wtorek, 17 lutego 2015

REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU ...KRĘTACTWA DYREKTORA CICHONIA, OBAWIAJĄCEGO SI Ę UPUBLICZNIENIA NIEKOMPETENCJI I BRAKU PROFESJONALIZMU W PODLEGŁYCH MU NADLEŚNICTWACH!!!!

17 lutego 2015 roku


NIEBAWEM poczytacie poniżej W JAKI SPOSÓB TYLKO ZŁOŚLIWIE, KRETYŃSKO SĄ TRAKTOWANE przez kierownictwo RDLP Szczecinek  moje próby nomen omen zgodne z obowiązującym prawem legalnego otrzymania informacji mówiących o ...NIEGOSPODARNOŚCI W NIEPOTRZEBNYM WYDAWANIU OGROMNYCH SUM PIENIĘŻNYCH SKARBU PAŃSTWA PRZEZ NIEKOMPETENTNYCH URZĘDNIKÓW PODLEGŁYCH TEMU  DYREKTOROWI RDLP !!!

Na szczęście nie brakuje mi determinacji- a wszystkim leśnikom tejże RDLP Szczecinek dziękuję za otrzymywane info i dokumenty mówiące o SKANDALICZNYCH WYDATKACH z kasy PAŃSTWA, które swoim zachowaniem i postępowaniem UKRYWA dyr. Cichoń !!!


SPOSÓB W JAKI JESTEM TRAKTOWANY PRZEZ DYREKTORA CICHONIA ...BARDZO MI SŁUŻY ZAŚ CZYTELNICY MEGO BLOGA www.pigipedia.blogspot.com BĘDĄ MIELI NIEBAWEM OKAZJĘ ZOBACZYĆ DOKUMENTY I RACHUNKI ZA....NIEPRAWDOPODOBNE W MEJ OCENIE WYŁUDZENIA KASY Z LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

Cierpliwości....

UWAGA!ZE WZGLĘDU NA PEWNE NAGŁE OKOLICZNOŚCI ŚCIŚLE ZWIĄZANE Z TEMATEM I TYTUŁEM TEGO POSTU - JAKIE MIAŁY MIEJSCE DZIŚ 18 LUTEGO 2015 ROKU, A SZCZEGÓLNIE MOJA PEŁNA ŚWIADOMOŚĆ IŻ JESTEM CZYTANY RÓWNIEŻ PRZEZ OSOBY BARDZO NIEUCZCIWE A NADAL DECYZYJNE W LASACH PAŃSTWOWYCH , JESTEM ZMUSZONY PRZEZ KILKA DNI DO CZASU ROZWIĄZANA PEWNEGO PROBLEMU NIE PUBLIKOWAĆ SZCZEGÓŁÓW JAKIE NADMIENIŁEM HASŁOWO!!!

SORY!!!! TAKA JEST POTRZEBA CHWILI - DO TEMATU W DETALACH WRÓCĘ ZA KILKA DNI!JESTEM NATOMIAST BARDZO PEWIEN,ŻE JUTRZEJSZE INFORMACJE NA MOIM BLOGU - Z PODANIEM DETALICZNYCH PODSTAW PRAWNYCH SPOWODUJĄ,IŻ WIELU PANÓW NADLEŚNICZYCH LASÓW PAŃSTWOWYCH ...NIESTETY ZA SPRAWĄ WYŁĄCZNIE SWOICH ,,KOMPETENCJI" NIE BĘDZIE MOGŁO SPOKOJNIE WIELE DNI ZASNĄĆ WIEDZĄC O TYM O CZYM IM NAPISZE NA PODSTAWIE OSTATNICH FAKTÓW I ....POLECENIA C.B.A. WRAZ Z PROKURATURĄ OKRĘGOWĄ ŚLEDZTWA W SPRAWIE, KTÓRA Z TEGO CO WIEM ZMUSI IDIOTYCZNIE  ZŁOŚLIWEGO NADLEŚNICZEGO DO ZMIANY BUDŻETU NADLEŚNICTWA O NIEPLANOWANĄ KWOTĘ AŻ  ...750 TYSIĘCY ZŁOTYCH PEWNYCH NAGŁYCH OPŁAT!!!!

Z JEGO WYŁĄCZNEJ WINY....NA SZKODĘ LP!!!

BARDZO MNIE CIEKAWI STANOWISKO PO TYM WSZYSTKIM I REAKCJA DYREKTORA GENERALNEGO LP PANA WASIAKA...GDYŻ PO PRZYSŁOWIOWYCH USZACH POWINIEN OSTRO OBERWAĆ TAKŻE DYREKTOR RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIR CICHOŃ, KTÓRY WRAZ Z OWYM NADLEŚNICZYM ....OSZUKIWALI NADLEŚNICZYCH ALBO NIE ZNAJĄC PRAWA, LUB TEŻ  BĘDĄC PO PROSTU...POSPOLITYMI OSŁAMI, BO INACZEJ NIE MOGĘ TEGO OKREŚLIĆ BARDZIEJ DOSADNIE!!!!!!

W naturze jest tak,że OSŁY POTRAFIĄ SIĘ FANTASTYCZNIE DOBIERAĆ W PARY...i kapitalnie przekomarzać !!!

OPRÓCZ PANA NADLEŚNICZEGO I TEGO CO ZROBIŁ - PROKURATURA JUŻ ZAINTERESOWAŁA SIĘ RÓWNIEZ INNYMI OSOBAMI, KTÓRE Z TEGO CO WIEM RACZEJ NIE UNIKNA ODPOWIEDZIALNOŚCI FINANSOWEJ I KARNEJ!!!!


TAK JEST W RDLP SZCZECINEK - KTÓRYM KIERUJE ,,BARDZO ZDOLNY" DYREKTOR Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ SŁAWOMIR CICHOŃ...non stop liczący na układy polityczne i wsparcia takich osób jak SKOLIGACONY Z NIM RODZINNIE Stanisław Gawłowski, o zgrozo WULGARNY i znany nie tylko z warszawskiej restauracji ,,Sowa&Przyjaciele" wice mister środowiska!


Piszę jak jest...WREDNIE w RDLP Szczecinek!!!!!


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Sposób korespondowania ze mną dyr.RDLP Szczecinek który jak widzę BARDZO SIĘ MARTWI O MOŻLIWOŚCI DOTARCIA DO MNIE SZEREGU INFORMACJI, DOKUMENTÓW NA TEMAT NIEGOSPODARNOŚCI W PODLEGŁYCH MU NADLEŚNICTWACH - przypomina mi W SPOSÓB IDIOTYCZNY  rozwiązywanie bardzo prostych pytań - jak chociażby NA WESOŁO tego typu:  

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy humor o idiotach