poniedziałek, 4 maja 2015

POMNIK MORDERCY STEPHANA BANDERY ...W DNIU UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA ( 03 maja 2015 roku!)

04 maja 2015 roku

ZNAK ,,POLSKI WALCZĄCEJ" (...bez kotwicy!) A PONIŻEJ SŁOWO ,,JEB*** "  - tak wyglądał w ostatni weekend majowy grób i pomnik MORDERCY POLAKÓW Stephana Bandery w Niemczech.CZY MNIE POLAKA ZNAJĄCEGO DOŚĆ DOBRZE TRAGICZNA HISTORIĘ NASZEJ POLSKI - MOŻE ZDZIWIĆ TEGO TYPU KOLEJNY ZRESZTĄ W OSTATNIM OKRESIE WIDOK ZWIĄZANY Z  PROFANACJĄ GROBU TEGO MORDERCY BANDERY???!  NIE!!!!!

POLSKIM KRZYWDOM NA UKRAINIE ...NIKT DOTĄD NIE ZADOŚĆUCZYNIŁ !!!

MAŁO TEGO : UKRADZIONO NAM OGROMNA CZĘŚĆ RZECZPOSPOLITEJ NA RZECZ DZISIEJSZEJ UKRAINY!

MILCZENIE NA TEN TEMAT I ,,WYRAZY WSPÓŁCZUCIA" BO ZNOWU GRÓB BANDERY WYGLĄDA TAK JAK POWYŻEJ (...BEZ WZGLĘDU NA TO - CZY JEST TO ZWYKŁA PROWOKACJA !!!) ...JEST ANTY POLSKIE , WIĘC NIE MILCZĘ!!!!
             
...Stephan Bandera w hitlerowskim mundurze!!!!
     
POLSKA NIE ZAPOMINA !!!   POLSKA PAMIĘTA !!!!A OTO POLSKIE DZIECI WYMORDOWANE NA WOŁYNIU PRZEZ UKRAIŃSKICH BANDEROWCÓW  I POWIĄZANE RAZEM DRUTEM KOLCZASTYM DO DRZEW!!!!

UKRAIŃCY NAZYWALI TO ,,POLSKIE WIANUSZKI"...
L U D O B Ó J S T W O   POLAKÓW NA WOŁYNIU....NA KRESACH RZECZPOSPOLITEJ TO PRZECIEŻ 100% FAKT HISTORYCZNY!

ŻADEN POLAK NA ŚWIECIE NIE MA PRAWA  ZAPOMINAĆ O TYM LUDOBÓJSTWIE NASZYCH RODAKÓW PRZEZ UKRAIŃCÓW SPOD ZNAKU BANDERY !!!!


Czy aby muszę czytelnikom mego bloga przypominać SZCZEGÓLNIE PO OSTATNIEJ WIZYCIE Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Na Ukrainie I TO CO ,,PRZYPADKOWO" (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) AKURAT TEGO SAMEGO CZASU POSTANOWIŁA UKRAIŃSKA WIERCHOWNA RADA Z BANDERĄ ....JAK WYGLĄDA NA DZIŚ TOK MYŚLENIA WIELU UKRAIŃCÓW?? 

                      


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk