niedziela, 20 września 2015

,,Z POLSKI MOŻNA BRAĆ PRZYKŁAD" ...premier Ewa Kopacz z Platformy Obywatelskiej!

20 września 2015 roku

KAMPANIA OGŁUPIANIA POLAKÓW PRZEZ OSZOŁOMSTWO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ TUŻ PRZEZ ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ ZA MIESIĄC WYBORAMI PARLAMENTARNYMI, W KTÓRYCH POLACY ROZNIOSĄ TĄ BANDĘ IDIOTÓW W PYŁ...nabiera co rusz ciekawych a przede wszystkim kłamliwych informacji szczególnie z ust opcji rządzącej, wychwalającej pod niebiosa JAK TO SUPER JEST W POLSCE! 
                  
Ostatnio Ewa Kopacz, premier RP z tej ściema partii politycznej PLATFUSÓW OBYWATELSKICH wypowiadając się na temat ochrony naszych granic przed trwającym napływem do UE ludzi z Azji i Afryki oznajmiła przed kamerami, iż jest tak dobrze (sic!!!!),że 
,,Z POLSKI MOŻNA BRAĆ PRZYKŁAD" !!!

Te słowa natychmiast oburzyły ...POLSKICH CELNIKÓW, którzy zarzucają Kopacz ŁGARSTWO POD PUBLICZKĘ!!!

Lider związku zawodowego celników Pan Sławomir Siwy podaje detale ...JAK NIE NALEŻY BRAĆ PRZYKŁADU Z POLSKI!

W interesie publicznym, dla dobra Polaków - zawiadamia, iż ruch kołowy z południa Europy do i przez Polskę ....ODBYWA SIĘ PRAKTYCZNIE BEZ KONTROLI!!!!!!!!!!!!!

PRZYPOMINAM : TO MÓWI PUBLICZNIE POLSKI CELNIK !!!!

TIR-y z wielu państw muzułmańskich wjeżdżają do Polski przez południową granicę nie zatrzymywani PRZEZ CHORY SYSTEM NA NASZEJ POLSKIEJ GRANICY!

OTO KONKRETNY PRZYKŁAD ...bezwzględnie wykorzystywany przez przemytników:

JEST MOŻLIWE NA NASZEJ POŁUDNIOWEJ GRANICY,ŻE TIR ZAŁADOWANY PO SUFIT TONAMI BRONI I MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH WJEŻDŻA SOBIE SPOKOJNIE, ZAŚ JEGO KIEROWCA OFICJALNIE NIE ZGŁASZA DEKLARACJI CELNEJ, ZAŚ TOTALNIE CHORY POLSKI SYSTEM KONTROLI KOMPUTEROWEJ NIE TYPUJE GO DO KONTROLI JAKO ,,PODEJRZANEGO" !!!

WIECIE CO SIĘ DZIEJE DALEJ....???! KIEROWCA Z TYM ŁADUNKIEM PODJEŻDŻA SWOBODNIE POD POLSKI SEJM...AMBASADĘ IZRAELA W WARSZAWIE...CZY TEŻ DO PORTU MORSKIEGO W SZCZECINIE CZY GDAŃSKU!!!

NIKT GO NIE KONTROLUJE...mało tego celnicy mają go nie poddawać żadnej kontroli, gdyż jak twierdzą takie są aktualne wytyczne i zalecenia obowiązujacych procedur!

TO FANTASTYCZNY INTERES DLA PRZEMYTNIKÓW, KTÓRZY O TYM WIEDZĄ...stąd od czasu do czasu media podają o ,,wpadce" kierowców TIR-ów lub BUS-ów załadowanych dla przykładu Afgańczykami, których zatrzymali Niemcy na swojej granicy!


A TOWARZYSTWO SOBIE PRZEJECHAŁO CAŁĄ POLSKĘ BEZ PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z KONTROLĄ CELNĄ I GRANICZNĄ...

W lutym 2015 roku Turcja ostrzegła UE,że na jej terytorium z Syrii i Iraku przedostało się ...kilka tysięcy już przeszkolonych dżichadystów, których celem jest Europa!

W telefonach komórkowych osób jakie są zatrzymywane do kontroli na przejściach granicznych z UE - młodzi muzułmanie mają filmy instruktażowe z ...egzekucji ludzi przez ISIS.

CZY WIECIE,ŻE OSTATNIO NA WYSPIE KOS ZNALEZIONO ...CAŁY KONTENER WYŁADOWANY BRONIĄ??!

Po co w takim pięknym miejscu aż tyle nielegalnej broni??!

CZY WIECIE ŻE NA POLSKIEJ GRANICY W DOROHUSKU OSTATNIO ZNALEZIONO ...KARABIN SNAJPERSKI???!

CZY WIECIE,ŻE W BUDYNKU GŁÓWNYM KONTROLI SZCZEGÓŁOWEJ NA PRZEJŚCIU GRANICZNYM W MEDYCE ZNALEZIONO W KOSZU NA ŚMIECI PISTOLETY, KTÓRE WRZUCIŁA ZAPEWNE TUŻ PRZED KONTROLĄ OSOBA...ZAPEWNE BĘDĄCA JUŻ MIĘDZY NAMI W POLSCE??!
TAM JEST MONITORING, KTÓRY...NIE USTALIŁ KTO TO BYŁ!!!!

