sobota, 30 maja 2015

CO TAM SŁYCHAĆ W KRYMINALNYCH SPRAWACH REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU ...??!

30 maja 2015 rokuDUŻO CIEKAWYCH TEMATÓW dzieje się wokół kilkunastu osób na stanowiskach kierowniczych w lasach RDLP Szczecinek - tych między innymi związanych ZE SKANDALEM W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN!!!

PRZYPOMNĘ:


W BIURZE POSELSKIM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE - OD DŁUŻSZEGO CZASU TRWAŁY PROWADZONE OSOBIŚCIE PRZEZ pOSŁA Stanisława Gawłowskiego USTAWIANIA STANOWISK KIEROWNICZYCH NA TERENIE RDLP SZCZECINEK  ( województwo zachodniopomorskie, gdzie dyrektorem jest Sławomir Cichoń!)

NA WEZWANIE TEGO POLITYCZNEGO PRYNCYPAŁA - KTÓRY JEST JEDNOCZEŚNIE WICE MINISTREM ŚRODOWISKA, STAWIAŁY SIĘ OSOBY ZAANGAŻOWANE POLITYCZNIE W DZIAŁALNOŚĆ PRO-PLATFUSY OBYWATELSKIE, W ZAMIAN ZA CO OTRZYMYWAŁY INTRATNE STANOWISKA PRACY W LASACH PAŃSTWOWYCH ...

TAK INTRATNE ,ŻE NA PRZYKŁADZIE POLITYCZNIE USTAWIONEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN ....PEWNE OSOBY OTRZYMYWAŁY WYNAGRODZENIE ZASADNICZE I WSZELKIEGO RODZAJU DODATKI BARDZO ZNACZNIE PRZEKRACZAJĄCE MAKSIMUM NIE TYLKO PRZYZWOITOŚCI LUDZKIEJ ALE TEGO MAKSIMUM JAKIE PRZEWIDUJĄ W OGÓLE STAWKI (PRZEPISY) USTALONE ODGÓRNIE!

OD LAT UWAŻAM I WCALE SIĘ TEGO NIE WSTYDZĘ - CO PODKREŚLAM PUBLICZNIE, ŻE W LASACH PAŃSTWOWYCH CZŁONKOWIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I JEJ SYMPATYCY TO NADZWYCZAJ PAZERNE I SKORUMPOWANE OSZOŁMSTWO , KTÓRE W LATACH 2008 - 2015 MIAŁO ZAGWARANTOWANE 100% BEZKARNOŚĆ !!!

TEGO PRZYKŁADEM W CAŁEJ POLSCE NIECH BĘDZIE WŁAŚNIE OWE NADLEŚNICTWO POŁCZYN ( RDLP SZCZECINEK) I TO CO TAM WYRABIANO...

SKANDALEM NIE TYLKO DLA MNIE JEST FAKT, ŻE PRAWIE 60 KONTROLI , W TYM DZIESIĄTKI TYCH  BEZPOŚREDNIO Z LASÓW PAŃSTWOWYCH - NIE ZNALAZŁY TEGO, CO ...JA USTALIŁEM I ZNALAZŁEM NA PODSTAWIE SYGNAŁÓW OD OSÓB MAJĄCYCH DOŚĆ UDAWANIA, I DOŚĆ TEGO SKUR*****STWA!!!!

WYMOWNYM PRZYKŁADEM TEGO LEŚNEGO OSZOŁOMSTWA JEST W TEJ SPRAWIE KORUPCJA POLITYCZNA I KUPCZENIE STANOWISKAMI W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN, GDZIE ZA POLITYCZNYM, ZŁODZIEJSKIM USTALENIEM  - DWIE OSOBY, JEDNA PO DRUGIEJ OTRZYMUJĄ STANOWISKA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ W TEJ JEDNOSTCE LASÓW PAŃSTWOWYCH, GDZIE NIKT W RDLP SZCZECINEK JAKO JEDNOSTCE NADRZĘDNEJ NIE INTERESUJE SIĘ FAKTEM IŻ OBIE TE PANIE ...NIE MAJĄ WYMAGANEGO WYKSZTAŁCENIA DO PIASTOWANIA TYCH FUNKCJI! 

