środa, 27 maja 2015

DYKTAT BRUKSELSKIEJ MAFII ...NARUSZAJĄCY KONSTYTUCJE RZECZPOSPOLITEJ ! NARZUCAJĄ NAM SIŁA PRZYJĘCIE PONAD 3,5 TYSIĄCA EMIGRANTÓW Z AFRYKI W CIĄGU DWÓCH LAT...GDY DZIESIATKI TYSIĘCY NASZYCH RODAKÓW Z RODZIN ZESŁAŃCÓW CZEKA MNÓSTWO LAT NA POWRÓT DO OJCZYZNY

27 maja 2015 roku


Zapowiada się na to,ze niebawem na ulicach naszych polskich miast zrobi się NIE TYLKO EGZOTYCZNIE, ALE I ....KOLOROWO !!!

No chyba że Polacy pokażą Unii Europejskiej odważnie dokładnie to samo co kiedyś na Olimpiadzie w Moskwie nasz słynny skoczek o tyczce Władysław Kozakiewicz!
GEST JEST BARDZO JASNY I CZYTELNY NA WIELU ARENACH MIĘDZYNARODOWYCH...

Pamiętacie ??!
        
Taki gest pokazał Władysław Kozakiewicz KIBICOM ZSRR siedzącym  na trybunach w Moskwie, gdy ...MIAŁ WYGRAĆ ICH FAWORYT!
   
CZAS NAJWYŻSZY POKAZYWAĆ DOKŁADNIE TO SAMO WIELU URZĘDNIKOM UNII EUROPEJSKIEJ, KTÓRZY JAKIMŚ ,,PRZYPADKIEM" ZAPOMINAJĄ, ŻE W NASZEJ POLSCE NAJWAŻNIEJSZA JEST KONSTYTUCJA RZECZPOSPOLITEJ !!!

A OTO PONIŻEJ JAK  DZIAŁA MAFIJNY UKŁAD ,,BRUKSELSKIEJ UNII EUROPEJSKIEJ , KTÓRY PONIŻA I POMIJA SUWERENNE DECYZJE SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO !!!

PRZYPOMNĘ :

...TAM TERAZ RZĄDZI NIEJAKI DONALD TUSK !!!Zaczyna się w UE robić ,,gorąco" za sprawa chociażby jak na tych ujęciach poniżej EMIGRANTÓW Z AFRYKI !
Imigranci uratowani przez brytyjską marynarkę na Morzu Śródziemnym /CARL OSMOND/MOD /PAP/EPA
...którzy za sprawa MAFIJNYCH INTERESÓW - wypływają z portów głownie Libii w kierunku Unii Europejskiej, zaś ta NAIWNA  instytucja w ramach LIMITÓW usiłuje uszczęśliwić na siłe  pewnymi przydziałami poszczególne kraje Europy!

Początkowo przebąkiwano o ilości około 2 TYSIĘCY Afrykanów dla Polski - A DZIŚ JUŻ KTOS TAM BEZ PYTANIA  NASZEGO NARODU O ZGODĘ ZADECYDOWAŁ,ŻE BĘDZIE TO JUŻ ...MINIMUM 3,5 TYSIĄCA!!!

Nielegalni imigranci uratowani na morzu przez służby hiszpańskie /A. CARRASCO RAGEL /PAP/EPA

JA JESTEM TOTALNIE PRZECIW!!!

BUNTUJMY SIĘ WSZYSCY JAKO POLACY - JAKO JEDEN CHRZEŚCIJAŃSKI NARÓD PRZECIWKO DECYZJOM UNII EUROPEJSKIEJ NARUSZAJĄCEJ NASZA KONSTYTUCJĘ!!!


A tak na marginesie - niedawno na pokład tego typu statków dostał się ,,WYBAWIONY" we Włoszech jeden z afrykańskich BANDYTÓW - który był związany z islamskim atakiem terrorystycznym w muzeum gdzie wśród ofiar byli Polacy...

TAK SPRYTNIE POSTANOWIŁ WRÓCIĆ DO EUROPY PO ZAMACHU...by zapewne znowu kombinować jak tu wymordować kolejnych niewinnych ludzi !

