piątek, 7 sierpnia 2015

DYSKRYMINACJA I NIERÓWNE TRAKTOWANIE PRYWATNYCH FIRM LEŚNYCH W ...POLITYCZNEJ REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU !!! POTĘŻNY PROTEST PRZECIWKO PROMOWANIU ,,PRACY NA CZARNO" PRZEZ LASY PAŃSTWOWE I WRĘCZ NIEWOLNICTWU... !


TRUMNĘ POZOSTAWIONO DLA POLITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK z Platformy Obywatelskiej Sławomira Cichoń , KTÓRY NICZYM KOMUNIŚCI W TEGO TYPU SYTUACJACH ...,,poczuł się źle" i udał do sanatorium (sic!!!!!!!)

TAK WYGLĄDAŁ SZCZECINEK I BIURO RDLP 31 LIPCA 2015 ROKU  - ZA SPRAWĄ PROTESTU ODWAŻNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH I DRWALI !!!

Podziwiam ich odwagę i determinację...wiem jak jest im ogromnie trudno A JEDNOCZEŚNIE GRATULUJĘ TYM PROTESTUJĄCYM KULTURY I ZACHOWANIA !!!

ZA CZASÓW KOMUNISTYCZNEGO PRL...BIURKO DYREKTORA RDLP BYŁOBY W 100%  POCIETE PILARKAMI ...NA PAMIĄTKĘ POBYTU I TEGO PROTESTU!!!


Piszę jak jest.... ,,CUDOWNIE I WSPANIALE" za czasów Platfusów Obywatelskich w Polsce!

Krzysztof Kowalczyk     
PS.
A TERAZ COŚ W FORMIE ,,CIEKAWOSTKI" :
 NA ZDJĘCIACH Nr . 2...8...14... IDZIE W TYM PROTEŚCIE NAJBLIŻSZA RODZINA POSŁA Z .......PLATFORMY OBYWATELSKIEJ Z TRÓJMIASTA ( Borowczak) !!!!!!!!
Gratuluję odwagi Panowie!!!

Informacje o tym proteście czytają teraz moi czytelnicy z serwerów : Polski, Ukrainy, Rosji, Niemiec,Kenii,Malezji,Francji, Wielkiej Brytanii,USA,Turcji,Kanady,Wenezueli,Kostaryki,
Grecji,Hiszpanii,Chorwacji,Danii,Szwecji,Norwegii,Słowacji,Holandii,Brazylii,Argentyny,Peru,Korei Południowej,Indii,Chin....a nawet z Kataru.