niedziela, 8 lutego 2015

CZY NADCHODZI CZAS ZBIERANIA KAMIENI NIENAWIŚCI - A NIE ICH STAŁEGO ROZRZUCANIA?!

08 lutego 2015 roku

W TEJ CHWILI GDY CZYTACIE PONIŻSZE INFORMACJE - prawie 700 pojazdów różnego typu wyruszyło z baz rosyjskich RAKIETOWYCH WOJSK STRATEGICZNYCH na manewry!
WŚRÓD NICH JEST OKOŁO 30 CIĘŻARÓWEK Z MIĘDZYKONTYNENTALNYMI RAKIETAMI BALISTYCZNYMI wyposażonymi w głowice jądrowe!

Kumulacja manewrów jest na Syberii w pobliżu Irkucka
Ponadto Rosjanie ,,ćwiczą" w regionach Kirowskim....Twerskim...Iwanowskim...a takze na terytorium Ałtajskim i w Republice  Mari-El

Według szacunków wywiadowczych LICZBA ZABITYCH NA UKRAINIE zarówno cywilów jak i wojskowych wynosi już około 50 tysięcy ludzi!!!!!

PRAWIE 2 MILIONY OSÓB ZOSTAŁO ZMUSZONYCH WOJNA OPUŚCIĆ SWOJE DOMY......od kwietnia 2014 roku TAKIE WIDOKI to smutna i tragiczna codzienność na Ukrainie!!!

TYLKO W CIĄGU OSTATNIEJ DOBY - kiedy to pisze , zostało zabitych 12 żołnierzy ukraińskich zaś 24 raniono na tej wojnie!


A oto kilka rodzajów rosyjskiej broni...która to sprawia :
System PANCYR-S1 ( zdjęcie z rejonu Makijewki/ Szachtarska)
Wieża z automatycznymi armatami 2A38M oraz wyrzutniami przeciwlotniczych pocisków rakietowych 57E6-E.System TOS-1 ,,Buration"...I PROWADZONY Z NICH OSTRZAŁ CELU.A OTO EFEKT TEGO OSTRZAŁU...i wyobraźcie sobie,że są tam okopani a okrążeni żołnierze Ukrainy pod Debalcewem !  WYJŚCIE ŻYWYM Z TAKIEGO OSTRZAŁU JEST ZNIKOME.

 ...w Doniecku są już działa samobieżne 283 ,,Akacja".TYLE ZOSTAŁO Z CZOŁGU ROSYJSKIEGO - trafionego z ukraińskiej armaty samobieżnej ,,Pion".

Na froncie walk ukraińsko-rosyjskich miał w lutym 2015 roku miejsce pewien NIEPRAWDOPODOBNY fakt...żołnierze ukraińscy 128 brygady i artylerzyści 2 dywizjonu UKRADLI ROSJANOM SPRAWNY CZOŁG 7-72, który ich ostrzeliwał a potem znikał!
Znaleźli go stojącego bez Rosjan bawiących wówczas w pobliskim domu...odpalili silniki i odjechali na swoje pozycje w okopy!
Oto i on...JUŻ Z MANIFESTACYJNIE WYWIESZONĄ FLAGĄ UKRAINY!

T-72_Ukraina