Preambuła naszej Konstytucji stanowi jednoznacznie, że POLACY MAJA OD 1989 ROKU MOŻLIWOŚĆ SUWERENNEGO I DEMOKRATYCZNEGO STANOWIENIA O LOSIE NASZEJ OJCZYZNY W POWINNOŚCIACH WOBEC NASZEGO DOBRA WSPÓLNEGO!!!
NIKT W UNII EUROPEJSKIEJ NIE MA PRAWA DECYDOWAĆ ZA NAS...nawet jeśli ZDRAJCA I KŁAMCA  jest prezydentem Parlamentu UE!A DLACZEGO NASZA NARODOWA DUMA I NASZ HONOR POWINIEN NAKAZYWAĆ NAM INTUICYJNIE BUNT PRZECIWKO PRZECIWKO ,,LIMITOM" AFRYKANÓW W POLSCE??!

No to Wam przypomnę !!!

Czy pamiętacie Marszałka Sejmu śp. Pana MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO - który wraz z Prezydentem RP śp.Lechem Kaczyńskim tragicznie zginął pod Smoleńskiem??!

TO DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK ON POWSTAŁ PEWIEN BARDZO MĄDRY PROJEKT OBYWATELSKI ...ZEBRANO 250 TYSIĘCY PODPISÓW POLAKÓW...SPORZĄDZONO DWA PROJEKTY NOWELIZACJI USTAWY O REPATRIACJI NASZYCH RODAKÓW I ICH RODZIN ZESŁANYCH SIŁA PRZEZ KOMUNISTÓW NA WSCHÓD ZSRR ...I CO DALEJ???!

CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PYTAJCIE NIEBAWEM W KAMPANII WYBORCZEJ DO SEJMU - A SZCZEGÓLNIE TO OSZOŁOMSTWO, KTÓRE JEST NADAL U WŁADZY ...GDZIE SIĘ PODZIAŁY NASZE PODPISY...CO JEST GRANE...???!

Jeśli macie choć minimalna wiedzę o TRAGEDII NASZEGO NARODU w latach 1939-1989 BUNTUJCIE SIĘ przeciwko nakazom UE i przydziałom Afrykanów NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ ...skoro mamy NIE ZAŁATWIONY OGROMNY PROBLEM NARODOWY za sprawą idiotów typu Tusk, Komorowski i reszta tej bandy!!!

PEŁNE A NIE TAK JAK DOTĄD POD PUBLICZKĘ - ZREALIZOWANIE AKCJI REPATRIACYJNEJ NASZYCH RODAKÓW ZZA WSCHODNIEJ GRANICY JEST NASZYM MORALNYM OBOWIĄZKIEM WOBEC POLAKÓW POZOSTAWIONYCH TAM SAMYCH SOBIE!!!

Konia z rzędem i na dodatek ze złotymi podkowami temu - KTO DZIŚ ODPOWIE NA PYTANIE ILU DOKŁADNIE JEST POLAKÓW I ICH BLISKICH SKRZYWDZONYCH PRZEZ TRAGICZNY LOS , KTÓRZY MARZĄ WRÓCIĆ DO POLSKI I LICZĄ NA NASZĄ SOLIDARNOŚĆ I POMOC !!!

W SAMYM TYLKO KAZACHSTANIE CZEKA WIELE TYSIĘCY POLAKÓW NA POWRÓT - A JEST ICH TAM MINIMUM 50 TYSIĘCY NASZYCH RODAKÓW!!!!!!

PO JAKI GWINT NAM POTRZEBNI AFRYKANIE??!

ODPOWIEDZMY SOBIE RACZEJ NA PYTANIE - KTO I PO CO, W JAKIM CELU OBALIŁ CHOCIAŻBY W LIBII MUAMARA KADAFIEGO....teraz niech więc przyjmie WSZYSTKICH bez wyjątku nieszczęśników z północnej Afryki !!!

W TYM BURDELU JAKI ZAFUNDOWAŁA NAM PLATFORMA OBYWATELSKA - WIECIE CO ROBIĄ POLACY ABY BYĆ TYLKO JAK NAJBLIŻEJ SWOJEJ OJCZYZNY A NASZEJ WSPÓLNEJ POLSKI??!

....PRZYJMUJĄ CAŁYMI RODZINAMI OBYWATELSTWO ROSYJSKIE - PO CZYM STARAJĄ SIĘ PRZEPROWADZIĆ JUŻ NA TERENACH ROSJI JAK NAJBLIŻEJ POLSKI!!!

TAK WIELU POLAKÓW ZAMIESZKAŁO WRĘCZ U GRANIC SWEGO DOMU, SWEJ OJCZYZNY ( np: Kaliningrad!!!)

