czwartek, 1 stycznia 2015

ROZPOCZELIŚMY WSPÓLNIE 2015 ROK...


...CZAS WYJĄTKOWO GROŹNY DLA POLSKI !

02 stycznia 2015 rok


I tak nie wiadomo kiedy ,,przeleciał,, nam cały 2014 rok...TYLE DNI ..TYLE NADZIEI NA LEPSZE CZASY DLA NASZEJ POLSKI ZAWŁADNIĘTEJ PRZEZ PO-LITYCZNE OSZOŁOMSTWO !


Zerkając na mój www.pigipedia.blogspot.com zauważycie w tym pionowym pasku po prawej stronie,że sam nie wiem JAK i KIEDY udało mi się wyartykułować aż...301 (słownie; TRZYSTA JEDEN!) informacji, KTÓRE REGULARNIE CODZIENNIE CZYTACIE Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA!

Nieskromnie sam muszę się przyznać,że Bogu dziękuję za siłę i wytrwałość jaką otrzymuję w niezwykłej sytuacji jaką mi ,,zafundowała,, od pewnego czasu TA BANDA ZDRAJCÓW TEGO CO POLSKIE, CO NARODOWE, CO OJCZYSTE - a którzy kierują się tylko CHCIWOŚCIĄ, PAZERNOŚCIĄ, FAŁSZEM I MEGA PRYWATĄ...popychani przez MIERNOTĘ do przodu, do dnia następnego!

Dziękuję Wam za życzenia wytrwałości w tym co robię,bo widzę iż POTRZEBUJECIE INFORMACJI PRAWDZIWYCH a nie tylko tych krętackich w mediach...

OBIECUJĘ WAM, ŻE 2015 ROK BĘDZIE BARDZIEJ PRZEPEŁNIONY FAKTAMI I OBIEKTYWNYMI DANYMI O RZECZYWISTEJ SYTUACJI W NASZEJ POLSCE...w której dziś 02 stycznia 2015 roku 1/4 ośrodków zdrowia i przychodni...JEST POZAMYKANA PRZED NASZYMI RODAKAMI NA KLUCZ, JEST NIECZYNNA – GDYŻ TEN NIE RZĄD (czytaj ; BURDEL !!!) JAKI MAMY TAK WŁAŚNIE DBA O ZDROWIE SWOICH OBYWATELI !

zdj. ilustracyjne /Grzegorz Michałowski /PAP
                                


A gdzie w tym NASZE PRAWA KONSTYTUCYJNE, KTÓRE TYM SAMYM TA BANDA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ŁAMIE ...ILE NASZYCH RODAKÓW UMRZE W TYCH DNIACH, TYLKO DLATEGO ŻE OPIEKA MEDYCZNA PRZYJDZIE DO NAGŁYCH WYPADKÓW ZBYT PÓŹNO ???
                                     

Te ,,USŁUGI,, w Polsce dzięki Platformie Obywatelskiej i obecnie PREMIER Kopacz ( ...z zawodu LEKARZ RODZINNY Donalda Tuska!) = NIKT NIE ZAMYKA ! CENY OD 2,5 TYSIĄCA PLN ...za ,,sztukę,, !!!

A tak dla przypomnienia ;

Art.68 Konstytucji RP stanowi ;

1.KAŻDY MA PRAWO DO OCHRONY ZDROWIA.
2.Obywatelom niezależnie od ich sytuacji materialnej , WŁADZE PUBLICZNE ZAPEWNIAJĄ RÓWNY DOSTĘP DO ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ finansowanej ze środków publicznych.
3. WŁADZE PUBLICZNE SĄ OBOWIĄZANE DO ZAPEWNIENIA SZCZEGÓLNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ DZIECIOM, KOBIETOM CIĘŻARNYM, OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM W PODESZŁYM WIEKU .

A teraz moja informacja w związku z zamkniętymi gabinetami lekarskimi w Polsce dla premier Kopacz (...nomen omen LEKARZ z zawodu !) =  ...I CO WY NA TO PO-LITYCZNE SKURW****SYNY ???????!

Otrzymałem ostatnio BARDZO WIELE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH MIĘDZY INNYMI LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, KTÓRE WAS OGROMNIE ZAINTERESUJĄ...niestety to nie są dobre informacje,świadczące o tym że ludzie NIEODPOWIEDZIALNI NADAL- POPRZEZ POLITYCZNE UKŁADY I TU-MI-WISIZM MAJĄ SIĘ NA SWYCH ,,STOŁKACH,, CAŁKIEM NIEŹLE !

