czwartek, 21 maja 2015

DLACZEGO PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA NIGDY NIE POWINIEN GŁOSOWAĆ NA ,,ŚMIECI"....??!

21 maja 2015 roku


PRZEZ PRAWIE DOBĘ MIAŁEM OGROMNE PROBLEMY TECHNICZNE  ABY ZAMIEŚCIĆ NA MOIM BLOGU PONIŻSZY TEKST !!!!!!!!!!!!!!!

BYŁ I ...NAGLE ZNIKNĄŁ BEZ MOJEJ WIEDZY I INGERENCJI !
 KILKADZIESIĄT PRÓB PONOWNEGO ZAMIESZCZENIA TEKSTU KOŃCZYŁO SIĘ KAŻDORAZOWO NIEPOWODZENIEM I ODRZUCENIEM TEKSTU....CIEKAWE PRAWDA???!

DOPIERO O GODZINIE 18.31 CZASU POLSKIEGO - ...UDAŁO MI SIĘ TEKST OPUBLIKOWAĆ!!!

UFFFFFFF! JAKA ULGA....

Dziś 22 maja b.r.  w Toruniu doszło do ARCY CIEKAWYCH INCYDENTÓW związanych z Komorowskim, który zawitał tam w ramach swej kampanii prezydenckiej !
Młody mężczyzna, który próbował dostać się w pobliże wchodzącego do toruńskiego ratusza prezydenta Bronisława Komorowskiego został zatrzymany przez policję i oficerów BOR /Tytus Żmijewski /PAP
TŁUM LUDZI SKANDOWAŁ OKRZYKI PRZECIWKO KOMOROWSKIEMU : WSI...WSI...WSI ...!!! ( Wojskowe Służby Informacyjne!!!)

NAMAWIAM WAS !!! ODSZUKAJCIE W INTERNECIE  SCENY JAKIE ROZEGRAŁY SIĘ W TORUNIU/ WIDEO TVN24 /X-NEWS) /

ZOBACZCIE JAK POLACY MAJĄ DOŚĆ KOMUCHÓW ...KOMOROWSKIEGO...SŁUŻB SPECJALNYCH...I TEJ CAŁEJ HOŁOTY !!!
W NAJBLIŻSZA NIEDZIELĘ 24 MAJA 2015 ROKU WYBIERAMY NOWEGO PREZYDENTA!!!

PODKREŚLAM JUŻ NA POCZĄTKU RZECZ OGROMNIE WAŻNĄ DLA NAS POLAKÓW ...WYBIERAMY NOWEGO PREZYDENTA NASZEJ OJCZYZNY!
Moja przyszłość też ma na imię POLSKA ...mogłem wyjechać z Polski za pracą JAK TRZY MILIONY MOICH RODAKÓW KTÓRYCH DO TEGO ZMUSZONO ale nie zrobiłem tego...MOGŁEM MILCZEĆ I UDAWAĆ,ŻE JEST ,,OK" A PRZY TYM BIĆ BEZMYŚLNIE  BRAVO W WŁAZIĆ W D*** PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ JAK WIELU POLAKÓW ALE TO NIE JA...WIĘC JAKO LEŚNICY ZAŁOŻYLIŚMY ,,PIGIPEDIĘ" NIE TYLKO PO TO, ABYŚCIE WIEDZIELI ,ŻE HONOR POLAKA PATRIOTY NIE ZEZWALA ABY W WYBORACH GŁOSOWAĆ NA ŚMIECI !!!

  Nie ukrywam tego od samego początku,że zagłosuję tylko i wyłącznie na Pana Andrzeja Dudę jako NOWEGO Prezydenta RP do czego szczerze i ogromnie Was  moich czytelników także namawiam i zachęcam  DLA DOBRA NASZYCH RODZIN I KRAJU SKĄD SIĘ WYWODZIMY! Wierzę tak samo jak MILIONY POLAKÓW w Polsce i poza jej granicami,że Panowie ANDRZEJ DUDA i PAWEŁ KUKIZ (...którym kibicujemy jak JEDNEJ DRUŻYNIE!!!)sa w stanie PRZY NASZYM WSPÓLNYM ZAANGAŻOWANIU I POPARCIU  ZMIENIĆ WRESZCIE NASZA POLSKĘ , TAK ABYŚMY BYLI DUMNI Z FAKTU IŻ JEST WRESZCIE DOBRZE ZARZĄDZANA A NIE TYLKO BEZKARNIE  OKRADANA!!!
  Poniżej postaram się w kolejnych zdaniach naświetlić Wam BEZWZGLĘDNIE UZASADNIONE PRZYCZYNY - dlaczego Polacy NIE POWINNI ODDAWAĆ SWEGO GŁOSU W TYCH WYBORACH NA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO I UZMYSŁOWIĆ WAM,ŻE ZASŁUGUJEMY WSZYSCY RAZEM I KAŻDY Z OSOBNA NA ....NOWEGO PREZYDENTA!

W POLSCE DNIA DZISIEJSZEGO NASTAŁ WRESZCIE UPRAGNIONY CZAS NA ZMIANY ALE TAKIE, KTÓRE DAJĄ NIE TYLKO NADZIEJĘ ALE I WYMIERNE EFEKTY LEPSZEGO NIŻ DOTĄD TAK ZWANEGO JUTRA - A NIE CZARUJMY SIĘ I NIE DAJMY SIĘ JUŻ WIĘCEJ OGŁUPIAĆ...KOMOROWSKI NAM TEGO NIE ZAPEWNI I NIE ZAGWARANTUJE !
Bredzisław Komorowski - facet który dziś jak zwykle OBIECA WSZYSTKO byleby zostać na pierwszym stołku w Rzeczpospolitej - powinien pamiętać,że NIE TYLKO JA MAM DOSKONAŁĄ PAMIEĆ!

Tak dla Waszej wiedzy: PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM WAM TREŚĆ MOJEGO DOKUMENTU z marca 2014 roku , na której odpowiedź od Prezydenta mojej Ojczyzny ...NIGDY NIE OTRZYMAŁEM WIADOMOŚCI!!!!


TO DLATEGO TEŻ BIORĄC POD UWAGĘ TREŚĆ MEGO WNIOSKU ...NIE ODDAM SWEGO GŁOSU W WYBORACH NA ŚMIECI !!!


