sobota, 31 stycznia 2015

REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU...ALKOHOL W PRACY LEJĄCY SIĘ STRUMIENIAMI I UKRYWANIE ,,WPADEK" PRZEZ KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH!

31 stycznia 2015 roku

Czyżby ALKOHOLOWE POSTĘPOWANIE ówczesnego zastępcy dyrektora generalnego LP Jana Szramki o jakim pisałem wcześniej na blogu, który ubrany na galowo w mundur leśnika LP spożywał alkohol pełniąc  swe obowiązki służbowe.... ,,spłynęło" dosłownie na innych pracowników Słuzby Leśnej niczym - BEZKARNY WZÓR DO NAŚLADOWANIA??!

I właśnie o tym w detalach NIEBAWEM na www.pigipedia.blogspot.com ...ZAPRASZAM!
                                                  
JAK MYŚLICIE;
-czy można być BEZKARNIE pijanym w pracy w Lasach Państwowych?!
-czy można mając kilka promili alkoholu we krwi osobiście BEZKARNIE prowadzić pojazd służbowy Skarbu Państwa LP ?!
-czy można BEZKARNIE nawet po wyroku sądowym za ten czyn -nadal być pracownikiem Służby Leśnej?!   

MOŻNA !!!!Ale pod warunkiem: MUSI MIEĆ TO ŚCISŁY ZWIĄZEK Z DYREKTOREM RDLP SZCZECINEK Sławomirem Cichoń...oraz DYSKRYMINACJĄ I NIERÓWNYM TRAKTOWANIEM nie tylko w podobnych sytuacjach wobec  INNYCH PRACOWNIKÓW NA TERENIE TEJŻE DYREKCJI REGIONALNEJ !!!!!
...dyr.Sławomir Cichoń ,,pod dywan" potrafi ukryć WSZYSTKO!!!I o tym poniżej ...ALE W KOLEJNYM ,,WOŁANIU NA PUSZCZY" I NASTĘPNYCH MOICH PYTANIACH DOTYCZĄCYCH TEJ SAMEJ ALKOHOLOWEJ KWESTII DO DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH PANA ADAMA WASIAK, który jeszcze nie odpowiedział mi na moje pytania jakie upubliczniłem na www.pigipedia.blogspot.com a dotyczące ; ALKOHOLU W LASACH PAŃSTWOWYCH SPOŻYWANEGO W CZASIE PRACY ...na przykładzie Jana Szramki !!!


A na zdjęciu tak dla przypomnienia: ówczesny z-ca dyrektora generalnego LP Jan Szramka w mundurze i podczas ALKOHOLOWEJ IMPREZY ...no i ,,TWÓRCZO" SPĘDZANEGO CZASU!!!!!!!!!!!!!! Za którą potem na zakończenie nawet pisemnie podziękował za ,,szczególne" przyjęcie....sic!!!!!!!!!!!!!!!

                                             A jak było na terenie Regionalnej Dyrekcji LP w Szczecinku....??!

I właśnie o tym NIEBAWEM...treść mojej korespondencji W TEJ SPRAWIE upublicznię po pewnym czasie, gdyż chciałbym aby Pan Dyrektor Generalny LP Adam Wasiak nie miał problemów ze sprawdzeniem danych na temat pewnego PRZESTĘPCY ...pracującego ku oburzeniu Braci Leśnej nadal w Służbie Leśnej !
SPRAWĘ DOSKONALE ZNA DYR.RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIR CICHOŃ...ale ,,nie wypada mu " interweniować?!
Dokument ten DGLP w Warszawie otrzyma ode mnie  02 lutego 2015 roku!


Piszę jak na serio jest ...alkoholowo i niebezpiecznie w Lasach Państwowych RP!


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

A OTO PONIŻEJ MOJA PROPOZYCJA NIE TYLKO DLA PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH RDLP SZCZECINEK PIJĄCYCH ALKOHOL W PRACY...

MOŻE TO I NIEZŁY SPOSÓB, ABY TEGO TYPU PLAKATY SPRZED LAT ZOSTAŁY ZAKUPIONE I WYWIESZONE W KILKU BUDYNKACH LASÓW PAŃSTWOWYCH ...W RAMACH PRZYPOMNIENIA I ,,EDUKACJI"" LEŚNIKÓW??!
GWARANTUJ Ę DUŻĄ SKUTECZNOŚĆ I ZMNIEJSZENIE ILOŚCI  ALKOHOLOWYCH ,,WPADEK"....

Gdyby do tego hasła poniżej zastosował się negatywny ,,bohater" moich powyższych informacji ...NIE MIAŁBY NIE TYLKO ON PROBLEMÓW!!!
Pan Dyrektor Generalny LP otrzymał korespondencję ode mnie która nie przypadkowo narzaie  nie upubliczniam  - dnia 02 lutego 2015 roku o godz.8.34.