piątek, 23 stycznia 2015

LEŚNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH URATOWALI OD TRAGICZNEJ ŚMIERCI KOLEJNEGO ZWIERZA ...KRÓLA LEŚNYCH KNIEI ! SĄ TEŻ INNE PRZYPADKI AKTUALNEJ WRAŻLIWOŚCI LUDZI NA CIERPIENIA ZWIERZĄT LEŚNYCH...

24 stycznia 2015 roku


Tym razem w Puszczy Białowieskiej - LEŚNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA BROWSK uratowali uwięzionego od kilku dni na wnyku tego oto pięknego jelenia byka!

fot. Jerzy Ługowoj/ Lasy Państwowe /

LEŚNICY BARDZO SPRAWNIE ZORGANIZOWALI AKCJĘ RATOWNICZĄ od chwili otrzymania anonimowej informacji o tej sprawie - wezwali lekarza weterynarii, który uśpił tego pięknego zwierza a następnie uwolniono go z wnyka, który był założony przez kłusowników dawno, gdyż wrósł w stojącą przy nim brzozę!

Jeleń byk gdy środek usypiający przestał działać - wstał i spokojnie odszedł do swego domu, do pięknych polskich kniei Nadleśnictwa Browsk!

Niebawem bo już od lutego jelenie byki te starsze zaczynają tradycyjnie jak co roku zrzucać swe piękne poroża, by potem z wiosną zacząć budować jeszcze piękniejsze .


Poniżej zaś przedstawiam Wam OGROMNĄ WRAŻLIWOŚĆ na cierpienia rannego młodego jelenia jakiego napotkał w Anglii  na trasie swego spaceru ZŁOTY MEDALISTA LETNICH  IGRZYSK OLIMPIJSKICH W LONDYNIE GREG RUTHERFORD !Zrozpaczony NIÓSŁ NA WŁASNYCH RĘKACH TEGO OTO RANNEGO JELENIA PRAWIE DWIE MILE...nie krępował się położyć cierpiącego zwierzaka na pościeli w domu...wezwał lekarza weterynarii...ALE NIESTETY JELEŃ MIAŁ STRASZNE OBRAŻENIA MIEDNICY!
Niestety jeleń nie żyje...ale odszedł w krainę wiecznych leśnych kniei W PEŁNYM POCZUCIU LUDZKIEJ TROSKI I WRAŻLIWOŚCI NA LOS RANNYCH ZWIERZĄT! 

WIELKI SZACUNEK GREG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Piszę jak jest...


Krzysztof KowalczykPS.

POLECAM dla osób mających wyobraźnię i HUMOR film ...,,TAŃCZĄCY NIEDŹWIEDŹ.Co on właściwie robi " ? (VIDEO).

zwierzeta_niedzwiedz_smieszne

Miłej zabawy... sic!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wGbcvaapBb8

PONIŻEJ KILKA CIEKAWYCH ZDJĘĆ Z ROSJI...

mis3_Rosja
PANIE KIEROWCO!  MASZ PAN COŚ ,,NA ROZGRZANIE"...zima za oknem!!!


mis7_Rosja
CHWILA RELAKSU I ZADUMY...


mis6_Rosja

NIE MYŚLCIE,ŻE TYLKO FACECI W ROSJI  PODZIWIAJĄ ZZA OKIEN ŁADNE DZIEWCZYNY!

mis8_Rosja
MOŻE BYĆ ;MLEKO...PIWO...ALBO WÓDKA! PRZYJMIEMY WSIO !!!


bitwa_Rosja
CZY PRZYCZYNĄ TEGO KONFLIKTU MOGŁA BYĆ...WYPITA WÓDKA PRZEZ MISIA?!


mis5_Rosja

JAK MYŚLICIE ; CO W ROSJI MOGĄ PIĆ NIEDŹWIEDZIE ??!

       mis_knajpa

Barman! JESZCZE JEDNO DUŻE PIWO PROSZĘ...
A TEN GOŚĆ  Z BRODĄ OBOK MNIE MOSZE ...MI KOGOŚ PRZYPOMINA ???!