czwartek, 3 września 2015

SKANDAL PRZED BIUREM RDLP SZCZECIN ! URZĄD LASÓW PAŃSTWOWYCH W CZASIE GODZIN PRACY ...ZAMKNIĘTY NA KLUCZ!!! A KOSS ... ,,ODLECIAŁ" ??!

03 września 2015 rokuSzczecin, dnia 02 września 2015 roku


Pan Adam Wasiak
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych
02-124 Warszawa
ul. Grójecka nr 127


WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 06 września 2001 roku (Dz. U. Nr 112, poz.1198 ze zmianami) uprzejmie proszę Pana Dyrektora o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania ŚCIŚLE ZWIĄZANE Z DZISIEJSZYM PROTESTEM BRACI LEŚNEJ (drwali-pilarzy i przedsiębiorców leśnych, wśród których jest mnóstwo LEŚNIKÓW(!!!)
PRZED BUDYNKIEM BIURA RDLP SZCZECIN :

1/ DLACZEGO W DNIU 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU W GODZINACH PRACY TEGO URZĘDU RDLP SZCZECIN....DRZWI WEJŚCIOWE DO TEGO BUDYNKU BYŁY ZAMKNIĘTE NA KLUCZ ????!!!!!! (...OSOBIŚCIE USIŁOWAŁEM JE  OTWORZYĆ PODOBNIE JAK OSTATNIO BIURO RDLP SZCZECINEK  – ZAPRASZAJĄC TYM RAZEM PANA DYREKTORA KOSSA DO ROZMÓW Z PROTESTUJĄCYMI !!!)


Na zdjęciu powyżej ...W RAMACH PROTESTU PILARKI SPALINOWE ZOSTAŁY URUCHOMIONE A ICH ,,RYK" USŁYSZAŁ CAŁY SZCZECIN!!!!


2/ DLACZEGO I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ  JEST TAM ZAINSTALOWANY ,,DOMOFON” DLA PETENTÓW PRAGNĄCYCH WEJŚĆ DO TEGO BIURA LASÓW PAŃSTWOWYCH??!

3/ W JAKICH JESZCZE INNYCH TEGO TYPU URZĘDACH LASÓW PAŃSTWOWYCH JEST ZASTOSOWANY TAK SKANDALICZNY ,,KONTAKT” SPOŁECZEŃSTWA Z LASAMI PAŃSTWOWYMI - I CZY ZDANIEM PANA DYREKTORA JEST TO ZGODNE Z PRAWEM W RAMACH ,,OTWARTOŚCI” LASÓW PAŃSTWOWYCH DLA POTRZEB SPOŁECZNYCH??!

4/ CZY W DNIU 02 września 2015 ROKU URZĄD TEN NORMALNIE PRACOWAŁ??!

5/ GDZIE W DNIU DZISIEJSZYM BYŁ DYREKTOR RDLP SZCZECIN (FUNKCJONARIUSZ PUBLICZNY) PAN KOSS ,KTÓRY JEST WINNY W 100% SPOWODOWANIA TEGO NIEPOTRZEBNEGO DLA WIZERUNKU LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE TAK OGROMNEGO PROTESTU DRWALI I PILARZY W SZCZECINIE??!

....W SZCZECINIE PODCZAS PROTESTU ....KOSSSSSSSSSSS  ODLECIAŁ???!!!!!!

6/ CZY TO PAN DYREKTOR GENERALNY LP DELEGOWAŁ PANA KOSSA (...taka wersja została przedstawiona protestującym przez z-cę dyrektora RDLP...co spowodowało natychmiast gwizdy, buczenie, syreny i włączenie w proteście setek pilarek mechanicznych na oczach mieszkańców Szczecina!)- A JEŚLI TAK TO GDZIE ?!
  1. KTO WYDAŁ TĄ DECYZJĘ O ZAMKNIĘCIU W GODZINACH PRACY BUDYNKU BIURA RDLP SZCZECIN, ORAZ KIEDY I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ??!

8/ CZY ZAMIERZA PAN DYREKTOR ZMIENIĆ TEN STAN RZECZY, A JEŚLI TAK TO W JAKI SPOSÓB, ABY KAZDY PETENT MIAŁ PRAWO S W O B O D N E G O
WEJŚCIA DO URZĘDU LASÓW PAŃSTWOWYCH ??!Darz Bór !


Krzysztof Kowalczk

PS.

DZIŚ DYREKTOR GENERALNY LP ...SPOTKAŁ SIĘ W WARSZAWIE  Z ORGANIZATORAMI PROTESTU W SZCZECINIE!!!