wtorek, 5 maja 2015

WYBORY PREZYDENCKIE ...JAK GŁOSOWAĆ, CO MOŻNA ROBIĆ WŁASNORĘCZNIE NA LISTACH WYBORCZYCH, CZEGO SIĘ OBAWIAĆ??! CZY WYBORY ZNOWU ZOSTANĄ SFAŁSZOWANE ??!


05 maja 2015 rokuZa kilka dni WYBORY PREZYDENCKIE w Polsce ...NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY DOBRE DLA RZECZPOSPOLITEJ !!!ZAPOWIADA SIĘ ZNOWU NA NIEZŁE ,,JAJA' WYBORCZE I OGROMNE ZAMIESZANIE W WIELU LOKALACH WYBORCZYCH !

CZY DOBRZE WIDZICIE PONIŻEJ ÓW ISTNY ARSENAŁ??! 

TO ZALEDWIE MAŁA CZĘŚĆ TEJ WYBUCHOWEJ KOLEKCJI , KTÓRA BYŁA UŻYWANA MIEDZY INNYMI DO ....WYSADZANIA W POWIETRZE AMBON MYŚLIWSKICH !!! 

...200 KILOGRAMÓW TROTYLU (!!!!)...POCISKI ARTYLERYJSKIE...GRANATY NASADOWE...GRANATY RĘCZNE...GRANATY PRZECIWPIECHOTNE...MINY...I MNÓSTWO SUBSTANCJI CHEMICZNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A SKORO MOŻNA BYŁO W RAMACH ,,REWANŻU" I PRÓB WYSADZAĆ AMBONY MYŚLIWSKIE ...TO MOŻNA BYŁO WSZYSTKO !!!

Za sprawą ,,DOBREGO SŁUCHU" myśliwego , który siedział na ....AMBONIE MYŚLIWSKIEJ tenże mega arsenał wraz z jego ,,SZCZĘŚLIWYM" posiadaczem prowadzącym W TERENIE PRÓBY I EKSPERYMENTY WYBUCHOWE w okolicach Kozienic   znalazł się teraz w rękach policji !

Myśliwy zadzwonił na policję - opisując CO WIDZI I SŁYSZY ....A TU WYBORY PREZYDENCKIE PRZED NAMI I TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO TYSIĘCY LOKALI WYBORCZYCH!!!

ZWYKŁY PRZYPADEK SPRAWIŁ A NIE PROFESJONALIZM POLICJI , ŻE TO CO WIDZICIE W MAŁEJ CZĘŚCI JUŻ NIE BĘDZIE WYSADZAĆ W POWIETRZE... 
Część arsenału, który miał w domu 27-latek /Policja /
ZDJĘCIA POLICYJNE...DOSŁOWNIE SPRZED CHWILI !!!
27-latek usłyszął już prokuratorskie zarzuty /Policja /


CZŁOWIEKA TRAFIA DOSŁOWNIE ,,SZLAG" - GDY DOWIADUJĘ SIĘ JAK SKANDALICZNIE NIEPOWAŻNIE JEST TRAKTOWANY MÓJ NARÓD...MOI RODACY ...W TYCH OSTATNICH LATACH ,,WYBORCZYCH" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAŁO TEGO !!!!! PONIŻEJ DOWIECIE SIĘ W JAKI ZAPLANOWANY I POKRĘTNY SPOSÓB PLATFUSY OBYWATELSKIE, KTÓRE POPIERAJĄ OBECNEGO PREZYDENTA ...ZAŁATWILI WAS POLACY POZA GRANICAMI RZECZPOSPOLITEJ!!!!

POMIMO WSZYSTKO ...ZRÓBCIE WSZYSTKO ABY W TYCH WYBORACH BYĆ I ZAGŁOSOWAĆ A JA JAKO CZŁOWIEK OD ZAWSZE NIE ZWIĄZANY NIGDY Z ŻADNĄ PARTIĄ POLITYCZNĄ - ZAŚ KIEROWANY INTUICJĄ I DOBREM DLA MOJEJ OJCZYZNY, POPIERAJĄCY MĄDRYCH LUDZI -  NAMAWIAM WAS I PROPONUJĘ , ABYŚCIE ODDALI SWÓJ GŁOS W TEN WEEKEND  NA MAM NADZIEJĘ ŻE PRZYSZŁEGO MĄDREGO I WYKSZTAŁCONEGO PREZYDENTA RP ; PANA ANDRZEJA DUDĘ 
                           Znalezione obrazy dla zapytania obrazy andrzej duda to sie uda


Z bardzo interesującymi pytaniami do Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie PRZED WYBORAMI PREZYDENCKIMI I PARLAMENTARNYMI 2015 ROKU wystąpił pewien leśnik - zaś odpowiedź jaka niedawno otrzymał POWINNA WAS WSZYSTKICH BARDZO, BARDZO ZAINTERESOWAĆ !

