piątek, 15 maja 2015

BRONEK ...ZOSTAŁO CI TYLKO PARĘ DNI ! DOKĄD PRZEPROWADZKA ??!


15 maja 2015 roku

AŻ MIŁO PATRZEĆ....AŻ MIŁO SŁUCHAĆ...WSZYSCY GŁOSUJEMY NA PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ !

Dziś z racji imienin mojej mamuni ZOFII miałem okazję być więcej niż bardzo zaganianym człowiekiem - ale pomimo obowiązków BARDZO PSYCHICZNIE NASTROIŁ MNIE PEWIEN OGROMNIE WAŻNY DLA MNIE WIDOK ; dziś 15 maja 2015 roku w moim rodzinnym miasteczku Sławnie ....NIE SPOTKAŁEM ŻADNEGO, ANI JEDNEGO PLAKATU WYBORCZEGO, KTÓRY PROMOWAŁBY BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA URZĄD PREZYDENTA!!!

ZA TO Z KOLEI, GDZIEKOLWIEK NIE WSZEDŁEM ...WSZĘDZIE WYWIESZONE NA WIDOCZNYM MIEJSCU I JAK WYWNIOSKOWAŁEM NAWET Z OGROMNYM SZACUNKIEM WYEKSPONOWANY WIZERUNEK PANA ANDRZEJA DUDY  

Mało tego...w bardzo wielu krótkich rozmowach, wymianie zdań - moi krajanie publicznie i otwarcie  mówią, że KOMOROWSKI I PLATFORMA OBYWATELSKA OSZUKALI CAŁY NARÓD!!!
                  
W jednej z radiowych audycji - małżonka Prezydenta Komorowskiego Pani Anna UZNAŁA,ŻE EMIGRACJA PONAD 2 MILIONÓW NASZYCH RODAKÓW ZA PRACA I CHLEBEM POZA GRANICE SWEJ OJCZYZNY....NIE NALEZY ROZPATRYWAC W KWESTIACH DRAMATU!

,,TO ZALEŻY JAK SIĘ KTO URZĄDZI.." dodała oderwana od rzeczywistości Polaków Pani Anna Komorowska....MATRWIAC SIĘ ZA TO JAKĄŚ MODĄ NA ,,BOMBARDOWANIE" OD TRZECH MIESIĘCY JEJ MĘŻA!!!

CZYŻBY TO  ROSJANIE...??!

Zapewne wielu uzna mnie za nadmiernego optymistę (...nadzieja NA NORMALNOŚĆ W POLSCE we mnie nigdy nie zginęła!) - ale jestem pewien,że KOMOROWSKI POWINIEN JUŻ BYĆ SPAKOWANYM W BELWEDERZE I WSZĘDZIE COKOLWIEK WIĄŻE SIĘ Z URZĘDEM PREZYDENTA NASZEJ POLSKI!

I NIE POMOŻE MU JUŻ DZIŚ ŻADNE WSPARCIE NAWET STU DONALDÓW TUSK...RADKÓW SIKORSKICH...GRZESIÓW SCHETYNA... i tego typu POlitycznych kłamców i mega krętaczy!!!

CIEKAW JESTEM JAK W REALU CZUJE SIĘ TAKA GARSTKA OSZOŁOMSTWA - KTÓREJ SIĘ WYDAWAŁO,ŻE BĘDĄ MOGLI  NADAL I NA DODATEK BEZKARNIE TAK SOBIE POGRYWAĆ Z NASZYM SPOŁECZEŃSTWEM !!!

A tak już prawie wszyscy ... ,,pozdrawiają" PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W POLSCE:POLSKA DLA LUDZI UCZCIWYCH...POLSKA DLA PATRIOTÓW...NAJWYŻSZY CZAS ROZLICZYĆ W DETALACH KAŻDEGO, KTÓRY ZAPOMNIAŁ CO OBIECYWAŁ I CÓŻ BEZKARNIE  WYDZIWIAŁ W LATACH 2008-2015 NA SZKODĘ NASZEJ OJCZYZNY...NA SZKODĘ POLSKIEGO NARODU...MYŚLĄC TYLKO O KOLESIACH I WIELKIEJ RODZINIE Z  PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

PRZEPROWADZKA...Deklaracje wyborcze Panów Dudy i Komorowskiego  są nie tylko dla mnie ale i MILIONÓW POLAKÓW ...bardzo jasne i czytelne ;

Proszę  bardzo OTO DOWÓD :
        
Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

ZAPRASZAM NA MÓJ TEKST, JAKI KOŃCZĘ A KTÓRY POJAWI SIĘ WRAZ ZE ZDJECIAMI W TEN WEEKEND...bardzo się Wam przyda przed głosowaniem i wyborem kandydata na urząd Prezydenta RP!

MNÓSTWO CIEKAWYCH SPRAW DZIEJE SIĘ W LASACH PAŃSTWOWYCH - O CZYM NIE PRZYPADKOWO  NIE PISZĘ !!!

Również niebawem wracam na leśne podwórka...