piątek, 8 maja 2015

LASY PAŃSTWOWE TO ,,EXTRA ŚRODKI" ZDANIEM BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ...TAKŻE DLATEGO NIE ODDAM NA NIEGO GŁOSU W NIEDZIELNYCH WYBORACH PREZYDENCKICH!

08 maja 2015 roku

Czy wiecie co to jest poniżej ??!


TAK OTO WYGLĄDAJĄ PLANY BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO CYTOWANE W DEPESZACH  WikiLeaks!

Ówczesny kandydat Platformy Obywatelskiej Bronisław Komorowski uznał,że śmiało można   SPRZEDAĆ (cyt) ,,PAŃSTWOWE NIERUCHOMOŚCI, W TYM LASY"


A tak ,,SZANUJE" Polaków podczas uroczystości państwowych w Polsce ...PARA PREZYDENCKA Państwa Komorowskich !!!


NIE WIERZCIE,ŻE TO ,,PRZYPADEK" IŻ TERAZ W 2015 ROKU PREZYDENT KOMOROWSKI I PLATFORMA OBYWATELSKA UDAJĄ IŻ NIE WIEDZĄ O KWESTII ZEBRANYCH AŻ 2,5 MILIONA PODPISÓW POLAKÓW ...W OBRONIE POLSKICH LASÓW PAŃSTWOWYCH, JAKO SKARBU CAŁEGO NARODU !!!

NIE GŁOSUJĘ NA KOMOROWSKIEGO - BO DLA MNIE JEST KŁAMCĄ!!!!!

OSZUKAŁ MNIE...OSZUKAŁ MOICH RODAKÓW!!!!

Zaś dla tych, którzy ślepo ufają w jego puste słówka, obiecanki-cacanki dodam coś NA PRZEMYŚLENIE , to jest  OBIETNICE JAKIE W STYCZNIU 2009 ROKU SKŁADAŁ BRONISŁAW KOMOROWSKI ;

(cytat) ,, PREMIER TUSK JEST ZDETERMINOWANY, BY ZMUSIĆ NIEPOKORNYCH MINISTRÓW, ZWŁASZCZA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA, BY DOŁOZYLI SIĘ DO REKOMPENSAT - SPRZEDAJĄC PAŃSTWOWE NIERUCHOMOŚCI , W TYM LASY"

TO NIKT INNY A TENŻE SAM BRONISŁAW KOMOROWSKI PIENIADZE LASÓW PAŃSTWOWYCH OKREŚLAŁ SŁOWAMI JAKO (cyt) ,,EXTRA ŚRODKI" .

Czy aby nie macie świadomości Braci Leśna w Polsce ...KTO TE ,,EXTRA ŚRODKI" WYPRACOWUJE DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY - POŚRÓD SETEK TYSIĘCY KLESZCZY W LASACH ...DESZCZU...ŚNIEGU CZASAMI PO SZYJĘ ...NAGŁYCH BURZ I NAWAŁNIC...NIE ZAWSZE DOSTĘPNYCH DRÓG...BAGIEN...UPAŁÓW...POŻARÓW LASU...MROZÓW..ŚNIEŻYC..WICHURY...I INNYCH ZAGROŻEŃ ??!


LASY PAŃSTWOWE TO SKARB POLAKÓW...A NIE JAKIŚ PO-LITYCZNY TORCIK, KTÓRY MOŻNA SOBIE KROIĆ , BO TAK ODPOWIADA PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ PANIE KOMOROWSKI !!!!!NAMAWIAM WAS SERDECZNIE; KIERUJCIE SIĘ W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PREZYDENCKICH - WYŁĄCZNIE  ROZSĄDKIEM I TROSKĄ O RZECZPOSPOLITA, NASZĄ OJCZYZNĘ NIE ULEGAJĄC TRADYCYJNEMU OD LAT OGŁUPIANIU NAS I OKŁAMYWANIU!!!


Ja głosuję na człowieka wykształconego, mądrego - KTÓRY JEST W STANIE NAPRAWIĆ TO CO TA BANDA ZŁODZIEI, OSZUSTÓW I KŁAMCÓW UCZYNIŁA NAM I POLSCE W LATACH 2009-2015 !!!
Piszę jak jest ...


Krzysztof Kowalczyk


PS.

JESTEM PEWNY,ŻE WYNIKI WYBORÓW ZASKOCZĄ  WSZYSTKICH!!!!

No a teraz info SPECJALNA - nawiązując do tego co ostatnio pisałem:

W poprzedni czwartek w Wielkiej Brytanii (okręg Hampstead i Kilbum) PONAD 100 OSÓB ODDAŁO W WYBORACH PARLAMENTARNYCH GŁOS NA ....NIEBOSZCZYKA!!!

Chodzi o byłego kandydata do konkursu Eurowizji Ronnie Carroll - który zmarł 13 kwietnia ...


Gdy czasami śledzicie obrady IZBY GMIN w Wielkiej Brytanii....proszę zwróćcie uwagę na NAJWYŻSZĄ OSOBĘ , DEPUTOWANEGO partii konserwatywnej,KTÓRA W CZWARTEK WYGRAŁA WYBORY TAKĄ ILOSCIĄ,ŻE BĘDĄ SAMI RZĄDZIĆ TERAZ NA WYSPACH!

Wiecie kto jest tą NAJWYŻSZĄ OSOBĄ??!

TO POWÓD DO NASZEJ DUMY NARODOWEJ = JEST NIM POLAK Pan DANIEL KAWCZYŃSKI ( emigrant z Polski) !!!

JEST POSŁEM JUŻ OD 2005 ROKU - zaś w czwartek zebrał najwięcej głosów w swoim okręgu Shrophire...aż 24 tysiące! GRATULACJE I POWODZENIA!!!


Po prawej stronie Pan DANIEL KOPCZYŃSKI .... w dyskusji z kolegą z tej samej ZWYCIĘSKIEJ partii konserwatywnej PREMIEREM WIELKIEJ BRYTANII Davidem Cameron.


Pamiętajcie: POLAK ZAWSZE POTRAFI  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podaję tą info jako PRZYKŁAD DUMY I WZÓR DO NAŚLADOWANIA !

....GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE!  ...COKOLWIEK ROBICIE ! NIE ZAPOMINAJCIE ;