GENERALNIE CHODZIŁO W TYM O TO - CO KAŻDY Z NAS ODDAJĄC SWÓJ GŁOS NA DANEGO KANDYDATA MA PRAWO...MOŻE...WŁASNORĘCZNIE DODATKOWO ZAMIEŚCIĆ NA DRUKU GŁOSU, JAKI ZA CHWILĘ MA WRZUCIĆ DO URNY ??!
 
Państwowa Komisja Wyborcza w odpowiedzi na pytania leśnika inż. Marka Jakubik z dnia 23 kwietnia 2015 roku – pismem z dnia 29 kwietnia b.r. ( znak sprawy : ZPOW-603-240/15 udzieliła następującej odpowiedzi:
(cytat):

  1. Zgodnie z art.41 par.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku – Kodeks wyborczy ( Dz.U. Nr 21 , poz.112 z późn. zm.) dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych numerów list i nazw lub nazwisk, albo poczynienie innych dopisków poza kratką przeznaczoną na oddanie głosu NIE WPŁYWA NA WAŻNOŚĆ ODDANEGO NA KARCIE GŁOSU.
    Z uwagi na powyższe podpisanie karty do głosowania własnym imieniem i nazwiskiem oraz podanie adresu lub numeru PESEL poza kratką NIE WPŁYWA  NA UZNANIE GŁOSU ZA NIE WAŻNY.
  2. Członkowie obwodowej komisji wyborczej NIE MAJA PRAWA DO CZYNIENIA ŻADNYCH DOPISKÓW NA KARCIE DO GŁOSOWANIA. Dotyczy to również sytuacji, gdy wyborca PROSI o poczynienie takiego dopisku.
  3. Jak wskazano w pkt. 1 pisma, przepisy Kodeksu wyborczego NIE ZABRANIAJĄ WYBORCOM CZYNIENIA DOPISKÓW NA KARCIE DO GŁOSOWANIA.
    Należy mieć jedynie na uwadze, że dopiski W KRATCE przeznaczonej na oddanie głosu lub zamazanie KRATKI POWODUJĄ NIEWAŻNOŚĆ GŁOSU.
  4. Przepisy Kodeksu wyborczego NIE PRZEWIDUJĄ MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA  I ZWERYFIKOWANIA przez osobę biorącą udział w głosowaniu, PO ZAKOŃCZONYCH WYBORACH, ORAZ PO PRZELICZENIU GŁOSÓW PRZEZ KOMISJĘ WYBORCZĄ SWOJEJ PODPISANEJ KARTY DO GŁOSOWANIA.
    Karty do głosowania po ustaleniu wyników głosowania przez obwodową komisję wyborczą, wraz z innymi dokumentami przekazanymi przez komisje, przechowywane są w depozycie przez wójta ( burmistrza, prezydenta miasta).
Zgodnie z art. 70 par.2 kodeksu wyborczego dokumenty te są udostępniane wyłącznie
WŁAŚCIWEMU SĄDOWI w związku z postępowaniami w sprawach protestów
wyborczych , oraz na żądanie sądów,prokuratury lub Policji, prowadzących postępowanie
karne.
Po stwierdzeniu ważności wyborów, o ile nie są prowadzone postępowania karne
DOKUMENTY TE PODLEGAJĄ BRAKOWANIU zgodnie z przepisami rozporządzenia
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 13 listopada 2013 roku w sprawie
sposobu przekazywania, przechowywania i udostępniania dokumentów z wyborów.”

Niniejsze pismo podpisał Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński.


To tak dla Waszej wiedzy, gdybyście chcieli własną ręką COKOLWIEK  napisać na wypełnianym przez Was blankiecie głosu : np.:,,PLATFORMA OBYWATELSKA - PARTIĄ POLITYCZNYCH OSZOŁOMÓW, KRĘTACZY I OSZUSTÓW!!!" ... ,,BRONEK - NAJWYŻSZY JUŻ CZAS W ODSTAWKĘ!!!"

Jeśli tego typu lub inne Wasze wpisy dokonacie NIE USZKADZAJĄC KRATKI DO GŁOSOWANIA, lub też PODPISZECIE SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA np.; Marian Pigański spod Katowic ...GŁOS PRZEZ WAS ODDANY JEST ZGODNIE Z PRAWEM WAŻNY !!!


