poniedziałek, 11 maja 2015

CZY POLACY POWINNI UFAĆ PREZYDENTOWI UKRAINY POROSZENKO...??!

11 maja 2015 roku


CZY POLACY POWINNI UFAĆ PREZYDENTOWI UKRAINY Poroszenko??!

W CO GRA ...I DLACZEGO PREZYDENT UKRAINY NA WESTERPLATTE ZJAWIŁ SIĘ PUBLICZNIE I OFICJALNIE NA POLSKIEJ ZIEMI  Z BARWAMI UPA I BANDEROWCÓW W KLAPIE SWEJ MARYNARKI???!

OTO DOWÓD: 
TRZY DNI TEMU NA WESTERPLATTE ...POROSZENKO BEZ KOTYLIONU UKRAIŃSKIEGO ALE ZA TO W BARWACH BANDEROWCÓW, KTÓRZY MORDOWALI TYSIĄCE POLAKÓW NA WSCHODZIE RZECZPOSPOLITEJ !

TUSK (historyk!!!) i KOMOROWSKI ...UDAWALI,ŻE TEGO NIE WIDZĄ ??!

POLACY NIGDY NIE POWINNI GŁOSOWAĆ GDZIEKOLWIEK W WYBORACH NA TYCH ZDRAJCÓW!!!JAKIM PRAWEM PANIE POROSZENKO MOZE PAN BEZKARNIE OBRAŻAĆ DZIESIĄTKI TYSIĘCY POLAKÓW POMORDOWANYCH PRZEZ BANDEROWCÓW I UPA NA TERENACH RZECZPOSPOLITEJ - I TAKĄ OTO BANDEROWSKĄ SYMBOLIKĄ PRZYPOMINAĆ TYSIĄCOM POLSKICH RODZIN O ....DOTĄD NIE ROZLICZONYCH KRZYWDACH NASZYCH RODAKÓW - JAKOBY SKŁADAJĄC POD PUBLICZKĘ ,,HOŁD" NASZYM OBROŃCOM NA WESTERPLATTE??!


CZY ZNACIE BARWY NARODOWE  NASZYCH SĄSIADÓW - UKRAIŃCÓW?!
Oto i one:


                           
A WIĘC LOGICZNIE  UJMUJĄC - UKRAIŃSKIE KOTYLIONY POWINNYM MIEĆ BARWĘ NIEBIESKO-ŻÓŁTĄ!!!

DLACZEGO SĄ WIĘC CZARNO-CZERWONE (BANDEROWSKIE)?????!

CZY UKRAIŃCY TO AŻ TAK PROSTACKI NARÓD DALTONISTÓW NIE POTRAFIĄCYCH ODRÓŻNIĆ JUŻ NAWET KOLORÓW??!

Nie sądzę...

A CZY WIDZICIE JAKIEGO KOLORU BARWY MAJĄ WPIĘTE W KLAPY ZARÓWNO PREZYDENT UKRAINY POROSZENKO JAKI I ....BANDEROWSCY WETERANI Z KTÓRYMI SIĘ TAK PRZYTULA, A KTÓRYCH NIKT W POLSCE NIE ZAPYTAŁ PRZEZ 70 LAT ; ILU POLAKÓW, WŁASNYCH SĄSIADÓW  WYMORDOWALIŚCIE Z UKRAIŃSKA POWSTAŃCZA ARMIĄ NA TERENACH RDZENNIE RZECZPOSPOLITEJ PRZED LATY?!

MAŁO TEGO ;

PREZYDENT POROSZENKO MIAŁ TUPET ZJAWIĆ SIĘ Z TYM SAMYM BANDEROWSKIM KOTYLIONEM ( CZARNO-CZERWONY) KILKA DNI TEMU W POLSCE NA NASZYM WESTERPLATTE...A DONALD TUSK I BRONISŁAW KOMOROWSKI (POLACY?!) PRZYGLĄDALI SIĘ TEJ BANDEROWSKIEJ PROWOKACJI NA POLSKIEJ ZIEMI BEZ SŁOWA...


Gdy tak oto BANDEROWCY tulą się do siebie - wspominając dawne CZASY LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH , poniżej przedstawiam Wam  AKTUALNE bo z dnai 08 maja 2015 roku zdjęcia z terenów Rosji (...20 km od Ukrainy!) - przy lotnisku, bazie lotniczej Millerewo  .KONCENTRACJA SPRZĘTU I WOJSK ROSYJSKICH ...

..... zaledwie 20 kilometrów od granicy z Ukrainą!!! STAN NA 08 MAJA 2015 ROKU!...MASA SPRZĘTU WOJSKOWEGO !!!
ROSJA NON STOP ZWIĘKSZA SWE MOŻLIWOŚCI ATAKU NA WSCHODZIE UKRAINY...


CIEKAWOSTKA :
KILKA DNI TEMU PREZYDENT ROSJI WŁADYMIR PUTIN ....ZDYMISJONOWAŁ KOLEJNYCH 20 GENERAŁÓW ARMII ROSYJSKIEJ W RAMACH JAK TO OKREŚLONO DZIAŁAŃ ,,RUTYNOWYCH".
Piszę jak jest...NA WSCHODZIE, TUŻ PRZY GRANICY ROSYJSKO -UKRAIŃSKIEJ !

Krzysztof  Kowalczyk


PS.


A CO TAM SŁYCHAĆ W SPORCIE???!
„Lwów odzyskamy, banderowców ubijemy” - Baner na meczu Polska – Ukraina na Arenie Lublin

OTO MECZ OSTATNI  RUGBY POLSKA - UKRAINA  NA OBIEKTACH ARENA LUBLIN , GDZIE WYWIESZONO ZAPEWNE W RAMACH ODPOWIEDZI NA BANDEROWSKIE PLĄSANIE I TAŃCE NA UKRAINIE DWA NAPISY : ,, LWÓW ODZYSKAMY - BANDEROWCÓW UBIJEMY"

Co jest BARDZO CIEKAWE na wezwanie organizatorów ...OCHRONA IMPREZY ODMÓWIŁA ZDJĘCIA TYCH BANERÓW !

Nie przypadkowo piszę o tym - ABY BYŁ TO CZYTELNY PRZEKAZ MÓWIĄCY O TYM GDZIE POLACY MAJĄ PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO, KTÓRY W PIERWSZEJ  TURZE WYBORÓW DOSTAŁ OSTRE LANIE OD NARODU - A PRZY OKAZJI CO MYŚLĘ JA I MOI RODACY PATRIOCI  O ... OD WIEKÓW POLSKIM LWOWIE I BANDEROWCACH!!!