piątek, 13 lutego 2015

KOLEJNE SKANDALICZNE OSZUSTWO...

13 lutego 2015 roku


NIE TAK DAWNO PISAŁEM NA BLOGU W SPRAWIE OSZUSTWA I FAŁSZOWANIA DOKUMENTÓW PRZEZ PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA LEŚNEGO ,,LASY PAŃSTWOWE" W POLSCE - W SĄDOWEJ SPRAWIE CYWILNEJ!

OSZUSTAMI SĄ LEŚNICY NADLEŚNICTWA ZDROJOWA GÓRA / RDLP PIŁA /...

CIEKAWOSTKA : 

Nadleśniczym, który użył w Sądzie dokumentu SFAŁSZOWANEGO , co potwierdza ekspertyza biegłego sądowego grafologa z dziedziny kryminalistyki powołanego specjalnie postanowieniem tegoż Sądu -  jest Pan Adam Standio , zaś ...jego szefem, dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile jest JEGO BRAT  Ryszard Standio !
Właśnie dotarły do mnie kolejne dokumenty organów ścigania w tej sprawie - którą Sąd skierował do wnikliwego śledztwa , gdyż jak się okazało a Sąd to potwierdził ... ,,DZIWNIE" SZYBKO I NIEZGODNIE Z PRAWEM KODEKS POSTĘPOWANIA KARNEGO, pani prokurator usiłowała tą SKANDALICZNĄ DLA WIZERUNKU LASÓW PAŃSTWOWYCH ,,załatwić" po swojemu tj; odmówiła pisemnie wszczęcia śledztwa,KTÓRE OKAZAŁO SIE W SĄDZIE ,,ZWYKŁĄ" LIPĄ !!!


Dziś z kolei - opiszę Wam, moim czytelnikom NADZWYCZAJ CIEKAWE FAŁSZERSTWO, KTÓRE WYSZŁO NA JAW a które miało swój ...bardzo podły cel!!!!

TO CO PONIŻEJ W DETALACH ...z imienia i nazwiska jak to jest u mnie na www.pigipedia.blogspot.com NIECH UZMYSŁOWI NAM WSZYSTKIM, JAK PEWNE OSOBY KRĘTACTWEM DOCHODZĄ DO CELU ...NASZYM OGÓLNOSPOŁECZNYM KOSZTEM! 

Tym razem z tematyką FAŁSZERSTW z Lasów Państwowych w Polsce - przenieśmy się DO NASZYCH SĄSIADÓW na Ukrainę....A  NAWET ZA OCEAN !


             saxon2

Drogą morską do portu w Odessie dotarły na Ukrainę te oto widoczne brytyjskie transportery opancerzone ,,SAXON" które teraz trafiają do zakładów zbrojeniowych, gdzie będą montowane na nich pewne dodatkowe uzbrojenia!

TAK OTO UKRAINA POMAŁU DOZBRAJA SIĘ W TEJ WOJNIE...

TRANSPORTERY ,,SAXON" wytrzymują ostrzały z broni kal. 7,62 mm a nawet z ciężkich karabinów maszynowych jakie mają rosyjskie śmigłowce...NIE OBAWIAJĄ SIĘ ZASTAWIONYCH MIN !!!
Pokonują przeszkody wodne o głębokości do 1 metra a potężny silnik Diesla pozwala im jechać z prędkością prawie...100 km/h 

W 1984 roku cena tego jednego pojazdu wynosiła 100 tys. funtów brytyjskich - a Ukraina zapłaciła za nie po 51 tys. dolarów. SĄ UŻYWANE...

ABY UZYSKAĆ POMOC WOJSKOWĄ...UKRAIŃCY POSUWAJĄ SIĘ NAWET DO OSZUSTW I KŁAMSTW !!!!!!!

NIE MAJĄ ŻADNYCH SENTYMENTÓW OSZUKIWAĆ NAJWIĘKSZE PAŃSTWA ŚWIATA...BYLEBY TYLKO OSIĄGNĄĆ SWOJE!!!

UWAŻAM,ŻE DLA NAS POLAKÓW, TO O CZYM PONIŻEJ  POWINNO DAĆ BARDZO WIELE DO MYŚLENIA - tym bardziej,że nie tak dawno Prezydent Ukrainy był w polskim Sejmie i wygłosił BARDZO WAŻNĄ dla naszych sąsiedzkich stosunków mowę!!!

CZY MÓWIŁ SZCZERZE PRAWDĘ??!

UKRAIŃSKA DELEGACJA PARLAMENTARNA ...OSZUKAŁA SENATORÓW USA OKAZUJĄC IM PODCZAS WIZYTY W AMERYCE = SFAŁSZOWANE ZDJĘCIA NA TEMAT WOJNY JAKA OBECNIE TRWA NA UKRAINIE !!!!

SKANDAL !!!!   SKANDAL!!!!  SKANDAL nad skandale!!!!!UKRAIŃSCY PARLAMENTARZYŚCI  PRZEDSTAWILI AMERYKANOM ZWODNICZE FOTOGRAFIE, KTÓRE MIAŁY PRZEDSTAWIAĆ ...ROSYJSKIE WOJSKA NA UKRAINIE w okolicach Donbasu!

SKANDAL TEN MIAŁ MIEJSCE W USA W GRUDNIU 2014 ROKU...media w Polsce jakoś tego nie rozwijają!

AMERYKANIE SPRAWDZILI TE ZDJĘCIA I ....WYSZŁO NA TO, IŻ UKRAIŃSCY PARLAMENTARZYŚCI  TO OSZUŚCI !!!!

OKAZALI AMERYKANOM  jako jakoby aktualne  - zdjęcie min. wykonane osobiście przez fotoreportera Associated Press ...Z 2008 ROKU - PODCZAS KONFLIKTU ROSJAN W GRUZJI!!!!


WSTYD I OBCIACH....TO FALSYFIKATY PRZEDSTAWIONE AMERYKANOM!!!!Autentyczność zdjęć które okazały się FALSYFIKATAMI - potwierdził przewodniczący delegacji Ukrainy w Senacie USA prof. Uniwersytetu Georgetown dr Phillip Karber.
WEDŁUG NIEGO WSZYSTKIE ZDJĘCIA JAKIE UKRAIŃCY OKAZALI W FORMIE WYDRUKÓW TO AUTENTYCZNE WYDARZENIA NA UKRAINIE JAKIE ROZEGRAŁY SIĘ MIĘDZY 24 SIERPNIA A 05 WRZEŚNIA 2014 ROKU!

A zdjęcia były nawet ...SPRZED 6 LAT i to z terenów Gruzji!!!!!

NIE PRZYPADKOWO TENŻE SAM PAN PROFESOR KARBER JEST ...GORĄCYM ORĘDOWNIKIEM W STANACH - PRZESYŁANIA BRONI UKRAINIE !!!!

Gdy ,,wpadł" z tymi ukraińskimi fałszerstwami - TŁUMACZYŁ SIĘ POKRĘTNIE,ŻE ZASZŁO ,,MAŁE NIEPOROZUMIENIE" (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


A oto KTO min wchodził w skład owej delegacji parlamentarzystów Ukrainy w USA :

1/ SEMEN SEMENCZENKO - deputowany partii ,,Samopomoc" ...dowódca batalionu ,,Donbas"!!!

2/ JURIJ BEREZA - deputowany partii ,,Front Ludowy"...dowódca batalionu Dniepro-1!!!!

3/ANDRIJ TETERUK - deputowany partii ,,Front Ludowy" ... dowódca batalionu Myrotworeć!!!


CUCHNĄCA NA TYSIĄCE MIL ...polityka wojny Davida z Goliatem!!!!!!

Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk


PS.

Czy macie w Polsce ...DOBRZE ZABEZPIECZONE OGRODY PRZYDOMOWE???!


A TO W RAMACH CIEKAWOSTKI z ostatniej chwili :

     

DZIADEK DO MNIE ZADZWONIŁ I POWIEDZIAŁ ; ,,SPÓŹNIĘ SIĘ TROCHĘ - MAM CZOŁG W OGRÓDKU"


Oto brytyjski bojowy wóz piechoty Warrior z wojskowej szkoły jazdy  - należący do Brytyjskiego Garnizonu ...,,WPADŁ"  NA ODWIEDZINY W CZASIE JAZDY NA PRYWATNA POSESJĘ 67 LETNIEGO ULRICHA TILSNERA W PADERBORN.

Zatrzymał się ...centymetry od domu mieszkalnego...

A OTO JAK PO ZAKOŃCZONYCH ROZMOWACH POKOJOWYCH OSTATNIO W MIŃSKU NA BIAŁORUSI - W SPRAWIE WOJNY ROSYJSKO UKRAIŃSKIEJ ...WYLECIAŁ W POWIETRZE TERAZ UKRAIŃSKI SKŁAD PALIWA POD DEBALCEVEM;

debalcewo-eksplozja...w głębi ten ogromny ''GRZYB" dymu.

debalcewo-eksplozja2
Oczywiście ta sytuacja dla co niektórych to KAPITALNA OKAZJA do zrobienia sobie fotki ...,,W BOJU " na tle tych dymów i płomieni!

       lugansk

A tak ,,POKOJOWO" wyglądał natomiast Ługańsk około godziny 23.00 ...PO ZAKOŃCZENIU ROZMÓW ,,POKOJOWYCH" (...czytaj; biznesowych!!!!!!!) między Rosją a Ukrainą - prz POŚREDNIKACH Niemiec i Francji !


Wiecie KTO TO jest ten facet poniżej tak ,,wygrzewający się" przy kaloryferze?!


Nazywa się ,,GNOM" - a dorwali go ukraińscy żołnierze z 79 brygady powietrzno - desantowej.
Był z-cą dowódcy batalionu Somali - A ZASŁYNĄŁ Z WYJĄTKOWEGO OKRUCIEŃSTWA WOBEC ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH, KTÓRYCH ZMUSZAŁ DO ZJADANIA WŁASNYCH PAGONÓW WOJSKOWYCH I CZĘŚCI MUNDURÓW UKRAIŃSKICH!

ZNAJĄC Z HISTORII MOŻLIWOŚCI I SKALĘ OKRUCIEŃSTW JAKIE CHOCIAŻBY UKRAIŃCY ZADEMONSTROWALI W CZASIE LUDOBÓJSTWA POLAKÓW NA WOŁYNIU  - BARDZO JESTEM ZDZIWIONY,ŻE TENŻE BEZWZGLĘDNY WOBEC NICH A WIDOCZNY NA ZDJĘCIU ,,GNOM" SIEDZI SOBIE TAK SPOKOJNIE A NIE KOŃCZY Z APETYTEM...ZJADAĆ WŁASNE BUTY!!!!

21 stycznia 2015 roku OSOBIŚCIE pobił bestialsko ukraińskiego żołnierza wziętego do niewoli w Doniecku, który bronił od tygodni tamtejszego lotniska..


JAK MYŚLICIE ...CO POWINNO SIĘ TAKIM TYPOM ROBIĆ - BEZ WZGLĘDU NA TO GDZIE TRWA TA WOJNA ??!