piątek, 15 maja 2015

OTO OCZY CZŁOWIEKA PRZESTRASZONEGO....KTÓRY PRZYBYŁ KOMOROWSKIEMU Z ODSIECZĄ! Zu spat sehr geeherter Herr Prasident UE Donald Tusk...ALLES KAPUTT!!!!!

16 maja 2015 roku


W związku ścisłym z tym co się teraz przed drugą turą wyborów prezydenckich dzieje w Polsce A SZCZEGÓLNIE TYM CO SIĘ ZA CHWILECZKĘ STANIE DZIĘKI CAŁEMU MĄDREMU POLSKIEMU NARODOWI ....mam pytanie: 
CZY WIDZICIE TEN STRACH W OCZACH TEGO FACETA (...przypomnę ' to jest ów Donald Tusk!), który przybywa oto z pomocą, odsieczą ...TONĄCEJ PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ, KTÓRĄ NA DNO SZAMBA POLITYCZNEGO LAT 2008-2015 CIĄGNIE NA UWIĘZI PIKUJĄCY CO DZIENNIE W DÓŁ PREZYDENT KOMOROWSKI!CZY ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ TAK GŁĘBIEJ...CZEGO TAK STRASZNIE BOI SIĘ TUSK...KOMOROWSKI...I RESZTA TEGO PO-LITYCZNEGO TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI??!
WRESZCIE KŁAMCY I OSZUŚCI  ZACZYNAJĄ SIĘ BAĆ POLSKIEGO NARODU I ODPOWIEDZIALNOŚCI...

DONALD TUSK WRAZ ZE SWYMI KOLESIAMI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ NAGOTOWALI WSPÓLNIE TAKIEGO ,,BIGOSU" W POLSCE ,ZE TERAZ SAMI NIE CHCĄ GO ZJEŚĆ ...A POLAKOM ŻYCZĄ SMACZNEGO , KAŻĄC SIĘ WRĘCZ CIESZYĆ ŻE MAMY CO JEŚĆ !!!

Oto kilka moich przedwyborczych ,,sugestii" ....ABYŚCIE NIE POPEŁNILI BŁĘDU W TYCH WYBORACH, TAK JAK MILIONY POLAKÓW W OSTATNICH PARU WYBORACH!
Może poniższe zdjęcie Donalda Tuska - da wiele satysfakcji tym moim Rodakom,z których kpiła i szydziła Platforma Obywatelska przez lata 2008 - 2015  i których ZMUSZONO DO EMIGRACJI I SZUKANIA PRACY POZA GRANICAMI POLSKI: 


TAK OTO DONALD TUSK (...,,ELYTA" RP!!!) PRZED LATY HANDLOWAŁ STAROCIE I KSIAŻKI NA JARMARKU DOMINIKAŃSKIM W GDAŃSKU...

OTO TEN SAM DONALD TUSK JAKO....MALARZ KOMINÓW!!!

  Potem przez 7 lat Tusk  pracował fizycznie w spółdzielni "Świetlik".
Był także w swej karierze oprócz MALARZA KOMINÓW również SPRZEDAWCĄ BUŁEK...

W 1980 Tusk ukończył studia na Uniwersytecie Gdańskim. Tam też poznał swoją przyszłą żonę - Małgorzatę, z którą wzięli ślub cywilny po trzech miesiącach znajomości.
FACET IMAŁ SIĘ W SWOIM POKRĘTNYM ŻYCIU BARDZO WIELU ZAJĘĆ.....

W 2005 roku Donald Tusk ubiegał się o fotel prezydenta.

Poniżej młody Tusk podczas fizycznej pracy w Norwegii...
         


CZY TAKI FACET, KTÓRY POZNAŁ W ŻYCIU CO TO JEST SZUKANIE DOBRZE PŁATNEJ PRACY ZA GRANICĄ  - A POTEM NAGLE KRĘCĄCY SIĘ KOŁO POLITYKI A NASTĘPNIE PO TRUPACH DO WŁADZY I OGROMNYCH PIENIĘDZY JAK OBECNIE ...MOŻE BYĆ DLA JAKIEGOKOLWIEK POLAKA AUTORYTETEM NIE TYLKO MORALNYM???! 

A DO TEGO MEGA KŁAMCA I OSZUST - MISTRZ ,,OBIECANEK -CACANEK" BEZ POKRYCIA...

