piątek, 25 września 2015

CIEKAWOSTKI Z NASZEGO POLSKIEGO PODWÓRKA...UWAŻAJCIE! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ POlitycznym draniom !!!!!!!!!!!

25 września 2015 roku

Mnóstwo bardzo ciekawych rzeczy dzieje się w ostatnich godzinach i dniach w Polsce!

NIE ZUPEŁNIE JEST TO TAK ZWANY ,,przypadek" ŻE MEDIA KRAJOWE NIE ZA BARDZO PODAJĄ TEGO TYPU INFORMACJE W DETALACH, LECZ CZASAMI OD CZASU DO CZASU COŚ TAM LAKONICZNIE WSPOMINAJĄ...ABY NIE DAJ BOŻE POLAK NIE ZACZĄŁ MYŚLEĆ ANTY RZĄDOWO !

Zapowiada się KOLEJNY SKANDAL W CZASIE NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW PARLAMENTARNYCH...

Znowu będzie ...setki tysięcy nieważnych głosów??!
KOMUŚ BARDZO, BARDZO NA TYM ZALEŻY, aby Platfusy Obywatelskie nie przegrały CYFROWO aż tak sromotnie na co się już zapowiada!

OBSERWUJCIE PROSZĘ TEN PROBLEM ,,KSIĄŻECZEK WYBORCZYCH" - A ZOBACZYCIE JAKIE JAJKA WYJDĄ Z TEGO FAKTU W CZASIE GŁOSOWANIA...


Nie dajcie się szczególnie zwieźć sondażom typu COBOS ...I CZYTAJCIE JE TAK:

JEŚLI TAM PODAJĄ IŻ PLATFORMA OBYWATELSKA ,,ODRABIA STRATY" ...to jednoznacznie świadczy iż leci totalnie NA PYSK!

A oto inny sondaż, który według mnie bardziej wiarygodny -  jest znakiem MINIMUM klęski Platformy Obywatelskiej w Polsce:


Platfusy o takiej ilości głosów mogą sobie za miesiąc jedynie POmarzyć!!

Wcale tego nie ukrywam, pomny tego co szereg Platfusów Obywatelskich zrobiło wielu leśnikom w latach 2008-2015 iż niebawem OSTRO ,,pojadę sobie" na moim forum z wieloma ważnymi tematami przed wyborami samorządowymi, ABY WAM MOI DRODZY UZMYSŁOWIĆ FAKT , iż ...ŚWINIA POSŁEM BYĆ NIE MOŻE a jej miejsce jest tylko w chlewie!!! 

WŁAŚNIE MAMY OTO ,,OKAZJĘ" ZOBACZYĆ W NASZYCH MIASTACH DOŚĆ POKAŹNYCH ROZMIARÓW LICZBĘ TEJ TRZODY CHLEWNEJ TAK ZAKOCHANEJ OD LAT W SWYM ŚWIŃSKIM KORYCIE...w formie bilbordów i plakatów wyprodukowanych z serii : OBIECANKI-CACANKI!!!!!!!

Chciało by się napisać znajdź 5 różnić między obrazkami

A czy wiecie DLACZEGO DZIŚ TAK ,,OSTRO" z mej strony w stosunku do pewnych POlityków??!

ODPOWIEDŹ JEST BARDZO, BARDZO PROSTA : TYLKO ŚWINIA A NIE POLITYK ODPOWIEDZIALNY ZA POLSKĘ I POLAKÓW MOGŁABY ZROBIĆ TO CO ZROBIONO W OSTATNICH GODZINACH W POLSCE??!

Ale zanim przejdę do sedna sprawy - pewna bardzo ważna informacja dla Was!

JAK WIADOMO W POLSCE KAŻDY MA PRAWO WEJŚCIA DO LASÓW PAŃSTWOWYCH - BEZ PONOSZENIA JAKICHKOLWIEK OPŁAT!