A tak na marginesie MOJE DWA OSTATNIE TEMATY O TAJNYCH PRÓBACH SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH I NIERUCHOMOŚCI W RAMACH PLANOWANEJ RESTYTUCJI MIENIA POŻYDOWSKIEGO ...BIJĄ REKORDY POPULARNOŚCI CZYTELNICTWA OSÓB Z CAŁEGO ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!


No cóż! PRAWDA ...PRAWDA...PRAWDA... I FAKTY !!!!!!!!

A jak wyglądało Wasze czytelnictwo mojego bloga ,,pigipedii,, w grudniu ?!

Oto OFICJALNA ,,TOP – DZIESIĄTKA,, - czyli 10 pierwszych miejsc, pośród KILKUDZIESIĘCIU PAŃSTWA ŚWIATA, SKĄD MNIE CZYTALIŚCIE w grudniu 2014 roku :

Nr 1 POLSKA

Nr 2 NIEMCY (!!!)

Nr 3 USA

Nr 4 FRANCJA (!!!!!!!)

Nr 5 ROSJA (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Nr 6 UKRAINA (!!!!!!!!!)

Nr 7 WIELKA BRYTANIA

Nr 8 AUSTRIA (!!!!!!!!!!!!!)

Nr 9 KANADA (!!!!!)

Nr 10 CZECHY (!!!!!!!!)

Wykrzyknikami zaznaczyłem ...MOJE ZASKOCZENIE DANĄ POZYCJĄ WASZEGO CZYTELNICTWA Z TYCH KRAJÓW W GRUDNIU 2014 ROKU!

WITAM SERDECZNIE CORAZ WIĘKSZE RZESZE MOICH CZYTELNIKÓW , KTÓRYCH CO MIESIĄC MAM JUŻ ...DZIESIĄTKI TYSIĘCY OSÓB!!!

TAK TRZYMAĆ ...a ja mam prośbę ; PUSZCZAJCIE MNIE DALEJ W ETER – POŚRÓD SWOICH ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ !


A jak wyglądała ,,TOP – DZIESIĄTKA,, Waszego czytelnictwa ...ZA CAŁY 2014 ROK ??!

Oto OFICJALNA KLASYFIKACJA ;

Nr 1 POLSKA

Nr 2 USA

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 FRANCJA (!!!)

Nr 5 WIELKA BRYTANIA

Nr 6 UKRAINA (!!!!!!!!!)

Nr 7 MALEZJA (!!!!!!!!!)

Nr 8 ROSJA (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Nr 9 HOLANDIA (!!!!)

Nr 10 WENEZUELA (!!!!!!!!!!!!!!!)


I ponownie wykrzyknikami zaznaczam WYSOKIE pozycje w tym rankingu danych państw, skąd mnie czytacie...

ŚREDNIO – co miesiąc macie u mnie na blogu ...PONAD 20 NOWYCH, AKTUALNYCH INFORMACJI !


A oto inne kraje skąd BARDZO CZĘSTO...CZĘSTO...DOŚĆ CZĘSTO...LUB PRAWIE CODZIENNIE mnie czytacie ;

AUSTRALIA, NOWAZELANDIA, JAPONIA ,CHINY, KAZACHSTAN, ARMENIA, GRUZJA,
LITWA,ŁOTWA, ESTONIA, BIAŁORUŚ, SZWECJA, NORWEGIA, FINLANDIA, IRLANDIA, ISLANDIA, HISZPANIA, PORTUGALIA, EGIPT, PANAMA, LIBIA, SZWAJCARIA, SŁOWACJA, CHORWACJA, TURCJA, RUMUNIA, KENIA, RPA, ARGENTYNA, KOLUMBIA, BRAZYLIA, PERU, KOSTARYKA, ARABIA SAUDYJSKA, IRAN, IRAK, INDIE, BANGLADESZ (ostatnio często!), KOREA...

JESTEM PEWIEN W 100%,ŻE ZAINSTALOWANY NA BLOGU TŁUMACZ JĘZYKOWY (,,TRANSLATE,,) UŁATWIA WAM CZYTANIE MOICH TEKSTÓW...


JAKIE MACIE PLANY NA 2015 ROK ??!

ŻYCZĘ WAM, ALE POD WARUNKIEM,ŻE JESTEŚCIE DOBRYMI , UCZCIWYMI LUDŹMI (...ŁAJDAKOM TEGO NIE ŻYCZĘ !) - ABY WASZE ŻYCZENIA,MARZENIA I PROŚBY DO BOGA – SPEŁNIŁY SIĘ WAM W 100% TEGO ROKU!

OBY ZDROWIE ZAWSZE WAM DOPISYWAŁO – I W TEJ SZALONEJ POGONI DNIA CODZIENNEGO, PROSZĘ WAS ZWOLNIJCIE OD CZASU DO CZASU ..UWAŻNIE ROZGLĄDAJĄC SIĘ WOKÓŁ SIEBIE, BO BYĆ MOŻE AKURAT W DANEJ CHWILI JEST KTOŚ KOŁO WAS KTO ...POTRZEBUJE POMOCY !!!

POMAGAJCIE BEZINTERESOWNIE INNYM LUDZIOM...ZAGUBIONYM, SKRZYWDZONYM...DOŚWIADCZONYM PRZEZ LOS !

W chwilach refleksji nad swoim życiem ...DA WAM TO MNÓSTWO POZYTYWNEJ ENERGII, ALE POD WARUNKIEM ŻE POMOŻECIE INNYM !

W 2015 roku PLANUJĘ zmienić nieco a może i bardzo – zgodnie z moimi pomysłami które wpadają mi do głowyNIE TYLKO STRONĘ TYTUŁOWĄ BLOGA ale i formę przekazywania Wam informacji oraz ...publikowania informacji jakie otrzymuję!

POMYSŁ TEN ,,DOJRZEWA,, na razie ale jest coraz bliżej realizacji...

Nie należę do ludzi nieomylnych, nie popełniających błędy jak większość z Was – stąd czasami można znaleźć na moim blogu ,,niedociągnięcia,, ...NIE JESTEM ZAWODOWCEM W PISANIU, którego styl czy forma może odbiegać od ,,kanonu,, !

NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO OSÓB POPRAWNIE ,,UŁOŻONYCH,, TAK JAK TEGO OCZEKIWAŁBY ,,KTOŚ,, TAM … zawsze byłem BUNTOWNIKIEM wobec tego co PROSTACKIE I ZWIĄZANE Z BUTĄ ORAZ OSZOŁOMSTWEM !

Trudno jest mi teraz opisać JAKIE MĘCZARNIE musiałem w sobie przetrzymać ...NIE MOGĄC W DANEJ SYTUACJI POWIEDZIEĆ WPROST DANEJ OSOBIE ; ...TY OŚLE !!! IDIOTO!!!
KRETYNIE – CO ROBISZ ??!

Ale muszę przyznać,że DZIŚ WIELU JUŻ POLAKÓW STAĆ JEST NA TAKIE ZACHOWANIE, I BARDZO ICH WSPIERAM I SZANUJĘ,ŻE MAJĄ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ TO CO CZUJĄ, MÓWIĄC PRAWDĘ ...PRAWDĘ... PRAWDĘ !!!

MI OWEJ ODWAGI TEŻ NIE BRAKUJE – STĄD TEŻ NA BLOGU PISZĘ TO CO MYŚLĘ,A PODAJĄC FAKTY – STARAM SIĘ NIE OWIJAJĄC ,,KIT,, W BAWEŁNĘ ...jak to czyni większość polityków KŁAMCÓW w naszej Rzeczpospolitej !

Na zakończenie dziś podam Wam ku zapewne NIE TYLKO MOJEJ RADOŚCI – kilka cytatów komentarzy NASZYCH RODAKÓW dotyczących informacji dzisiejszego dnia w mediach , a mówiących o tym że ...DONALD TUSK WZIĄŁ właśnie PIERWSZĄ PENSJĘ W BRUKSELI ZA SWOJĄ ,,CIĘŻKĄ PRACĘ,, NA NOWYM STANOWISKU SZEFA RADY UNII EUROPEJSKIEJ :

Wiecie ile ??!

...PONAD 105 tysięcy PLN za miesiąc pracy!

GRUNT TO DOBRZE ZACZĄĆ NOWY ROK ...śmieją się z CHCIWEGO ZAWSZE Tuska Polacy!
          


PONADTO NA WYNAJEM MIESZKANIA DODATKOWO DOSTAŁ 3,8 TYSIĄCA EURO MIESIĘCZNIE...a to jest około 16 TYSIĘCY PLN !!!

...A NA PRZEPROWADZKĘ Z POLSKI DO BRUKSELI – DODATKOWO JEDNORAZOWY ,,ZASTRZYK,, FINANSOWY W WYSOKOŚCI ...50 TYSIĘCY EURO tj; około 220 TYSIĘCY PLN !!!!!!!