A teraz DOWÓD w jaki sposób obecna władza Platfusów Obywatelskich ...UTRUDNI WAM MOI RODACY UDZIAŁ W GŁOSOWANIU POZA GRANICAMI RZECZPOSPOLITEJ = a przypomnę,że tylko za ,,rządów” tego OSZOŁOMSTWA - zostało zmuszonych do wyjazdu z Polski ponad 2 miliony Polaków w poszukiwaniu chleba, spokoju, pracy i przyszłości !!!


Tylko na terenie USA Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zdając sobie doskonale sprawę, z faktu iż POLONIA AMERYKAŃSKA na Komorowskiego nie zagłosuje ...WPADŁO NA KRĘTACKI POMYSŁ , IŻ BĘDZIE MNIEJ KOMISJI WYBORCZYCH, ZAŚ TE KTÓRE POZOSTANĄ ZMIENIĄ SWĄ DOTYCHCZASOWĄ LOKALIZACJĘ !!!!

Takie sztuczki są skutecznie stosowane w Polsce...ostatnio w wyborach samorządowych, ZMIENIANO LOKALIZACJĘ CELOWO LOKALI WYBORCZYCH TAM GDZIE JEST WIĘKSZA OPOZYCJA ...ABY ZNIECHĘCIĆ DO UDANIA SIĘ NA WYBORY!!!

A jak cwaniacko i pokrętnie tłumaczy się MSZ?!
(cytat) ,, Planowanie i rozmieszczenie komisji JEST UZALEŻNIONE przede wszystkim od rozmieszczenia skupisk Polonii i LOKALNYCH POTRZEB”

TAKŻE GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE NA ŚWIECIE – SPRAWDŹCIE PRAGNĄC UDAĆ SIĘ NA WYBORY, CZY ABY MACIE TAKĄ SZANSĘ, LUB TEZ ,,PRZYPADKOWO” LOKAL WYBORCZY ZOSTAŁ USTANOWIONY W DZIELNICY TURECKIEJ...CHIŃSKIEJ...WIETNAMSKIEJ...bo takie były ,,lokalne potrzeby” (sic!!!!)

A teraz ...KOLEJNY ,,PROBLEM WYBORCZY” a raczej sztuczka !

Uwaga! Uwaga!

...NA PIĘĆ DNI PRZED WYBORAMI PREZYDENTA RP OKAZUJE SIĘ,IŻ W DZIAŁAJĄCEJ APLIKACJI ,,ŹRÓDŁO” ZWIĄZANEJ Z CENTRALNA BAZA DANYCH NA TEMAT POLAKÓW, KTÓRA JEST ŚCIŚLE ZWIĄZANĄ Z TYMI I KOLEJNYMI WYBORAMI PARLAMENTARNYMI JESIENIĄ 2015 ROKU ...WYSTĘPUJĄ DZIŚ SKANDALICZNE LUKI, KTÓRYCH USUNIECIE MOŻE TRWAĆ JAK ODPOWIEDZIANO ...LATAMI!!!

WIECIE O CO CHODZI??!

...TO KOLEJNY ,,STARY NUMER" PRZED WYBORAMI!

Otóż wyobraźcie sobie to,że NA LISTACH OSÓB UPRAWNIONYCH DO ODDANIA GŁOSÓW WYBORCZYCH W TYCH WYBORACH PREZYDENCKICH WIDNIEJĄ OSOBY....OD LAT ZMARŁE!!!! TAK! TAK!
W POLSCE MAMY TAKI ,,BURDEL" DZIĘKI ,,PROFESJONALISTOM” Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓRZY ZAPEWNE ,,PRZYPADKIEM” (sic!!!!!!) NIE ZAUWAŻYŁY TEJ SKANDALICZNEJ WPADKI !

Tym samym istnieją chociażby takie WARIANTY sfałszowania tych wyborów:

jak np. : ZA NIEBOSZCZYKÓW KTOŚ ODDA GŁOS, KTÓRY OCZYWIŚCIE ZOSTANIE UZNANY JAKO WAŻNY, gdyż trudno jest komisji zweryfikować podczas liczenia, podsumowania wyników ...KTO ODDAŁ GŁOS!

Dziś w Polsce...NA 5 DNI PRZED WYBORAMI PREZYDENTA RP - NIE MA TAKIEJ OSOBY, KTÓRA WIEDZIAŁABY JAK OGROMNE SĄ ROZBIEŻNOŚCI między CENTRALNĄ BAZĄ DANYCH ...A RZECZYWISTOŚCIĄ!!!

