piątek, 1 maja 2015

FANTASTYCZNY I KOLEJNY Z RZĘDU REKORD WASZEGO CZYTELNICTWA MOJEGO BLOGA .... ,,TOP DZIESIĄTKA" ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2015 ROKU !

01 maja 2015 roku


Dla mnie to OGROMNA SATYSFAKCJA i bardzo ważna wiadomość!


POBILIŚCIE KOLEJNY Z RZĘDU FANTASTYCZNY REKORD  WASZEGO CZYTELNICTWA TEGO WSZYSTKIEGO CO WAM ZAOFEROWAŁEM W MIESIĄCU KWIETNIU 2015 ROKU !!!

CO MIESIĄC KILKADZIESIĄT TYSIĘCY RAZY  INTERNAUCI KLIKAJĄ NA www.pigipedia.blogspot.com Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA - ZAŚ TYLKO W KWIETNIU, ZOSTAŁ POBITY DOTYCHCZASOWY REKORD AŻ O ....8. 097 WIĘCEJ WEJŚĆ NA MÓJ BLOG NIŻ DOTYCHCZASOWY REKORD!!!!!

BARDZO WAM DZIĘKUJĘ I OGROMNIE SIĘ CIESZĘ,ZE ZNAJDUJECIE U MNIE ,,COŚ" DLA SIEBIE !!!

OCZYWIŚCIE JAKO LEŚNIK NAJWIĘCEJ CZASU POŚWIĘCAM NA BLOGU SPRAWOM LASÓW PAŃSTWOWYCH, OCHRONY ŚRODOWISKA....NIEUDACZNIKÓW POLITYKÓW, KORUPCJI - ALE NIE BRAKUJE RÓŻNEGO RODZAJU CIEKAWOSTEK,KTÓRYCH W MAJU BĘDZIE WIELE!!!

Chciałbym tu podkreślić JAKO CIEKAWOSTKĘ ,iż ILOŚĆ WASZYCH WEJŚĆ na mój blog www.pigipedia.blogspot.com JEST JUŻ KILKA RAZY WIĘKSZA NIŻ WSZYSTKIE MIESIĘCZNE NAKŁADY LEŚNYCH CZASOPISM I WYDAWNICTW W LASACH PAŃSTWOWYCH RAZEM WZIĘTA!!!!!!!


A TO DLA MNIE PRZEOGROMNA WIADOMOŚĆ I SATYSFAKCJA ...


Poniżej przedstawiam dziś z nieskromna DUMĄ (...gdyż mam FANTASTYCZNY REKORD!!!) - w jaki sposób i kto znalazł się w PIERWSZEJ DZIESIĄTCE państw z serwerów całego świataw kwietniu 2015 roku podczas owego czytelnictwa !

A TAKICH  PAŃSTW JEST CO MIESIĄC KILKADZIESIĄT..


OTO ,,TOP DZIESIĄTKA"  ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2015 ROKU :

....kolorem czerwonym wyróżniłem te państwa, z serwerów których w kwietniu 2015 roku wyjatkowo często czytano mój blog !


Nr 1 POLSKA 

Nr 2 NIEMCY 

Nr 3 USA

Nr 4 ROSJA

Nr 5 WIELKA BRYTANIA (!!!) 

Nr 6 SZWAJCARIA (!!!)

Nr 7 NORWEGIA

Nr 8 UKRAINA

Nr 9 FRANCJA

Nr 10. INDONEZJA


A OTO JAK PONIŻEJ WYGLĄDA TEGO TYPU KLASYFIKACJA OGÓŁEM  - W ODNIESIENIU ZALEDWIE DO PIERWSZEJ DZIESIĄTKI PAŃSTW :


Nr 1 POLSKA

Nr 2 USA 

Nr 3 NIEMCY

Nr 4  FRANCJA

Nr 5  WIELKA BRYTANIA 

Nr 6 UKRAINA

Nr 7 ROSJA

Nr 8 MALEZJA

Nr 9 HOLANDIA

Nr 10 NORWEGIA

...
i dziesiątki innych państw, skąd czytacie moje teksty!NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ W KWIETNIU - CIESZYŁY SIĘ TEKSTY DOTYCZĄCE NEPOTYZMU I KORUPCJI POLITYCZNEJ W LASACH PAŃSTWOWYCH  na przykładzie RDLP Szczecinek i tamtejszego Nadleśnictwa Połczyn,którego kierownictwo już zostało zwolnione decyzją Pana Dyrektora Generalnego LP ......po moim zawiadomieniu!!!!A CO PRZYNIESIE MIESIĄC MAJ 2015 ROKU ??!  BARDZO,BARDZO DUŻO CIEKAWYCH INFORMACJI - NIE TYLKO DLATEGO,ŻE TO MIESIĄC WYBORÓW NOWEGO PREZYDENTA RP (....NIE GŁOSUJCIE NA KOMOROWSKIEGO - BO TO ,,ŚCIEMA" PREZYDENTURA POD POTRZEBY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ A NIE NARODU POLSKIEGO !!!!) NORMALNY POLAK GŁOSUJE NA JAKOŚĆ A NIE NA ...JAK ZWYKLE TANDETĘ!!!! 