Wiedzieliście o tym??!

TO 100% FAKTY !!! Oni z dumą i ogromna radością przyjeżdżają teraz do Polski ...JAKO ROSJANIE na zakupy!

Maciej Płażyński organizował gdy żył znaną akcję ,,LATO Z POLSKĄ" w czasie której do OJCZYZNY SWOICH PRZODKÓW przyjeżdżało na wakacje tysiące polskich dzieci , zesłańców na wschodnie tereny ZSRR !

DLACZEGO MAMY PRZYJMOWAĆ OBCYCH - GDY W POCZUCIU ODPOWIEDZIALNOŚCI PRZED BOGIEM I WŁASNYM SUMIENIEM STANOWIONO OBECNĄ KONSTYTUCJĘ RP - GDZIE ZAPISANO SŁOWA (cytat) ,, ZWIĄZANI WIĘZAMI WSPÓLNOTY Z NASZYMI RODAKAMI ROZSIANYMI PO ŚWIECIE "??!


NIE GŁOSUJCIE JUŻ WIĘCEJ NA TO OBECNE OSZOŁOMSTWO PLATFUSÓW OBYWATELSKICH , KTÓRZY PRZEZ TYLE LAT ZAPOMNIELI O SKUTECZNYCH ROZWIĄZANIACH PRAWNYCH ...ZAPOMINAJĄC O NASZYCH RODAKACH , A TERAZ DECYDUJĄC BEZPRAWNIE ZA NAS I NAWET PROMUJĄC PRZYJMOWANIE AFRYKANÓW W POLSCE!!!

A swoją drogą CIEKAWOSTKA: CZY WIECIE,ŻE W ARMII NIEMIECKIEJ JUŻ CO PIĄTY ŻOŁNIERZ JEST ....MUZUŁMANINEM ??!

Bardzo ciekaw jestem co dziś w 2015 roku powiedziałby ten facet, gdyby  żył??! (sic!!!!!)
         


Co się stało więc z aż 250 tysiącami podpisów zebranych min. z inicjatywy Macieja Płażyńskiego??!


PRZECIEŻ TEGO TYPU INICJATYWA USTAWODAWCZA  NARODU, SPOŁECZEŃSTWA - TO PRZYKŁAD PRAWDZIWEJ DEMOKRACJI...

A MOŻE TO WŁASNIE JEST BARDZO CZYTELNY DOWÓD NA TO,ŻE ...,,DEMOKRACJA" W POLSCE ZA SPRAWA PEWNEJ GRUPY CWANIAKÓW JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE FASADOWA - gdzie nikt nas nie słucha??!

POWIEDZMY TO SOBIE SZCZERZE ; 

CZY NASZEJ POLSKI NIE JEST STAĆ DZIŚ NA TO, ABY ROCZNIE DO OJCZYZNY WRACAŁO TYLKO ZALEDWIE JEDEN TYSIĄC  REPATRIANTÓW???!

Jesteśmy 40 milionowym narodem, który wybiera polityków nie mających skutecznego pomysłu na to , aby wspierać i promować a szczególnie pomagać tym gminom w Polsce, które przyjmowałyby jak największą liczbę NASZYCH RODAKÓW - repatriantów??!

NA WSCHODZIE ...wciąż z nadzieją czekają NASI RODACY na powrót do okradzionej z ogromnych terenów Rzeczpospolitej !!!

TAK WYGLĄDAŁA NASZA POTĘŻNA OJCZYZNA - KTÓRA ZA SPRAWĄ ZDRAJCÓW I CHCIWYCH POLITYKÓW WYGLĄDA DZIŚ ZUPEŁNIE INACZEJ!

ZERKNIJCIE SOBIE ILE DZIŚ MIESZKA W NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ ....INNYCH NARODOWOŚCI!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

CZY NIE CIEKAWI WAS LOS KOLEJNYCH PODPISÓW POLSKIEGO NARODU W WALCE O STATUS PAŃSTWOWYCH LASÓW W POLSCE - BEZWZGLĘDNIE NIE PODLEGAJĄCYCH PRYWATYZACJI JAKO DOBRO I SKARB OGÓLNONARODOWY??!

JAKOŚ CICHUTKO STAŁO SIĘ NA TEMAT TYCH PODPISÓW ...czy nie prawda??!