A OTO PEŁEN TEKST MOJEGO WNIOSKU DO PREZYDENTA RP :Sławno,dnia 31 marca 2014 roku

PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
PAN BRONISŁAW KOMOROWSKI
00 – 902 WARSZAWA
UL. WIEJSKA Nr 10WNIOSEK

O POZBAWIENIE ORDERU ,,VIRTUTI MILITARI" PRZYZNANEGO PRZEZ WŁADZE POLSKIEJ RZECZPOSPOLITEJ LUDOWEJ  ZASŁUŻONEMU PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ KOMUNIŚCIE ,,LITEWSKIEMU,, - GENRIKAS ZIMANAS, ZBRODNIARZOWI NARODU POLSKIEGO  !!!


UZASADNIENIE

Order ,,VIRTUTI MILITARI,, (łac: CNOCIE WOJSKOWEJ !) jest najwyższym polskim odznaczeniem wojskowym, nadawanym wyłącznie ZA WYBITNE ZASŁUGI BOJOWE, za męstwo i dzielność żołnierską!

Ustanowiony został przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego dnia 22 czerwca 1792 roku dla uczczenia zwycięstwa w bitwie pod Zieleńcami po rozpoczęciu wojny polsko-rosyjskiej przeciwko konfederacji targowickiej – w obronie Konstytucji 3 Maja!

Pierwsze udekorowanie tym orderem miało miejsce w Ostrogu na Wołyniu dla 15 oficerów i żołnierzy zasłużonych dla Rzeczypospolitej podczas tej bitwy .
Po odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 roku Sejm Ustawodawczy wskrzesił order nadając mu nazwę Orderu Wojskowego ,,Virtuti Militari,,.

Obecnie order ten może być nadawany przez Prezydenta RP podczas wojny, lub 5 lat po jej zakończeniu, na wniosek Kapituły.

Niestety w latach 1943 – 1989 na podstawie dekretu KOMUNISTYCZNEGO Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego z 23 grudnia 1944 roku zmieniono kryteria i zasady przyznawania orderu ,,Virtuti Militari,, doprowadzając do sytuacji, iż otrzymywali to odznaczenie ZDRAJCY I WROGOWIE WOLNEJ POLSKI, KTÓRZY MAJĄ NA SWYM SUMIENIU ŚMIERĆ BARDZO WIELU POLAKÓW !!!

Należeli do nich min.; Leonid Breżniew, Iwan Sierow ...itp!

Postanowieniem, z dnia 26 lipca 2006 roku Prezydent RP śp.LECH KACZYŃSKI pozbawił orderu ,,Virtuti Militari" WINCENTEGO ROMANOWSKIEGO   nadanego mu na mocy ROZKAZU Naczelnego Dowódcy Wojska Polskiego z dnia 03 sierpnia 1945 roku – poniewaz W.Romanowski jak się okazało prześladował polskich działaczy niepodległościowych, znęcał sie nad więźniami politycznymi w 1946 roku, za co został skazany wyrokiem sądu w 1998 roku na karę pozbawienia wolności.


Szanowny Panie Prezydencie !

OD PRAWIE JUŻ DEKADY ZNANA JEST W POLSCE SPRAWA DOTYCZĄCA INNEGO ZBRODNIARZA NARODU POLSKIEGO A NADAL ODZNACZONEGO ORDEREM ,,VIRTUTI MILITARI,, PRZEZ POLSKĘ ZA ...MĘSTWO, DZIELNOŚĆ I WYBITNE ZASŁUGI WOJSKOWE...JAK SIĘ DZIŚ OKAZUJE – W MORDOWANIU LUDNOŚCI POLSKIEJ ( KOBIET, DZIECI,STARCÓW)!!!

ZBRODNIARZEM TYM JEST ŻYD  – GENRICH (HEINRICH) ZIMAN ps. ,,Jurgis,, a po II wojnie światowej ZASŁUZONY KOMUNISTA LITEWSKI  Genrikas Zimanas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ziman DOWODZIŁ oddziałem partyzantki Żydowskiej , która przed wschodem słońca w dniu 29 stycznia 1944 roku wymordowała LUDNOŚĆ POLSKĄ wsi Koniuchy !!!!!

JAK DOTĄD, A MAMY JUŻ 2014 ROKU – PAMIĘĆ O WYMORDOWANEJ PRZEZ ŻYDÓW POLSKIEJ WSI KONIUCHY NA TERENIE DAWNYCH A SKRADZIONYCH NAM PRZEZ KOMUNISTÓW ZIEM POLSKICH, TRWAŁA JEDYNIE W KRESOWYCH ŚRODOWISKACH RODZIN  , GDYŻ POLSKIE INSTYTUCJE PO 1989 ROKU NIE ZAJMOWAŁY SIĘ NIĄ, PONIEWAŻ BYŁA TO ZAPEWNE SPRAWA ,, POLITYCZNIE NIEPOPRAWNA,, !!!

PO RAZ KOLEJNY W POLSCE – DORAŹNE INTERESY POLITYCZNE PRZEWAŻAJĄ NADAL NAD ...TRAGICZNYM LOSEM POLAKÓW NA KRESACH, PRAWDĄ I MORALNOŚCIĄ !!!

Fakt,że ZBRODNIARZ NARODU POLSKIEGO, ŻYD Genrich Ziman nadal posiada order ,,Virtuti Militari,, nadany przez Polskę - jest tego jasnym i żałosnym dowodem!!!!!!!!!!!

Powyższa MASAKRA w Koniuchach...ZBRODNIA …. jest wyjątkowa dlatego,że ZOSTAŁA DOSKONALE UDOKUMENTOWANA!!!

Polska dysponuje dziś materiałami niemieckimi.. litewskimi... sovieckimi... ŻYDOWSKIMI … a także relacjami wielu polskich świadków tego tragicznego losu mieszkańców wsi Koniuchy!!!

...DO TEGO O ZGROZO DOCHODZĄ PISEMNE ,,WSPOMNIENIA,, SAMYCH UCZESTNIKÓW TEJ ZBRODNI – TO JEST PARTYZANTÓW ŻYDOWSKICH POD DOWÓDZTWEM Genricha Zimana , KTÓRZY TEN BESTIALSKI CZYN NA CYWILNEJ LUDNOŚCI POLSKIEJ UZNALI ZA SWÓJ - ,,CHWALEBNY DOWÓD WALK Z ...OKUPANTEM ,, !!!!!


Dziś bardzo zastanawiające jest WYJĄTKOWE BESTIALSTWO ŻYDÓW NAD MORDOWANĄ PRZEZ NICH WÓWCZAS 29 STYCZNIA 1944 ROKU POLSKĄ LUDNOSCIĄ CYWILNĄ WSI KONIUCHY, KTÓRĄ PODOBNIE JAK I INNE OKRADANO WÓWCZAS PRZEZ ŻYDOWSKO- KOMUNISTYCZNĄ PARTYZANTKĘ Z DOBYTKU, A GŁÓWNIE ŻYWNOŚCI !!!!!!!!!!!!!!


Oto WSPOMNIENIA jednego z partyzantów Żydowskich z tej właśnie akcji : (cytat) ,, Gdy dotarłem do oddziału aby przekazać nowe rozkazy , zobaczyłem straszny, przerażający obraz (…) Na małej polance w lesie leżały półkolem ciała sześciu kobiet w różnym wieku i dwóch mężczyzn.
Ciała były rozebrane i położone na plecach...

Padało na nie światło księżyca.

JEDEN PO DRUGIM PARTYZANCI STRZELALI TRUPOM MIĘDZY NOGI  .
GDY KULE DOSIĘGAŁY NERWÓW ...TRUPY REAGOWAŁY JAK ŻYWE!

DRGAŁY I WYKRZYWIAŁY SIĘ PRZEZ KILKA SEKUND...

TRUPY KOBIET REAGOWAŁY BARDZIEJ  GWAŁTOWNY SPOSÓB NIŻ MĘŻCZYZN .

WSZYSCY PARTYZANCI Z TEGO ODDZIAŁU BRALI UDZIAŁ W TEJ OKRUTNEJ ZABAWIE , ŚMIEJĄC SIĘ W DZIKIM SZALEŃSTWIE (…) ,,

Szanowny Panie Prezydencie RP !!!

...JEDEN Z TYCH ZBRODNIARZY, a dowódca tej samej BANDY Genrich Ziman POSIADA NA DZIŚ POLSKI ORDER ,, VIRTUTI MILITARI"!!!!!!!


W sprawozdaniu policji litewskiej za okres z 26 stycznia do 01 lutego 1944 roku zanotowano : (cytat) ,,29 STYCZNIA OKOŁO 200 BANDYTÓW ROSYJSKICH NAPADŁO NA WIEŚ KONIUCHY I CAŁKOWICIE JĄ ZNISZCZYŁO. ZGINĘŁO 36 OSÓB I 14 ZOSTAŁO CIĘŻKO RANNYCH.
MIESZKAŃCY TEJ WSI KILKAKROTNIE SPRZECIWILI SIĘ ZBROJNIE BANDYTOM – W ODWECIE ZNISZCZYLI WIOSKĘ .

A OTO TA BANDA ŻYDOWSKICH MORDERCÓW ...,,PARTYZANTÓW" KTÓRZY KATOWALI POLAKÓW!
PODPALILI WIEŚ. Z 40 GOSPODARSTW SPALIŁO SIĘ 39 ZABUDOWAŃ I 1 ŁAŹNIA, 50 KRÓW. 16 KONI, 50 ŚWIŃ, 100 OWIEC,400 KUR I INNY MAJĄTEK.

W WALCE CIĘŻKO RANILI POLICJANTA JÓZEFA WORONISA, A POLICJANTA Z POMOCNICZEGO ODDZIAŁU POLICJI JÓZEFA BOBINA ZABILI.

ZABILI 35 OSÓB CYWILNYCH, 13 RANIONO , 10 CIĘŻKO.

29 STYCZNIA 1944 ROKU ZGINĘLI :

1/ BANDALEWICZ Stanisław – ok. 45 lat

2/ BANDALEWICZ Józef – 54 lata

3/ BANDALEWICZOWA Stefania – ok. 48 lat

4/ BANDALEWICZ Mieczysław – 9 lat

5/ BANDALEWICZ Zygmunt – 8 lat

6/ BOBIN Antoni – ok. 20 lat

7/ BOBINOWA Wiktoria – ok.45 lat

8/ BOBIN Józef – ok. 50 lat

9/ BOBIN Marian – 16 lat

10/ BOBINÓWNA Jadwiga – ok. 10 lat

11/ BOGDAN Edward – ok. 35 lat

12/ JANKOWSKA Stanisława

13/ JANKOWSKI Stanisława

14/ ŁASZAKIEWICZ Józefa

15/ ŁASZAKIEWICZÓWNA Genowefa

16/ ŁASZAKIEWICZÓWNA Janina

17/ ŁASZAKIEWICZÓWNA Anna

18/ MARCINKIEWICZ Wincenty – ok. 63 lata

19/ MARCINKIWEICZOWA N. ( sparaliżowana, spaliła się...)

20/ MOLIS Stanisław – ok. 30 lat

21/ MOLISOWA N. - około 30 lat

22/ MOLISÓWNA N. - około 1,5 roku

23/ PILŻYS Kazimierz

24/ PILŻYSOWA N.

25/ PILŻYSÓWNA Gienia

26/ PILŻYSÓWNA Teresa

27/ PARWICKA Urszula – ok. 50 lat

28/ PARWICKI JÓZEF – lat 25

29/ ROUBA Michał

30/ TUBIN Iwaśka (?) - ok. 45 lat

31/ TUBIN Jan – ok.30 lat

32/ TUBINÓWNA Marysia – lat około 4.

33/ WOJSZNIS Ignacy – ok. 35 lat

34/ WOJTKIEWICZ Zofia – ok. 40 lat

35/ WORONISOWA Anna – 40 lat

36/ WORONIS Marian – 15 lat

37/ WORONISÓWNA Walentyna – 20 lat

38/ ŚCIEPURA N. - krawiec z miejscowości Mikonty .

