niedziela, 23 sierpnia 2015

PROTEST LUDZI LASU W SZCZECINIE...PRZYGOTOWANIA PEŁNĄ PARĄ !!!

23 sierpnia 2015 roku

KILKA KILOMETRÓW PRZEZ SAMO CENTRUM MIASTA SZCZECINA ...PRZEJDZIE JUŻ NIEBAWEM  W PROTEŚCIE KOLEJNA JUŻ PO SZCZECINKU MASA LUDZI LASU  - BARDZO NIEZADOWOLONYCH Z WYZYSKU ICH TRUDU PRACY W LEŚNYCH OSTĘPACH TYM RAZEM RDLP SZCZECIN !!!

protest szczecinInformacje na ten temat ,,od kuchni"  już w detalach niebawem na www.pigipedia.blogspot.com

JUTRO 24 sierpnia 2015 roku w RDLP Szczecinek jej polityczny dyrektor Sławomir Cichoń - MEDIALNIE będzie nie tylko obiecywał ale i mówił o konkretach ( ,,OWOCACH") ostatniego burzliwego protestu drwali i przedsiębiorców leśnych przed siedzibą RDLP Szczecinek!

JUTRO Z  OGROMNĄ CIEKAWOŚCIĄ  zebrani będą się przyglądać - JAKI WPŁYW MIAŁO ,,SANATORIUM" NA DYREKTORA CICHONIA , gdyż w trakcie owego protestu ostatniego dnia lipca ...NIE BYŁ OSOBIŚCIE OBECNY A ,,JAKOBY" PRZEBYWAŁ NA LECZENIU!

NO TO ZDRÓWKA i ...do roboty wreszcie!!!
                  
BIAŁE czy CZARNE ??!  PRAWDA czy FAŁSZ ??! Jutro w Szczecinku będzie wiele wiadome...


ORGANIZATORZY PROTESTU W SZCZECINIE ZAPRASZAJĄ ODWAŻNE ZAKŁADY USŁUG LEŚNYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ ,,OGONA" PODKULONEGO POD D**** I NIE CZEKAJĄ AŻ INNI COŚ DLA NICH WYWALCZĄ !!!

Natomiast po przegranych przez Platformę Obywatelską najbliższych wyborach parlamentarnych (...gdzie dostaną OSTRE LANIE od Polaków!!!) - bardzo polecam nie tylko dyrektorom RDLP Szczecinek,Gdańsk i Szczecin to oto sanatorium, gdzie za odpowiednią gratyfikacją można dojść do siebie jesienią...ale następnego roku!!!!!!! 
Piszę jak jest ...W ZACHODNIOPOMORSKIM ,,BASTIONIE" PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W SZCZECINIE !!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Krzysztof  Kowalczyk 

PS.
Oburzenie ludzi lasu jakie ma teraz miejsce  - TO BARDZO WIDOCZNY I CZYTELNY DOWÓD NA TO,ŻE OTO NAGLE TAK ZWANA ,,WŁADZA" PRZYPOMNIAŁA SOBIE O POZOSTAWIONYCH SAMYM SOBIE W PRACY NIEJEDNOKROTNIE ,,NA CZARNO" POLSKICH DRWALI, PILARZY I PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRZY ICH ZATRUDNIAJĄ !!!

Oczywiście zdjęcia z tej ,,imprezy" w Szczecinie na moim blogu...ZAPRASZAM !!!

NASTĘPNA JEST W ,,KOLEJCE" WARSZAWA ...jeszcze przed wyborami!!!!!

Korzystając z ,,okazji" niniejszym uprzejmie proszę Straż Leśną RDLP Szczecinek o ...daleko posuniętą wyrozumiałość i PRZEWIDYWALNOŚĆ własnych interwencji w stosunku do wypoczywających na wakacjach na Pomorzu  turystów szukających opalenizny i słoneczka !Oto naganny przykład (NA WESOŁO...na podstawie opowieści!) interwencji byłego Komendanta Grupy Interwencyjnej RDLP Szczecinek (...zapomniałem nazwiska: jakoś na ,,F.." )