poniedziałek, 17 sierpnia 2015

CZŁONEK RODZINY PILARZA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE / RDLP SZCZECINEK/ WYSADZIŁ W POWIETRZE RAFINERIĘ ...A NIEBAWEM KOLEJNY PROTEST POLSKICH PILARZY - TYM RAZEM PRZED REGIONALNĄ DYREKCJĄ LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINIE...A POTEM W WARSZAWIE !!!

 Tak wyglądały ulice Szczecinka ostatniego dnia lipca 2015 roku ...PROTEST PILARZY I PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH PRZECIWKO POLITYCE POLITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - SKUTKUJĄCEJ RAŻĄCO NISKIM STAWKOM PŁACY ZA CIĘŻKĄ PRACĘ W LESIE!!!!!

Dyrektor Cichoń niczym komuniści za czasów PRL ...,,POŁOŻYŁ SIĘ" W SANATORIUM NA CZAS PROTESTU!!! 

A tak na czas ,, leczenia " dyrektora RDLP Szczecinek Sławomira Cichoń - treść petycji i żądań protestujących odbierał i wysłuchał z-ca dyrektora RDLP Szczecinek Pan Sylwester Major!

Dokumentując te wydarzenia ...osobiście otworzyłem Panu dyrektorowi RDLP Szczecinek drzwi aby wyszedł do tych oburzonych i OSZUKIWANYCH W RDLP SZCZECINEK LUDZI =  pilnując przy tym w czasie nagrywania filmu, aby czasami nie chciał się zbyt szybko oddalić przed zakończeniem czytania żądań!
ZARAZ BĘDZIE PODOBNIE  ,,DZWONIĆ W UCHU"TAKIM JAK TO  ...ALE TYM RAZEM  DYREKTORA RDLP W SZCZECINIE !Sławno,dnia 18 sierpnia 2015 roku

No cóż ... z informacji jakie posiadam, tym razem po dyrektorze RDLP Szczecinek ( Sławomir Cichoń ...z Platformy Obywatelskiej!!!!!!!) nadchodzi szybko czas na dyrektora RDLP Szczecin, gdzie zdesperowani polscy pilarze i przedsiębiorcy prywatni ich zatrudniający organizują już niebawem  02 września 2015 roku KOLEJNY PROTEST!!!!

Pan dyrektor RDLP Szczecin nie otrzyma jak w ostatni dzień lipca 2015 roku dyrektor w Szczecinku TRUMNĘ Z PILARZEM ....lecz coś nie mniej wymownego i atrakcyjnego! NIESPODZIANKA!!!!

OCZYWIŚCIE PO PROTEŚCIE W SZCZECINKU, KTÓRY TEGO SAMEGO DNIA OBIEGŁ W MEDIACH CAŁA POLSKĘ (...info było od razu w TELE-EXPRESIE!) NATYCHMIAST ZAPROSZONO PROTESTUJĄCYCH DO STOŁU ROZMÓW PO POWROCIE DYREKTORA CICHONIA Z SANATORIUM ( sic!!!!!!!!!) ... ale tak jak to podkreślałem od samego początku : DOPÓTY NIE MA PAPIERU Z PIECZĘCIĄ I PODPISEM POD WARUNKAMI POROZUMIENIA TO .....NIE MA GO WCALE, A DRUGA STRONA ,,GRA NA CZAS" GDYŻ OTO ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY PARLAMENTARNE A ,,PLATFUSY OBYWATELSKIE"  BOJĄ SIĘ TEGO TYPU PROTESTÓW JAK OGNIA, GDYŻ BURZY TO ICH ŚCIEMA POLITYKĘ OGŁUPIANIA POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA O JAKOBY DOBROBYCIE I SUPER WARUNKACH ROZWOJU W POLSCE!

NIE WIERZCIE TYM PO-litycznym DRANIOM ANI CENTA ...


                           


Oczywiście ze strajkującymi prywatnymi przedsiębiorcami leśnymi spotkał się tak zwany,,baron" (...proszę nie mylić z baranem!!!!)już  na glinianych nóżkach po obiadkach i paplaninie w ,,Sowa&Przyjaciele"  z mojego województwa zachodniopomorskiego - niejaki Stanisław Gawłowski pOSEŁ z Platformy Obywatelskiej który pod publiczkę uznał się sam za zaskoczonego, że jest tak źle a przede wszystkim dyskryminująco i nierówno w wynagrodzeniu stawek za pracę w Lasach Państwowych !  
Gawłowski na oczach zebranych - zadzwonił ,,oburzony" do dyr.RDLP Szczecinek, który nawet początkowo nie odbierał a za chwilę oddzwonił do niego ... świetne gierki co??!

GENERALNIE NA TYM JAK NA DZIŚ SIĘ ZAKOŃCZYŁO ! ROZMOWY MEDIACYJNE TRWAJĄ...a pilarze szykują kolejne protesty!!!