CZY SŁYSZELIŚCIE OSTATNIO O BITWIE NASZEGO ODDZIAŁU SPECJALNEGO STRAŻY GRANICZNEJ NA POLSKIEJ GRANICY ...Z CZECZENAMI ??!

,, Z POLSKI MOŻNA BRAĆ PRZYKŁAD" ...zdaniem kłamcy Ewy Kopacz z Platformy Obywatelskiej!!!

Państwo islamskie publicznie ogłosiło,że wyśle PÓŁ MILIONA FANATYKÓW do Europy, więc jeśli będziemy wierzyli takim kłamstwom jakie padają z ust Ewy Kopacz a sami ślepo wierzyli w to co klepie ta kobieta dla dobra partii a nie Polski...możemy być niebawem świadkami bardzo poważnych w skutkach wydarzeń w NASZEJ POLSCE, których sprawcami będą zapewne cudzoziemcy!

ZA TO CO SIĘ STANIE W NAJBLIŻSZY WTOREK, GDZIE MINISTER RP ,,PRZYKLEPIE" NARZUCONY NAM POLAKOM LIMIT PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW JAKI NASTĘPNEGO DNIA ,,ZAAKCEPTUJE" TA SAMA EWA KOPACZ ...PRZYSZŁE POLSKIE WŁADZE PAŃSTWOWE POWINNY ZŁOŻYĆ POZEW DO TRYBUNAŁU W STRASBOURGU JAKO BEZPRAWIE NARUSZAJĄCE NIE TYLKO NASZĄ KONSTYTUCJĘ I ZAGWARANTOWANE W NIEJ PRAWA POLAKÓW! 


Nie wiedząc TOTALNIE jak należy to robić - widoczna powyżej na zdjęciu premier Ewa Kopacz ...POBIERAŁA NIE TAK DAWNO OD PODSTAW NA ULICY , NAUKI W JAKI SPOSÓB NALEŻY PRAWIDŁOWO KIEROWAĆ LUDŹMI I ICH RUCHEM!!! Piszę jak jest ...niestety!!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Ostatnio odbyła się kolejna Pielgrzymka POLSKICH LEŚNIKÓW do Częstochowy na Jasną Górę...
A teraz informacja dla Pana Macieja Grabowskiego Ministra Środowiska ...z Platformy Obywatelskiej : 

GDYBY NIE TO ŚWIĘTE DLA POLAKÓW MIEJSCE ...BRAĆ LEŚNA POLSKICH LEŚNIKÓW BYŁA JUŻ GOTOWA BUCZEĆ I WYGWIZDAĆ PANA MINISTRA W TRAKCIE JEGO PRZEMÓWIENIA DO LEŚNIKÓW, KTÓRZY PRZYBYLI W TO MIEJSCE TAK LICZNIE NIE PO TO, ABY SŁUCHAĆ RÓŻNYCH IDIOTÓW I BZDUR POD PUBLICZKĘ!!!

A MOŻE I SZKODA,ŻE TAK SIĘ NIE STAŁO - GDYŻ TRZEBA DLA DOBRA NASZEJ POLSKI SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DZIADOSTWEM PO-LITYCZNYM W TYM WYDANIU!!!

A poniżej na zdjęciu : NAJBARDZIEJ UŚMIECHNIĘTY (...zapewne po ostatnim raporcie Najwyższej Izby Kontroli!) Dyrektor Generalny LP Pan Adam Wasiak - a obok niego Minister Środowiska Maciej Grabowski ...z nieco siwą głową pełną zapewne problemów!

GRATULUJĘ czytelnikom mojego bloga! Od razu zauważyliście pewien szczegół na poniższym zdjęciu ...Pan Minister Środowiska opuszcza wzrok i przygląda się zapewne BUTOM KOLORU CZARNEGO  jakie ma na sobie założone do ZIELONEGO MUNDURU LEŚNIKA   Dyrektor Generalny LP Pan Wasiak.
CZY JEST TO ZGODNE Z PRZEPISAMI ...jak myślicie????!   :) 

Idący z tyłu za dyrektorem ( w okularach !)  mężczyzna ...też jakby z uśmiechem temu się wyjątkowo szczegółowo  przygląda krok w krok ...!

Biorąc jednak pod uwagę POWAGĘ SYTUACJI I MIEJSCA - uznajmy,że są to buty koloru BARDZO,BARDZO CIEMNEGO brązu ... tylko słoneczko dawało taki akurat CZARNY cień !WYDANIE PISEMNEGO POLECENIA ABY NA JASNĄ GÓRĘ NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA A NIE INDYWIDUALNY PIELGRZYMÓW  ZWIEŹĆ TAKĄ MASĘ LEŚNIKÓW Z CAŁEJ POLSKI  = JEST DLA POLITYKÓW DOSKONAŁĄ OKAZJĄ ABY ZAISTNIEĆ I ,,PALNĄĆ GADKĘ" DLA TEJ  GRUPY ZAWODOWEJ ,,BRACI LEŚNEJ" !!!
,, Z POLSKI MOŻNA BRAĆ PRZYKŁAD"....Ewa Kopacz !!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!)