poniedziałek, 25 maja 2015

ANDRZEJ DUDA ....OFICJALNIE NOWYM PREZYDENTEM NASZEJ OJCZYZNY!

25 maja 2015 roku


  Andrzej Duda z rodziną /Jacek Turczyk /PAP

OTO NOWY PREZYDENT POLSKI ...PAN ANDRZEJ DYDA Z MAŁŻONKĄ I CÓRKĄ!

Dziś Państwowa Komisja wyborcza ogłosiła OFICJALNE wyniki wyborów:

FREKWENCJA = 55,34%

Pan Andrzej DUDA otrzymał = 51,55% głosów!

Pan Bronisław Komorowski = otrzymał 48,45% głosów!


A teraz coś co mnie jako Polaka martwi!!!

JESTEM PEWIEN,ŻE TEN PONIŻSZY PROBLEM BĘDZIE JEDNYM Z PIERWSZYCH KTÓRY ZOSTANIE ,,NAPRAWIONY" PRZEZ NOWEGO PREZYDENTA RP Pana Dudę!

Otóż wyobraźcie sobie,że OD WCZORAJ...OD WYBORU A DZIŚ JUŻ OFICJALNIE POTWIERDZONEGO PRZEZ PAŃSTWOWĄ KOMISJĘ WYBORCZĄ DOTYCZĄCA WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA URZĄD PREZYDENTA ...NASZ PREZYDENT POLSKI , KTÓRY NIEBAWEM BĘDZIE ZAPRZYSIĘŻONY ....NIE MA JAKIEJKOLWIEK OCHRONY BIURA OCHRONY RZĄDU!!!!!

TO JEST MEGA SKANDAL ...TO DOWÓD NA TO,ŻE ZADUFANE W SOBIE TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ POLITYCZNEJ ADORACJI W POLSCE NIE PRZYPADKOWO NIE ZADBAŁO O TO, BY PRZEPISY O B.O.R. STANOWIŁY JEDNOZNACZNIE O TYM, IŻ Z CHWILĄ OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW - B.O.R. NATYCHMIAST Z URZĘDU OCHRANIA ZWYCIĘZCĘ ...to jest przyszłego PREZYDENTA RP!

NIESTETY TAK NIE JEST - bo przepisy w naszym chorym kraju mówią,że ....TAKA OCHRONĘ B.O.R. MAJA JEDYNIE OBECNY I BYLI PREZYDENCI POLSKI !!!

To jest idiotycznie chory klimat...gdyż Pan Andrzej Duda korzysta aktualnie z innej (prywatnej) ochrony ...A NIE TEJ SKARBU PAŃSTWA tj; Biura Ochrony Rządu w zaistniałej sytuacji ...gdyż poprzednia ,,ELYTA" tak zadbała o przepisy tego prawa!!!

A ZAPRZYSIĘŻENIE NA URZĄD PREZYDENTA RP BĘDZIE DOPIERO W DNIU 06 SIERPNIA 2015 ROKU....nomen omen w ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO!!!CZAS PRZEMIAN W POLSCE I TO TYCH MEGA GRUNTOWNYCH NADCHODZI DZIĘKI WIĘKSZOŚCI NARODU POLSKIEGO, KTÓRY CHOĆ ZMUSZONY EMIGROWAĆ ODDAŁ SWÓJ GŁOS NA ENERGIĘ ...MŁODOŚĆ...PRAWOŚĆ...I NIE POWIĄZANIE Z DAWNYMI UKŁADAMI KOMUNISTYCZNYCH KOLESIÓW!


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

I JEST JESZCZE JEDNA ARCY WAŻNA WIADOMOŚĆ  DOTYCZĄCA WYNIKÓW TYCH OSTATNICH WYBORÓW PREZYDENCKICH, KTÓRA ....REWELACYJNIE DOBRZE WRÓŻY POLSCE NA PRZYSZŁOŚĆ !!!