NAJBLIŻSZY PRZED SIEDZIBĄ RDLP SZCZECIN - a następnie w zależności od rozmów z Panem Wasiakiem Dyrektorem Generalnym LP oraz Ministrem Środowiska , zaplanowany jest OGROMNY W SKALI PROTEST W WARSZAWIE JAKIEGO NA PRAWDĘ MAŁO KTO WIDZIAŁ!!!

Dyrektor Generalny LP w porozumieniu z Ministrem Środowiska szykują już na początek września b.r. ZA SPRAWĄ PROTESTU W SZCZECINKU tekst propozycji na piśmie oburzonej Braci Leśnej  POLSKICH PILARZY I PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH!!!

Mądre powiedzenie mawia : ,,PO OWOCACH ICH POZNACIE " a ponieważ w powiedzeniu tym jest aż dwa razy ,,PO"...jakoś niezbyt optymistycznie to widzę!!!
 
Czy słyszeliście na co było stać nie tak dawno...syna pilarza Lasów Państwowych, którego cała rodzina wyjechała z Polski do Niemiec ( Getynga)  spod Miastka ( RDLP Szczecinek) ??!
 To miejscowość Kamnica - powiat bytowski, województwo pomorskie...

Zmienił wiarę na islam...WJECHAŁ SAMOCHODEM TERENOWYM WYPEŁNIONYM MATERIAŁAMI WYBUCHOWYMI W RAFINERIĘ w okolicy miejscowości Hajjaj  WYSADZAJĄC SIEBIE I INNYCH W POWIETRZE!!!!

A oto i on: JACEK S. doskonale znał zapach żywicy i spalin pilarki mechanicznej, który przynosił ze sobą strudzony pracą w Lasach Państwowych RDLP Szczecinek jego ojciec...
Stoi drugi z lewej od góry w samochodzie jakim odjechał do Allaha ...
W WAKACJE 2014 ROKU BYŁ PO RAZ OSTATNI W MIASTKU...
Za zabójstwem archeologa stoją islamiści z Państwa Islamskiego / 	GHULAMULLAH HABIBI    /PAP/EPA
Przed tym atakiem terrorystycznym a po przejściu na islam nazwał się  ...Ismail Slo i pisał w mediach propagandę typowo pro dżihadowską!

W kwietniu tego 2015 roku ,,zniknął" i przez Turcję zjawił się w Syrii ...od razu zapuszczając brodę co zwróciło natychmiast uwagę jego kolesi, którzy nazywali go Abu Ibrahim ...z Niemiec!!!

Przed wysadzeniem się w powietrze SYN PILARZA Z POLSKICH LASÓW  wraz z innymi samobójcami ( Europejczyk...Kuwejtczyk...Palestyńczyk) zrobili sobie ...pamiątkowe foto przed samochodami ( TOYOTA na zdjęciu powyżej!) , którymi ,,odlecieli" do Allaha ... mordując przy tym 11 osób i raniąc kolejnych 27!!!

Także jak widzicie ...TRUDNE JEST W POLSCE ŻYCIE RODZIN PILARZY LEŚNYCH  a ci nasi w Polsce strajkują, protestują jak na razie bardzo kulturalnie i przyzwoicie walcząc o swoje...  

Jak na razie....

INFO Z OSTATNIEJ CHWILI :
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Polsce monitoruje aż 200 osób w Polsce  które mogą być powiązane z państwem islamskim - a ja postaram się zdobyć informacje ...ILE Z TYCH OSÓB TO POWIĄZANE ZAWODOWO Z LASAMI PAŃSTWOWYMI , DRWALAMI - PILARZAMI  itp!
 
Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk  
   
PS.

Jestem wszędzie tam, gdzie polityka Lasów Państwowych jest ...i piszę to z ogromnym bólem w sercu jako LEŚNIK - BARDZO DALEKA OD IDEAŁÓW ,,DOSKONAŁOŚCI I PERFEKCJI ORAZ PROFESJONALIZMU" O CZYM NIESTETY WIELU TAK ZWANYCH MÓWCÓW USIŁUJE PRZEKONAĆ ,,ZIELONYCH" POLAKÓW !!!

TO SĄ KŁAMSTWA...

Oczywiście w Szczecinie i w w Warszawie ...jestem w 100% na tych protestach DLA DOBRA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, KTÓRE TRZEBA PILNIE ,,ODKAZIĆ " Z CHOREGO POLITYCZNEGO ELEMENTU ORAZ DLA DOBRA TYCH ODWAŻNYCH, SYMPATYCZNYCH LUDZI LASU, KTÓRYCH ODGŁOSY PRACY PILARKĄ W LESIE SŁYSZYMY CHYBA WSZYSCY W NASZEJ CUDOWNIE ZALESIONEJ OJCZYŹNIE !!! 

http://wolnemedia.net/obrazki/po-konwent-1.jpg 
...A PONIEWAŻ PLATFUSOM OBYWATELSKIM TO ANI W GŁOWIE = DOSTANĄ OD NARODU OGROMNEGO KOPA ...W CZASIE NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW PARLAMENTARNYCH!!!!