czwartek, 14 maja 2015

ZAGROŻENIE NARODOWE ...CZY ZAGROŻENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ???!

14 maja 2015 roku


OTO JAK WYGLĄDAJĄ W POLSCE WYNIKI PIERWSZEJ TURY WYBORÓW PREZYDENCKICH  W POWIATACH :

KOMOROWSKI

DUDA

KUKIZ PONIŻEJ WYNIKI TYCH SAMYCH WYBORÓW - ALE Z PODZIAŁEM BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWYM , BO W ODNIESIENIU DO GMIN :
PRZYPOMNĘ ; KOLOR NIEBIESKI  - to poparcie dla Pana Andrzeja Dudy!
CIEMNIEJSZA ODCIEŃ DANEGO KOLORU OZNACZA,ŻE DANY KANDYDAT WYFRAŁ W TYM MIEJSCU ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W WYBORACH, KTÓRZY ODDALI POPRAWNIE GŁOS!

A tak swoją drogą moi Rodacy : KOŃCZY SIĘ KAMPANIA WYBORCZA NA PREZYDENTA NASZEJ OJCZYZNY , PRZED NAMI NIEBAWEM DRUGA TURA I OSTATECZNY WYBÓR - A JA WAS DZIŚ PYTAM ; CZY WIECIE TO I MACIE TEGO ŚWIADOMOŚĆ,ŻE DO DNIA DZISIEJSZEGO 14 MAJA 2015 ROKU PREZYDENT KOMOROWSKI NIGDY NIE SPOTKAŁ SIĘ I NIGDY OSOBIŚCIE NIE ROZMAWIAŁ Z PANEM ANDRZEJEM DUDĄ???! TO EWENEMENT W HISTORII POLSKICH WYBORÓW PREZYDENCKICH ...DO DOWÓD NA TO JAKIM TCHÓRZEM JEST BRONISŁAW KOMOROWSKI !!!!

NOVUM CZY RACZEJ ...ŻENADA??!

ODRZUCIŁ OSTATNIO WSPÓLNĄ DEBATĘ TELEWIZYJNĄ KANDYDATÓW NA TEN URZĄD PREZYDENTA ...PO PROSTU NIE ZJAWIŁ SIĘ TYLKO KOMOROWSKI ZAŚ POZOSTALI ODPOWIEDZIALNI PRZED NARODEM ZJAWILI SIĘ W KOMPLECIE PRZED KAMERAMI I DEBATA SIĘ ODBYŁA!

GDY KOMOROWSKI PRZEGRAŁ PIERWSZĄ RUNDĘ Z PANEM DUDĄ ....PIERWSZE CO ZROBIŁ : WEZWAŁ PANA DUDĘ DO PUBLICZNEJ DEBATY TELEWIZYJNEJ !!!!!Sic!!!

UWAŻAM,ŻE KOMOROWSKIEMU POTRZEBNA JEST PILNA KONSULTACJA PSYCHIATRYCZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chcecie się przekonać JAK W REALU WYGLĄDA ,,KAMPANIA TERENOWA" BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO, KTÓRY NAGLE PO PRZEGRANEJ  PIERWSZEJ TURZE WYBORÓW ZACZĄŁ ...INTENSYWNIE ,,PRZYPADKOWO" WYCHODZIĆ NA NIE PLANOWANE SPACERY??!

Odszukajcie sobie w internecie ten film ; ,, SPACER Z KOMOROWSKIM I PATRUSZEWEM W PIAST.TV ZIEMOWIT..."  https://www.youtube.com/watch?v=FiUgUCf0t2w

AKCJA - CO ROBI PRZY KOMOROWSKIM  FACET Z BIURA OCHRONY RZĄDU UBRANY W DRES ,,PUMY"  ...

TAK WYGLĄDA DEMOKRACJA MADE IN KOMOROWSKI W POLSCE...

Czy zdajecie sobie sprawę z tego,że BIURO BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO  - OD PEWNEGO CZASU BARDZO SIĘ ZAINTERESOWAŁO ........PAWŁEM KUKIZ ....???!

TAK! TAK!

BIURO BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO ZBIERA INFORMACJE NA TEMAT ....KANDYDATA NA URZĄD PREZYDENTA RP, KTÓRY ,,UKRADŁ" OSZOŁOMSTWU Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ZA SPRAWĄ SWOICH SYMPATYKÓW I WYBORCÓW AŻ TAKĄ ILOŚĆ GŁOSÓW W PIERWSZEJ TURZE WYBORÓW (...KUKIZ MIAŁ POPARCIE 21% !!!) 


NA JEDNYM Z NIEDAWNYCH POSIEDZEŃ BIURA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO - NA TEMAT PAWŁA KUKIZA ....WYPYTYWAŁ PEWNEGO POSŁA - OBECNY MINISTER OBRONY NARODOWEJ TOMASZ SIEMONIAK Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ oczywiście  !!!

A WIĘC PAWEŁ KUKIZ ...ZAGROŻENIEM DLA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO RZECZPOSPOLITEJ?????! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOMOROWSKI ???!  AUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAWEŁ KUKIZ - NIEBAWEM  (JESIENIĄ W WYBORACH PARLAMENTARNYCH!)  BĘDZIE GWOŹDZIEM DO TRUMNY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!

I TO JUŻ OSTATNIM !!!

....CZY RACZEJ - TYCH PLATFUSÓW OBYWATELSKICH???!


A jak Wy myślicie....???!

Moim zdaniem Paweł Kukiz - MUSI BYĆ TERAZ BARDZO,BARDZO OSTROŻNY , gdyż po tych pytaniach Ministra Obrony narodowej w BBN mogą go niebawem zaatakować" jakieś dziwne formacje...a nie koniecznie :


Piszę jak jest....


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

A swoją drogą ...www.pigipedia.blogspot.com ma nawet INFO z posiedzeń Biura Bezpieczeństwa Narodowego!!!A OTO KANDYDAT NA KTÓREGO GŁOSUJE DZIŚ MILIONY POLAKÓW - Pan Andrzej Duda!

Podczas głosowania na Ukrainie wygrał: Pan Duda 40,21%  przed Komorowskim 36,14%  .
Paweł Kukiz otrzymał 13,55%.

Co ciekawe w Winnicy 69,49% Polaków zagłosowało na A.Dudę.