sobota, 29 sierpnia 2015

TYM RAZEM KOLEJ NA KOSSA... KOLEJNY PO SZCZECINKU PROTEST DRWALI I PILARZY W SZCZECINIE!!! 16 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU CZAS NA WARSZAWĘ...

Warszawa, dnia 29 sierpnia 2015 roku

Tak dziś nad ranem wyglądała blokada przy użyciu między innymi PILAREK SPALINOWYCH na północ od Paryża - na autostradzie A-1.A oto poniżej  siedziba biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie...z jej  obecnym dyrektorem Witoldem Koss  , która JEST KOLEJNYM CELEM PROTESTU PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH , DRWALI I PILARZY!!!

PROTEST ZACZYNA SIĘ W DNIU 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU od godziny 10.00 z Placu Rodła  I GŁÓWNYMI ULICAMI SZCZECINA PRZEZ KILKA KILOMETRÓW  CAŁA MASA PROTESTUJĄCYCH PRZECIWKO OBECNEJ POLITYCE LASÓW PAŃSTWOWYCH  - RUSZY Z TEGO MIEJSCA POD SIEDZIBĘ BIURA DYREKTORA RDLP SZCZECIN , ABY OBURZENI LUDZIE LASU WRĘCZYLI DYREKTOROWI KOSS PETYCJĘ Z ŻĄDANIAMI!

Siedziba RDLP w Szczecinie

Teraz widok tego miejsca to SIELANKA i SPOKÓJ ...ale w dniu 02 września 2015 roku TO SAMO MIEJSCE DOCELOWE PROTESTUJĄCYCH PILARZY I DRWALI  = ZAMIENI SIĘ W ...RYK WYJĄCYCH W PROTEŚCIE SETEK PILAREK MECHANICZNYCH!!!

TO KOLEJNY, PO RDLP SZCZECINEK  PROTEST OBURZONYCH POLAKÓW ....JAKIEGO MIASTO SZCZECIN NIGDY JESZCZE NIE WIDZIAŁO OD CZASU ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ !!!!!!


Zapraszam TEGO SAMEGO DNIA (02 września 2015 roku) na zdjęcia z tego protestu  na www.pigipedia.blogspot.com  

W OFICJALNYM zawiadomieniu o zamiarze zorganizowania zgromadzenia z dnia 19 sierpnia 2015 roku ORGANIZATORZY PROTESTU napisali  pod pozycją ,,cel" zgromadzenia:

,,PROTEST PRZECIWKO MONOPOLISTYCZNEJ POLITYCE LASÓW PAŃSTWOWYCH ;

1/ RAŻĄCO NISKIE STAWKI NA USŁUGI LEŚNE

2/ PRZYZWOLENIE NA ,,CZARNĄ STREFĘ"

3/ DOPROWADZANIE DO UPADŁOŚCI LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW I MIEJSC PRACY.

A więc , tak jak w tytule - skoro mamy pełnie lata  ... TYM RAZEM KOLEJ NA KOSSA...

Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ I NIE UKRYWANĄ  DUMĄ I SATYSFAKCJĄ POZWOLĘ SOBIE PRZYPOMNIEĆ,ŻE ...MIASTO SZCZECIN JEST KOLEBKĄ I SIEDZIBĄ TAK ZWANYCH ,,BARONÓW" (...możecie mylić to słowo z BARANAMI!!!!) PLATFORMY OBYWATELSKIEJ WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO !!!


Nazwisko GAWŁOWSKI ....mówi Wam ,,Braci Leśna" coś???!

A WIĘC NIECH ZOBACZĄ 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU TE BARANY DO CZEGO DOPROWADZIŁA ICH POLITYKA OD 2008 ROKU!!!

,, MODEL SZCZECINECKI" PROTESTU DRWALI-PILARZY ...RUSZA TYM RAZEM NA SZCZECIN !!!

A poniżej kilka moich foto ...JAK BYŁO W SZCZECINKU ostatniego dnia lipca 2015 roku!Trasa przemarszu GŁÓWNYMI ULICAMI Szczecina : Ofiar Oświęcimia...Aleją Wyzwolenia...Plac Rodła...Rondo Giedroycia...do ulicy Słowackiego!

Ruch samochodów zostanie sparaliżowany...

ORGANIZATOR ZADBAŁ O DZIESIĄTKI OSÓB ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZAJĄCYCH CAŁY PRZEMARSZ PROTESTUJĄCYCH OSÓB ...W TYM ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE , GDYBY TAKIE NAGLE STAŁO SIĘ POTRZEBNE !!!!!!

CHCECIE ZOBACZYĆ PRAWDZIWY PROTEST JAKIE ORGANIZOWAŁA ,,SOLIDARNOŚĆ" ZA CZASÓW KOMUNY W PRL ??!

SZCZECIN w dniu 02 września 2015 roku od godziny 10.00 na Placu Rodła nr 1 ...CZAS STRAT!

TAKIEGO PROTESTU W SZCZECINIE ...NIGDY NIE BYŁO !!!!!!!

Piszę jak jest ...,, WZOROWO" w Lasach Państwowych Platformy Obywatelskiej...która tego typu protestów boi się jak diabeł święconej wody !!!  :)


Krzysztof Kowalczyk

PS.

CZY DYREKTOR KOSS MA WIĘCEJ ODWAGI BY SPOTKAĆ SIĘ OKO W OKO Z PROTESTUJĄCYMI NIŻ CICHOŃ W SZCZECINKU ...I NIE POŁOŻY SIĘ DO SANATORIUM JAK TENŻE??!
A oto W KTÓRYM UCHU TERAZ BĘDZIE BARDZO, BARDZO  DŁUGO ,,DZWONIŁO" ...u dyrektora Kossa...  (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

PO-lityczny dyrektor RDLP Szczecin Koss ...bardzo obawia się tego strajku w Szczecinie, o czym doskonale wiem, ale...na razie o tym nie mogę pisać!A więc...KOMU NIE BRAKUJE ODWAGI  - TEN JEST W SZCZECINIE 02 WRZEŚNIA 2015 ROKU !!!