DONALD TUSK DZIŚ USIŁUJE JAKOBY SWYM ,,AUTORYTETEM" (sic!!!!!!!) RATOWAĆ KATASTROFALNĄ DLA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I SAMEGO BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ...SYTUACJĘ TUŻ PRZED WYBORAMI !!!

NIE DAJCIE SIĘ ZNOWU ZWIEŹĆ KŁAMCY I OSZUSTOWI!!!!!

Czy wiecie czyje sa to słowa??! (cytat) ,,POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu" ( słowa z 1989 roku w ,,Znak")

Kolejne słowa Tuska : ,, MAM ZBYT DUŻĄ ŁATWOŚĆ POZOROWANIA DOBROCI " ( to z kolei słowa Tuska dla magazynu ,,Viva" )

Dla Gazety Wyborczej w październiku 2005 roku z kolei rzekł : ,, GŁÓWNĄ MOTYWACJĄ MOJEJ AKTYWNOŚCI POLITYCZNEJ BYŁA POTRZEBA WŁADZY"

JAK OSOBIŚCIE ODBIERACIE TAKIEGO FACETA ??!

Donald Tusk był jednym z założycieli (przez SŁUŻBY SPECJALNE PRL!!) tak zwanego Kongresu Liberalno Demokratycznego (KLD), który ulokował w 1991 roku aż 37 swoich posłów w Sejmie. JEDNYM Z NICH BYŁ TUSK...

Podobnie jaki Tusk- MALARZ KOMINÓW I SPRZEDAWCA BUŁEK tak samo niejaki Jan Krzysztof Bielecki wówczas kierowca zdezelowanej ciężarówki udający firmę doradczą (...późniejszy nawet PREMIER RP !!!) . Swego czasu Tusk i Janusz Lewandowski przyprowadzili swoim politycznym kolesiom z KLD pewnego faceta!

MIAŁ ON OGROMNE ZAUFANIE TUSKA  I ...NIKT NIE PYTAŁ GO SKĄD MA AZ TAKĄ KASĘ ...SKĄD PRZYJECHAŁ I JAK ZDOBYŁ PIENIĄDZE!

TENŻE TAJEMNICZY FACET TO WIKTOR KUBIAK , KTÓRY OD TAMTEJ CHWILI STAŁ SIĘ HONOROWYM CZŁONKIEM KLD ..UDAWAŁ,ŻE POLITYKA GO NIE INTERESUJE A DONALD TUSK JUŻ PRZESTAŁ MYŚLEĆ O WYJAZDACH ZA GRANICĘ W POSZUKIWANIU PRACY! 

KUBIAK FINANSOWAŁ WSZYSTKO...NAWET MIESZKANIE PRYWATNE DONALDA TUSKA JAKIE MA NADAL W GDAŃSK-SOPOT POWINNO MIEĆ NA DRZWIACH WIZYTÓWKĘ ,,PRYWATNA WŁASNOŚĆ WIKTOR KUBIAK" (...tak twierdzi wielu a w tym były członek KLD i doradca premierów Pan WYSZKOWSKI !)

TUSK I KLD MIAŁO SWE BIURO NA JEDNYM Z PIĘTER HOTELU ,,MARIOT"  W WARSZAWIE...

GDY TUSK ,,WGRYZŁ SIĘ" W POLITYKĘ TAK FINANSOWANY NIE TYLKO PRZEZ NIEMIECKĄ PARTIĘ C.D.U.  - KUBIAK ZNALAZŁ SIĘ NAGLE JAKO PEŁNOMOCNIK MINISTRA PRZEKSZTAŁCEŃ WŁASNOŚCIOWYCH ...DO SPRAW PRYWATYZACJI !

A ponieważ czyta mnie mnóstwo LEŚNIKÓW  - poniższa informacja to DOWÓD JAKIMI ZŁODZIEJAMI SĄ TUSK I TA EKIPA, KTÓRA SZYBKO Z KONGRESU LIBERALNO DEMOKRATYCZNEGO PRZEMALOWAŁA SIĘ NA ...PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ:

W marcowo kwietniowym numerze czasopisma ,,Journal of Business Strategy" - dyrektor koncernu do spraw rozwoju amerykańskiej celulozy ,,INTERNATIONAL PAPER" C,Cato Ealy  - KTÓRZY ZAKUPILI W 1992 ROKU W POLSCE OD TEGOŻ MINISTERSTWA PRZEKSZTAŁCEŃ WŁASNOŚCIOWYCH AŻ 80 % AKCJI PAPIERNI W KWIDZYNIU  - udzielił bardzo arcy ciekawego wywiadu, którym powinny od razu zainteresować się WSZYSTKIE SŁUŻBY ANTYKORUPCUJNE W POLSCE !!!!  