Media w Polsce ...aczkolwiek RZADKO KTÓRE wspominając o tej LICHWIE - podkreślają,że DZIŚ W POLSCE ZARABIA się MNIEJ NIŻ DEKADĘ TEMU a o takich pieniądzach jakie ,,zgarnia,, teraz KŁAMCA I OSZUST Donald Tusk ...można sobie jedynie pomarzyć!


A oto CYTATY – Polaków jakie można znaleźć e mediach - dotyczące owego ,,KOLEJNEGO SUKCESU,, Tuska ;

KOSTUCHA;
,,KAŻDY ZA SWOJE CZYNY ODPOWIE, RUDEGO TO TEŻ NIE MINIE I ŻADNE PIENIĄDZE ANI NAWET CAŁE ZŁOTO AMBER – GOLD GO NIE URATUJĄ,,...

MACIEK;
,,NIECH SIĘ NIMI UDŁAWI. TAK DOKŁADNIE! PRZEKLINAMY CIĘ!,, …

WIKARY ;
,,TA SZUJA uciekła Z TONĄCEGO OKRĘTU POLSKA jak szczur,,...

OMG ;
,,Trudno widocznie tak chciał się zapisać w kartach historii JAKO ZDRAJCA I CIOTA niczym król Stanisław August Poniatowski – tylko tym razem NIEMIECKIEJ KRÓLOWEJ SIĘ SPRZEDAŁ :) ,, 
                                                                      ...i proszę cię Panie Boże w 2015 roku tam w Brukseli o jak najszybszą PODWYŻKĘ MOJEJ PENSJI !!!  Wciąż w uszach słyszę ... ,,JAK ŻYĆ??! ,,


GOŚĆ;
,,Wolę zarabiać mało i na koniec życia móc spokojnie spoglądać w lustro – niż zarabiać mega dużo – i być MEGA CIOTĄ … ,,

FAFIK ;
,,Życzę rudemu wszystkiego naj-najgorszego i brak zdrowia. Nikt w całej współczesnej historii tego kraju NIE ZROBIŁ TYLE ZŁEGO DLA TAK WIELU!
Szczerze go nienawidzę! Jeśli istnieje piekło to dobrze...Bo stamtąd już TEN FAŁSZYWIEC nie ucieknie – NIE POMOGĄ ŁAPÓWKI, KOLESIE, USTAWIENI SĘDZIOWIE, SŁUZBY W KIESZENI, UMORZONE ŚLEDZTWA, CZY TEŻ KUPIONE MEDIA MYDLĄCE OCZY, ŻEBY SIEBIE OCZYŚCIĆ W OCZACH PUBLIKI ,, …

WYEM;
,, Menda,,...


Jakież to CUDOWNE ŻYCZENIA RODAKÓW DLA OSZUSTA PREMIERA DONALDA TUSKA ...na nowy 2015 rok czyż nie prawda moi Rodacy ??!

JA PODPISUJĘ SIĘ POD NIMI CAŁY SOBĄ – ZA TO CO TEN CWANIAK UCZYNIŁ RZECZPOSPOLITEJ TYLKO PO TO, ABY MIEĆ...MIEĆ...MIEĆ.. I RZĄDZIĆ NICZYM OSTATNI OSIOŁ W GALAKTYCE !!!!

A NA ZAKOŃCZENIE DODAM; ...MAM NADZIEJĘ, IŻ JEDNĄ Z OSÓB REGULARNIE CODZIENNIE CZYTAJĄCĄ MOJEGO BLOGA www.pigipedia.blogspot.com GDY NA MOIM WYKAZIE POJAWIA SIĘ NAPIS ,,BRUKSELA,, - JEST OSOBIŚCIE DONALD TUSK liub jego usłużny pies GRAŚ !!!!


Piszę jak jest …


Krzysztof Kowalczyk

PS.

A teraz przyglądajcie się BARDZO UWAŻNIE - jakie prawo Unii Europejskiej dotyczące mienia i SPRZEDAŻY MAJĄTKU SKARBU PAŃSTWA W NASZEJ POLSCE będzie za taką kasę usiłował ,,przepchnąć,, w Sejmie RP ...Donald Tusk z Brukseli!!!

OTWÓRZCIE OCZY...


A wiecie o czym myślał Donald Tusk PRZED SFAŁSZOWANYMI OSTATNIO WYBORAMI W POLSCE oraz przez ,,wyborem,, go na to stanowisko w UE ??!