środa, 13 maja 2015

KOMOROWSKI...I JEGO BŁAZENADA PO PIERWSZEJ TURZE WYBORÓW! NIE DOSTANIESZ MEGO GŁOSU...NIE ZAGŁOSUJĄ NA KOMOROWSKIEGO MILIONY POLAKÓW !!! ZA KŁAMSTWA OSTATNICH LAT !!!

13 maja 2015 roku


GDY PATRZĘ NA TE PEŁNE CHAOSU RUCHY ZWOLENNIKÓW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO W OBECNEJ KAMPANII PREZYDENCKIEJ PO PRZEGRANEJ ...sam nie wiem czy nadal śmiać się z tego TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI POLITYCZNEJ Platfusów Obywatelskich CZY ZACZĄĆ PŁAKAĆ??!
MŁODZI POLACY - TAK TRZYMAĆ!!! KPIJCIE NA MAXA NAWET Z SAMEGO PREZYDENTA RP KOMOROWSKIEGO I JEGO ...WPADEK ORTOGRAFICZNYCH WSZĘDZIE GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE!
Tak jak chociażby poniżej...


   

PANIE BOŻE?! PRZECIEŻ MIAŁEM WYGRAĆ W PIERWSZEJ TURZE...nawet ,,Gazeta Wyborcza" o tym pisała i co??!

     
A tak Polacy DRWIĄ I SZYDZĄ - z powiązań obecnego prezydenta elekta Bronisława Komorowskiego z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi  SYSTEMU KOMUNIZMU W PRL.


Czy wiecie KTÓŻ TO JEST ZA PAN OBOK TAK ROZRADOWANEGO KOMOROWSKIEGO??! 


NO TO WYPIJMY  ZA TEN INTERES Z ...LASAMI PAŃSTWOWYMI W POLSCE I OCZYWIŚCIE ,,BEZINTERESOWNĄ ""PRZYJAŹŃ POLSKO-ŻYDOWSKĄ !!! 

A poniżej depesza ambasadora USA w Warszawie ...na temat ZAKULISOWEGO HANDLOWANIA ŻYDOM LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE upubliczniona na WikiLeaks a opublikowane dzięki Snowdenowi.

POMYSŁ ,ABY SPRZEDAĆ MAJĄTEK SKARBU PAŃSTWA (cyt) ,,W TYM LASY" WYSZEDŁ MIĘDZY INNYMI OD KOMOROWSKIEGO...który teraz wyrzeka się tej skandalicznej sprawy niczym żaba błota !!!!  Sic!!!!!!
   

NIE MOGŁEM JAKO LEŚNIK ZAPOMNIEĆ KOMOROWSKIEMU,ŻE NIE TAK DAWNO CHCIAŁ PRZEHANDLOWAĆ LASY PAŃSTWOWE W RAMACH RESTYTUCJI MIENIA ŻYDOWSKIEGO W DAWNEJ RZECZPOSPOLITEJ , KTÓRĄ NAJPIERW OKRADLI I ZNISZCZYLI HITLEROWSKIE PSY A POTEM KOMUNISTYCZO-ŻYDOWSKA SWOŁOCZ !!!

FAKTY HISTORYCZNE NIE KŁAMIĄ ...PANIE KOMOROWSKI,WIĘC NIE TYLKO ŻYDOM OD MAJĄTKU NARODOWEGO RZECZPOSPOLITEJ ...WON!!!!

A teraz na zakończenie polecam Wam coś EXTRA !!!


A OTO PRAKTYCZNY SPOSÓB ZDANIEM KOMOROWSKIEGO NA POPRAWĘ LOSU MILIONÓW POLAKÓW POZOSTAJĄCYCH BEZ PRACY ALBO PRACUJĄCYCH NA ŚMIECIOWYCH WARUNKACH ...ZA KTÓRY TAKIE ,,COŚ" MUSI ,,POPŁYNĄĆ" W TYCH NAJBLIŻSZYCH WYBORACH !!!

KOMOROWSKI OBURZYŁ TYM POMYSŁEM MILIONY POLAKÓW...


BARDZO WAS PROSZĘ - ABYŚCIE POSŁUCHALI SŁÓW TEGO CZŁOWIEKA (...poniżej namiar na https....) , KTÓRY DLA MNIE I MILIONÓW POLAKÓW BYŁ PRZEZ CAŁE DEKADY NADZIEJĄ NA LEPSZE JUTRO !!!

DZIĘKI NIE TYLKO PIOSENCE ,,ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ" MNÓSTWO Z NAS...NIGDY NIE DAŁO SIĘ ZESZMACIĆ CHOCIAŻBY CZŁONKOSTWEM W PARTIACH KOMUNISTYCZNYCH I ANTY POLSKICH!!!

PRZED ODDANIEM GŁOSU W ,,DOGRYWCE" NA URZĄD PREZYDENTA RP - POSŁUCHAJCIE TEGO :

https://www.youtube.com/watch?v=ckpB1c1z1ac 


NADCHODZI  DUDA - NIECH NAM WSZYSTKIM SIĘ UDA !!!

Piszę jak jest ...


Krzysztof KowalczykPS.


CZY MACIE ŚWIADOMOŚĆ TEGO, IŻ SENSACYJNY WYNIK JAKI ZEBRAŁ OD NARODU PAN PAWEŁ KUKIZ ....JEST WEDŁUG TEGO POLITYCZNEGO OSZOŁOMSTWA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH WRĘCZ (uwaga!) ...ZAGROŻENIEM NARODOWYM??!

JUTRO PODAM FAKTY I DETALE Z TYM ZWIĄZANE ...JAKI POPŁOCH MAJĄ PLATFUSY!!!