wtorek, 10 lutego 2015

UKRAIŃSKIE FAŁSZYWE ŚWINIE Z MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH...I ICH PRYMITYWNE ZAGRYWKI KOSZTEM INTERESÓW NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ !!!

10 lutego 2015 roku


Oto co wczoraj 09 lutego 2015 roku pojawiło się na OFICJALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy ...w czasie gdy Ukraina PROSI POLSKĘ O POMOC w trwajacej wojnie rosyjsko-ukraińskiej :

Rzecznik MSZ Ukrainy Perebyinis  - opublikował OFICJALNIE na stronach internetowych INFORMACJĘ O HISTORYCZNEJ ROCZNICY .....DALSZEGO GRABIENIA NASZEJ OJCZYZNY RZECZPOSPOLITEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otóż 09 lutego 1918 roku miał miejsce TRAKTAT BRZESKI , z którego MSZ Ukrainy jak widać jest dumna - NA MOCY KTÓREGO ROZKRADANO BĘDĄCA TEGO DNIA NADAL POD ZABORAMI POLSKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NIEMCY...AUSTRO-WĘGRY...TURCJA...BUŁGARIA...UKRAIŃSKA REPUBLIKA LUDOWA - TEGO WŁASNIE DNIA NA MOCY TRAKTATU BRZESKIEGO  PRZYZNAŁY ,,LUDOWEJ" UKRAINIE POLSKI CHEŁM I ZIEMIĘ CHEŁMIŃSKĄ, ZAŚ W TAJNYM PROTOKOLE UTWORZONO,WYDZIELONO, Z KOLEJNEGO ,,KĘSA" NASZYCH POLSKICH ZIEM  NICZYM KROJENIE SMAKOWITEGO TORTU = ...OSOBNY KRAJ KORONNY Z LWOWEM I PRZEMYŚLEM, KTÓRY MIAŁ ISTNIEĆ W RAMACH NIE UKRAINY A AUSTRO-WĘGIER !!!!!

USTALENIA TE SZLAG TRAFIŁ JUŻ W LISTOPADZIE TEGO SAMEGO ROKU 1918 - GDY POLSKA ZA SPRAWA CHOCIAŻBY TAKICH OSÓB JAK MARSZAŁEK PIŁSUDSKI ...ODZYSKAŁA SWA NIEPODLEGŁOŚĆ I POGONIŁA  NIE TYLKO UKRAIŃSKI, KOMUNISTYCZNY MOTŁOCH !!!!
 
I Z TYCH OTO FAKTÓW JEST TAK DUMNY ...TEN CYMBAŁ JAKIEGO WIDZICIE PONIŻEJ....RZECZNIK UKRAIŃSKIEGO MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH Perebyinis!

I TO W CZASIE , GDY ATAKOWANA OD WSCHODU UKRAINA PROSI CAŁY ŚWIAT O POMOC....W TYM NASZĄ POLSKĘ, ZAPEWNIAJĄC JAK ZWYKLE UKRAIŃSKO-FAŁSZYWIE  O  TAK ZWANEJ ,,PRZYJAŹNI I BRATERSTWIE" Z POLSKĄ I POLAKAMI.

OTO KOLEJNY DOWÓD NA OWĄ ,,PRZYJAŹŃ" UKRAIŃSKICH BANDEROWCÓW ...


Nie tak dawno pisałem zaś o innych SKANDALICZNYCH MAPACH jakie pojawiły się na stronach internetowych ambasad ukraińskich w USA, Niemczech - gdzie obecne ziemie znajdujące się w granicach dzisiejszej Poslki to ...UKRAINA (sic!!!!) 
OD ZAWSZE KRĘTACZE I ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!


POLSKA RACJA STANU I POLSKI INTERES zdaniem Ministra Obrony Narodowej w Polsce Tomasza Siemoniak - decyduje dziś o pomocy dla Ukrainy!

