piątek, 6 lutego 2015

,, WOJNA TOTALNA " NA UKRAINIE ...KWESTIĄ NAJBLIŻSZEGO CZASU ????! PARLAMENT UKRAINY WYDAŁ ZGODĘ NA.....MORDOWANIE SWOICH ŻOŁNIERZY !!!!!!!!!!!!!!

06 lutego 2015 roku

pozar_Moskwa1

Oto jak ostatniej nocy wyglądała ulica Budionnego...w Moskwie !!!

PŁONIE STRATEGICZNE MIEJSCE - PRODUKUJĄCE SILNIKI DO ROSYJSKICH SAMOLOTÓW WOJSKOWYCH MIG ( fabryka ,,Salut" ).

W gaszeniu pożaru brało udział 65 strażaków i 18 zastępów moskiewskiej straży pożarnej...


pozar_Moskwa_3A zaledwie 5 dni temu spłonął DRUGI CO DO WIELKOŚCI W ROSJI - bezcenny księgozbiór Biblioteki Instytutu Informacji Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk...budynek się zawalił!!!

...NIECAŁY MIESIĄC TEMU spłonęła doszczętnie w Moskwie fabryka polimerów!!!Władymir Putin ...PODPISAŁ OSTATNIO DEKRET O MOBILIZACJI REZERWISTÓW W ROSJI W BIEŻĄCYM ROKU 2015 !!!!

(cyt) ,, Wezwać w 2015 roku obywateli Federacji Rosyjskiej znajdujących się w rezerwie w celu przejścia mobilizacji o długości do dwóch miesięcy w składzie Sił Zbrojnych  Federacji Rosyjskiej, w Wojskach Wewnętrznych, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, w organach ochrony państwa, organach Federalnej Służby Bezpieczeństwa" 

JAK MYŚLICIE ...DO CZEGO TO WSZYSTKO ZMIERZA???!


Wczoraj zaś  Prezydent Francji Francois Hollande na konferencji prasowej powiedział takie słowa przed odlotem do Kijowa ; ,, TERAZ MAMY WOJNĘ, KTÓRA MOŻE STAĆ SIĘ WOJNĄ TOTALNĄ" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Czyżby wiedział więcej, niż zwykły Francuz czy inny  obywatel Unii Europejskiej?!

Ponadto dodał ,, Powinienem powiedzieć to jasno, powinniśmy mówić prawdę wszystkim krajom W TYM TAKŻE RZECZY , KTÓRYCH NIE JESTEŚMY SKŁONNI ZAAKCEPTOWAĆ! Takie jest stanowisko Francji" 
  

A stanowisko to brzmi oficjalnie  ;  NIE dla Ukrainy w NATO !!!!!!
O tym wczoraj dowiedział się Prezydent Ukrainy Poroszenko...

W obliczu wręcz totalnej dezercji i niechęci młodych Ukraińców do strzelania w stronę swoich braci SŁOWIAN - parlament Ukrainy chcąc zaostrzyć dyscyplinę wojskową w swej armii  wydał USTAWĘ  o projekcie nr 1762  NA MOCY KTÓREJ ZA NIEWYPEŁNIENIE WOJSKOWEGO OBOWIĄZKU , to jest ,,NIEPOSŁUSZEŃSTWO LUB SAMOWOLNE OPUSZCZENIE POZYCJI  BOJOWEJ"możliwe jest odtąd ,,użycie siły" ...AŻ DO ROZSTRZELANIA WŁACZNIE !!!!!

To pomysł i projekt deputowanych Frontu Ludowego Ukrainy...

A WIĘC NASI SĄSIEDZI - UKRAINA ; pragnąca wstąpić zarówno do Unii Europejskiej jak i NATO ...wydaje rozkaz poprzez swój parlament ZABIJANIA SWOICH ŻONIERZY, KTÓRZY ALBO NIE CHCĄ BRONIĆ JEJ SUWERENNOŚCI, ALBO Z INNYCH POBUDEK , NA PRZYKŁAD RELIGIJNYCH ...UNIKAJĄ WOJSKA!

Ostatnio prokurator wojskowy Ukrainy polecił aresztować  BOHATERSKIEGO DOWÓDCĘ, który wydostał swoich żołnierzy z okrążenia pod Debalcewem, gdzie czekała ich pewna śmierć, gdyż pozbawieni sa tam pomocy ze strony WŁADZ I PARLAMENTU UKRAINY !!!
Wszystkich aresztowano za ...samowolne opuszczenie ,,pozycji bojowych" 


TYLKO W PIERWSZYM ETAPIE MOBILIZACJI POBOROWYCH NA UKRAINIE - natrafiono od razu na ogromne problemy!!!

Aż 7.472 osoby zostały objęte ...POSTĘPOWANIAMI W SPRAWIE UCHYLANIA SIĘ OD SŁUŻBY WOJSKOWEJ !!!

W 1.336 tego typu spraw trafiło do sądu...wydano 160 wyroków! Aktualnie ukraińskie sądy rozpatrują około 200 spraw dotyczących DEZERCJI...

W 2014 ROKU UKRAIŃCY ZŁOŻYLI  TRZY TYSIĄCE DONIESIEŃ mówiących o ....skorumpowanych pracownikach komisji poborowych !!!!!!!!!!!!!!!!

Prawie 20% Ukraińców z POLSKIEGO WOŁYNIA którzy stawili się przed takimi komisjami - zadeklarowało, iż nie może służyć w armii ukraińskiej z powodów RELIGIJNYCH!!!

(.... przykazanie ; NIE ZABIJAJ !!!!)
Zdj. ilustracyjne /PAP/EPA/IVAN BOBERSKYY /


Co ciekawe - w poprzednich latach TAKIE SAME deklaracje składało zaledwie 0,7% poborowych!


POPULARNYM SPOSOBEM NA UNIKANIE POBORU NA UKRAINIE JEST WYJAZD DO POLSKI...RUMUNII..A NAWET ROSJI !!! MASOWO PORZUCANE SĄ STANOWISKA PRACY...jak np. w obwodzie tarnopolskim!

W rejonie śniatyńskim i horodeńskim  - POBÓR DO WOJSKA UKRAIŃSKIEGO uniemożliwiła lokalna społeczność!

Ukraińcy wraz z członkami rad miejskich zablokowali komisję poborową!! 

Na Ukrainie postanowiono powoływać w szeregi armii...KOBIETY!!!

Kilka dni temu Ukraina ...ZMASAKROWAŁA OSTRZAŁEM ARTYLERYJSKIM CAŁA KOLUMNĘ CZOŁGÓW ROSYJSKICH... oto jeden z nich!
czolgi-rosja-ukraina-donbas

A tak wygląda CMENTARZYSKO ROSYJSKICH CZOŁGÓW pod Debalcewem...

A tak płoną ciała rosyjskich żołnierzy poległych w Donbasie PALONYCH W RUCHOMYCH KREMATORIACH PUTINA (...o czym pisałem kilka dni temu!) - zdjęcia są spod Stachanowa a wojska sanitarne Federacji Rosyjskiej palące ciała swoich kolegów, zostały zaatakowane tam przez partyzantów ukraińskich!


mobilne-krematoria


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk 


PS.

mieso-armatnie

.... naiwne MIĘSO ARMATNIE na Ukrainie i w Rosji !!!!! 
W KOLEJCE DO PIECÓW...