środa, 6 maja 2015

,,SOLIDARNOŚĆ " LEŚNIKÓW ...OTO DOWÓD JAK BEZKARNIE MOŻNA WYCHODZIĆ PRZED SZEREG I WAZELINIARSKO WŁAZIĆ W D***** ,,POD ŻYRANDOLEM" !!!! CZY JEDEN ZE ZWIĄZKOWCÓW MOŻE ,,COŚ" BRAĆ NA POBUDZENIE??!

06 maja 2015 roku


NAWET W 0,00000001% nie jestem zaskoczony SYTUACJĄ JAKA DO MNIE DZIŚ DOTARŁA,A MÓWIĄCĄ JAK TO CZŁONEK ( ...podkreślam raz jeszcze CZŁONEK!!!) NSZZ ,,SOLIDARNOŚĆ" LEŚNIKÓW  wychodzi nielegalnie przed szereg swej organizacji, swoich ,,KOLEŻANEK i KOLEGÓW" (sic!!!!!!!!!!!!!) ...I PRAGNĄC ZABŁYSZCZEĆ W ŚWIETLE KAMER ...pieprzy GŁUPOTY wyssane z palca !!!


I od razu gdy tą sytuację przeanalizowałem - zapytałem BARDZO MĄDREGO GAJOWEGO KONSTANTEGO ,,i co Pan na to?!"  zaś ten bez zastanowienia : NO JAK TO?! OCZYWISTE!KAŻDY ......NA SWÓJ STRÓJ!!!!! 

AGENTURA ZDRAJCÓW INTERESU LASÓW PAŃSTWOWYCH W STRUKTURACH LEŚNEJ ,,SOLIDARNOŚCI" ...właśnie wybiła na samą powierzchnię DOSŁOWNIE NICZYM CUCHNĄCE SZAMBO - gdyż oburzyło to nie tylko  związkowców!

A TO DOWÓD NA TO , ŻE ,,JEDNOŚĆ LEŚNIKÓW" ZA SPRAWĄ GARSTKI OSÓB JEST ...LIPĄ I ZWYKŁA FIKCJĄ!!!

Dosłownie: PIC NA WODĘ ....FOTOMONTAŻ !!!


Ostatnio proponowałem czytelnikom mojego bloga kupno i zapoznanie się z książką Pana JACKA HUGO-BADER pod tytułem ,, W RAJSKIEJ DOLINIE – WŚRÓD ZIELSKA” .

W sposób wyjatkowo ciekawy autor opisuje tam FAKTY związane z dzisiejszą Rosją po upadku ZSRR a jednym z watków są nie tylko ...ARCY DZIWNE ZACHOWANIA SIĘ ROSJAN I INNYCH NACJI ZAMIESZKUJĄCYCH ROSJĘ dla przykładu pod wpływem ,,prochów” (narkotyków!).

Opis tych ludzi uczestniczących w całym procederze produkcji...handlu..transportu..kradzieży ...no i oczywiście ćpania narkotyków a także łapówek w Rosji jest mega interesujący i skandaliczny!

Autor interesująco opisuje ,,ĆPUNÓW” którzy mówią głupoty...idiotycznie się zachowują, wyglądając  przy tym strasznie – wielokrotnie podkreślając ponadto  ich WYJĄTKOWO CZERWONE OCZY zapewne związane z częstotliwością zażywania narkotyków!

Nie wiedziałem,że Issyk-kul to najgłębsze zaraz po Titicaca najwyżej położone jezioro na świecie, które ma 180 km długości i 60 km szerokości!
Co ciekawe od 1974 roku nad brzegami tego jeziora był siany mak , skąd pochodziło aż 16% światowej produkcji OPIUM DO CELÓW MEDYCZNYCH!

Jezioro Issyk-kul dawne ZSRR - to dziś Kirgistan


ISSYK-KUL (...widok z kosmosu!) oznacza GORĄCA WODA ! Nie zamarza nawet przy temperaturze ...MINUS  35 stopni Celsjusza!


To wysokość aż ponad 1,5 km nad poziomem morza, gdzie promieniowanie słoneczne jest ogromne...a mak najlepszy na świecie!

Mało tego nad tym jeziorem Issyk-kul pracował nawet specjalny instytut naukowy, który wyhodował gatunek maku o największej zawartości morfiny!

NA PODSTAWIE ,,DZIWNYCH” ZACHOWAŃ (...aczkolwiek znając cechy osobowe nie dziwię się!) w ostatnim czasie pewnych osób, leśników utożsamianych z NSZZ ,,Solidarność” w Lasach Państwowych – śmiem domniemywać, iż często odwiedzali te tereny owego jeziora lub też mają w tamtejszych okolicach swych znajomych, którzy dostarczają im ,,paczuszki”na pobudzenie, na wzrost ego i ambicji !!!