Szefowie tej amerykańskiej firmy chcąc WYKOSIĆ Z RYNKU ŚWIATOWEGO PAPIERNIĘ W KWIDZYNIU zjawili się w warszawie na ulicy Mysiej w tym Ministerstwie Przekształceń Własnościowych aby ...wykupić tą firmę w Polsce!

ROZMOWY TRWAŁY NIEZWYKLE KRÓTKO - A JAK JA DOMNIEMYWAM, OWE KONTA W BANKU SZWAJCARSKIM O KTÓRYM ZAWIADOMIŁEM PROKURATURĘ I WSZCZĘTO OSTATNIO ŚLEDZTWO DOTYCZĄCE MILIONÓW DOLARÓW POLSKICH OBYWATELI MOGĄ MIEĆ BARDZO ŚCISŁY ZWIĄZEK RÓWNIEŻ Z TĄ  PAPIERNIĄ, GDYŻ ROZMOWY POLSKO AMERYKAŃSKIE TRWAŁY BARDZO, BARDZO DZIWNIE KRÓTKO!!!

MINISTER JANUSZ LEWANDOWSKI Z OWEJ KLIKI DONALDA TUSKA OSOBIŚCIE WYRAZIŁ ZGODĘ NA SPRZEDAŻ TEGO MAJĄTKU SKARBU PAŃSTWA...
KWIDZYN ZOSTAŁ SPRZEDANY ZA KWOTĘ 120 MILIONÓW DOLARÓW ...A BYŁ WART PONAD 600 MILIONÓW DOLARÓW - A CO JEST NAJDZIWNIEJSZE I MEGA SENSACYJNE, STRONA AMERYKAŃSKA ZAPROPONOWAŁA W ROZMOWACH KWOTĘ ...150 MILIONÓW DOLARÓW!!!


Z NIEZNANYCH NIKOMU W POLSCE DOWODÓW - JANUSZ LEWANDOWSKI OSOBIŚCIE  ŁASKAWIE OBNIŻYŁ OFERTĘ, PROPOZYCJĘ AMERYKANÓW ZE 150 NA 120 MILIONÓW DOLARÓW...

CO WY NA TO???????????????!

Papiernia w Kwidzyniu potrzebuje mnóstwo drewna z Lasów Państwowych...

OD SAMEGO POCZĄTKU PAPIERNIA W KWIDZYNIU BYŁA SUPER NOWOCZESNYM ZAKŁADEM W POLSCE I JEDNYM Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH PAPIERNI NA ŚWIECIE ZBUDOWANA PRZEZ ZNANA FIRMĘ Z KANADY...


Gdy amerykanie dokonali tego zakupu ...CENA PRODUKOWANEGO TAM PAPIERU NATYCHMIAST WZROSŁA TRZYKROTNIE !!!

CZY WIECIE CZYM TO ZŁODZIEJSKIE OSZOŁOMSTWO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ A DAWNEGO K.L.D. TŁUMACZYŁO POLSKIEMU NARODOWI AŻ TAK SKANDALICZNA PRYWATYZACJĘ TEGO ZAKŁADU???!

EKIPA TUSK-LEWANDOWSKI OŚWIADCZYŁA W MEDIACH ,ŻE AMERYKANIE ZOBOWIĄZALI SIĘ DO ZAINWESTOWANIA DODATKOWO 175 MILIONÓW DOLARÓW ABY ,,ZMODERNIZOWAĆ" PAPIERNIĘ W KWIDZYNIU ...JEDEN Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH WÓWCZAS NA ŚWIECIE ZAKŁADÓW PAPIERNICZYCH  TEGO TYPU!!!  

NIE TYLKO ZA TEGO TYPU JAJA PRYWATYZACYJNE - DONALD TUSK I JEGO EKIPA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JUŻ DAWNO POWINNA GNIĆ W OBSKURNYCH CELACH POLSKICH WIĘZIEŃ LUB KARNYCH OBOZÓW PRACY - Z NAPISEM NA BRAMIE WJAZDOWEJ ,, NARÓD O WAS NIGDY NIE ZAPOMNIAŁ "!!!