Jest to uregulowane dla dobra Polaków w art.26 ust.1 ustawy o lasach ,,Lasy stanowiace własność Skarbu Państwa(...)są udostępnione dla ludności"

CIEKAWE INTERESY MUSI MIEĆ ZAPLANOWANE W TYCH SAMYCH LASACH PAŃSTWOWYCH JAKAŚ GRUPA CWANIAKÓW - skoro koalicja PO i PSL usiłuje teraz na dniach a jeszcze przed wyborami parlamentarnymi za miesiąc ,,przepchnąć" w nowelizacji tej samej ustawy ZUPEŁNIE INNY ZAPIS (....tamten w ogóle znika!!!!!!) - A MA BYĆ TAK,ŻE KAŻDY BĘDZIE MIAŁ OCZYWIŚCIE PRAWO WSTĘPU DO LASÓW SKARBU PAŃSTWA ALE ... ,,NA RÓWNYCH ZASADACH"!!!

Czyżby owe wyrażenie NA RÓWNYCH ZASADACH OZNACZAŁO, IŻ KTOŚ TAM SOBIE JUŻ DOBRAŁ I ZAŁATWIŁ DLA PRZYKŁADU ...WYŁĄCZNOŚĆ NA PRODUKCJĘ I HANDEL BILETAMI lub KARTAMI WSTĘPU DO LASU ALE JUŻ ZA ODPŁATNOŚCIĄ?? 

Sprawa cuchnie OGROMNĄ PO-lityczna TRZODĄ CHLEWNĄ W SEJMIE w tej dokładnie sprawie !!!
A JAK BĘDZIE???! ZARAZ WYJDZIE WSZYSTKO NA JAW...przepychanki trwają w najlepsze!

Czy wiecie co zrobili posłowie z Platformy Obywatelskiej???!Posłowie Platformy Obywatelskiej z sejmowej komisji finansów wczoraj NA WNIOSEK MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH  uchwalili przesunięcie kwoty z rezerwy celowej w wysokości 1mln 266 tys. zł PRZEZNACZONEJ NA POLSKICH REPATRIANTÓW ZE WSCHODU ...na wydatki związane z utrzymaniem w NASZEJ OJCZYŹNIE CUDZOZIEMCÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O STATUS UCHODŹCÓW!!!!

ANTY POLSKIE ŚWINIE !!!!! TO KOMPLEMENT ...DLA TYCH POSŁÓW!!!

Pod wpływem społecznego oburzenia w ciągu 24 godzin ci IDIOCI I KRETYNI wycofali się z tego pomysłu rezygnując z tej sumy , ale...JAK TO U BEZMÓZGOWCÓW z platformy Obywatelskiej, która na gwałt szuka kasy na swoje kretyńskie pomysły - od razu znaleźli inną pule finansową!

To w jaki sposób postępuje POLSKI RZĄD W STOSUNKU DO POLAKÓW NA WSCHODZIE - TO ZDRADA STANU I ZDRADA OJCZYZNY , ORAZ NASZYCH RODAKÓW !!!

Oni i ich potomkowie CZEKAJĄ OD WRZEŚNIA 1939 ROKU  (!!!!!!!!!!) aż Rzeczpospolita Polska  przypomni sobie o nich...BO ONI POMIMO SWEJ TRAGEDII NIGDY NIE ZAPOMNIELI O POLSCE I POLSKOŚCI !!!!! 
Pierwsza strona "Rzeczpospolitej" /Materiały prasowe
Skubnęli 1,2 mln zł dla cudzoziemców w Polsce z innego programu : ,,PROGRAM OCHRONY ŚWIADKÓW" który w oczach naszej opinii publicznej jest jak widać w ich ocenie mniej bolesny!

TYM SAMYM,JEŚLI DLA PRZYKŁADU JESTEŚCIE ŚWIADKAMI NAGRANIA W RESTAURACJI ,,SOWA&PRZYJACIELE" I SŁYSZELIŚCIE JAK np: Stanisław Gawłowski, były v-ce minister środowiska  opowiada klnąc jak szewc różne historie swego życia i dowcipy o Żydach (...CIEKAWE DLACZEGO AKURAT NIE O UKRAIŃCACH??!) - to od tej pory ,,PROGRAM OCHRONY ŚWIADKA" dla Was nie istnieje ...a raczej załatwcie sobie aby CHRONILI WAS MUZUŁMANIE!!!! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do pojęcia OCHRONA i MUZUŁMANIE ...wielka tragedia zdarzyła się ostatnio w czasie pielgrzymki do Mekki : 700 OSÓB STARTOWANO NA ŚMIERĆ!!!!!

Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk 

PS.

Serdecznie witam moich nowych czytelników z Austrii i Japonii !!!   :)