ZAPRASZAM do czytania codziennie moich informacji - w maju 2015 roku !!!

DZIĘKUJĘ WAM ZA ...WASZ REKORD - POBITY AŻ O 8.097 WEJŚĆ WIĘCEJ W KWIETNIU 2015 ROKU  !!!!


  Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk.   


PS.


POPARCIE SONDAŻOWE DLA KOMOROWSKIEGO JUŻ NAWET W MEDIACH PODAWANE ...LECI NA PYSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To są wyniki badań sondażowych JAK ZWYKLE KORZYSTNYCH DLA KOMOROWSKIEGO jakich dokonano w ostatnim dniu 29 kwietnia!

ROZMOWY NA ULICACH, W SKLEPIE,NA DWORCACH, LOTNISKACH ...MÓWIĄ ZUPEŁNIE CO INNEGO !!!
NIKT NIE WIERZY W TAK WYSOKI PROCENT GŁOSÓW DLA KOMOROWSKIEGO ...A NA GŁOSOWANIE CHCE PÓJŚĆ AŻ 82 % POLAKÓW ( minimum 56% na pewno!!!)

WEDŁUG DANYCH Z DNIA DZISIEJSZEGO - POPARCIE DLA KOMOROWSKIEGO SPADŁO ONO AŻ O 7% I PO RAZ PIERWSZY ...PONIŻEJ 40% POPARCIA POLAKÓW!

NIE TYLKO MOIM ZDANIEM JEST TO FAŁSZ, GDYŻ STATYSTYKI KŁAMIĄ NA KORZYŚĆ KOMOROWSKIEGO - ZAŚ OWE POPARCIE W RZECZYWISTOŚCI JEST NĘDZNE !!!!

NA DRUGIM MIEJSCU JEST PAN ANDRZEJ DUDA   - ZAŚ ,,CZARNYM KONIEM" JEST W 100% PAN PAWEŁ KUKIZ , KTÓRY PRZEGONIŁ POZOSTAŁYCH PONIŻEJ KANDYDATÓW .
...ANDRZEJ DUDA =TO SIĘ UDA!!!!!


ZRÓBCIE WSZYSTKO ABY TYLKO DUDA i KUKIZ WALCZYLI O PREZYDENTURĘ W TYCH WYBORACH !!!
                


GŁOSUJMY NA NOWE ....A NIE NA TANDETĘ I KŁAMSTWA, POMIESZANE Z TRADYCYJNYMI ,,OBIECANKAMI - CACANKAMI "!!!!!


TO DLA NASZEJ POLSKI ....DLA NASZYCH BLISKICH ....A NIE DLA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH!!!!!!!!!!!!!!!!

Podczas swego ,,wiecu" i spotkania w Stargardzie Szczecińskim Prezydent RP Bronisław Komorowski w ciągu ostatnich 24 godzin ....GROZIŁ PIĘŚCIĄ I PODNIESIONYM GŁOSEM W SPOSÓB SKANDALICZNY ATAKOWAŁ TYCH POLAKÓW, KTÓRZY PRZYSZLI NA TEN WIEC I PROTESTOWALI PRZECIWKO NIEMU !!!

KOMOROWSKI ZDENERWOWANY TYM WIDOKIEM POWIEDZIAŁ,ŻE ...TYCH LUDZI TRZEBA ,,USUNĄĆ NA SAM MARGINES" !!!!!!

Tak oto ,,władza" w RP traktuje swych przeciwników....W WIĘKSZOŚCI BARDZO MŁODYCH LUDZI, KTÓRZY NIE DARZĄ SYMPATIĄ KOMOROWSKIEGO KRZYCZĄC I MÓWIĄC TO PUBLICZNIE!!!!

CZEKALI NA KOMOROWSKIEGO W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM ...JAK I W INNYCH MIEJSCACH POLSKI ...NAWET NA STADIONIE NARODOWYM OSTATNIO  = BY WYGWIZDAĆ, WYKRZYCZEĆ SWOJE NIEZADOWOLENIE Z POLITYCZNYCH PAJACÓW!!!Poczytajcie o tym w internecie - wrzucając tytuł ; ,, KOMOROWSKIEMU PUŚCIŁY NERWY. KRZYCZAŁ, WYGRAŻAŁ PIĘŚCIĄ.."

Takiego mamy ,,SUPER" Prezydenta....
.