Na stronie 212 owej książki autor opisuje Doktora Życie ( NAZARALIEW), który miał w Rosji za zadanie wyleczyć uzależnionych, którzy mówiąc po męsku …,,przegięli pałę”!!!

Oto ciekawe zdania na ten temat: (cytat):
,, Ostatni etap leczenia nazywa się Katharsis.To właściwie ostatnie 15 minut całej terapii.
Najdziwniejszy, tajemniczy i wstrząsający moment leczenia”.

Tenże lekarz wprowadza delikwenta, który już ,,pieprzy bez sensu” w dziwny stan emocjonalny , stan najwyższego napięcia, szoku!

. ,, NIE JEST TO HIPNOZA, tylko stan najwyższego napięcia emocjonalnego, tak wielkiego,że KIEDY LEKARZ POWIE CHOREMU, ŻE JUŻ JEST ZDRÓW.. ON MUSI W TO UWIERZYĆ!!!!!!(sic!!!!!!!!!!!!!!!!)


Po tym co się ostatnio dowiedziałem JAKA ,,JEDNOŚĆ” JEST POŚRÓD LEŚNIKÓW KRAJOWEJ SEKCJI PRACOWNIKÓW LEŚNICTWA NSZZ ,,SOLIDARNOŚĆ” za sprawą Pana Kazimierza Ulenieckiego – od razu pomyślałem sobie,że przydałby się im na etacie taki ,,Doktor Życie” i jego ,,genialne” wskazówki medyczne...

Wiedząc o porozumieniu związku zawodowego ,,SOLIDARNOŚĆ” w Polsce któremu podlegają przecież między innymi struktury Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ ,,SOLIDARNOŚĆ”- na temat wsparcia dla kandydata na Prezydenta RP Pana Andrzeja Duda...KILKA RAZY ZSZOKOWANY OBEJRZAŁEM PEWIEN FILM I WYSTĄPIENIE PRZED PREZYDENTEM KOMOROWSKIM Pana Kazimierza Ulenieckiego, leśnika z Elbląga, który powiedział coś co nie tylko jak widzę mnie zamurowało!Otóż facet WIEDZĄC O OFICJALNIE ZAWARTYM POROZUMIENIU TEGOŻ ZWIĄZKU ,,SOLIDARNOŚĆ” Z KANDYDATEM NA PREZYDENTA RP PANEM DUDA ...mało tego : będąc członkiem Rady tejże Sekcji Krajowej Pracowników Leśnictwa = WSTAJE NA JAKIMŚ ,,SPĘDZIE” PRZED PREZYDENTEM KOMOROWSKIM, KTÓRY STARA się O REELEKCJĘ I MÓWI :

(cytat) ,, CHCIAŁBYM ZAPEWNIĆ PANA PREZYDENTA ,ŻE MA PAN WŚRÓD ZWIĄZKOWCÓW SYMPATYKÓW I PROSZĘ BYĆ SPOKOJNYM ”.

Odtworzyłem tą wypowiedź Pana Ulenieckiego raz kolejny...znowu...znowu ...I ZNAJĄC FAKTY ZAPYTAŁEM SAM SIEBIE: pijany...a może naćpany???!

Szanuję jego prawo do wypowiedzi i posiadania poglądów politycznych ale facet zapomniał ,że w naszym życiu funkcjonują ; H A M U L C E,szczególnie jak się nadmienia PUBLICZNIE i jest się przedstawiany przed gremium tam zebranym przy Prezydencie Komorowskim że jest się DZIAŁACZEM ZWIĄZKOWYM!!!

A tu z kolei MUSZĘ ostrzec nie tylko Pana Ulenieckiego ,że BRAK HAMULCÓW A DO TEGO ROZKOJARZENIE może przy TEGO TYPU JAK PONIŻEJ OZNAKOWANIU  - doprowadzić do poważnego wypadku !

              

Czyżby dla K.Ulenieckiego KSPL ,,Solidarność” - był to JEGO PRYWATNY ZWIĄZEK ZAWODOWY, bez przewodniczącego, rady ???!
                        
Gdybym był tam na miejscu – od razu zajrzałbym w oczy Pana Ulenieckiego ; JEŚLI BYŁYBY CZERWONE jak w owej książce = to znaczy,że był na jeziorem Issyk-kul i ćpał a tym samym nie wie co mówi...

Niestety nie wiem...nie miałem takowej okazji!

Za to od razu byłem ciekaw REAKCJI związku zawodowego ,,Solidarność” w LP ściśle związaną z PUBLICZNĄ wypowiedzią Pana Ulenieckiego!

