wtorek, 22 września 2015

POLSKA ,,PLATFUSÓW OBYWATELSKICH" ZDRADZIŁA DZIŚ NASZYCH SOJUSZNIKÓW Z GRUPY WYSZEHRADZKIEJ! WSZYSTKO POD WYTYCZNE TEGO RZĄDU...

22 września 2015 roku

Oto jak wygląda w Europie układ tych państw owej grupy,KTÓRA DZIŚ ZDRADZIŁA POLSKA rządzona przez Platformę Obywatelską!!!!

MUSICIE RÓWNIEŻ WIEDZIEĆ,ŻE GRUPA WYSZEHRADZKA  TAK GENERALNIE ...NIE JEST W INTERESIE NIEMIEC !!!Dziś na posiedzeniu w Brukseli Ministrowie Spraw Wewnętrznych UE głosowali nad losami 120 tysięcy nielegalnych imigrantów - a konkretnie nad podziałem KOMU ILE OSÓB !

Nagle na stole rozmów pojawił się NOWY projekt forsowany przez Niemcy ...

Minister Spraw Wewnętrznych z Polski (Teresa Piotrowska) non stop wychodziła z sali obrad by ...dzwonić z telefonu PO wytyczne!

ŁATWO JEST WYWNIOSKOWAĆ DO KOGO : ZAPEWNE ŁĄCZA EWA KOPACZ - DONALD TUSK W TYM CZASIE SIĘ ,,GOTOWAŁY" .

Angela ...ZAŁATWIONE!!! Za nas nie obowiązuje : ,,POLAK - WĘGIER DWA BRATANKI..."


No i cóż się po owych telefonach stało?!

PIOTROWSKA ZAGŁOSOWAŁA NIE NA KORZYŚĆ POLSKI I CAŁEJ GRUPY WYSZEHRADZKIEJ ...A NA KORZYŚĆ PROJEKTU NIEMIEC !!!!!

TAK OTO POLSKA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH ZDRADZIŁA INTERESY NASZEGO PAŃSTWA I NASZYCH SOJUSZNIKÓW W TEJ SPRAWIE - CAŁĄ GRUPĘ WYSZEHRADZKĄ ; Czechy...Słowację...Węgrów...Rumunię!!!

Jutro 23 września b.r. premier Ewa Kopacz jedzie do Brukseli ,,przyklepać" TO POLITYCZNE ROZDANIE POD DYKTANDO NIEMIEC ...i jak znam życie wróci cała w ekstazie JAKI WSPANIAŁY SUKCES ODNIOSŁA POLSKA NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ !!!
WARTOŚĆ JEJ SŁOWA ...ZAWSZE MNIEJ NIŻ ZEROWA !!!! JUTRO KOLEJNE OPIJANIE UDANEGO INTERESU NIEMIEC !

ZDRADZILI NASZYCH SOJUSZNIKÓW W REGIONIE ...WŁAŻĄC W D**** ANGELI MERKEL !!!!

Jak dziwna jest nasza kraina zwana Polską - niech świadczy chociażby fakt,że DOKŁADNIE RÓWNIEŻ DZIŚ NASZ PREZYDENT RP PAN ANDRZEJ DUDA mówił na spotkaniu międzynarodowym grupy Arraiolos  ( Austria,Niemcy, Finlandia, Łotwa, Włochy, Portugalia, Słowenia, Węgry,Polska) iż ...NIKT NIE MA PRAWA OPRÓCZ DOBROWOLNOŚCI NARZUCAĆ MNIEJSZYM I SŁABSZYM PAŃSTWOM W EUROPIE ,,LIMITÓW" NIELEGALNYCH EMIGRANTÓW !!!!


A na zakończenie dodam tak:

MOIM MARZENIEM JEST, ABY CAŁY TEN OBECNY RZĄD PLATFORMY OBYWATELSKIEJ POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁ STANU - I UCZCIWIE ROZLICZYĆ ZA TO DZIADOSTWO JAKIE REPREZENTUJE  KOSZTEM NASZEGO POLSKIEGO NARODU!

NIGDY NA TYCH DURNI I IDIOTÓW, POLITYCZNYCH OSZUSTÓW I ZŁODZIEI NIE GŁOSOWAŁEM W WYBORACH ...A TERAZ POMYŚLCIE SOBIE JAK SIĘ CZUJĄ NASI RODACY POZOSTAWIENI TAM SAMYM SOBIE NA WSCHODNICH RUBIEŻACH DAWNEJ POLSKI , CZY TEŻ TYCH WYWIEZIONYCH NA ZESŁANIE DLA PRZYKŁADU DO KAZACHSTANU!
Takich dowodów jak ten poniżej są ...SETKI TYSIĘCY !!! TO NASI RODACY !!!!!Powyżej POLACY zesłani na Syberię ...WYGNANI Z OJCZYZNY SIŁĄ !!!!

TAM CZEKA OD BARDZO WIELU LAT DZIESIĄTKI TYSIĘCY POLAKÓW, KTÓRYM TEGO TYPU PO-LITYCZNA MAFIA NIE DAJE SZANS NA POWRÓT DO OJCZYZNY !!!Poniżej na zdjęciu POLACY DEPORTOWANI Z OJCZYZNY DO KAZACHSTANU!
Dla nich...ich rodzin nie ma miejsca w NASZEJ WSPÓLNEJ POLSCE?!

Czy wiecie jak dziś tam mówią o Rzeczypospolitej??! ,, UTRACONA ...ZIEMIA OBIECANA"!!!

Czy to jest aż tak trudne, aby po najbliższych wyborach które w 100% POGONIĄ DO NAJBARDZIEJ CUCHNĄCYCH SZAMB I ZA KRATY WIELU PLATFUSÓW OBYWATELSKICH  jest utworzyć w nowym rządzie ...SPECJALNE MINISTERSTWO DO SPRAW REPATRIACJI NASZYCH RODAKÓW I ICH KREWNYCH DO POLSKI, DO DOMU??!!!!!

TRZEBA TYLKO CHCIEĆ - A GŁOWNIE BYĆ PATRIOTĄ A NIE PACHOŁKIEM jak obecny rząd Platfusów Obywatelskich !!!

ZA TO TERAZ BĘDZIEMY MIELI ,,WYSELEKCJONOWANYCH" PRZEZ NIEMCY MUZUŁMANÓW NA ULICACH NASZYCH MIAST...zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami  ,,NA DZIEŃ DOBRY" jest to 5.082 cudzoziemców!!! NA RAZIE ....

ALE W TYM WSZYSTKIM JEST JESZCZE ,,COŚ" ...

NIKT NIE BIERZE POD UWAGĘ SPECYFIKI  NASZEGO POLSKIEGO  PATRIOTYZMU, KTÓRY JUŻ NIEBAWEM DA O SOBIE ZNAĆ ...dla dobra NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYZNY!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

Podziwiałem ostatnio cudowny obraz Jana Piotra Norblina pt: ,,WIESZANIE ZDRAJCÓW NA RYNKU STAREGO MIASTA W WARSZAWIE" 


Jakaż symbolika z niego przemawia, nie prawda??!...A JAK WIADOMO ,,HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!