wtorek, 11 sierpnia 2015

NADLEŚNICTWO SŁAWNO / RDLP SZCZECINEK/...BRUDASY I TOTALNE LENIE KTÓRYM PŁACI SKARB PAŃSTWA ZA TAKI BAŁAGAN ODSTRASZAJĄCY TURYSTÓW!

11 sierpnia 2015 roku

OTO PEŁNIA LATA...SKWAR LEJE SIĘ Z NIEBA...WAKACJE...POLACY JADĄ NAD MORZE, A TUŻ NAD BAŁTYKIEM JEST NADLEŚNICTWO SŁAWNO / RDLP SZCZECINEK/  Z TAKIMI MIEJSCOWOŚCIAMI NADMORSKIMI JAK: DĄBKI...DARŁOWO..JAROSŁAWIEC.

Kiedy turyści już dojeżdżają prawie do morza, mijają od strony południowej na trasie Poznań-Bobolice-Polanów-Sławno ...takie oto widoki na parkingu Lasów Państwowych Nadleśnictwa Sławno :
 Oto parking dla turystów tuz przy drodze publicznej w leśnictwie Janiewice - przed miejscowością Ostrowiec!
Zwróćcie uwagę na ten napis ,,TEREN MONITOROWANY" (sic!!!!!) 
To tak zwany ,,pic na wodę" i straszak na wandali ...W RZECZYWISTOŚCI MNÓSTWO MUCH, ŚMIECI I SMRÓD TAKI, ŻE OMIJAJCIE PARKINGI W LASACH PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA SŁAWNO!!!!

ŚMIECI JEST TAK MNÓSTWO,ŻE SAME ... ,,WCHODZĄ NA DROGĘ" WITAJĄC TURYSTÓW W IMIENIU LASÓW PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA SŁAWNO!!!! Wstyd!!!
UWAGA DLA TURYSTÓW!
Proponuję w tym miejscu przejeżdżając obok widoczną drogą (...3 mb od parkingu!) NIE OTWIERAĆ OKIEN !!! MUCHY I SMRÓD...made in Lasy Państwowe Nadleśnictwa Sławno!
JAK WIDAĆ PEŁNE KOSZE ŚMIECI... A OBOK NAWET WORKI ŚMIECI - KTÓRYCH W NADLEŚNICTWIE SŁAWNO NIE MA KOMU WYWIEŹĆ!
A może by tak dyrektor RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń RACZYŁ RUSZYĆ SWĄ POLITYCZNĄ DUPĘ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...i co weekend osobiście wywoził ten smród ze Sławna??!
Poniżej zapomniano zapewne dopisać ,że W NADLEŚNICTWIE SŁAWNO LASY PAŃSTWOWE ...ZAPEWNIAJĄ RÓWNIEŻ TAKI SMRÓD I SYF !!!!!

Jakież ...,, WSPANIAŁE WARUNKI DLA RELAKSU" zapewnia a nawet gwarantuje turystom Nadleśnictwo Sławno w leśnictwie Janiewice  TUŻ PRZED MORZEM BAŁTYCKIM!!!!

STARE I BRUDNE JAK WIDAĆ TABLICE ...ŻENADA I WSTYD DLA LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!!

No cóż?! Jak widać nasi turyści wyrzucają śmieci kulturalnie do koszy ale...W SŁAWNIE NIE SA ONE NA CZAS WYWOŻONE, STAJĄC SIĘ OBIEKTEM ZAINTERESOWANIA ZWIERZĄT LEŚNYCH TAKICH JAK LISY,BORSUKI,JENOTY ...KTÓRE ROZNOSZĄ TE ŚMIECI PO CAŁEJ OKOLICY!!!

Piszę jak jest....ŚMIERDZĄCO I BRUDNO NA PARKINGACH LEŚNYCH W NADLEŚNICTWIE SŁAWNO / RDLP SZCZECINEK/

A powyższe zdjęcia pochodzą z poprzedniego tygodnia...


Krzysztof Kowalczyk  

PS.
Oczywiście NIE MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU PISAĆ SKARGI NA TEN STAN FAKTYCZNY, GDYŻ ODPISANO BY MI TAK :
,,Niestety Pana skarga się nie potwierdziła, ponieważ dane te trudno było zweryfikować!

Według oświadczenia na piśmie jakie złożył kontrolującym nadleśniczy Sylwester Kupczyk wynika,że parking ten jest NA BIEŻĄCO I REGULARNIE PORZĄDKOWANY!

Ponadto RDLP Szczecinek dodaje,że koszty jakie LP ponoszą na wywóz śmieci od początku 2015 roku są znaczne ! NIE ZANOTOWANO PRZYPADKÓW BRAKU NADZORU ZE STRONY KIEROWNICTWA NADLEŚNICTWA SŁAWNO I PODLEGŁYCH MU OSÓB - A PANA UWAGI NIE ZNALAZŁY POTWIERDZENIA W TERENIE !Dziękujemy za troskę i zainteresowanie się sprawami czystości i ochrony naturalnego środowiska!
Podpisał : dyr.RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń   (sic!!!!!!!)
/Platforma Obywatelska/
   
http://blogi.newsweek.pl/wp-content/uploads/882.jpg