poniedziałek, 10 sierpnia 2015

POLITYCZNE DRAŃSTWO W LASACH PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK ...OTO DOWÓD JAK DOSŁOWNIE OLEWA SIĘ WYTYCZNE DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

10 sierpnia 2015 roku

DZIŚ PRZEDSTAWIAM WAM DOWÓD NA OGROMNE SKUR*****STWO PARU DRANI I CWANIAKÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH POLITYCZNEJ REGIONALNEJ DYREKCJI W SZCZECINKU, gdzie dyrektorem jest Sławomir Cichoń z Platformy Obywatelskiej !!!

To temat jaki drążyłem konsekwentnie od bardzo długiego okresu czasu ...

TEGO TYPU LASY PAŃSTWOWE OPANOWANE PRZEZ HOŁOTĘ,POSPOLITYCH DRANI  I KRĘTACZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ... NIGDY NIE POWINNY ISTNIEĆ DLA DOBRA POLSKI A SZCZEGÓLNIE SKARBU NASZEGO PAŃSTWA!!!!!!!!


KONKURENCJA ,,RŻNIĘCIE GŁUPA - PARAMI" W LASACH RDLP SZCZECINEK TRWA NADAL W NAJLEPSZE...
Na zdjęciu : po prawej POLITYCZNY dyrektor RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń (PLATFORMA OBYWATELSKA) oraz były już za sprawą jego długiego jęzora  w restauracji ,,Sowa&Przyjaciele" v-ce minister środowiska Stanisław Gawłowski (PLATFORMA OBYWATELSKA).
RŻNIĘCIE GŁUPA PARAMI jak widać sprawia radość publiczności... BO WIADOMO,ŻE I TAK ZA WSZYSTKO PŁACI SKARB PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE"  (sic!!!!!!!!!!) 

A oto o co chodzi :

Sławno,dnia 10 sierpnia 2015 roku


Kancelaria Prezydenta RP
00-902 Warszawa
ul. Wiejska nr 10


Pan Andrzej Duda – Szanowny Panie Prezydencie!

Na wstępie pozwolę sobie życzyć Panu w związku z oficjalnym zaprzysiężeniem na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej samych sukcesów w trudnej misji naprawy tego co w wielu gałęziach gospodarki polskiej zostało zniszczone,rozkradzione w ostatnim dziesięcioleciu przez współdziałające ze sobą w naszym kraju przebiegłe grupy interesów i osób!

Dzisiejsze informacje medialne mówiące o ukrywaniu wyników kontroli przez urzędników kancelarii Premiera RP Pani Ewy Kopacz w kilku sprawach jak chociażby ,,konkursy” na stanowiska kierownicze w instytucjach państwowych a będące dowodem nepotyzmu i dyskryminacji wobec Polaków i jednocześnie politycznym ukłonem wobec kolesi z Platformy Obywatelskiej ...są realnym obrazem draństwa do którego od 2008 roku ,,przyzwyczaja nas” non stop obecna władza!

Jestem w 100% pewien,że spełni Pan Prezydent pozytywnie swoją rolę w tej kwestii – tak bardzo oczekiwaną przez naszych Rodaków.

Wracając zaś do owego draństwa niniejszym pragnę zainteresować Pana Prezydenta sprawą dotyczącą właśnie tego politycznego zjawiska w Lasach Państwowych RDLP Szczecinek!

A ponieważ jak widzę premier RP Ewa Kopacz i wraz z nią szereg polityków z jej partii kłamców i oszustów zaczynają sobie publicznie kpić z obietnicy przed wyborczej Pana Prezydenta a dotyczącej SŁUSZNEJ pomocy polskim dzieciom w kwocie 500 zł na osobę w rodzinach biedniejszych - uprzejmie proszę potraktować moje niniejsze wystąpienie jako dowód na to, jak bardzo łatwo jest pozyskać środki finansowe na realizację Pana obietnicy w tej materii z ...źle zarządzanych Lasów Państwowych RDLP Szczecinek (Nadleśnictwa Połczyn) aż dla 232 dzieci w kwocie po 500 złotych na każde z nich!!!!!!!!!!!!!! 

Osobiście na podstawie analizy informacji jakie do mnie docierały od oburzonych leśników zbulwersowanych faktem,że kandydat na pOSŁA Platformy Obywatelskiej a ówczesny nadleśniczy Sebastian Witek stosuje nepotyzm, politycznym kupczeniem stanowisk, dyskryminując tym samym innych leśników i bezprawnie zatrudniając na stanowiskach ,,swoich” głównie związanych z Platformą Obywatelską – zawiadomiłem o tym Dyrektora Generalnego LP Pana Adama Wasiak!

