sobota, 19 września 2015

,,BIJ BOLSZEWIKA " ... 17 WRZEŚNIA 2015 ROKU KOSZALIN !!! OTO JAK UCZCILIŚMY TRAGEDIĘ NASZEJ OJCZYZNY SPRZED 76 LAT I NAPAŚĆ BOLSZEWIKÓW NA RZECZPOSPOLITĄ!

19 września 2015 roku


A oto tak jak obiecałem - poniżej zdjęcia z naszej PATRIOTYCZNEJ imprezy strzeleckiej na terenie strzelnicy w Koszalinie :

10 STRZAŁÓW KU CHWALE OJCZYZNY !!!!

Tym razem dokładnie w dniu NAPAŚCI SOVIETÓW NA POLSKĘ 17 września 1939 roku   jak zwykle mnóstwo Polaków uczciło w Koszalinie  pamieć pomordowanych i deportowanych przez soviecką swołocz  naszych Rodaków ...

Zresztą zobaczcie sami... w trakcie strzelań non stop przybywali kolejni chętni!

Nasze strzelania cieszą się coraz większą popularnością nie tylko prasy ale i telewizji...

Oto poniżej chwila oficjalnego rozpoczęcia tej imprezy, którą rozpoczął Prezes ,,ROMB "( Ruch Obywatelski Miłośników Broni) Pan Turczyn - od przypomnienia zebranym, iż NASZE SPOTKANIE TO KULTYWOWANIE TRADYCJI NARODOWEJ ZAPOCZĄTKOWANEJ PRZEZ MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO ...którego jeden z najpiękniejszych pomników w Polsce znajduje się ...W KOSZALINIE!!!!! 

A oto i On !!! Przepiękny pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w naszym Koszalinie, przy którym zawsze odbywają się podobne jak i ta promocja oficerska  na zdjęciu uroczystości PATRIOTYCZNE Polaków!


Obok Prezesa Turczyna stoi ( w niebieskiej koszulce) instruktor strzelecki który zapoznał uczestników w zasadami bezpieczeństwa 

Praktycznie było to po raz kolejny RODZINNE SPOTKANIE POLSKICH PATRIOTÓW którzy znaleźli czas aby choć na chwilę w ten sposób uczcić TRAGEDIĘ NASZEJ OJCZYZNY z 1939 roku!

No a teraz rzecz dla mnie bardzo ważna :

 A OTO MOJA BIAŁO-CZERWONA FLAGA, JAKĄ ZABIERAM NA TEGO TYPU UROCZYSTOŚCI (...niebawem będę z nią w Warszawie!!!!).

TO NIE JEST WCALE PRZYPADKOWY TAKI A NIE INNY PROJEKT JEJ WYGLĄDU ...zresztą przyjrzyjcie się jej sami uważnie!

W takcie kiedy szykowaliśmy się do rozpoczęcia strzelania - na moje zapytanie, okazało się iż osobą która przyjechała z NAJDALSZEJ ODLEGŁOŚCI do Koszalina , aby uczcić na strzelnicy ten wyjątkowy dla Polski dzień 17 września jest...TEN OTO MŁODY CZŁOWIEK, któremu założyliśmy na ramię biało-czerwoną opaskę , a który JEST NASZYM RODAKIEM I PRZYJECHAŁ Z ...KAZACHSTANU !!!!!!

Z DUMĄ I BARDZO SKROMNIE POWIEDZIAŁ PIĘKNĄ POLSZCZYZNĄ (!!!!!!) , IŻ JEGO BABCIA JEST POLKĄ DEPORTOWANĄ PRZYMUSOWO PRZEZ BOLSZEWIKÓW Z POLSKI DO KAZACHSTANU!!!!

To właśnie on JAKO PIERWSZY został uhonorowany przez organizatorów i ...rozpoczął to strzelanie do tarczy bolszewika !!!

NIE TYLKO JA ZAUWAŻYŁEM JEGO DUMĘ,ŻE ZAPROSILIŚMY GO (...nie znam jego imienia i nazwiska!) DO TEGO OTO WSPÓLNEGO ZDJĘCIA NA ROZPOCZĘCIE STRZELANIA, gdzie mnóstwo gości i uczestników zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie.
Po lewej stronie: Pan Stanisław (...ostatnio strzelaliśmy wspólnie  w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego do SS-mana!!)...ja obejmujący NASZEGO RODAKA którego babcię bolszewicy deportowali siła do Kazachstanu  ...a po prawej inż leśnik Marek .