I tu Wam przypomnę,iż w ostatnich latach 2013-2014 w czasie ,,DOBROBYTU” w Polsce pod nazwą PLATFORMA OBYWATELSKA ...samobójstwo popełniło TYSIĄCE NASZYCH RODAKÓW!!!

Pisałem o tym kilka di temu a teraz przypomnę Wam: W LATACH 2008-2014 RZĄDÓW DONALDA TUSKA I JEGO POLITYCZNEJ BANDY - W POLSCE POPEŁNIŁO SAMOBÓJSTWO PONAD 30 TYSIĘCY NASZYCH ZDESPEROWANYCH RODAKÓW!!!


W SZCZYTOWYM OKRESIE PROPAGANDY ,,SUKCESÓW" PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I JEJ RZĄDU - TYLKO W 2013 ROKU POPEŁNIŁO SAMOBÓJSTWO OGROMNA JAK NIGDY PRZEZ OSTATNIE DZIESIĘCIOLECIA LICZBA NASZYCH RODAKÓW = 6.097 POLAKÓW , W TYM 5.193 MĘŻCZYZN !!!!!

ONI W WIĘKSZOŚCI  SĄ NADAL NA TYCH LISTACH OSÓB UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA...

SYSTEM I APLIKACJA ŹRÓDŁO" NIE USUWA AUTOMATYCZNIE OSOBY ZMARŁE - CO ŚWIADCZY O TYM,ŻE ...KOMUŚ BARDZO ZALEŻY NA TYM, ABY TAK WŁASNIE BYŁO!

TO ZAWSZE KILKADZIESIĄT TYSIĘCY GŁOSÓW WYBORCZYCH ...ZZA ŚWIATÓW ?!

W WYPADKACH SAMOCHODOWYCH...NAGŁYCH ZGONACH...ŚMIERCI NATURALNEJ ...= ODESZŁO Z TEGO ŚWIATA KOLEJNE  DZIESIĄTKI TYSIĘCY POLAKÓW ROCZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W NAJBLIŻSZY WEEKEND MAJOWY ...WSZYSCY CI ZMARLI SĄ TAK SAMO JAK JA, WY UPRAWNIENI DO GŁOSOWANIA W WYBORACH NA PREZYDENTA RP...według owej aplikacji ,,ŹRÓDŁO”!!!

Jeśli więc macie w Rodzinie tego typu TRAGEDIE ...SPRAWDŹCIE TO NA LISTACH OSÓB UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA W TYCH WYBORACH I ZWRACAJCIE KOMISJI UWAGĘ,ŻE TO JEST = PIERWSZY KROK DO FAŁSZERSTWA WYNIKÓW TYCH WYBORÓW!!!

Aż włosy stają dęba na samą myśl, że GŁOSY TE SĄ JUŻ SKREŚLONE POD ,,ŻYRANDOLOWYM” NAZWISKIEM i czekają tylko na wrzucenie do urn ...

A wierzcie mi W DZISIEJSZEJ POLSCE ZDARZYĆ SIĘ MOŻE WSZYSTKO – NAWET COŚ WRĘCZ NIEPRAWDOPODOBNEGO !!!

Dowód??! BARDZO PROSZĘ...niedawno na komendę policji w Będzinie zjawiła się podekscytowana 81 letnia staruszka z prośbą, aby : POLICJANT ODBLOKOWAŁ JEJ PISTOLET, KTÓRY JEJ SIĘ ZACIĄŁ!

Spokojnie wytłumaczyła ,,władzy” iż pistolet jej się zaciął i nie wypalił W TRAKCIE GDY CHCIAŁA ...ZASTRZELIĆ SĄSIADKĘ !!!!!!

W trakcie przesłuchiwania staruszki, której postawiono zarzut GRÓŹB KARALNYCH przy użyciu broni, którą zabezpieczono do badań balistycznych (...okazuje się nią być broń gazowa!) - zjawiła się owa 30 letnia sąsiadka na policji, której staruszka postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość !
I WYMIERZYŁA...ale broń się zacięła! TO FAKT AUTENTYCZNY !!!

Także wierzcie mi : W POLSCE DZIŚ 2015 ROKU ...WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!!!!

Piszę jak jest....Krzysztof  Kowalczyk 


PS.


PAMIĘTAJMY !!!  WARTO BYĆ POLAKIEM ...BĄDŹMY DUMNI Z NASZEJ NARODOWOŚCI I HISTORII NASZEJ OJCZYZNY !!!!!!!!!!

RODZINA...PRACA...BEZPIECZEŃSTWO...DIALOG ... to filary polityki Pana Dudy!