środa, 11 lutego 2015

MOSKWA - WARSZAWA ! ROSYJSKI OFICJALNY PLAN ,,ODWIEDZIN" ....??!

11 lutego 2015 roku


CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ JAKIE INFORMACJE POJAWIAJĄ SIĘ JUŻ OFICJALNIE W MEDIACH ROSYJSKIEJ TV ??!

Zaraz będziecie zszokowani...

OTO PLANY ROSJAN JAKIE ZOSTAŁY OPUBLIKOWANE OSTATNIO W ROSYJSKIEJ TV PUBLICZNEJ - dotyczące tak intensywnie komentowanych w Polsce planowanych obchodów zwycięstwa nad faszyzmem :

CYTAT INFO ROSYJSKICH :

,, To bardzo ciekawa propozycja, żeby przenieść naszą paradę zwycięstwa do Londynu lub Berlina.
 NAWET W WARSZAWIE MOŻEMY POKAZAĆ NASZE CZOŁGI.
Możemy urządzić takie nasze  wielkie europejskie występy. ZRESZTĄ  DLACZEGO TO ŚWIĘTO MA BYĆ TYLKO  U POLAKÓW? Przecież z faszyzmem walczył prawie cały świat!

WZIĘLIŚMY LINIJKĘ, CYRKIEL I MAPĘ SZTABOWĄ Z MAJA 1945 ROKU.
I oto co nam wyszło: Warszawa - to zbyt proste. Z Moskwy do polskiej stolicy  jest tylko 1300 km. 

Warszawa_Moskwa_atak


NASZE CZOŁGI T-90 WJADĄ NA PRZEDMIEŚCIA WARSZAWY PO UPŁYWIE MNIEJ NIŻ DOBY OD POCZĄTKU NASZEGO MARSZU.

W TYM CZASIE ŻOŁNIERZE NASZYCH WOJSK DESANTOWYCH - ZDĄŻĄ JUŻ PRZEPROWADZIĆ PRÓBĘ ,,DEFILADY", ODPOCZĄĆ, UGOTOWAĆ ŚWIĄTECZNĄ KASZĘ Z TUSZONKĄ I WYPRASOWAĆ WYJŚCIOWE MUNDURY.

Zdaje się też, że dawno nas nie było w Berlinie.
9 maja to świetna okazja do ,,PRZYJACIELSKIEJ WIZYTY".  1800 km dla współczesnej armii to żadna odległość!

Tym bardziej,że wielu rosyjskich oficerów nie najgorzej zna Niemcy, nawet mapy nie będą im potrzebne.

Byle tylko z rozpędu nie zajęli naszych  dawnych baz wojskowych,które po połaczeniu RFN i NRD przypadły Niemcom.
Praga, Helsinki, Wilno, Tallinn, Ryga - to już zupełnie pod bokiem. Do większości z nich rosyjscy żołnierze mogą dojść nawet na piechotę, tak jak zrobili to 70 lat temu.

NATOMIAST WIZYTĘ W LONDYNIE I WASZYNGTONIE TRZEBA BĘDZIE PLANOWAĆ Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM.

Będą niezbędne lotnictwo i marynarka. Ale do maja jeszcze jest czas - mozna się do nas zgłaszać. 
Armię mamy dużą - starczy dla wszystkich i jeszcze w Moskwie część zostanie. 


iskander

...rosyjskie Iskandery SS 26


Szkoda tylko,że nasi zachodni partnerzy NIE ZDOŁAJA NA WŁASNE OCZY OBEJRZEĆ NASZYCH POCISKÓW ISKANDER I SZATAN - ALE POZA GRANICE ROSJI MOŻNA JE ,,DOSTARCZYĆ" TYLKO DROGĄ POWIETRZNĄ...."Koniec cytatu....I CO WY NA TEN POZIOM UMYSŁOWY OSÓB W ROSJI, KTÓRE STWORZYŁY TO PRZESŁANIE???!NU SZTOŻ TAWARISZCZI !!!
W 1920 roku także wybraliście się na zachód Europy - by na przedmieściach tej samej Warszawy oddalonej od Moskwy o te 1300 km...POŁAMAĆ SWE SOVIECKIE,CZERWONE ZĘBY!!!!

POPŁOCH SWOŁOCZY RADZIECKIEJ BYŁ TAK OGROMNY ,,DAMOJ" ŻE TYLKO ZA SPRAWĄ AKTU ŁASKI JAKI SPREZENTOWAŁ ROSJANOM NIEJAKI JÓZEF PIŁSUDSKI, KTÓRY ZAKAZAŁ DŁUŻSZEJ POGONI ZA OWĄ HOŁOTĄ .. NIE ZAJĘLIŚMY MOSKWY! - GDYBY POLACY POSZLI ZA CIOSEM!!.

W 1941 ROKU ADOLF DAŁ WAM ROSJANOM TAKIEGO ,,BATA", ŻE GDYBY NIE POMOC MILITARNA  OWEGO LONDYNU  I WASZYNGTONU NA KTÓRY SIĘ TERAZ  JAKOBY WYBIERACIE Z ,,PRZJACIELSKĄ WIZYTĄ"...wąchalibyście na Syberii kwiatki SPOD TAMTEJSZEJ ZMARZLINY  A W MOSKWIE KOLEJNE POKOLENIE HITLEROWCÓW SŁUCHAŁOBY NA KREMLU MUZYKI MOZARTA !!!


