANIU  TOTALNIE NIC nie dadzą te rozmowy!), oraz naczelnika Pana Jerzego Kapral , a nawet o dziwo...głównego inspektora LP Pana Edwarda Haładaj!

Powiem tylko tyle: ROZMOWA BYŁA BARDZO NAPIĘTA W TONACJI...nie koniecznie ukierunkowanej w stronę porozumienia!!!!

Natychmiast po spotkaniu w Dyrekcji Generalnej LP - reprezentanci firm leśnych zostali zaproszeni na spotkanie z v--ce premierem RP Panem Januszem Piechocińskim z PSL na rozmowy.

Pamiątkowe ujęcie w kancelarii v-ce premiera i ministra gospodarki (stoi w środku) Janusza Piechocińskiego ,  z którym stoją przedstawiciele firm leśnych, organizatorzy protestów w Szczecinku i Szczecinie!

NADMIENIAM ,ŻE BYŁO TO JUŻ PO OFICJALNYM ZGŁOSZENIU PROTESTU NA DZIEŃ 02 PAŹDZIERNIKA W WARSZAWIE...

Pan Piechociński - będący jednocześnie ministrem gospodarki RP zaproponował ,,okrągły stół " rozmów pomiędzy protestującymi , Ministrem Środowiska, DGLP i oburzonymi NIEUCZCIWOŚCIĄ I NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ Zakładami Usług Leśnych  w Polsce!


No a teraz ,,coś" w czym muszę się nieskromnie przyznać mam swój duży udział...tuż od chwili pierwszego w Polsce protestu przed RDLP Szczecinek, o czym powiadomiłem protestujących!

Poseł na Sejm RP z  Prawa i Sprawiedliwość z mojego województwa zachodniopomorskiego Pan Czesław Hoc skierował ZAPYTANIE POSELSKIE w sprawie ....ZAPEWNIENIA GODNYCH WARUNKÓW PRACY I GODZIWEGO WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ DLA PRACOWNIKÓW LEŚNYCH !!!!

ZAPYTANIE DO MINISTRA ŚRODOWISKA brzmi :

,, CZY MINISTER ŚRODOWISKA W TRYBIE PILNYM  WYPRACUJE OKREŚLONE STANDARDY ZAPEWNIAJĄCE FIRMOM LEŚNYM I ICH PRACOWNIKOM TAKIE WYNAGRODZENIA I WARUNKI PRACY KTÓRE BĘDĄ RÓWNE I SPRAWIEDLIWE DLA WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH ORAZ BĘDĄ ZAPEWNIAĆ GODNE I ADEKWATNE DO ICH CIĘŻKIEJ I NIEBEZPIECZNEJ PRACY WYNAGRODZENIE??! "   

Pan poseł PiS Czesław Hoc swymi działaniami parlamentarnymi - dał wyraz swemu oburzeniu warunkom jakie mają od lat drwale, pilarze i prywatni przedsiębiorcy leśni na terenie RDLP Szczecinek ...gdzie jest bardzo źle !


Wszystko co powyżej jasno dowodzi ,że PIERWSZY PROTEST PRZED BIUREM POLITYCZNEGO DYREKTORA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W SZCZECINKU (Sławomir Cichoń) oraz natychmiast kolejny przed biurem dyrektora Koss w RDLP Szczecin JEST JAK NAJBARDZIEJ UZASADNIONY , GDYŻ MA SWOJE PODSTAWY BUNTU I OBURZENIA  o nazwie : WYZYSK...KŁAMSTWA...OBIECANKI-CACANKI...POSPOLITE POLITYCZNE DRAŃSTWO...TCHÓRZOSTWO DYREKCJI( Cichoń + Koss)  KTÓREJ MEGA SMRÓD ROZCIĄGA SIĘ PO CAŁYM POMORZU ZACHODNIM...A poniżej moje fotki z protestu w Szczecinku...w ostatni dzień lipca 2015 roku!
Ci wszyscy ludzie biorący udział W PIERWSZYM TAKIM PROTEŚCIE W POLSCE pod wodzą Pana Mariusza Rakowskiego  przed biurem dyrektora RDLP Szczecinek Cichonia z Platformy Obywatelskiej - MAJĄ DZIŚ PRAWO BYĆ Z TEGO DUMNI, GDYŻ WASZ GŁOS ZOSTAŁ USŁYSZANY ...A PRZEDE WSZYSTKIM WASZA KRZYWDA I WYZYSK MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ NATYCHMIAST  !!!

Pozostaję w ogromnej nadziei,że ta TRUMNA POZOSTAWIONA DYREKTOROWI RDLP SZCZECINEK (Sławomir Cichoń) PRZEZ OKRADANYCH DRWALI I PILARZY ...będzie mu się śniła do końca nie tylko jego kadencji dyrektorowania gdyż niebawem w wyborach parlamentarnych Platfusy Obywatelskie zostaną przez CAŁY POLSKI PATRIOTYCZNY NARÓD pogonieni z urzędów państwowych do swych ZASŁUŻONYCH cel ....wieloletniego dumania !!!!  Piszę jak jest... Z DUMĄ PODKREŚLAJĄC : BYŁEM W SZCZECINKU I SZCZECINIE Z WAMI W PROTEŚCIE PRZECIWKO ZŁEJ WŁADZY  PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W POLSCE WYZYSKUJĄCEJ LUDZI!!!

NIE ZABRAKNIE MNIE I W WARSZAWIE... 

Krzysztof Kowalczyk