Tu muszę dodać,że Pan Dyrektor Generalny LP ma dowód (nagranie w siedzibie DGLP!) na to,że stanowisko nadleśniczego tenże nadleśniczy z Platformy Obywatelskiej UZYSKAŁ DUŻO WCZEŚNIEJ PRZED OGŁOSZENIEM WYNIKÓW OWEGO ,,KONKURSU” (sic!!!!!!!!) NA TO STANOWISKO W ...BIURZE POSELSKIM STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO , OCZYWIŚCIE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE!!!!!

Kontrola jaką zlecił po moim zawiadomieniu Pan dyr.Wasiak - potwierdziła w pełni moje informacje i...nadleśniczego oficjalnie zwolniono ze stanowiska!

WARTYM NADMIENIENIA JEST W TEJ SPRAWIE SZCZEGÓLNIE PEWIEN ŻAŁOSNY, A SKANDALICZNY W MEJ OCENIE FAKT, IŻ TO CO UJAWNIŁEM JA PO INFORMACJACH OTRZYMANYCH OD LEŚNIKÓW - NIE ZOSTAŁO NIGDY UJAWNIONE  PRZEZ …...PRAWIE 60 KONTROLI JAKIE BYŁY PRZEPROWADZANE OFICJALNIE PRZEZ URZĘDNIKÓW W TYLKO TEJ JEDNOSTCE LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!(sic!!!!!!)

To jest mega ...skandal !

Bardzo interesowała mnie jako leśnika skala i rozmiar finansowy strat Skarbu Państwa Lasy Państwowe w Nadleśnictwie Połczyn,gdzie POLITYCZNY NADLEŚNICZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ aż z taką łatwością , BEZKARNIE LATAMI wydawał pieniądze Skarbu Państwa ...ale swoim politycznym znajomym!

A oto i ich OFICJALNE dane, co do których mam jednak bardzo duże zastrzeżenia :

po moim zapytaniu, dyrekcja RDLP w Szczecinku powiadomiła mnie kilka dni temu ,iż STRATY SKARBU PAŃSTWA  jakie spowodował swym postępowaniem odwołany już w wyniku mojego zawiadomienia nadleśniczy Witek wynoszą....116 tysięcy 71 złotych!!!

Szanowny Panie Prezydencie!

JEST TO SUMA, Z KTÓREJ MOŻNA BYŁOBY POMÓC...AŻ 232 POLSKIM DZIECIOM Z RODZIN POTRZEBUJĄCYCH, kierując się tylko tym słusznym i szczytnym w swych zamierzeniach pomysłem Pana Prezydenta mówiącym o kwocie 500 złotych pomocy na dziecko!!!

A to jest zaledwie jedno nadleśnictwo LP...

Z informacji jakie otrzymałem z RDLP Szczecinek poinformowano mnie,iż nowy nadleśniczy powołany już tym razem bez konkursu tj. Pan Michał Argasiński jest odpowiedzialny za wyegzekwowanie tej kwoty strat Skarbu Państwa w wysokości 116.071 zł od odwołanego nadleśniczego... W SKUTECZNOŚĆ CZEGO NIE WIERZĘ NAWET W 1% !!!!

Z informacji jakie uzyskałem, wiem iż dyrektor RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń (...z Platformy Obywatelskiej!) nadzwyczaj bardzo łagodnie po tym wszystkim potraktował ex nadleśniczego Nadleśnictwa Połczyn Sebastiana Witek (...z Platformy Obywatelskiej!) i ….ZAŁATWIŁ MU KOLEJNA PRACĘ NA STANOWISKU KIEROWNICZYM W TYCH SAMYCH LASACH PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK , KTÓRE SEBASTIAN WITEK TRAKTOWAŁ NICZYM DOJNĄ KROWĘ POWODUJĄC AŻ TAK WYSOKIE STRATY, JAKIE DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE ZOSTAŁY UREGULOWANE...

Muszę tu dodać Panu Prezydentowi,że za tak szkodliwe działanie wobec Skarbu Państwa LP – Pan Sebastian Witek otrzymywał co miesiąc pensję powyżej 10 tysięcy złotych....od tego samego Skarbu Państwa którego według mnie OKRADAŁ – PŁACĄC JAK SIĘ OKAZAŁO BEZPRAWNIE PENSJĘ SWOIM ZNAJOMYM Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!!

Pan Sebastian Witek dziś 10 sierpnia 2015 roku jest...inżynierem nadzoru w Nadleśnictwie Świerczyna (RDLP Szczecinek), zajmującym się o zgrozo.... KONTROLĄ innych uczciwych leśników!!!!!

Szanowny Panie Prezydencie!

CZY POLACY MOGĄ GDZIEKOLWIEK WYOBRAZIĆ SOBIE JESZCZE WIĘKSZE POLITYCZNE DRAŃSTWO...ZŁODZIEJSTWO...I OKRADANIE SKARBU NASZEGO PAŃSTWA JAK NA TYM PRZYKŁADZIE W POLITYCZNYCH LASACH PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK??!