Z DUMĄ PODKREŚLAM,ŻE TAKIE SAME BIAŁO-CZERWONE FLAGI OTRZYMAŁO OD NAS KILKA OSÓB OGROMNIE ZASŁUŻONYCH DLA DOBRA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, Z CZEGO WIEM IŻ SĄ ...BARDZO, BARDZO DUMNI - GDYŻ TO TAKŻE WYJĄTKOWI  POLSCY PATRIOCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strzelaliśmy z ostrej amunicji kaliber 9 mm do takiej oto TARCZY BOLSZEWIKA!!!!  


   
Na zakończenie pamiątkowe zdjęcie NA TLE REKLAMY Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni  z własnymi tarczami, gdzie...bolszewik oberwał tak jak trzeba!!! 

NA OGROMNĄ UWAGĘ NA TYM PONIŻSZYM ZDJĘCIU ZASŁUGUJE FAKT,ŻE WIDOCZNY PO PRAWEJ STRONIE PAN STANISŁAW OZNAJMIŁ PRZED STRZELANIEM, IŻ BIERZE SOBIE ZA CEL BOLSZEWICKĄ GWIAZDĘ ...I TRAFIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A poniżej Panie Adamie Wasiak Dyrektorze Generalny Lasów Państwowych ...tak strzelał w Koszalinie do bolszewika inżynier leśnik Marek Jakubik - który wysłał Lasom Państwowym tego samego dnia WEZWANIE DO ZAPŁATY w terminie 7 dni na mocy WYGRANEGO PRZEZ NIEGO prawomocnego wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie , który potwierdził iż ...PODCZAS PROCEDUR ,,KONKURSOWYCH" NA STANOWISKO DYREKTORA RDLP WE WROCŁAWIU BYŁ W BUDYNKU DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH W WARSZAWIE ...BEZPOŚREDNIO DYSKRYMINOWANY !!!!!
Pozwolę sobie przy tym nadmienić ,że JEDEN Z POCISKÓW ZOSTAŁ NA TYM ZDJĘCIU ULOKOWANY DOKŁADNIE W LUFIE BOLSZEWIKA!!!

W rozmowie z DYSKRYMINOWANYM I PRZEŚLADOWANYM inżynierem leśnikiem na tym zdjęciu  - ustaliłem,iż te strzały są także...W ZAISTNIAŁYCH OKOLICZNOŚCIACH SĄDOWYCH DEDYKOWANE WSZYSTKIM DRANIOM W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓRZY USTAWIALI KONKURSY NA STANOWISKA KIEROWNICZE I BRALI OSOBISTY UDZIAŁ W OSZUKIWANIU BARDZO WIELU AMBITNYCH LEŚNIKÓW, NIE ZDAJĄC SOBIE SPRAWY Z FAKTU,ŻE JAKIŚ DUREŃ I KRETYN Z LEGITYMACJĄ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JUŻ DAWNO ZOSTAŁ ,,NAMASZCZONY" NA ZWYCIĘZCĘ TYCH ŚCIEMA KONKURSÓW POLITYCZNYCH W POLSCE!!!!!!!!!

Każdy uczestnik tego PATRIOTYCZNEGO SPOTKANIA W KOSZALINIE na strzelnicy  otrzymał PAMIĄTKOWY DYPLOM,że oddał 10 strzałów KU CHWALE OJCZYZNY , no i oczywiście zabierał do domu swoją tarczę , aby pochwalić się Rodzinie i znajomym gdzie spędził fantastyczne chwile 17 września ...w 76 rocznicę napaści bolszewików na Polskę!!!
MAM NADZIEJĘ,ŻE ZA ROK ...SPOTKAM TAM WAS WSZYSTKICH KTÓRZY CHOĆ RAZ SPEŁNICIE SWÓJ OBOWIĄZEK WOBEC OJCZYZNY i przypomnicie sobie jak w praktyce działa prawdziwa broń palna !!! 
                                      

ROMB ( Ruch Obywatelski Miłośników Broni) i koszaliński klub strzelecki ZAPRASZAJĄ!!!
                                                      
Piszę jak jest ...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

JESTEM DUMNY,ŻE BYŁEM NA TAKIEJ PATRIOTYCZNEJ IMPREZIE - ZAŚ WŁADZE REGIONU KOSZALINA POWINNY BYĆ DUMNE IŻ KOSZALIN TAKIE IMPREZY ORGANIZUJE ...MAJĄC GDZIEŚ TAK ZWANĄ ,,POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ" KTÓRA DOPROWADZIŁA 76 LAT TEMU POLSKĘ DO ZGUBY !!!

A na zakończenie - oto wynik bardzo ciekawej sondy zorganizowanej przez Radio Koszalin :

SERDECZNIE WITAM dziś moich nowych czytelników z : PORTUGALII...TURCJI...WŁOCH...KANADY..KENII...CZECH...ROSJI...USA...
WIELKIEJ BRYTANII...FRANCJI...oraz NIEMIEC !