JAK WYCZYTAŁEM U KOLEGÓW - JEST TAKIE MĄDRE STARE POWIEDZENIE ROSYJSKIE ; JEŚLI JESTEŚ ZBYTNIO WYRYWNY DO PRZODU - TO BĄDŹ OSTROŻNY I UWAŻAJ, ABYŚ NIE MIAŁ ZA CHWILĘ OGROMNEJ DZIURY Z TYŁU  NA DUPIE"I jak tu się dziwić GLOBALNEMU SONDAŻOWI przeprowadzonemu przez Pew Research , z którego wynika,że POLACY SĄ AŻ W 81% ŹLE NASTAWIENI WOBEC ROSJAN ...jak żaden inny kraj na świecie! POLACY DZIŚ TO NAJBARDZIEJ  NIECHĘTNY WOBEC ROSJAN NARÓD ŚWIATA!!!
Podobnie myślą  o dziwo Hiszpanie...

Myślę,iż skłamałbym twierdząc że KAŻDE ,,MANEWRY" PEWNYCH GRUP I RODZAJÓW WOJSK ROSYJSKICH w Polsce są niemile widziane wśród żołnierzy polskich....

WOJNA czy POKÓJ ...zwróćcie proszę uwagę na OCZY I WYRAZ TWARZY  osób na tym poniższym zdjęciu w czasie rozmów  na Białorusi!

KRĘTACTWO...OSZUKIWANIE SIĘ NA WZAJEM ...POLITYCZNĄ OBŁUDĘ  - widać na setki kilometrów!!!

TAK OTO SPRZEDAWANA JEST UKRAINA...


Przywódcy Niemiec, Francji, Ukrainy i Rosji rozmawiają o sposobach zakończenia walk w Donbasie (fot.PAP/EPA/MYKOLA LAZARENKO)Ciekawe czy rosyjskie służby specjalne chcą mieć pośredni wpływ na GENERAŁA Piere”a deVilliers SZEFA SZTABU GŁÓWNEGO ARMII FRANCUSKIEJ - którego brat Philippe jest szefem eurosceptycznego wobec UE Ruchu na rzecz Francji.
Niedawno Putin z wielką pompą przyjmował go jako biznesmena na Kremlu...

Były minister transportu Francji i poseł do Zgromadzenia narodowego ThierryMariani jest zaś szefem stowarzyszenia o nazwie ,,DIALOG FRANCUSKO – ROSYJSKI”

Informacja dla ,,CIEKAWSKICH” ...otóż wysokie funkcje w tym ,,STOWARZYSZENIU” pełnią...BYLI OFICEROWIE SŁUŻB SPECJALNYCH ROSJI!!!!

To właśnie TO STOWARZYSZENIE dało w przysłowiowy pysk UNII EUROPEJSKIEJ i nałożonych ,,sankcji” (sic!!!!!) między innymi na zakaz wjazdu do krajów UE szefowi Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej (Siergiej Naryszkin), który pomimo sankcji najnormalniej w świecie przyleciał sobie do Francji NA ZAPROSZENIE TEGOŻ AKURAT CIEKAWEGO ,,STOWARZYSZENIA” !!!

Pod tak zwaną ,,przykrywką” wszelkiej maści instytutów badań politycznych i organizacji na rzecz przyjaźni francusko-rosyjskiej KTÓRE JAKOBY BARDZO BRONIĄ PRAW CZŁOWIEKA DO SAMOSTANOWIENIA – trwa intensywna kampania WYBIELAJĄCA wizerunek Putina we Francji!

Tak działa min. ,,OBSERVATORIUM FRANCUSKO-ROSYJSKIE...czy skrajnie prawicowy FRONT NARODOWY ( szefowa Marine Le Pen), który bardzo broni polityki Putina!
TO ZAPEWNE ,,PRZYPADEK” ŻE FRONT NARODOWY UZYSKAŁ POŻYCZKI FINANSOWE Z ...BANKÓW ROSYJSKICH (sic!!!!!)

Więc jak sami widzicie ,,INWESTYCJE „ ROSYJSKIE WE FRANCJI ...KWITNĄ !!!

Konia z rzędem teraz temu – kto odgadnie ...CO KOMBINUJE POD PUTINA A KOSZTEM UKRAINY obecny prezydent Francji !!!

NIE PRZYPADKOWO zamieściłem więc to powyższe zdjęcie – z prośbą, abyście zerknęli wnikliwie na ...MINĘ PREZYDENTA FRANCJI również, a szczególnie po tym co Wam tu napisałem zaledwie HASŁOWO!
A cóż to szuka on na podłodze...CZYŻBY WIEDZIAŁ DOSKONALE CO OZNACZA TEN WZROK PUTINA???!

PO TYCH ,,OCZKACH " OSÓB NA ZDJĘCIU  - PRZEWIDUJĘ NIEBAWEM ,,STAN WOJENNY" NA CAŁEJ UKRAINIE!!!!
Warto też pamiętać z historii chociażby tej tuż po 01 września 1939 roku ; KOLABORACJA jest we Francji tak samo powszednia jak ...dobre francuskie wino!!!! (sic!!!!)


CIEKAWOSTKA ;


...ROSYJSKI BOMBOWIEC SU-24  spadł  wczoraj niedaleko granicy z Ukrainą koło Wołgogradu.Piloci z zeznań naocznych świadków nie dali radę się katapultować!
Jest tam lotnisko ,,MARWINÓWKA"
Od pewnego czasu nie działa ,,OKO-1"  rosyjski system wczesnego ostrzegania o ataku rakiet balistycznych!
Aktualnie RADAROWE STACJE NAZIEMNE maja za zadanie śledzenia ewentualnego ruchu obiektów w przestrzeni powietrznej!


Piszę jak jest ...GORĄCO w Europie wschodniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TO PRZECIEŻ TUTAJ ASTRONOMICZNA ZIMA I MIESIĄC LUTY...


Krzysztof Kowalczyk

PS.