MAŁO TEGO...GDY ZA MOJĄ SPRAWĄ I NA MOJĄ PILNĄ PROŚBĘ DYREKTOR GENERALNY LASÓW PAŃSTWOWYCH PAN ADAM WASIAK  (...jako jedyny znający ode mnie szczegóły i detale tego ZŁODZIEJSKIEGO PROCEDERU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!) ROZPOCZYNA KONTROLĘ W POŁCZYNIE ...na polecenie ówczesnego nadleśniczego Sebastiana Witek KTÓRY OSOBIŚCIE PRZYJMOWAŁ ,,ZLECENIA" OD STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO W BIURZE POSELSKIM PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W KOSZALINIE ...PIERWSZA NIELEGALNA GŁÓWNA KSIĘGOWA, KTÓRA TAK SOBIE SPOKOJNIE PRACOWAŁA AŻ 32 MIESIĄCE NA TYM STOŁECZKU - PRZYUCZAŁA AKURAT KOLEJNA PO NIEJ A RÓWNIEŻ BEZPRAWNIE DRUGA GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ!!!


A oto jak ,,W ZGODZIE Z NATURA"  (sic!!!!!) ówczesny nadleśniczy Witek  - WALCZYŁ O WZGLĘDY I GŁOSY SPOŁECZNIE PROMUJĄC OSZOŁOMSTWO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

A TAK UROCZYŚCIE (...ku radości siedzących obok!!!) BYŁ ŻEGNANY ZE STANOWISKA NADLEŚNICZEGO ZA TE NADUŻYCIA PRZEZ POLITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK Sławomira Cichoń!


TO DOPIERO ,,WISIENKA"NA TYM TORCIKU O NAZWIE ,,LASY PAŃSTWOWE, TAK A NIE INACZEJ PAZERNIE KONSUMOWANEGO OD LAT PRZEZ TO ZŁODZIEJSKIE TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI O NAZWIE PLATFORMA OBYWATELSKA ...CZYŻ NIE PRAWDA????!

Jeśli ktokolwiek myśli iż po zwolnieniu nadleśniczego Sebastiana Witek ...po zwolnieniu tych obu pań...KTÓRE TAK SKUTECZNIE WYDOIŁY KASĘ Z LASÓW PAŃSTWOWYCH , ZA SPRAWĄ KILKU CWANIAKÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ Z GAWŁOWSKIM NA CZELE sprawa jest już załatwiona i po bólu ...jest w ogromnym błędzie!!!!

OD TAMTEGO CZASU KILKA PROKURATUR REJONOWYCH, KTÓRE SŁUSZNIE W MEJ OCENIE ZOSTAŁO PODZIELONYCH ZAKRESEM ŚLEDZTW TEMATYCZNYCH PROWADZI INTENSYWNE CZYNNOŚCI PROCESOWE !!!

TERAZ CORAZ CZĘŚCIEJ BĘDĘ NA SWOIM BLOGU O TYM WAM OPISYWAŁ...

MAM RÓWNIEŻ PRZEKONANIE, ŻE ZMIANY NA STANOWISKU PREZYDENTA RP JAKIE DOKONAŁY SIĘ OSTATNIO Z WOLI NASZEGO NARODU, KTÓRY MA DOŚĆ TYCH ZŁODZIEI I KRĘTACZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  SA NA TYLE PRZEKONUJĄCE DLA PROKURATORÓW PROWADZĄCYCH TE ŚLEDZTWA DOTYCZĄCE NADLEŚNICTWA POŁCZYN , ŻE NIE BĘDĄ ONI ULEGAĆ JAKIMKOLWIEK NACISKOM CZY TEZ ,,SUGESTIOM" POLITYCZNYM W TEJ SPRAWIE!!!

I tu ponownie przypomnę coś bardzo związanego nie tylko z ta sprawą :

Art. 44 Konstytucji RP stanowi:

,,BIEG PRZEDAWNIENIA W STOSUNKU DO PRZESTĘPSTW NIE ŚCIGANYCH Z PRZYCZYN POLITYCZNYCH (....panie Gawłowski !!!!!), POPEŁNIONYCH PRZEZ FUNKCJONARIUSZY PUBLOCZNYCH (....panie Cichoń!!!!!!)LUB NA ICH ZLECENIE  - ULEGA ZAWIESZENIU DO CZASU USTANIA TYCH PRZYCZYN "

Krótko mówiąc DO CZASU aż Platformę Obywatelską i jej krętaczy ...TRAFI SZLAG Z WOLI NARODU !!!!!!!!

A JAK JUŻ SAMI WIDZICIE STANIE SIĘ TO NIEBAWEM , BO W CZASIE NAJBLIŻSZYCH JESIENNYCH  WYBORÓW PARLAMENTARNYCH , GDZIE ZDECYDOWANIE WYGRA  Z WOLI NARODU PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ZAŚ TUŻ ZA NIM WEJDZIE DO SEJMU UGRUPOWANIE PAWŁA KUKIZA !!!

