poniedziałek, 2 lutego 2015

Hasło dla Polaków na najbliższy czas ,,RATUJMY POLSKIE LASY"...gdziekolwiek jesteście na świecie - MOŻECIE POMÓC!


03 lutego 2015 roku

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/Jeśli KOCHACIE POLSKIE LASY I MACIE DO NICH SZACUNEK, wspomnienia,piękne przeżycia i niezapomniane chwile ujęte w Waszej pamięci, aparatach fotograficznych ...  - gorąco zachęcam czytelników mego bloga www.pigipedia.blogspot.com abyście zerknęli na powyższą stronę http://ratujlasy.niepoprawnie.pl/ ZAPOZNALI SIĘ Z TREŚCIĄ APELU I OKOLICZNOŚCIAMI NA TEMAT PLANÓW SPRZEDAŻY W RĘCE PRYWATNE POLSKICH LASÓW PAŃSTWOWYCH  - a następnie podpisali się pod apelem PRZECIWKO PRYWATYZACJI POLSKIEJ ZIEMI I LASÓW !!!

GORĄCO WAS ZACHĘCAM - BO WARTO !!!UCZYNICIE TO DLA DOBRA NASZYCH PRZYSZŁYCH POKOLEŃ a przeciwko tej głupiej polityce jaką od szeregu lat prowadzi Platforma Obywatelska!

A tak DLA PRZYPOMNIENIA ,,Braci Leśnej"  - W JAKI SPOSÓB I KTO OGŁUPIAŁ POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO NA TEMAT ,,GWARANCJI ROZWOJU" (sic!!!!!!)............... LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE PRZEZ OSZOŁOMSTWO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓRE CO INNEGO MÓWIŁO...CO INNEGO PISAŁO...A ROBIŁO SWOJE!!!!

A oto  poniżej Wasza ,,TOP = DZIESIĄTKA" za miesiąc styczeń 2015 roku a dotycząca tego kto,jak często i skąd czytał moje informacje na www.pigipedia.blogspot.com  

W miesiącu styczniu 2015 roku - pojawiło się NOWYCH, kolejnych 24 informacji na moim blogu, na którym łącznie macie już ich aż ....454  !!!!!!

ZAPRASZAM WIĘC DO ARCHIWUM BLOGA I CZYTAJCIE TO CO JEST TYLKO DLA WAS!
W roku 2014 jest 301 wiadomości, zaś z 2013 roku kolejnych 129....a do tego KOLEJNE 500 (!!!)na poprzednim blogu www.pigipedia.blog.com(PO)lesie Lasy dla ludzi

Poprzedni blog musiałem niestety opuścić ze względu na intensywne dokuczanie mi drogą elektroniczną i przeszkadzanie w tym co robię...w tym o czym piszę!

A WIĘC POMAŁU DOCHODZĘ PO PODSUMOWANIU TYCH WSZYSTKICH WIADOMOŚCI PISANYCH NA OBU BLOGACH DO CYFRY ...1000 !!!

Mam pełną świadomość tego,że przypomina to niejednokrotnie pojęcie ,,WOŁANIA NA PUSZCZY"...gdyż tak na serio skala nieprawidłowości od 2008 roku w Lasach Państwowych,które od samego początku USIŁUJE PRZEHANDLOWAĆ Platforma Obywatelska jest nieprawdopodobnie PRZEOGROMNA......a ,,pod dywan" przez lata ukryto wiele niegodziwości w tej leśnej firmie państwowej !!!!

NAJGORSZE W TYM WSZYSTKIM JEST DLA MNIE TO,ŻE SKARB NASZEGO PAŃSTWA, RZECZPOSPOLITEJ ...TAK CHOJNIE WYNAGRADZA ŁOTRÓW,KŁAMCÓW,ZŁODZIEI,OSZUSTÓW - DLA KTÓRYCH PARTIE POLITYCZNE I ICH INTERESY,UKŁADY A NIE NARÓD...A NIE OJCZYZNA  - JEST NAJWAŻNIEJSZA!!!

I o tym właśnie pisze na moim blogu już tyle lat w detalach...pozbawiony nielegalnie pracy w Lasach Państwowych,co potwierdzają prawomocne wyroki Sądu RP!

A OTO JAK WYGLĄDAŁO WASZE CZYTELNICTWO ( ,,Top - 10") ,,pigipedii" W STYCZNIU 2015 ROKU z serwerów całego świata:

1/ POLSKA
2/ USA
3/ NIEMCY
4/ FRANCJA
5/ ROSJA
6/ WIELKA BRYTANIA
7/ WŁOCHY
8/ IRLANDIA
9/ AUSTRIA
10/ UKRAINA

Oczywiście to tylko (ZALEDWIE) pierwsza dzisiątka państw skąd zaglądacie REGULARNIE CODZIENNIE na mój blog!

DZIĘKUJĘ WAM I ZAPRASZAM CZĘŚCIEJ - a przy tym przekażcie zaproszenie innym!
TO JEST BARDZO SKUTECZNA METODA ...gdyż pomimo faktu, iż co miesiąc mam na blogu kilkadziesiąt tysięcy Waszych wejść - to dodam Wam,ze miesiąc styczeń 2015 roku był pod tym względem WYJĄTKOWY : PRZEKROCZYLIŚCIE REKORD  DOTYCHCZASOWEJ MIESIĄCZNEJ OGLĄDALNOŚCI www.pigipedia.blogspot.com AŻ O 2.445 WEJŚĆ WIĘCEJ NIŻ ,,ŚREDNIO" MIESIĘCZNIE !!!

MOJE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA !!!!

A OTO JAK WYGLĄDA WASZE CZYTELNICTWO ŁĄCZNIE ZA LATA 2013-2015 - TAKŻE JAKO ,,TOP-10" z serwerów całego świata;

1/ POLSKA
2/ USA
3/ NIEMCY
4/ FRANCJA
5/ WIELKA BRYTANIA
6/ UKRAINA
7/ ROSJA
8/  MALEZJA
9/ HOLANDIA
10/ WENEZUELA

...CODZIENNIE CZYTACIE MÓJ BLOG Z SERWERÓW KILKUDZIESIĘCIU PAŃSTW ŚWIATA ,ZAŚ POWYŻSZA STATYSTYKA DOTYCZY TYCH DZIESIĘCIU SKĄD NAJCZĘŚCIEJ SZUKACIE U MNIE INFORMACJI !
Ostatnio częstymi gośćmi na blogu jest Białoruś...Azerbejdżan...Kazachstan..Mongolia...Australia...Nowa Zelandia...no i oczywiście większość państw Europy i obu Ameryk!

 W miesiącu styczniu 2015 roku BARDZO CZĘSTO czytano mój blog z serwerów Rosji,Włoch,Kanady,Francji.Ukrainy,Irlandii,Islandii,Szkocji,Norwegii,Szwecji...


Mam satysfakcje,że znajdujecie u mnie ,,COŚ" DLA SIEBIE ...ZAPRASZAM!!!

Najbardziej ,,poczytne" na moim blogu są oczywiście te informacje dotyczące LASÓW PAŃSTWOWYCH...i osób,sytuacji POLITYCZNYCH w naszym regionie, a także dotyczące wojny na Ukrainie!


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

PAMIĘTAJCIE ...NIE ZAPOMINAJCIE ...,,RATUJMY POLSKIE LASY" !!!!!!!!!!!
         

Poszukaj w internecie hasło ; RATUJMY POLSKIE LASY - a dowiesz się wszystkiego!