niedziela, 22 lutego 2015

DYREKCJA GENERALNA LASÓW PAŃSTWOWYCH - DYSKRYMINACJA LEŚNIKÓW POTWIERDZONA WYROKIEM SĄDU OKRĘGOWEGO PRACY W WARSZAWIE!

22 lutego 2015 roku

TO JUŻ 100% FAKT SKANDALICZNYCH POSTĘPOWAŃ PEWNEJ GRUPY POLITYCZNEGO OSZOŁOMSTWA wazeliniarzy Platformy Obywatelskiej W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!

I właśnie o tym postanowieniu Sądu RP Z DNIA 30 STYCZNIA 2015 ROKU , KTÓRE OSOBIŚCIE PRZEKAZAŁEM W DNIU 20 LUTEGO 2015 ROKU W NOWEJ SIEDZIBIE DGLP PRZY ULICY GRÓJECKIEJ W WARSZAWIE DYREKTOROWI GENERALNEMU LASÓW PAŃSTWPWYCH Panu Adamowi Wasiak do wiadomości opiszę poniżej ...

ZAPRASZAM  na www.pigipedia.blogspot.com !

A TAK NA MARGINESIE;

Czy pamiętacie kto był MARNĄ PO-LITYCZNĄ ,,DYREKTORZYNĄ"  Generalną Lasów Państwowych podczas organizowania konkursu na stanowisko dyrektora RDLP we Wrocławiu czego dotyczy ów wyrok mówiący o ...DYSKRYMINACJI W CZASIE ORGANIZOWANIA TEGOŻ  ŚCIEMA ,,KONKURSU" POD POTRZEBY OSZOŁOMSTWA O KTÓRYM PISAŁEM NIEJEDNOKROTNIE NA MOIM BLOGU??
                   


Dla mających trudności z poprawną  odpowiedzią na powyższe pytanie  A SZCZEGÓLNIE Z PRAWIDŁOWYM  ROZRÓŻNIENIEM obu w/w postaci dodam ; TEN PO LEWEJ STRONIE ...Marian Pigan.

Dziś pękam ze śmiechu i wyjątkowo pojmuję powiedzenie ;,, NA POHYBEL...."  GDY PRZYPOMNĘ SOBIE JAK TO MECENASI REPREZENTUJĄCY TAKIE OTO SKANDALICZNE ,,LASY PAŃSTWOWE" - wręcz zaklinali się, iż jakoby DYSKRYMINACJI nie było !!!!Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYROK MÓWI,ŻE BYŁA I TO W 100% !!!

KOLEJNY SKANDAL....KOLEJNA ŻENADA...NO I OBCIACH OCZYWIŚCIE!!!!WARTO TU ,,HASŁOWO" - coś Wam uświadomić;

Otóż Marian Pigan powołał w skład tejże komisji ŚCIEMA konkursowej pod pozycją nr 1 CZŁONKA o nazwisku ...EDWARD BALWIERCZAK - ówczesny układowy dyr.RDLP Krosno, SKORUMPOWANY ,,BOHATER" WIELU FELIETONÓW NA www.pigipedia.blogspot.com a którego w 2014 roku aresztowało Centralne Biuro Śledcze i przeszukało jego biuro w RDLP w poszukiwaniu łapówki.

Wyszedł zza krat za kaucją - aktualnie trwa jego proces i pozostałej ,,ekipy: ZAŚ DYREKCJA GENERALNA LP NADZWYCZAJ ŁAGODNIE  i układowo rozsatała się z owym skorumpowanym  krętaczem PO ZAWIESZENIU GO W OBOWIĄZKACH DYREKTORA O DZIWO DECYZJĄ PROKURATURY ...dając mu zamiast dyscyplinarnego zwolnienia ...TRZY MIESIECZNE WYPOWIEDZENIE, PŁATNE PRZEZ SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE!

TO BARDZO DUŻA KWOTA...ale co tam ; Lasy Platfusów Obywatelskich na to bezkarnie nadal stać!

A oto co ów Balwierczak podpisał  04 kwietnia 2011 roku będąc owym CZŁONKIEM nr 1 komisji konkursowej na stanowisko dyrektora RDLP we Wrocławiu ;

(cyt),,nie pozostaję z żadnym uczestników konkursu w takim stosunku prawnym lub faktycznym ŻE MOŻE TO BUDZIĆ UZASADNIONE WĄTPLIWOŚCI CO DO MOJEJ BEZSTRONNOŚCI"

No koń by się uśmiał...WYGRAŁ TEN KTÓRY MIAŁ WYGRAĆ, o czym w detalach niebawem na www.pigipedia.blogspot.com

BEZSTRONNOŚĆ ...puste słowo w obecnych Lasach Państwowych!

Sąd Okręgowy w Warszawie XXI Wydział Pracy – pod przewodnictwem Sędziny Sądu Okręgowego Bożeny Rzewuskiej wydał w dniu 30 stycznia 2015 roku POSTANOWIENIE w sprawie sygnatura akt XXI P 199/11 z powództwa inż. leśnika MARKA JAKUBIK o odszkodowanie z tytułu dyskryminacji W PRZEDMIOCIE SPROSTOWANIA NIEDOKŁADNOŚCI WYROKU.

Sąd Okręgowy postanowił 30 stycznia 2015 roku -(cyt) ,, SPROSTOWAĆ NIEDOKŁADNOŚĆ WYROKU SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE XXI WYDZIAŁ PRACY Z DNIA 13 STYCZNIA 2014 ROKU W TEN SPOSÓB,ŻE W KOMPARYCJI WYROKU PO SŁOWIE ,,ODSZKODOWANIE WPISAĆ ,,Z TYTUŁU DYSKRYMINACJI”(...)