  
OD WYNIKÓW OSTATNICH WYBORÓW PREZYDENCKICH - PRZEWIDUJĘ NON STOP SPADEK POPARCIA I BARDZO SŁUSZNY  DLA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, PSL I PARTII LEWICOWYCH W NASZEJ POLSCE!!! I TAK MA BYĆ MOI DRODZY!!!!
na powyższych wynikach - największym poparciem w Polsce dziś na koniec maja 2015 roku cieszy się Prawi i Sprawiedliwość wspólnie z Solidarna Polską!
PLATFUSY OBYWATELSKIE ROZPOCZĘŁY ...LOT W DÓŁ PRZYPOMINAJĄCY TRAFIONY SAMOLOT HITLEROWSKI NAD WARSZAWĄ - panie Hern Donald Tusk!!!!!

A oto ludzie KTÓRYM UFA NARÓD , a którzy ROZLICZĄ BEZPRAWIE W NASZEJ POLSCE Z LAT 2008-2015  - i dlatego jesteśmy z nimi !!!....NASZ PREZYDENT POLSKI ANDRZEJ DUDA 


....PAWEŁ KUKIZ !!!

TO Z TYMI OSOBAMI POWYŻEJ ZMIENIMY NASZĄ OJCZYZNĘ - POLSKĘ W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH JESIENIĄ TAK, ABY NIE TYLKO KOMUNIŚCI I ICH WASALE ALE I ZŁODZIEJE, SKORUMPOWANI DURNIE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ OPUŚCILI SWOJE UKŁADOWE STANOWISKA W KRAJU I ZNALEŹLI WRESZCIE SWE ,,GODNE" MIEJSCA NA ZIEMI :


ŻYCIE W KRATKĘ : Pełen komfort ...po prawej dla ,,zasłużonych" z PO ...po lewej tych z kolei ,,zasłużonych" z PSL .

Co do tematu Nadleśnictwa Połczyn to pozwolę sobie dodać HASŁOWO pewny detal :

OTÓŻ OFICJALNIE NA BLOGU ZAWIADAMIAM,ŻE PO DOKONANYCH ZMIANACH NA STANOWISKU NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN - DOTARŁY DO MNIE PEWNE BARDZO WAŻNE KOLEJNE DOWODY
 NA TO, CO WYRABIANO W TEJ JEDNOSTCE LASÓW PAŃSTWOWYCH!

NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ I  PEWNE ROZMOWY ZADECYDUJĄ O TYM ...CO Z TYM UCZYNIMY I CO  DALEJ DLA PARU KOLEJNYCH OSÓB UMOCZONYCH PO PACHY W SWE PRYWATNE INTERESY ...POD PARASOLEM ,,LASÓW PAŃSTWOWYCH" !!!!

Na zakończenie przypomnę: PAN DYREKTOR GENERALNY LASÓW PAŃSTWOWYCH W WARSZAWIE ( ADAM WASIAK) WYDAŁ PILNE DYSPOZYCJE JAK UZDROWIĆ CHORY, SKORUMPOWANY KLIMAT W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN (RDLP SZCZECINEK) , KTÓRE ...NIE ZOSTAŁY JESZCZE W PEŁNI WYKONANE !!!!

Ciąg dalszy sprawy niebawem...


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk


PS.

A TAK SWOJĄ DROGĄ - PONIŻEJ ZAŁĄCZAM PEWNE CZYTELNE WYJAŚNIENIE DLA TYCH TONĄCYCH DURNI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I WSZELAKIEJ ,,WAZELINY" WOBEC TEGO ZŁODZIEJSKIEGO UGRUPOWANIA POLITYCZNEGO  W CZASIE ATAKOWANIA JUŻ NOWO WYBRANEGO PRZEZ NARÓD POLSKI PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ PANA ANDRZEJA DUDY, ORAZ PANA PAWŁA KUKIZA :...DUŻO SIĘ WAM WYDAJE KRETYNI !!!!

CZAS ZABAWY ..JAK ZGADNIESZ W KTÓREJ RĘCE MAM HAKI..." WŁAŚNIE MINĄŁ W POLSCE PO OSTATNICH WYBORACH...A PRZYSŁOWIOWĄ ,,KROPKĄ NAD I " BĘDĄ NAJBLIŻSZE, JESIENNE WYBORY PARLAMENTARNE!!!!

POLACY JUŻ NIE DADZĄ SIĘ WIĘCEJ OSZUKIWAĆ ...SZTUKMISTRZOM, CZARODZIEJOM, JAK TEN JEDEN Z NICH PONIŻEJ !