Ze wszystkich zamieszczonych relacji wyłania się OBRAZ PRZERAŻAJACEJ ZBRODNI POPEŁNIONEJ NA NIEWINNEJ LUDNOSCI POLSKIEJ WE WSI KONIUCHY !!!!

Według ustaleń Instytutu Pamięci Narodowej , KTÓRY OD 2001 ROKU PROWADZI ŚLEDZTWO W TEJ SPRAWIE ...na wniosek KONGRESU POLONII W KANADZIE – zginęło co najmniej 38 osób a kilkanaście zostało rannych! Część z nich zginęła od kul a reszta spłonęła żywcem w swych domach...
WIEŚ KONIUCHY NA NOWOGRÓDCZYŹNIE PRAKTYCZNIE PRZESTAŁA ISTNIEĆ !!!


Dopiero w maju 2004 roku ...ODSŁONIĘTO UROCZYŚCIE TABLICĘ I KRZYŻ W MIEJSCU TEJ TRAGEDII !!!

W podobnych zbrodniczych okolicznościach za sprawą partyzantki SOVIECKO – ŻYDOWSKIEJ zginęło w maju 1943 roku 120 mieszkańców miasteczka Naliboki ...

W dniu 03 marca 1944 roku ZBRODNIARZ DOWODZĄCY TĄ AKCJĄ ŻYD GENRICH ZIMAN ps. ,,Jurgis,, napisał do swego dowódcy sztabu partyzanckiego Antanasa Śnierikusa ,, (cytat) ,, (…) SPALILIŚMY JA CAŁKOWICIE. OPERACJA UDAŁA SIĘ. STRAT WŁASNYCH NIE MIELIŚMY . SPŁONĘŁY DOMY, KILKU CZŁONKÓW SAMOOBRONY.
ONI MIELI DUŻE STRATY ,, (koniec cytatu)

W ,,Dzienniku Operacyjnym ŻYDOWSKIEGO ODDZIAŁU PARTYZANCKIEGO W PUSZCZY RUDNICKIEJ . 1943 – 1944 podano ;

,,akcja zniszczenia uzbrojonej wioski Koniuchy,, miała miejsce w styczniu 1944 roku (bez dokładnej daty). Wzięło w niej udział 30 partyzantów z oddziałów...
,,MŚCICIEL,, (Abby Kownera ) i ,,KU ZWYCIĘSTWU,, ( Shmuela Kaplinsky”ego tzw. Wileńskiej Brygady pod dowództwem Jakoba Prenera ( z oddziału ,,ŚMIERĆ FASZYZMOWI,,


Szanowny Panie Prezydencie RP !

TEN SAM Abba KOWNER ...JEST OBECNIE UWAŻANY ZA JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH BOHATERÓW ŻYDOWSKIEGO RUCHU OPORU!!!!

W 1997 roku otrzymał on min. w United States Holocaust Memoriał Museum …,,MEDAL OF RESISTANCE,, a w 2001 roku jego żona.

VITKA KEMPNER KOWNER otrzymała nagrodę specjalną ,,Certificate of HONOR,, za ...bohaterstwo i waleczne czyny.

PODCZAS UROCZYSTEJ CEREMONII, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W IZRAELU
V. KOWNER PODKREŚLIŁA,ŻE ŻYDZI KTÓRZY WALCZYLI W PUSZCZY RUDNICKIEJ - UWAŻALI SIĘ ZA PARTYZANTÓW ŻYDOWSKICH A NIE SOVIECKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Powiedziała tam następujące słowa :

(cyt) ,, JESTEM DUMNA Z TEGO,ŻE DANE MI BYŁO WALCZYĆ JAKO ŻYDÓWCE, CZŁONKINI ŻYDOWSKIEGO ODDZIAŁU BOJOWEGO, POD ROZKAZAMI ŻYDOWSKICH DOWÓDCÓW, W KTÓRYM MÓWIŁO SIĘ I WYDAWAŁO ROZKAZY W JIDISZ,,


Szanowny Panie Prezydencie RP !

SKŁADAJĄC TEN WNIOSEK DO PANA I PROSZĄC O NADANIE MU URZĘDOWEGO BIEGU ZGODNEGO Z PROCEDURAMI OBOWIĄZUJĄCYMI W POLSCE – OŚWIADCZAM, IŻ ...NIE JESTEM ANTYSEMITĄ !!!

Polacy i Żydzi zaznali w swej historii mnóstwo cierpień – a niektóre z nich były WSPÓLNYM DOŚWIADCZENIEM OBU TYCH NARODÓW !
Oba nasze narody patrzą w swoją przeszłość poprzez pryzmat tragicznych cierpień, dokonując obrachunku historycznego, religijnego.

Jednak nasza wspólna historia to TO NIE TYLKO FAKTY , LECZ RÓWNIEŻ I WARTOŚCI ...i tutaj w tym właśnie miejscu ,,nasze wspólne a polsko-żydowskie drogi,, się rozchodzą...A WSZYSTKO ZALEŻY TYLKO OD TEGO – CO JEST W CZŁOWIEKU !!!!


TO BARDZO PRZYKRE ALE NIESTETY PRAWDZIWE,ŻE W NASZEJ POLSKO – ŻYDOWSKIEJ NAJNOWSZEJ HISTORII MAMY BARDZO JUŻ WIDOCZNĄ I WYRAZISTĄ ,,CENZURĘ,, KTÓRA NAS JESZCZE BARDZIEJ PODZIELIŁA I NADAL DZIELI !!!

Czas II wojny światowej był dla Polaków okresem niszczycielskiej okupacji ,zaś dla Żydów tzw. czasem SZOA , czyli ZAGŁADY ,zwanej też HOLOKAUSTEM !

Staliśmy się WSPÓLNIE OFIARAMI TOTALITARYZMU i to w dwóch odmianach i kolorach tj; ,,BRUNATNEJ ,, i ,,CZERWONEJ,, !!!


Bardzo szybko bo już w latach 50 i 60 po zakończeniu II wojny światowej wciąż nasilała się wśród Żydów (...i tak jest moim zdaniem nadal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!) 