Tym bardziej,że jego wypowiedź puszczono 05 maja 2015 roku w wiadomościach  TVP...CO OD RAZU MEDIA PRO-PREZYDENT KOMOROWSKI ,, ubrały w odpowiednie piórka” - naginając iż porozumienie zawarte z Panem Dudą wcale nie oznacza,że LESNICY, ZWIĄZKOWCY NIE BĘDĄ WSPIERAĆ W CZASIE GŁOSOWANIA B.KOMOROWSKIEGO!


Tego typu sztuczki medialne wspaniale i bardzo sprytnie, podobnie powstawały w ...III Rzeszy hitlerowskiej za Goebelsa!!!

CHODZI TYLKO O OGŁUPIANIE LUDZI...zaś mam nadzieję,że dziś po tym Pan Uleniecki zrozumiał JAK ZOSTAŁ WYKORZYSTANY W TEJŻE KAMPANII I ZROBIONY W JAJO!!!

Natychmiast i bardzo,bardzo słusznie – zareagowała Przewodnicząca KSPL ,,Solidarność” Pani Grażyna Zagrobelna, która wręcz wypunktowała K.Ulenieckiego zgodnie z prawdą ...JAK MAŁEGO JASIA!!!

Dla przykładu:

pkt1. ,, Pan Kazimierz Uleniecki wypowiadał się we własnym imieniu, GDYŻ NIE MIAŁ UPOWAŻNIENIA DO WYPOWIEDZI W IMIENIU SOLIDARNOŚCI LEŚNEJ” (...a tak został publicznie ,,ubrany w piórka” w TVP!)

Następnie Pani Przewodnicząca Zagrobelna WYPUNKTOWAŁA NIE TYLKO PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO ALE I CAŁY RZAD PLATFORMY OBYWATELSKIEJ – W KWESTIACH PROWADZONEJ PRZEZ NICH POLITYKI ANTY-LASY PAŃSTWOWE, ZMIERZAJĄCEJ DO PRYWATYZACJI LASÓW, ZMIAN USTAWY O LASACH itd.itp!


Gdy z uwagą przeczytałem owe ,,wypunktowanie” ZŁEJ WOLI wobec Lasów Państwowych zarówno Prezydenta RP Komorowskiego jak i tych pozostałych cwaniaków z Platformy Obywatelskiej zmieniających swe stołeczki w tak zwanym ,,rządzie”, A KTÓRZY TERAZ PRZED WYBORAMI WYRZEKAJĄ SIĘ WSZYSTKIEGO NICZYM ŻABA BŁOTA ...pomyślałem ze spokojem;

JEŚLI PAN ULENIECKI NIE BYŁ NA URLOPIE NAD WSPOMNIANYM POWYŻEJ JEZIOREM ISSYK-KUL POROŚNIĘTYM MAKAMI ...to w 100% mocno się gdzieś uderzył w głowę!!!

NAJGORSZE JEST W TYM WSZYSTKIM JEDNAK TO,ŻE ZNOWU ,,PRZYPADKOWO" PRZED WYBORAMI!!!!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

No i tak sobie na zakończenie – bardzo nieskromnie podpowiem Pani Przewodniczącej KSPL ,,Solidarność” Leśników : JEŚLI MARZYCIE O JEDNOŚCI W WASZYM ZWIĄZKU ...NA ZBITY PYSK  KAŻDEGO TAKIEGO, KTÓRY WYCHODZI W WASZYM IMIENIU PRZED ORKIESTRĘ, BO JAK ZWYKLE ,,GRA SWOJE” A NIE WASZE !

NA ZBITY PYSK ....DLA POPRAWY WŁASNEGO WIZERUNKU!!!

I tu pozwolę jeszcze przypomnieć TYM KTÓRZY STRACILI PAMIĘĆ W LASACH PAŃSTWOWYCH ...pod czym podpisał się przed laty w Jedlni Pan Kazimierz Uleniecki ..Marian Pigan...Adam Nowak ...W IMIENIU KSPL ,,SOLIDARNOŚĆ” wspierając POLITYCZNIE kandydaturę Donalda Tuska i jego ekipy....ZA SPRAWĄ KTÓRYCH W POLSCE PONAD 30 TYSIĘCY OSÓB ODEBRAŁO SOBIE ŻYCIE W LATACH 2008-2014 !!!

Pozdrawiam Brać Leśną ...do której należy naprawdę malutki % ZWIĄZKOWCÓW!


A MOŻE FACET JEST PO PROSTU ,,POLITYCZNYM ZADYMIARZEM"W KRAJOWEJ SEKCJI PRACOWNIKÓW LEŚNICTWA....SKORO BUDZI SIĘ KAŻDORAZOWO PRZED WYBORAMI ABY ZAISTNIEĆ??????!

To tak hasłowo ....PROBLEM związku do głębokich przemyśleń!


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk


PS.

A może ODPOWIEDŹ na zachowanie Pana Ulenieckiego tkwi w ...ZNAKU ZODIAKU?!