WIECIE JAKA ??!
Zdj. ilustracyjne /Archiwum RMF FM /


FANTASTYCZNY WYNIK WYBORCZY OSIĄGNĄŁ BRONISŁAW KOMOROWSKI W ARESZTACH ŚLEDCZYCH ORAZ ZAKŁADACH KARNYCH !!!

TEN NIE PRZYPADKOWY FAKT - POWINIEN SUPER WRÓŻYĆ NA PRZYSZŁOŚĆ BARDZO WIELU NIEUCZCIWYM I SKORUMPOWANYM CZŁONKOM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - Z KTÓREJ WYWODZI SIĘ BRONISŁAW KOMOROWSKI !!!
       
W TAK ZWANYCH ZAMKNIĘTYCH OBWODACH WYBORCZYCH  (ARESZTY I ZAKŁADY KARNE!!!) CZYLI DOSADNIEJ MÓWIĄC W GŁOSOWANIU ZA KRATAMI   KOMOROWSKI ZOSTAŁBY PREZYDENTEM !!!OTO WYNIKI :

BRONISŁAW KOMOROWSKI = 82.7% głosów  ( 35.975 osadzonych,skazanych za Bronkiem!)

ANDRZEJ DUDA = 14,8% głosów.( 6.411 osadzonych , skazanych za!)

FREKWENCJA BYŁA RÓWNIEŻ REWELACYJNA : ....aż 56,6% uprawnionych!

A wiecie ILU POLAKÓW (kobiet i mężczyzn!) w dniu 24 maja 2015 roku  siedziało za kratami w Polsce i było uprawnionych do głosowania ...NIE POZBAWIONYCH PRAW PUBLICZNYCH?!)  = 76.815 OSÓB!

Na wybory udało się 43.506 osadzonych,skazanych  ( ...głosów nieważnych było zaledwie 2,5% tj; 1.114 !!!)

A WIECIE W KTÓRYM OKRĘGU WIĘZIENNICTWA - BRONISŁAW KOMOROWSKI UZYSKAŁ NAJWIĘCEJ GŁOSÓW W POLSCE??!

WE WROCŁAWSKIM ...zaś sam Wrocław to POLITYCZNY BASTION PLATFUSÓW OBYWATELSKICH skąd wywodzi się niejaki Grzegorz Schetyna oraz niejaki ...ANDRZEJ KOWALSKI Z POZNANIA - czyli krętacz JERZY ŁOKIETKO ( obecny zastępca dyrektora RDLP we Wrocławiu...a nie spełniony dyrektor generalny LP (sic!!!!!!!)

A na zakończenie - za sprawą przypomnienia mi przez KOLEGĘ LEŚNIKA w ramach ,,LEŚNEGO VICI " pozwolę sobie zacytować POLITYCZNYM KRĘTACZOM W POLSCE Z OSTATNICH LAT 2008-2015  pewien przepis :

JEST TO ARTYKUŁ 44 KONSTYTUCJI RP ;

(cytat) ,, BIEG PRZEDAWNIENIA W STOSUNKU DO PRZESTĘPSTW NIE ŚCIGANYCH Z PRZYCZYN POLITYCZNYCH , POPEŁNIONYCH PRZEZ FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH LUB NA ICH ZLECENIE - ULEGA ZAWIESZENIU DO CZASU USTANIA TYCH PRZYCZYN".

,,ZA ZASŁUGI W PRACY PENITENCJARNIEJ" MOŻNA W POLSCE ZOSTAĆ WYRÓŻNIONYM PRZEZ MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI.... 

A Z TEGO POWYŻEJ ODZNACZENIA SKORZYSTAŁ : obecny v-ce Minister Środowiska , poseł Platformy Obywatelskiej !
A DZIŚ STARY GAJOWY LASÓW PAŃSTWOWYCH KONSTANTY  - PYTAŁ MNIE GDY PISAŁEM POWYŻSZY TEKST CZY ZA TAKĄ ,,BLASZKĘ" MOŻLIWE SĄ RABATY I ULGI JAKBY SIĘ CZASAMI ZNALAZŁO .....ZA KRATAMI???!

Nie mam pojęcia - odparłem!
Trzeba byłoby zapytać ODZNACZONYCH!!!