TENDENCJA DO MONOPOLIZOWANIA TYLKO CIERPIENIA SPOŁECZNOSCI ŻYDOWSKIEJ ...A CO GORSZA NAWET DO JEGO WYOLBRZYMIANIA...KOSZTEM WSZYSTKICH INNYCH LUDZI , W TYM RÓWNIEŻ, A MOŻE I SZCZEGÓLNIE = POLAKÓW !!!

Warto jest w tej chwili przypomnieć,że w różnych okolicznościach na świecie zginęło w czasie ostatniej wojny kilkadziesiąt milionów ludzi , a w tym około 20 MILIONÓW SAMYCH OBYWATELI ZSRR !!!!!!!

JAK NA TYM TLE WYGLĄDA ILOŚĆ ,,tylko" 6 MILIONÓW ŻYDÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ TOTALITARYZM??! 

Obecnie bardzo wiele narodów świata POZWALA SOBIE NA TO (… a w tym moim zdaniem i Polska!!!) ,że okres II wojny światowej ZOSTAŁ CELOWO I PODSTĘPNIE SPROWADZONY NIEMAL WYŁĄCZNIE DO ZAGŁADY ŻYDÓW!!!

A Polacy, Rosjanie,Czesi, Słowacy,Litwini,Białorusini,Holendrzy, Francuzi,Belgowie, nawet Niemcy,Duńczycy, Amerykanie, Anglicy, Norwegowie...itd. Itd. ?????????????????!

DZIŚ W SPOSÓB NIE UCZCIWY (!!!!)) SAMI ŻYDZI ODIZOLOWALI SWOJE CIERPIENIA ZWIĄZANE Z II WOJNA ŚWIATOWĄ OD INNYCH NARODÓW, a następnie JE...WYEKSPONOWALI I NIEMAL NATYCHMIAST OBUDOWALI TYLKO SWOJĄ PAMIĘCIĄ, KTÓRĄ NASTĘPNIE ,,WSZCZEPIONO,, KOLEJNEMU POKOLENIU ŻYDÓW - A CO NAJGORSZE I BARDZO NIESPRAWIEDLIWE ...TAKŻE INNYM NARODOM, ZWŁASZCZA TYM WŚRÓD KTÓRYCH ŻYJĄ !!!

Szanowny Panie Prezydencie RP !

...CZY DLATEGO MAMY NIE PAMIĘTAĆ JAKO POLACY O TRAGICZNYM LOSIE NASZYCH RODAKÓW ZAMORDOWANYCH O ZGROZO PRZEZ PARTYZANTÓW ŻYDOWSKICH W DNIU 29 STYCZNIA 1944 ROKU WE WSI KONIUCHY, CZY TEŻ W MAJU 1943 ROKU W MIASTECZKU NALIBOKI – BO ISTNIEJE CENZURA I ,,POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ"???!
        
CZY DLATEGO ZBRODNIARZ, Żyd Genrich Ziman ps. ,,Jurgis,, ma nadal nosić niesłusznie przyznane mu PRZEZ POLSKICH KOMUNISTÓW odznaczenie ...order ,,Virtuti Militari,, ...za to co OSOBIŚCIE zrobił we wsi Koniuchy ???!
Bardzo wielu narodom W TYM POLSCE (!!!) ...ale akurat nie Żydom (!!!) - brakuje świadomości ,że SPOJRZENIE W PRZESZŁOŚĆ BARDZO UŁATWIA KREOWANIE PRZYSZŁOŚCI SWOJEGO NARODU !!!!!!

Tak właśnie została stworzona BARWNA I WIELOASPEKTOWA legenda Holokaustu tylko Żydów w czasie II wojny światowej...

Żydzi są mądrym narodem a ich historia jest bogata i bardzo długa gdyż liczy sobie minimum 4 tysiące lat!

DLA NICH ZAWSZE WAŻNE BYŁY TAKIE PRIORYTETY JAK ,,OBRACHUNEK Z PRZESZŁOŚCIĄ,, ORAZ ,,OCENA TERAŹNIEJSZOŚCI,,

Na takich właśnie fundamentach kolejne pokolenie Żydów na świecie buduje i opiera swą przyszłość !

CZYM JEST JEDNAK TAKA PRZYSZŁOŚĆ CZY TEŻ PRZESZŁOŚĆ SWEGO NARODU – OPARTA NA FAŁSZU I ZAKŁAMANIU JAK W PRZYPADKU TEJ TRAGEDII MIESZKAŃCÓW WSI KONIUCHY ??!

CZYM JEST JAK NIE ZDRADĄ WŁASNEGO NARODU  – PRZYZNANIE ZBRODNIARZOWI (Żyd Genrich Ziman ps. ,,Jurgis,, ) ORDERU ,,VIRTUTI MILITARI,, który można otrzymać w Polsce ale tylko za bohaterskie czyny??!

CZYM JEST PANIE PREZYDENCIE ...JAK NIE ZDRADĄ NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ  – UDAWANIE,ŻE NIE WIEMY O TEGO TYPU SYTUACJACH ,A WRĘCZ JE TOLERUJEMY, ZAJMUJĄC NAJWYŻSZE STANOWISKA PAŃSTWOWE PO ROKU 1989 ???!!!!!!!!

Dziś Polacy DOSKONALE WIEDZĄ, ŻE BARDZO WIELU ŻYDÓW BYŁO UWIKŁANYCH  W SYSTEM KOMUNISTYCZNY POLSKIEJ RZECZPOSPOLITEJ LUDOWEJ I PAŃSTW SĄSIEDNICH !!!!!!!!
TO TAKŻE ŻYDZI TEN SYSTEM KOMUNISTYCZNY ...WSPÓŁTWORZYLI I NA ROZMAITE SPOSOBY ZAPROWADZALI W POLSCE !!!!
Nie chcą się obecnie DO TEGO przyznać !!!!!!!!!!!!!!!!!

Polacy już coraz lepiej wiedzą,że to nie w wyniku WYMYŚLONYCH a jakoby złych relacji polsko-żydowskich KOMUNISTYCZNEGO okresu powojennego PRL ...A NA SKUTEK ZWALCZANIA SIĘ I WZAJEMNEJ KONFRONTACJI ZANTAGONIZOWANYCH FRAKCJI I NAPIĘĆ WEWNĄTRZ PARTYJNYCH CHOCIAŻBY W TAKIEJ P.Z.P.R. - wielu KOMUNISTYCZNYCH Żydów zdecydowało się na wyjazd z Polski, ukrywając swe poglądy i swą przeszłość np.; w USA czy Izraelu i ...opluwając Polskę !!!

WIELU Z NICH WSPÓŁTWORZĄC PRZECIEŻ KOMUNIZM I POLITYKĘ PRL – PO WYJEŹDZIE NA ZACHÓD EUROPY ZACZĘLI WYOLBRZYMIAĆ NEGATYWNY I MROCZNY WIZERUNEK NASZEJ OJCZYZNY POLSKI I POLAKÓW, SZYBKO ZAPOMINAJĄC O SWYCH GRZECHACH !!!

Zapomnieli o własnym rachunku sumienia...

To nie przypadkowo za czasów PRL i rządów TAKICH WŁAŚNIE KOMUNISTÓW … okres II RP był tak owiany złą sławą, ośmieszany, zohydzany i przedstawiany w sposób wręcz karykaturalny !!!
W takich okolicznościach Żydowskie zarzuty zawsze trafiały na podatny grunt ...

W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH NA ZACHODZIE ZNALAZŁO SIĘ TAKŻE KILKU ŻYJĄCYCH NADAL MORDERCÓW SPOŁECZNOŚCI POLSKIEJ WSI KONIUCHY...o czym mało kto dziś ma odwagę w Polsce wspominać ,obawiając się o posądzenie O ANTYSEMITYZM !!!

CZY TO JEST JAKIŚ PRZYPADEK Panie Prezydencie RP ,ŻE NA LIŚCIE JAKĄ SPORZĄDZIŁ TADEUSZ M. PŁUŻAŃSKI - WŚRÓD DZIESIĘCIU NAJWIĘKSZYCH KATÓW I OPRAWCÓW NARODU POLSKIEGO JEST...  AŻ PIĘCIU ŻYDÓW ??!

Czas najwyższy Panie Prezydencie aby ...dać SKUTECZNY ODPÓR  tak zwanym ,,inżynierom polskich dusz,, - czyli różnej maści FAŁSZERZOM I PROPAGANDZISTOM NASZEJ TRAGICZNEJ NARODOWEJ HISTORII !!!


Jestem pewien,że POZBAWIENIE PRAWA DO POLSKIEGO ORDERU ,,VIRTUTI MILITARI,, jaki posiada nadal pochodzenia żydowskiego Genrich Ziman ps. ,,Jurgis,,, oraz ten sam min; ZASŁUŻONY KOMUNISTA ,,LITEWSKI,, ( Genrikas Zimanas) – DOWODZĄCY 29 STYCZNIA 1944 ROKU ODDZIAŁEM PARTYZANTÓW ŻYDOWSKICH I ZBRODNIARZ NA BEZBRONNEJ LUDNOŚCI POLSKIEJ WE WSI KONIUCHY NA NOWOGRÓDCZYŹNIE - będzie stanowił ważny krok ku temu ODPOROWI przeciwko FAŁSZERZOM NASZEJ POLSKIEJ TRAGICZNEJ HISTORII II WOJNY ŚWIATOWEJ !!!

Niniejszym WNOSZĘ do Pana Prezydenta RP – o rozpatrzenie mojego wniosku i prawne rozpoczęcie procedur pozbawiających orderu ,,Virtuti Militari,, wobec Żyda ZBRODNIARZA Genricha Ziman !!!

MOŻLIWOŚCI PRAWNE NA TO ISTNIEJĄ – ALE TRZEBA MIEĆ W SOBIE DUŻO PATRIOTYZMU, ORAZ ODWAGI A NIE TYLKO ,,POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI,, ...czego nie brakowało jak podałem powyżej poprzedniemu Prezydentowi RP śp. Lechowi Kaczyńskiemu w roku 2006, kiedy pozbawił orderu ,,Virtuti Militari,, oprawcę żołnierzy polskiego podziemia , również odznaczonemu przez KOMUNISTÓW !!!


Proszę o powiadomienie mnie o zajętym stanowisku !Krzysztof Kowalczyk
Tyle ów mój wniosek do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego!

Ani Prezydent RP ani też nikt z jego otoczenia nie raczył odpisać mi choć słówko dla tak zwanej ,,przyzwoitości”!!!

MAM TERAZ PRAWO SĄDZIĆ,ŻE DZIEJE SIĘ TAK DLATEGO IŻ MAŁŻONKA PANA KOMOROWSKIEGO – PANI ANNA KOMOROWSKA JEST Z POCHODZENIA ŻYDÓWKĄ ZAŚ PAN PREZYDENT RP ...NIE CHCIAŁ ZASZKODZIĆ SWEJ ŻYDOWSKIEJ RODZINIE  I NIE ZAREAGOWAŁ NA MÓJ POWYŻSZY WNIOSEK!
NIE ODDAM GŁOSU NA KOMOROWSKIEGO  TAKŻE ZA TO,ŻE TOLERUJE HONORY I ODZNACZENIA PRZYZNANE ZBRODNIARZOM NASZEGO NARODU...

A oto moi Drodzy – za czym ANTY POLSKIM stoi jeszcze ...obecny NIEUCZCIWY I NIESŁOWNY  Prezydent RP Bronisław Komorowski a o czym nie wspomina się prawie w ogóle w prasie :Na górze ,,Łączki” na cmentarzu na Powązkach w Warszawie znajduje się około 200 grobów pomordowanych polskich patriotów walczących z komunistami a wcześniej z hitlerowcami.
Ową stalinowską zbrodnię zatuszowało dwóch generałów ; Wojciech Jaruzelski na pogrzebie którego tak dumnie prezentował się...Bronisław Komorowski oraz generał Florian Siwicki.

Chciałbym tylko dodać,że są to ...generałowie sovieccy!!!

Czy słyszeliście o FUNDACJI ,,ŁĄCZKA”??!
Powstała wyłącznie po to, aby pomagać w ekshumacji naszych bohaterów Żołnierzy Niezłomnych, których NARODOWE ŚWIĘTO ogłosił śp. Prezydent Lech Kaczyński!

Na ,,Łączce” znaleziono i zidentyfikowano ciała wielu znanych nam coraz bardziej bohaterów walk podziemnych ale...od 2013 roku prace praktycznie zostały wstrzymane!

WIECIE DLACZEGO??!


ZA SPRAWĄ ...BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO!!!

Nagle z niewiadomych przyczyn, których pozostaje się mi domyślać – Instytut Pamięci Narodowej ZREZYGNOWAŁ Z PROWADZĄCEGO ŚLEDZTWA W SPRAWIE TEJ ZBRODNI STALINOWSKIEJ I ...PRZEKAZAŁ SPRAWĘ DLA KOMOROWSKIEGO ( kancelarii Prezydenta RP!)

TO NIKT INNY A TYLKO LUDZIE KOMOROWSKIEGO  ZADECYDOWALI PO 2013 ROKU O TYM,IŻ ABY PRACE EKSHUMACYJNE MOGŁY NADAL BYĆ PROWADZONE MUSI BYĆ ZMIENIONE PRAWO W POLSCE I POTRZEBNA JEST JEGO NOWELIZACJA!

W projekcie owej zmiany prawa jest klasyczna PUŁAPKA  , która polega na tym,że zamiast pomóc w pracach ekshumacyjnych ...ZABLOKUJE TE PRACE NA DŁUGIE LATA!!!

A nie wtajemniczonym w tą sprawę ,,Łączki” dodam,że chodzi tu o dziesiątki zwłok pomordowanych NASZYCH NARODOWYCH BOHATERÓW, KTÓRYCH KOMUNIŚCI PO ICH LIKWIDACJI ….POUKRYWALI POD GROBAMI SWOICH DYGNITARZY!
NA ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH, NIEZŁOMNYCH ZOSTAŁY ULOKOWANIE CELOWO DLA ZATARCIA ZBRODNI ...TAK ZWANE ,,RESORTOWE GROBY' DYGNITARZY, KTÓRYCH WIELU OSOBIŚCIE MORDOWAŁO NASZYCH PATRIOTÓW!

SKANDALICZNY POMYSŁ EKIPY KOMOROWSKIEGO – polega na tym,że zgodnie z owym projektem zmian prawa, aby prowadzić dalsze ekshumacje należy NAJPIERW UZYSKAĆ ZGODĘ CZERWONYCH RODZIN , KTÓRE MAJĄ GROBY SWOICH BLISKICH ,, NA GÓRZE"...czyli nad pomordowanymi Polakami!

WEJŚCIE W ŻYCIE POMYSŁU KOMOROWSKIEGO MA ZA ZADANIE ZDANIEM WIELU OSÓB – ZABLOKOWANIE NA LATA PRAC EKSHUMACYJNYCH ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

TO JEST MEGA SKANDAL  O KTÓRYM SIĘ MÓWI PRZYCISZONYM GŁOSEM...PONIEWAŻ POMYSŁ EKIPY KOMOROWSKIEGO JEST UZALEŻNIONY NIE TYLKO OD ZGODY I WOLI TYCH KOMUNISTYCZNYCH RODZIN, ALE NA DODATEK WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH KREWNYCH!!!

Teraz urzędnicy wojewody przed pracami ekshumacyjnymi będą zmuszeni ganiać za wszystkimi tymi ludźmi aby uzyskać ich zgodę – co warunkuje uzyskanie pozwoleń na ekshumacje i dalsze śledztwa!

Zgodnie z polskim prawem,gdy wojewoda wyda decyzję o ,,przeprowadzce” danego grobu KOMUNISTY – jego rodzina może zaskarżyć taką decyzję administracyjną!
Według sztuczek prawnych trwać to może ...od 5 do 7 lat, a w tym czasie żadnych ekshumacji nie będzie wolno prowadzić!!!

Czy sądy podtrzymają decyzję wojewody o ekshumacji??!
Trudno jest wyrokować,aczkolwiek należy pamiętać, iż sądy RP są zdominowane przez KOMUNĘ, RESORTOWYCH SĘDZIÓW I ICH POTOMKÓW, KOLEGÓW – a ci jak wiemy doskonale potrafią dbać o ...INTERES CZERWONEJ RODZINY !!!

TAK WŁASNIE POMÓGŁ IM ...BRONISŁAW KOMOROWSKI !!!!


            A idąc na wybory w niedzielę i wybierając NOWEGO Prezydenta – pamiętajcie o tym,że tam w ziemi nadal leży nie tylko na Powązkach ale w całej Polsce tej obecnej i sprzed 1939 roku DZIESIATKI TYSIĘCY  TAK POMORDOWANYCH I POUKRYWANYCH NASZYCH BOHATERÓW!

Projekt ustawy Komorowskiego dotyczy CAŁEJ POLSKI  ...a więc grobów, na których dziś już mamy zbudowane domy, parkingi, drogi,obiekty użyteczności publicznej!

CZY WIECIE O TYM,ŻE NA TERENIE SŁUŻEWIA I DZISIEJSZEGO TORU WYŚCIGÓW KONNYCH TYLKO W LATACH 1945-1948 KOMUNIŚCI UKRYLI OD 2 DO 3 TYSIECY POMORDOWANYCH LUDZI ??!!!!!!!

TAM ICH POTAJEMNIE GRZEBALI...A ONI DZIŚ CZEKAJA NA NASZĄ NARODOWĄ PAMIEĆ I GODNY POCHÓWEK ...... A SZCZEGÓLNIE PAMIEĆ !!!

KOMOROWSKI JEJ NIE ZAPEWNI NIGDY  ….!!!

Na ich mogiłach powstał za czasów komunistycznego PRL cmentarz przy  ulicy Wałbrzyskiej ...a także parking  przy tym cmentarzu, na którym stawiacie samochody!!!
Groby sięgają dalej ...nieopodal na terenie, gdzie trwa inwestycja budowlana : mają tam być zbudowane domy mieszkalne (apartamentowce!!)!

W czasie tych prac non stop są wykopywane szczątki pomordowanych Polaków....A PRACE BUDOWLANE NIE PRZERYWA PROKURATOR !!!!!!!!!!!!!

Czy wiecie,że Instytut Pamięci Narodowej polecił ,,ARESZTOWAĆ" te małe trumienki  z resztkami potajemnie pochowanych przez komunistów Żołnierzy Wyklętych, wydobytych z grobów za sprawą determinacji wolontariuszy przez grupę naukowców z profesorem K.Szwagrzykiem na czele??!
Sytuacja na Służewie i na ,,Łączce” jest dziś totalnie patowa ...NIC SIĘ NIE DZIEJE, A WSZYSCY CZEKAJA NA DECYZJE KOMOROWSKIEGO!

Zidentyfikowano już wydobytych z tych potajemnych grobów między innymi Hieronima Dekutowskiego ,,Zapory” którego tragiczne losy znajdziecie wraz ze zdjęciami na moim blogu (...pisałem o tym wcześniej!), czy też Zygmunta Szendzielarza ,,Łupaszki”...Stanisława Kasznicy...
      

śp. kapitan HIERONIM DEKUTOWSKI  - w białej koszuli . Zamordowany przez komunistów!
Komorowski i jego ekipa zaplanowała sobie POLITYCZNY SPEKTAKL i uroczysty pogrzeb państwowy wydobytych dotąd na , Łączce” ofiar na dzień 27 września 2015 roku.
Termin jest non stop przesuwany, zaś w aktualnej sytuacji NIE MOŻE BYĆ ZREALIZOWANY!

TAK W TRUMIENKACH ŻEGNANO ICH NA CMENTARZU POWĄZKOWSKIM PO EKSHUMACJI SPOD GROBÓW KOMUNISTYCZNYCH OPRAWCÓW...
​Pożegnanie bohaterów na Łączce. „Wierzę, że kiedyś ojciec spocznie obok mamy” - niezalezna.plA TRUMIENKI LEŻĄ JEDNA NA DRUGIEJ ...W CHŁODNI, CZEKAJĄC AŻ PREZYDENTOWI KOMOROWSKIEMU I JEGO EKIPIE PRZYBĘDZIE ,,OLIWY” W PUSTEJ MÓZGOWNICY !
Chcecie ich zobaczyć...złożyć należny im hołd ??!

CZEKAJA NA WAS W TYCH MALUTKICH TRUMIENKACH W KAPLICY NA CMENTARZU KOMUNALNYM PÓŁNOCNYM W WARSZAWIE !!!
Rodziny owych pomordowanych, których aresztowano w trumienkach coraz bardziej się BUNTUJĄ i chcą zabrać swoich do rodzinnych stron, ponieważ urzędnicy zaplanowali pochowanie ich wspólnie pod jakimś ,,panteonikiem”

A TAK PRZEWOŻONO ICH UROCZYŚCIE W TRUMIENKACH NA CMENTARZ PÓŁNOCNY...
Do dziś 21 maja 2015 roku zostało zidentyfikowanych zaledwie 40 osób z około 200 już ekshumowanych A POD INNYMI GROBAMI TYLKO NA SAMEJ ,,ŁĄCZCE” NA SWOJĄ KOLEJ OCZEKUJE OKOŁO 100 KOLEJNYCH ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

Są ukryci pod – jak to mówią warszawiacy ,,JARUZELSKIMI GROBAMI" !!!


TAK NA SERIO BRONISŁAW KOMOROWSKI – PREZYDENT RP WMAWIA NAM JUŻ SPANIKOWANY NA SIŁĘ,ŻE ŻYJEMY W WOLNYM, SUWERENNYM PAŃSTWIE , ZARZĄDZANYM PRZEZ JAKOBY KOMPETENTNYCH LUDZI (...takich jako on??! sic!!!!!), KTÓRZY DBAJA O POLSKA RACJĘ STANU I INTERES NARODOWY, A PRZY TYM PRAWDZIWĄ HISTORIĘ POLSKI!

Nie jestem antysemitą – ale SZLAG MNIE TRAFIA ,ŻE KOMOROWSKI NIE TAK DAWNO OTWIERAŁ UROCZYŚCIE MUZEUM ŻYDÓW POLSKICH W WARSZAWIE...ZAPOMINAJĄC O TYCH KTÓRZY WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA ZA WYRZĄDZONE IM KRZYWDY, NIE TYLKO W TYCH MALUTKICH TRUMIENKACH ALE I NADAL W ZIEMI!!!


Mój powyższy tekst I WNIOSEK NA JAKI NIGDY MI NIE ODPOWIE KOMOROWSKI bo w najbliższą niedzielą przegra z kretesem wybory z Panem Andrzejem Dudą - NIECH BĘDZIE DLA WAS WSZYSTKICH WSKAZÓWKĄ,ŻE NA ŚMIECI POLAT PATRIOTA NIE ODDAJE GŁOSÓW W ŻADNYCH WYBORACH, W KTÓRYCH DLA DOBRA POLSKI MA OBOWIĄZEK MORALNY I PATRIOTYCZNY UCZESTNICZYĆ!

NIECH BĘDZIE CZYTELNYM SYGNAŁEM ...KIM OTACZA SIĘ WOKÓŁ SIEBIE BRONISŁAW KOMOROWSKI I JAK TRAKTUJE POLSKIE SPRAWY NARODOWE!


Dzięki Bogu ...MAMY PRAWO WYBORU !!!DLATEGO TEZ MIĘDZY INNYMI - GŁOSUJEMY NA PANA ANDRZEJA DUDĘ!!!


Piszę jak jest ...


Krzysztof  Kowalczyk


PS.

CZY PAMIĘTACIE SŁOWA NASZEGO ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II :
       
,, NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I  ODNOWI OBLICZE ZIEMI ...TEJ ZIEMI " ??!

Dlaczego oto pytam?!

OTÓŻ WYBORY PREZYDENCKIE MAMY W DNIU 24 MAJA 2015 ROKU - A JEST TO W POLSCE DZIEŃ WYJĄTKOWY ; DZIEŃ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO !!!!!!

WEŹCIE WIĘC SOBIE ZARÓWNO SŁOWA JANA PAWŁA II JAK I  TEN FAKT NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW PREZYDENCKICH W POLSCE ...AKURAT W TENŻE DZIEŃ WYJĄTKOWO DO SERCA  = DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY!

DLA ODNOWY RZECZPOSPOLITEJ !!!

DLA ODNOWY ...TEJ ZIEMI  A NASZEJ OJCZYZNY !!!!