NA ZAKOŃCZENIE MAM PYTANIE:


NA TAKICH OSZUSTÓW I BEZKARNYCH JAK DOTĄD ŁOTRÓW I ZŁODZIEI  CHCECIE ODDAWAĆ WASZ GŁOS W NAJBLIŻSZYH WYBORACH???!

BO JA NIGDY !!!! I DLATEGO TERAZ BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA PANA ANDRZEJA DUDĘ I WSPIERAŁ PAWŁA KUKIZA !!!

Jeden i drugi to nowi ludzie w polityce ...homo novus!

TYLKO PRZY WSPÓŁPRACY TYCH DWÓCH MŁODYCH POLAKÓW DLA DOBRA NASZEJ KOCHANEJ OJCZYZNY RZECZPOSPOLITEJ ....JESTEŚMY W STANIE WSPÓLNIE ZMIENIĆ NASZĄ POLSKĘ TAK BEZCZELNIE OKRADANA PRZEZ TYCH ZŁODZIEI POLITYCZNYCH - DOSŁOWNIE NA AMEN!!!!

DLATEGO PISZĄC O TYM CO POWYŻEJ - PROSZĘ WAS KIERUJCIE SIĘ WŁASNA INTUICJĄ I ROZUMEM DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY!

CZYTA MNIE JUŻ KILKADZIESIĄT TYSIĘCY  INTERNAUTÓW MIESIĘCZNIE NA CAŁYM ŚWIECIE - WIĘC PROSZĘ WAS UWIERZCIE W  SWOJĄ WARTOŚĆ JAKO JEDNOSTKI , DOTĄD TAK PONIŻANEJ I OPLUWANEJ PRZEZ AKTUALNIE RZĄDZĄCYCH  - A PRZY TYM ZWRÓĆCIE UWAGĘ,ŻE SWYM POSTĘPOWANIEM TO NIKT INNY JAK PANOWIE DUDA I KUKIZ ZJEDNOCZYLI NARÓD I POLAKÓW W WALCE Z TYM OSZOŁOMSTWEM POLITYCZNYM JAKI MAMY OD PARU LAT!

WSPIERAJMY WIĘC NAJBARDZIEJ JAK POTRAFIMY PANÓW DUDĘ I KUKIZA - GŁOSUJMY TERAZ NA NORMALNOŚĆ, MŁODOŚĆ KTÓRA DAJE DZIŚ OGROMNA NADZIEJĘ NASZYM RODAKOM!

GŁOSUJMY WSPÓLNIE ZA TYDZIEŃ NA NOWEGO PREZYDENTA NASZEJ POLSKI  - ANDRZEJA DUDĘ!


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.
                     

JANUSZ LEWANDOWSKI - ten sam, który wraz z Tuskiem ,,wyciągnął z kapelusza" Kubiaka DZIŚ JEST SZEFEM RADY GOSPODARCZEJ  PRZY OBECNEJ PREMIER EWIE KOPACZ (...PO UCIECZCE TUSKA DO BRUKSELI!) .
OFICJALNIE ZARABIA MIESIĘCZNIE ...OKOŁO 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

OFICJALNIE...

FACET MA DZIŚ 64 LATA - A OD LAT 90-TYCH ŻYJE DZIĘKI POLITYCE I TO Z NIEJ SIĘ UTRZYMUJE!

DOROBIŁ SIĘ GIGANTYCZNEGO JAK NA POLSKIE MOŻLIWOŚCI  - MAJĄTKU:

1/ OFICJALNE OSZCZĘDNOŚCI ... PONAD MILION ZŁOTYCH

2/ LUKSUSOWY SAMOCHÓD

3/ PIĘĆ MIESZKAŃ PRYWATNYCH WARTYCH PONAD 2,5 MILIONA ZŁOTYCH...

OFICJALNIE....

Zdaniem ów Lewandowskiego : (cytat) ,,PŁACA MINIMALNA W POLSCE WCALE NIE JEST NISKA" ....TYLKO JAK PRZEŻYĆ MAJĄ POLACY ZA NIECAŁE 1.300 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE ???!