A JA PYTAM PUBLICZNIE TYCH POLSKICH POLITYKÓW - dlaczego DURNIE w ogóle  nie reagujecie na tak PROWOKACYJNE I HISTORYCZNIE KRZYWDZĄCE POLSKĘ wzmianki na stronach ukraińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych??!

UKRAIŃCY JAK WIDAĆ Z TEGO CO POWYŻEJ CHWALĄ SIĘ I SZCZYCĄ USTALENIAMI POLITYCZNYMI Z DNIA 09 LUTEGO 1918 ROKU OGRABIAJĄCYMI NIE ISTNIEJĄCĄ WÓWCZAS NASZĄ OJCZYZNĘ - PODZIELONĄ III ROZBIORAMI PRZEZ ZABORCÓW AUSTRIACO-PRUSKO-ROSYJSKICH!!!

9 MIESIĘCY PÓŹNIEJ po owym 09. lutego 1918 roku - tj; w listopadzie 1918 roku PO PONAD STU LATACH ROZBIORÓW RZECZPOSPOLITEJ - POLSKA ODZYSKAŁA SWĄ NIEPODLEGŁOŚĆ, ACZKOLWIEK NADAL BYŁA I JEST DO DZIŚ OKRADZIONA Z POLSKICH ZIEM ....TAKŻE PRZEZ UKRAIŃCÓW, KTÓRYM POLSKIE ZIEMIE Z LWOWEM NA CZELE PODAROWAŁ REŻIM KOMUNISTYCZNY!!! 


A oto jak rosyjskie wojska pancerne zmierzają w ostatnich dniach w kierunku Ukrainy...
Na Kaukazie i południu Rosji ...tuz przy granicy z Ukrainą OD KILKU DNI TRWA KONCENTRACJA WOJSK ROSYJSKICH - ORAZ BARDZO INTENSYWNE ĆWICZENIA KILKU TYSIĘCY KOMANDOSÓW!!!!!!!!!!!!

TA WOJNA ZA CHWILĘ WYMAŻE Z MAP ŚWIATA NA BARDZO WIELE LAT OGROMNE POŁACIE UKRAINY JAKA BYŁA NIEDAWNO...CZEGO JUŻ KRYM JEST FAKTEM PRZYKLEPANYM PRZEZ NIEMCY I FRANCJĘ, PO OSTATNICH ROZMOWACH Z POROSZENKO I PUTINEM!!!!

ZA CHWILĘ UKRAIŃCY, KTÓRZY NIE CHCĄ MASOWO WALCZYĆ ZA SWOJĄ OJCZYZNĘ...KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ,,MIĘSEM ARMATNIM" - BEDĄ MUSIELI PRZYJĄC DO WIADOMOŚCI,ŻE NIE TYLKO KRYM, ŁUGAŃSK, DEBALCEVO itd. itd.  .........to już nie ukraińskie państwo i ziemie!!!

JAK BYŚCIE CZUI SIĘ UKRAIŃSCY IDIOCI...gdyby po paru latach jakiś ,,nawiedzony" rzecznik polskiego MSZ napisał o tym oficjalnie na stronie internetowej  - ,,ubierając to" TAK SAMO jak wy teraz o owym traktacie brzeskim UKRAIŃSCY KRETYNI ???Ukraińcy wczoraj na rogatkach POLSKIEGO MIASTA LWÓW znajdującego się za sprawą KOMUNISTÓW pod okupacją ukraińską - ustawili ostatnio specjalne oddziały milicji i wojska, które...MAJĄ ZA ZADANIE WYŁAPYWAĆ KIEROWCÓW I PASAŻERÓW ZATRZYMYWANYCH DO KONTROLI SAMOCHODÓW, BY WRĘCZAĆ PRZYMUSOWE POWOŁANIE DO ARMII UKRAIŃSKIEJ, TYM Z MĘŻCZYZN, KTÓRYCH MAJĄ W REJESTRACH, A KTÓRZY UNIKAJĄ  WCIELENIA DO ARMII I WYSŁANIA NA FRONT !!!

Ukraińcy nie mogą dac sobie z tym faktem rady...TYLKO 6% ŻOŁNIERZY UZNAJĄ ZA OCHOTNIKÓW - zaś reszta to PRZYMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!

BARDZO I SŁUSZNIE BURZĄ SIE NIE TYLKO POLACY NA UKRAINIE - PRZED OWYM PRZYMUSEM WCIELANIA DO TEJ ARMII UKRAIŃSKIEJ,ALE SZCZEGÓLNIE WĘGRZY, KTÓRYCH ETNICZNE TERENY RÓWNIEŻ.......UKRADŁA UKRAINA ZA SPRAWĄ TAKICH IDIOTÓW KOMUNISTYCZNYCH JAK CHRUSZCZOV, KTÓRY PRZED LATY PODAROWAŁ IM KRYM, TERAZ ZAJĘTY PRZEZ ROSJAN !!!! 


Wiecie JAKA JEST REAKCJA Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego czy też tego idiotycznego NIErządu  jaki mamy  - na owe skandaliczne publikacje rzecznika MSZ Ukrainy??!

ŻADNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mało tego ....Prezydent Komorowski ogłosił,że niebawem osobiście znajdzie się na Ukrainie, aby zamanifestować POLSKIE POPARCIE dla Majdanu - bo zaraz mamy pierwsza rocznicę!

A JAK TYM RAZEM NIE BĘDZIE JAJEK ...A UKRAIŃSKIE WIDŁY,SIEKIERY I NOŻE PANIE KOMOROWSKI ???! 

A oto DOWÓD POLSKIEJ NAIWNOŚCI : Prezydent RP Bronisław Komorowski - pomimo tak licznej ochrony  JEST PUBLICZNIE  SMAROWANY JAJEM przez ukraińskiego OSZOŁOMA !!!! 

NIE CHCĘ MIEĆ TAKIEGO PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piszę jak jest ...JAK ZWYKLE FAŁSZYWIE I KŁAMLIWIE PO STRONIE UKRAIŃSKIEJ WOBEC POLSKI I POLAKÓW, A SZCZEGÓLNIE PRAWD HISTORYCZNYCH I FAKTÓW, KTÓRE ROZGRABIŁY NAM NASZĄ RZECZPOSPOLITĄ !!!!


Krzysztof  Kowalczyk


PS.


A OTO JAKIE DZIŚ 10 LUTEGO 2015 ROKU ,,UPOMINKI" WYSŁALI ,,DROGĄ LOTNICZĄ" ZA POMOCĄ NOWOCZESNEGO SYSTEMU O NAZWIE ,,TORNADO"  - ROSJANIE UKRAIŃCOM W MIEŚCIE KRAMATORSK ...oddalony aż 5o km od frontu walk wojennych :...jak widać budzi to WYJĄTKOWA CIEKAWOŚĆ mieszkańców Kramatorska, którzy robia sobie zdjęcia pamiątkowe!Ten z kolei pocisk ,,Tornado" omal nie trafił w  widoczną reklamę ....DRZWI i OKIEN!!!Tutaj pocisk wpadł do domu... i jak widać nawet WYMIANA DRZWI I OKIEN nie pomoże!!!
Dom doszczętnie zniszczony a wnim ....POCISK ,,Tornado" wystrzelony przez Rosjan! 

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko obok pozostałości po rakiecie w Kramatorsku /Presidential Press Service/MIKHAIL PALINCHAK /PAP/EPA
Prezydent Ukrainy Poroszenko przy jednym z rosyjskich pocisków ,,Tornado" jakie spadły na Kramatorsk...WITAM BARDZO SERDECZNIE MOICH NOWYCH CZYTELNIKÓW MEGO BLOGA,www.pigipedia.blogspot.com  KTÓRZY DZIŚ CZYTAJĄ MNIE W TAK LICZNYM GRONIE  Z SERWERÓW  ;

1/ JAPONII
2/ WŁOCH
3/ KANADY
4/ USA
5/  WIELKIEJ BRYTANII
6/ KENII
7/ TURCJI
8/ NIEMIEC
9/ AUSTRALII