Bardzo proszę Pana Prezydenta o osobiste zainteresowanie się tą SKANDALICZNĄ SYTUACJĄ, gdyż jak domniemywam obecny inż nadzoru Sebastian Witek , kandydat na pOSŁA z Platformy Obywatelskiej – został zatrudniony w Nadleśnictwie Świerczyna na tym stanowisku z miesięcznymi poborami zasadniczymi bardzo podobnymi do tych jakie miał jako nadleśniczy w Połczynie!

A TO BYŁOBY JUŻ KOLEJNE ...KLASYCZNE ZŁODZIEJSTWO I POLITYCZNE OKRADANIE PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ TAK OTO PILNUJĄCĄ INTERESÓW SWOICH CZŁONKÓW!!!!!

Uprzejmie proszę Pana Prezydenta RP o pilną reakcję na ten stan rzeczy i udzielenie mi odpowiedzi na pytanie :

JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY DO DZIŚ ODZYSKAŁ NOWY NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POŁCZYN (RDLP SZCZECINEK) OD ODWOŁANEGO NADLEŚNICZEGO SEBASTIANA WITEK ZA SPOWODOWANE PRZEZ NIEGO STRATY W KWOCIE 116.071 ZŁOTYCH JAKIE WYLICZYŁ MU DYREKTOR RDLP – ORAZ CZYM I KTO KIEROWAŁ SIĘ PO TYM SKANDALU...PONOWNIE ZATRUDNIAJĄC AŻ TAKIEGO ,,PROFESJONALISTĘ” TYM RAZEM NA STANOWISKU KIEROWNICZYM W NADLEŚNICTWIE ŚWIERCZYNA???!

Na zakończenie pozwolę sobie zwrócić uwagę na bardzo ważny dla Polaków szczegół tkwiący w zapisie treści PYTANIA DOTYCZĄCEGO PRZYSZŁOŚCI LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, a które i słusznie za sprawą determinacji Pana Prezydenta pojawi się zapewne niebawem w najbliższym referendum na terenie kraju!

W MEJ OCENIE ...W OPARCIU O WIEDZĘ A SZCZEGÓLNIE TĄ NIE OFICJALNĄ NA TEMAT WIELU URZĘDNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH OSTATNICH LAT RZĄDÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ – KAŻDY POLAK NA POSTAWIONE TAK A NIE INACZEJ W TEJ FORMIE ZAPYTANIE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI LASÓW POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ...KATEGORYCZNIE NIE!!!!!!

Dlaczego?!

Otóż jako leśnik uważam,że odpowiedź TAK (...a za czym bardzo jestem !) na to co jeszcze raz podkreślę tak a nie inaczej postawione pytanie w sprawach STATUSU Lasów Państwowych = NIE GWARANTUJE ŻADNEMU Z MOICH RODAKÓW , KTÓRZY PRZECIEŻ CHCĄ ABY LASY BYŁY NADAL W POLSCE PAŃSTWOWE ...zwalczanie w PGL LP takiego draństwa jak chociażby ten przykład z nadleśnictwa Połczyn w RDLP Szczecinek!!!!

To pytanie w referendum Panie Prezydencie powinno być zmienione  w tak uczciwy sposób,aby Polacy odpowiadając TAK ...powinni mieć ZAGWARANTOWANE ZE STRONY SKARBU PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE” ŻE STATUS TYCH PAŃSTWOWYCH LASÓW BĘDZIE ZWALCZAŁ A NIE JAK WIDAĆ WRĘCZ PROMOWAŁ OSZUSTÓW,KRĘTACZY I POLITYCZNYCH KOMBINATORÓW, WSPIERAŁ ICH I DALEJ ZATRUDNIAŁ NAWET GDY SĄ WINNI TAKICH STRAT - KTÓRYCH W RDLP SZCZECINEK JEST WRĘCZ CAŁA WYLĘGARNIA!!!

TRZEBA O TYM MÓWIĆ GŁOŚNO - A NIE OKŁAMYWAĆ NASZ NARÓD KŁAMSTWAMI O JAKOBY WZOROWEJ (sic!!!!!) GOSPODARCE W LASACH PAŃSTWOWYCH SZCZEGÓLNIE OSTATNICH LAT, GDZIE SYSTEM KONTROLI I NADZORU PRZYPOMINA BARDZO STARY DZIURAWY SER SZWAJCARSKI!!!

I to właśnie po to, w tym celu utworzyłem w 2008 roku : www.pigipedia.blogspot.com ZAPRASZAM  Kancelarię Pana Prezydenta do analizy informacji jakie także w tej kwestii pojawiały się i będą nadal pojawiać się na tym blogu!

Oczekuję reakcji i odpowiedzi ze strony Kancelarii Prezydenta RP w niniejszej kwestii.


Serdecznie pozdrawiam: Darz Bór!

Krzysztof Kowalczyk 
Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk