poniedziałek, 7 września 2015

KOMOROWSKI DOSTAŁ PO PYSKU OD POLAKÓW W REFERENDUM...A OTO PRAWDA KTO WYGANIA SYRYJCZYKÓW Z ICH DOMU DO EUROPY!

07 września 2015 roku

Ex prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z tą całą BANDĄ OSZUSTÓW z Platformy Obywatelskiej - dostali ostre lanie od POLSKIEGO NARODU !!!

W niedzielę do referendum (...NA KTÓRYM RÓWNIEŻ NIE BYŁEM KU CHWALE OJCZYZNY!!!) według dzisiejszych info zjawiło się ...7,48 % uprawnionych a było to lącznie aż 30 milionów Polaków!!!

BRAVO MOI RODACY!!!!!

Aby referendum było ważne powinno zagłosować minimum 50% uprawnionych - czyli minimum 15 milionów Polaków! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak oto Bóg ukarał głupiego polityka drwiącego z Polaków, którzy złożyli swe podpisy w obronie LASÓW PAŃSTWOWYCH SKARBU PAŃSTWA W POLSCE, co również miało być poddane pod referendum ...a nie zostało za sprawą PLATFUSÓW OBYWATELSKICH, KTÓRYCH CZAS ROZLICZENIA I TO BEZWZGLĘDNY NADCHODZI ZA MIESIĄC!!!!!!!

, CZY PAMIĘTACIE KRETYŃSKIE SŁOWA KOMOROWSKIEGO MÓWIĄCE O TYM KTO I KIEDY POWINIEN ZAPISAĆ SIĘ DO WYCIECZKI ???!

NO I NARÓD POJECHAŁ PO NIM I JEGO KOLESIACH ...WYLEWAJĄC IM NA PUSTE ŁBY, PEŁEN NOCNIK W DNIU WCZORAJSZYM - TOTALNIE ,,OLEWAJĄC" TO ŚCIEMA REFERENDUM!!!

No a teraz pewna moja info : SKĄD SIĘ BIORĄ W EUROPIE IMIGRANCI UCIEKAJACY PRZED WOJNA W SYRII :

Dziś w niemieckiej prasie ,,Sueddeutsche Zeitung" pewien niemiecki redaktor WRZESZCZY NA CAŁY ŚWIAT że Polska i Węgry ...wraz z Europą ,, UDŁAWIĄ SIĘ SWOIM SKĄPSTWEM , EGOIZMEM I HIPOKRYZJĄ" nie przyjmując imigrantów z Syrii ze wzgledów kulturowyhc i religijnych!

Facet nazywa się ..Heribert Prantl!

Uważa,że Polacy i Węgrzy doprowadzają do ...ZDRADY STANU  tych wartości na jakich podstawach powstała Unia Europejska (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!)

FACET NIE INTERESUJE SIĘ TYM,ŻE ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW I WĘGRÓW MÓWI ...NIE DLA IMIGRANTÓW!!!!

Chwali Niemców za pomoc uchodźcom...nawiązując przy tym do historii wojny trzydziestoletniej 1618-1648 zapewne ,,przypadkiem" zapominając o II wojnie światowej i tym co zrobili NIEMCY W EUROPIE MORDUJĄC MILIONY LUDZI !!!!

Jakoś dziwnie redaktor Heribert Prantl nie wspomina o fakcie zapewne nie wygodnym dla obecnej POLITYKI NIEMIEC i samej Angeli Merkel - otóż...W WOJNIE NA TERENIE SYRII WALCZĄ REGULARNE WOJSKA ROSYJSKIE, KTÓRE ,,ROTACYJNIE" PO KILKUSET ŻOŁNIERZY SĄ JUŻ W KOLEJNEJ TURZE PRZERZUCANE NA TERYTORIUM SYRII, SKĄD UCIEKŁO JUŻ KILKA MILIONÓW SYRYJCZYKÓW !!!

Walczą tam miedzy innymi rosyjscy żołnierze z Sewastopola ...810 SAMODZIELNA BRYGADA PIECHOTY MORSKIEJ !!!!

Nie wierzycie??!

Żołnierze publikuje swoje zdjęcia na portalach społecznościowych /Raport Lewiejewa /

A oto jeden z nich, ROSYJSKI ŻOŁNIERZ Z SEWASTOPOLA , który upublicznił w internecie swój pobyt i walki w Syrii na tle wizerunku ...Baszara al Asada

Rosyjską piechotę morską rozlokowano w bardzo wielu jednostkach Syrii ...w tym w prowincji LATAKIA!

Rosyjscy żołnierze z Sewastopola walczą w Syrii po stronie Baszara al-Asada co najmniej od sierpnia. Aktywiści znajdują coraz więcej dowodów na obecność w tym kraju rosyjskich oddziałów, a nawet samolotów bojowych.

Tego typu obrazy w Syrii to chleb powszedni...
syria


...CHCIELIBYŚCIE ŻYĆ W TAKIM MIEJSCU, GDZIE ZABIJANI SĄ LUDZIE ?!
           

Polacy wybiorą uchodźców, którzy zostaną przesiedleni do kraju

A TAK DOSŁOWNIE PRZY TEJ SKALI UCIECZKI SYRYJCZYKÓW DO EUROPY WYGLĄDA PONIŻEJ OBECNA SYTUACJA MIĘDZYNARODOWA :
               

KTO WIĘC WYGANIA SYRYJCZYKÓW DO EUROPY  - KTÓRĄ CHCE SIĘ TYM SAMYM SKŁÓCIĆ I OSŁABIĆ ???!

Trzeba być TOTALNYM IDIOTĄ - ABY TYCH FAKTÓW NIE SKOJARZYĆ ...I PISAĆ TAKIE BZDURY JAK ÓW DZIENNIKARZ PRANTL W ,,SUEDDEUTSCHE ZEITUNG" ZAPEWNE NA ZAMÓWIENIE TYCH, KTÓRZY TAK NA SERIO CHCĄ SIĘ TERAZ TYCH IMIGRANTÓW POZBYĆ, PODRZUCAJAC ICH POLAKOM, WĘGROM ...itd. itd!

Z pewnego źródła wiem,że teraz w UE (...rządzonej przez Niemcy!!!) trwa NACISK NA POLSKĘ abyśmy przyjęli pod swoją opiekę ...PRAWIE 11 TYSIĘCY IMIGRANTÓW!!!!

I JAK ZNAM ŻYCIE, POCIĄGI Z NIMI ...PRZYŚLĄ NAM ,,TROSKLIWI" NIEMCY  na trasie Berlin- Warszawa!!!!!
Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Piszę jak jest ... I PASKUDNIE ŚMIERDZI W POLITYCE DZISIEJSZYCH DNI!

Krzysztof  Kowalczyk