UZASADNIENIE.

Powód (inż.Marek Jakubik) w piśmie procesowym z dnia 16 stycznia 2014 roku (..a więc trzy dni po wyroku!)WNIÓSŁ O UZUPEŁNIENIE TREŚCI WYROKU PRZEZ JEDNOZNACZNE WPISANIE ZA CO ZOSTAŁO ZASĄDZONE NA JEGO RZECZ ODSZKODOWANIE OD STRONY POZWANEJ.

Zdaniem Sądu Okręgowego, jest to wniosek o sprostowanie w wyroku niedokładności poprzez sprecyzowanie Z JAKIEGO TYTUŁU ZOSTAŁO ZASADZONE ODSZKODOWANIE.

Z treści uzasadnienia wyroku wynika, jaka jest podstawa faktyczna i prawna orzeczenia i nie czyni się tego w treści samego orzeczenia.

DLATEGO TEŻ NALEŻAŁO JEDYNIE DOPRECYZOWAĆ Z JAKIEGO TYTUŁU PRAWNEGO SĄD ODSZKODOWANIE ZASĄDZIŁ I SPROSTOWAĆ TĘ NIEDOKŁADNOŚĆ-POPRZEZ DOPISANIE SŁÓW ,, Z TYTUŁU DYSKRYMINACJI”.

Z tych względów na podstawie art.350 paragraf 1 i paragraf 2 kpc należało orzec jak w sentencji postanowienia.”


I takiej właśnie treści dokument sądowy przekazałem w siedzibie DGLP Panu Dyrektorowi Generalnemu LP Adamowi Wasiak – a moją intencją było, aby nie popełniano więcej TAK SKANDALICZNYCH BŁĘDÓW I ZACHOWAŃ JAKIE JAK WIDZICIE ZOSTAWIŁ PO SOBIE niejaki ...PO-lityczny Marian Pigan.

BRAVO Marek!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piszę jak jest ...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

SPECJALNIE DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA UPUBLICZNIĘ RÓWNIEŻ NIEBAWEM DETALE NA TEMAT SPOSOBU PUNKTACJI I UZNANIA ,,szanownej"komisji dyr.Pigana w tym konkursie ...bo NÓŻ W KIESZENI SAM SIĘ OTWIERA, gdy czytałem i analizowałem ów konkurs na stanowisko dyrektora RDLP Wrocław!

A TAK NA MARGINESIE; 

SKORO SĄD OKRĘGOWY PRACY W WARSZAWIE UZNAŁ DYSKRYMINACJĘ W TYCH PROCEDURACH KONKURSOWYCH - TO ZGODNIE Z PRAWEM POWINIEN ON ZOSTAĆ MOIM ZDANIEM NIE TYLKO POWTÓRZONY I UNIEWAŻNIONY ÓW POLITYCZNY WYBÓR OBECNEGO KIEROWNICTWA RDLP WROCŁAW...A TYM SAMYM RACZEJ UNIEWAZNIONE WSZELKIE DECYZJE I WYTYCZNE OD CHWILI OBJĘCIA STANOWISK PO ,,KONKURSIE" PRZEZ JAK SIĘ OKAZUJE Z GÓRY I ZAKULISOWO USTALONYCH W DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH ZWYCIĘZCÓW TEGO ,,ŚCIEMA" KABARETU A NIE KONKURSU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!  

I właśnie nad tym teraz PRAWNIE rozmyslamy...pracujemy...

A O EFEKTACH OWEGO ,,GŁÓWKOWANIA" NIE ZAPOMNĘ NAPISAĆ NA www.pigipedia.blogspot.com

A TAK COŚ NA ,,DESER" dla Braci Leśnej czytającej mój blog;


OBSERWUJCIE UWAŻNIE NADLEŚNICTWO POŁCZYN / RDLP SZCZECINEK/ ...gdyż teraz tylko od Pana Adama Wasiak Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych zależy CZY DOWIECIE SIĘ NA www.pigipedia.blogspot.com TEGO CO MOIM ZDANIEM JAKO LEŚNIKA BEZPRAWNIE POZBAWIONEGO PRACY ...RACZEJ NIE POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ, TYLKO DLATEGO, ABY DLA WAS WIDOK ZIELONEGO MUNDURU POLSKIEGO LEŚNIKA = NIE BYŁ KOJARZONY  Z JAKĄŚ  MAFIĄ...KORUPCJĄ...POLITYCZNYM NEPOTYZMEM...NIEPRAWDOPODOBNYMI SYTUACJAMI JAKIE PRZENIGDY NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA W NASZYCH NORMALNYCH I ZDROWYCH PAŃSTWOWYCH LASACH !!!

CZEKAM NA DECYZJĘ PANA DYREKTORA ...tyle obecnie  mogę napisać!!!

UFAM,że są ludzie w DGLP uważający podobnie jak i ja że HONORU I GODNOŚCI LEŚNIKA = NIE MOŻNA KUPIĆ ZA INTRATNE STANOWISKA I  KASĘ,!!!!

DAŁEM DOBROWOLNIE  SŁOWO....mając na względzie wyłacznie pozytywny WIZERUNEK Lasów Państwowych, tak psuty przez PO-LITYCZNE MENDY w zielonych mundurach, którym za DEBILIZM płaci Skarb Państwa LP !!!!