niedziela, 24 maja 2015

ŻYRANDOL SPADŁ...SŁYSZYCIE TEN ODGŁOS??!

24 maja 2015 roku

:)Andrzej Duda prezydentem! Zdobył 53 procent głosów!

PAN PREZYDENT RP - ANDRZEJ DUDA   ... 53%

Bronisław Komorowski ...47 %

KURTYNA W TEATRZE O NAZWIE POLSKA DZIŚ ZAPADŁA ...A MAGICZNY ŻYRANDOL SPADŁ WPROST NA ŁBY NIE TYLKO NIEDOWIARKOM !


A OTO JAK GŁOSOWAŁY POSZCZEGÓLNE GRUPY POLAKÓW - W ZALEŻNOŚCI OD ICH WYKSZTAŁCENIA:

PONIŻEJ - JAK WYGLĄDAŁA WALKA W WOJEWÓDZTWACH :
Pamiętajmy,że to co powyżej to ...TYLKO STATYSTYKA, która nie zawsze odpowiada faktom!

Pan Prezydent RP ANDRZEJ DUDA ...rozgromił Bronisława Komorowskiego w głosowaniu na terenie USA !!!
W 22 obwodowych komisjach wyborczych na terenie USA - oddano aż 19 tysiecy głosów WIĘCEJ niż dwa tygodnie temu w I rundzie tych wyborów ; przy czym na A.Duda = 18.583 głosy natomiast na B.Komorowskiego = zaledwie 4.392 głosy!

DLA PRZYKŁADU : w okręgu konsularnym RP w Chicago ( obejmuj acym 13 stanów!) gdzie mam wielu czytelników mojego bloga ...I RODZINĘ (!!!)  NA ANDRZEJA DUDĘ ODDANO AŻ 11.211 głosów - natomiast na BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ... zaledwie 1.171 głosów !!!

W Nowym Jorku  na A.Dudę = 6.027 głosów  - na B.Komorowskiego 2.155 głosów!BRAVO POLONIA AMERYKAŃSKA !!! ZAWSZE BYLIŚCIE ŚWIECZNIKIEM NASZEJ WOLNOŚCI ZAŚ DUCH NASZEGO NARODOWEGO PATRIOTYZMU DOSKONALE WAMI KIERUJE I PODPOWIADA JAK I NA KOGO GŁOSOWAĆ!!!

TAK TRZYMAJCIE W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH ...A KOMUCHÓW I ZŁODZIEI POGONIMY WSPÓLNIE !!!


A WIĘC TAK JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ ...PANIE KOMOROWSKI??! PRZEPROWADZKA!!!


BARDZO DZIĘKUJĘ CZYTELNIKOM MOJEGO BLOGA WIEDZĄC,IŻ CZYTA MNIE CO MIESIĄC KILKADZIESIĄT TYSIĘCY INTERNAUTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE  - ŻE ODDAWALIŚCIE GŁOS CAŁYMI RODZINAMI NA OBECNEGO PREZYDENTA RP PANA ANDRZEJA DUDĘ, O CZYM MNÓSTWO Z WAS MNIE ZAPEWNIAŁO W WASZYCH INFORMACJACH JAKIE DO MNIE DOCIERAŁY!

A OTO NASZ PREZYDENT ...Pan Andrzej Duda wraz z małżonka i córką!!!
Andrzej Duda z córką Kingą (po lewej) i żoną Agatą podczas wieczoru wyborczego /Jacek Turczyk /PAP
BĄDŹMY WIERNI POLSCE ...PATRIOTYZMOWI ...KOCHAJMY NASZĄ OJCZYZNĘ ...I NIE POZWALAJMY JĄ BEZKARNIE GRABIĆ I OKRADAĆ JAK CZYNI TO PLATFORMA OBYWATELSKA , KTÓRA DZIŚ STRACIŁA SWEGO PREZYDENTA!!!!


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.SPEŁNIŁY SIĘ SŁOWA ŚWIĘTEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II W DNIU ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  ; (cytat) : ,, NIECH ZSTĄPI  DUCH TWÓJ! NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ  I ODONOWI OBLICZE ZIEMI .....TEJ ZIEMI " !!!!!!!!!!!!!!!!


Słowa te wypowiedziane przed 36 laty w czerwcu 1979 roku w Warszawie na Placu Zwycięstwa w czasie pierwszej wizyty Ojca Świętego w Ojczyźnie  SĄ NADAL AKTUALNE W POLSCE - a wówczas stały się WEZWANIEM POLAKÓW DO WALKI Z KOMUNISTYCZNYM ZŁEM !!!

....DOBREJ I SPOKOJNEJ NOCY Panie Komorowski !!!


No cóż! PRZY AŻ TAKIM ,,ZAANGAŻOWANIU" BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO W SPRAWACH POLSKI I POLAKÓW ...JAK NA TYCH ZDJĘCIACH POWYŻEJ  - nie tylko Paweł Kukiz, ja  i miliony naszych Rodaków z całego świata mówimy dziś OFICJALNIE słowami naszych sąsiadów i Braci Słowian ze wschodu  : ,,PASZOŁ WON" !!!!