niedziela, 10 maja 2015

PAN PREZYDENT ANDRZEJ DUDA....BO POLAKOM TO SIĘ UDA !!! SENSACYJNY WYNIK WYBORÓW W POLSCE !!!

10 maja 2015 roku


SENSACYJNY WYNIK I TURY WYBORÓW W POLSCE...!!!

POLACY MAJĄ DOŚĆ KŁAMSTW I KOMOROWSKIEGO!!!


OTO PRZYSZŁY PREZYDENT NASZEJ OJCZYZNY - Pan ANDRZEJ DUDA!!!

Andrzej Duda /Jacek Bednarczyk /PAP

  Andrzej Duda i prezydent Bronisław Komorowski równo podzielili między siebie województwa /
Sandażowe wyniki wyborów prezydenckich /RMF FM


WYNIKI WYBORÓW NA TĄ CHWILĘ (godzina 21.00 w Polsce):

ANDRZEJ DUDA = 34,8%

BRONISŁAW KOMOROWSKI = 32,2%

PAWEŁ KUKIZ = 20,3% (...bardzo dobry wynik!)


ZOBACZCIE GDZIE JEST KANDYDAT P.S.L. - partii która wygrała ostatnie wybory samorządowe!!!

POLSKA SIĘ BUDZI....POLACY BRAVO !!!

A oto KTÓRA CZĘŚĆ POLSKI  się obudziła  najbardziej (kolor czerwony!)

    
Piszę jak jest ....CORAZ CIEKAWIEJ W NASZEJ WSPÓLNEJ POLSCE !!!


Krzysztof  Kowalczyk

PS.


FANTASTYCZNY WYNIK WYBORCZY BO TRZEBA TO PRZYZNAĆ UCZCIWE  - OSIĄGNĄŁ PAN PAWEŁ KUKIZ !!!


Kukiza poparło najwięcej Polaków w wieku 18-29 lat...we wszystkich pozostałych grupach wiekowych Polacy poparli Andrzeja Dydę!

....A POWYŻEJ JEGO SPONTANICZNA RADOŚĆ I DUMA Z OSIĄGNIĘTEGO WYNIKU!

Mam ogromną nadzieję,że zarówno Panowie  Andrzej Duda i Paweł Kukiz - będą ze sobą FANTASTYCZNIE WSPÓŁPRACOWAĆ DLA DOBRA OGÓŁU, DLA DOBRA POLSKI!!!


A czytelnikom mojego bloga gorąco polecam głębszej analizie dzisiejsze słowa Pawła Kukiz, który TUŻ PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW WYBORÓW powiedział :

(cytat) ,,Tato! Wychowanie wśród książek symboliki narodowej, WYCHOWANIE TO JEST PODSTAWA , dom rodzinny to jest PODSTAWA..." = CZŁOWIEK, KTÓRY KOCHA NASZĄ WSPÓLNĄ OJCZYZNĘ WYJĄTKOWO SPONTANICZNIE I JEST TAKI DLATEGO,ŻE JAK PODKREŚLA ...WYNIÓSŁ PATRIOTYZM DO OJCZYZNY Z DOMU RODZINNEGO !!!

NIE PRZYPADKOWO WAM TE SŁOWA CYTUJĘ - gorąco polecając abyście podobnie jak i ja kilka dni temu ZAKUPILI DLA SIEBIE KSIĄŻKĘ Ryszarda Terleckiego pt; ,,POLSKA W NIEWOLI 1945 - 1989 " 
                         
Dowiecie się rzeczy o jakich w mediach nie piszą...

ZAMÓWIENIA MOŻNA SKŁADAĆ W KLUBIE KSIĄŻKI KATOLICKIEJ ( nr tel. 12 345 42 00 lub 12 292 68 69 , albo też tel. komórkowy 695 994 193 ) - koniecznie z katalogiem ofert A TYCH PATRIOTYCZNYCH I PRO POLSKICH, PRO NARODOWYCH JEST TAM MOC!!!

  A PISAŁEM OSTATNIO NA BLOGU PARĘ DNI TEMU  ; 

PANIE KOMOROWSKI = PRZEPROWADZKA!!!!

Won !!!!!!!

I DO JAKIEJŚ ROBOTY....

NO I INFORMACJA SPRZED DOSŁOWNIE CHWILI: ,,TONĄCY" BRONISŁAW KOMOROWSKI - ogłosił,że jutro rano (poniedziałek 11 maja 2015 roku) o godzinie 9.00  - wygłosi z Belwederu (cytat) ,, PROPOZYCJE DLA WYBORCÓW ROZCZAROWANYCH I OCZEKUJĄCYCH ZMIAN"   (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


KOLEJNA ŚCIEMA ...nie dajcie się nabrać!!! OKRĘT M/S ,,PLATFUSY OBYWATELSKIE" ...tonie na Bałtyku i w każdej wojewódzkiej  sadzawce!

FACET ZAPOMNIAŁ O TYM CO NALEŻY DO PREZYDENTA POLSKI PRZEZ OSTATNIE 4 LATA A GDY SIĘ MU ,,DUPA PALI"  ...MYŚLI,ŻE ZNOWU UDA SIĘ PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ OSZUKAĆ NASZ NARÓD !!!

NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA DWA TYGODNIE - W II TURZE WYBORÓW POLACY ZAGŁOSUJĄ NA MŁODOŚĆ I PEWNOŚĆ ...ZAGŁOSUJĄ NA PRZYSZŁOŚĆ SWEGO RODZINNEGO DOMU, BEZPIECZNEGO I PEŁNEGO SZCZĘŚCIA, ORAZ UCZCIWOŚCI I POKORY NOWEJ WŁADZY!

ZAGŁOSUJMY WSPÓLNIE NA PANA ANDRZEJA DUDĘ  ...JEDYNEGO W TEJ SYTUACJI W II TURZE  UCZCIWEGO GWARANTA ZMIAN W NASZEJ TAK OKRADANEJ I SKORUMPOWANEJ POLSCE !!! 

MAM NADZIEJĘ POŁĄCZONĄ Z INTUICYJNĄ PEWNOŚCIĄ - IŻ CI WSZYSCY Z WAS, KTÓRZY ODDALI SWÓJ GŁOS DZIŚ NA PAWŁA KUKIZA ODDADZĄ ZA DWA TYGODNIE GŁOS NA ANDRZEJA DUDĘ, KTÓRY WRAZ Z PAWŁEM KUKIZ MOGĄ I MAJA FANTASTYCZNĄ OKAZJĘ DZIĘKI SPOŁECZNEMU POPARCIU ZMIENIĆ NASZĄ OJCZYZNĘ I WYRWAĆ JĄ Z TYCH PAZERNYCH ŁAP TEGO POLITYCZNEGO DRAŃSTWA ,,PLATFUSÓW"KTÓRE Z NAS DRWIŁO, PLUŁO W NASZĄ STRONĘ, OSZUKIWAŁO I CZUŁO SIĘ BEZKARNIE MAJĄC PRAWO DOSŁOWNIE ZA NIC !!!